به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا در رابطه با ازدواج بی هدفی. با این طرز فکر شکست می خوری. بپا

با دو تا جمله فهمیدید بی‌ هدفم؟

ولی‌ زود قضاوت کردن کار درستی‌ نیستا... ظاهر بینی‌ هم همچنین....فاز منفی‌ دادن هم همینطور.
استفاده از کلمات مثبت نشوندهندهٔ شخصیت مثبت و سازندهٔ هر آدمیه... شکست می‌خوری یعنی‌ چی‌...

hamid_diba

اخراجی موقت
بستگی داره کجا باشه یعنی کدوم شهر باشه شهری مثل یزد شاید کم باشه اما شهری مثل تهران نداشتن دوس پسر افت داشته باشه بستگی داره کجا باشه اما از نظر من 82درصد دوس پسر دارن

mehran.eng

عضو جدید
منم خیلی وقته دیگه حس دختر ندارم . اینکه بخوام آشنا شم و بشناسموشو....
25 سالمه اما فهمیدم بهترین کار اینه که با رفیقای هم جنسم دوستیای خوبی داشته باشم و نگهشون دارم چون تنها همینا هستن که می مونن نه دوست دختر
ریا نشه با این که شرایطم عالیه واسه زن گرفتن.خونه و ماشین و .... دارم
_ اما الان بهتربن وقته واسه خود سازیه خودم
حالا یه زمانیم دلم اسیر میشه دیگه:biggrin: اون موقع است سریع رفتم تو فاز ازدواج
زیاد حرف زدم اما اینکه 80% دخترا بی اف دارن هم واقعیه بنظرم

hamid_diba

اخراجی موقت
منم خیلی وقته دیگه حس دختر ندارم . اینکه بخوام آشنا شم و بشناسموشو....25 سالمه اما فهمیدم بهترین کار اینه که با رفیقای هم جنسم دوستیای خوبی داشته باشم و نگهشون دارم چون تنها همینا هستن که می مونن نه دوست دخترریا نشه با این که شرایطم عالیه واسه زن گرفتن.خونه و ماشین و .... دارم_ اما الان بهتربن وقته واسه خود سازیه خودمحالا یه زمانیم دلم اسیر میشه دیگه:biggrin: اون موقع است سریع رفتم تو فاز ازدواجزیاد حرف زدم اما اینکه 80% دخترا بی اف دارن هم واقعیه بنظرم
یکم کرم بریزیم باااااباا این داره امار میده بچه ها حمله پولدارم هستتت ههههههههههههههههههههههههه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم ....
اما همین 80 درصد یه روزی افسوس این زمانی که الکی هدر دادن میخورن....
من که حوصله دوست پسرو این مسخره بازیا رو ندارم............. آدم توی زندگیش فقط باید برای یه نفر وقت بذاره که میدونه اونم همینطوره.....نه هرکی از راه رسید....
البته الان دخترا خوب بلدن پسرا رو تیغ بزنن! و البته که در کارشون خبره هم شدن.... دیگه اون دوره ای که پسرا سر دخترا رو گول میمالیدن به سر اومده :دی(من 4 سال توی خوابگاه ها زندگی کردم توی یه شهر دیگه...این چیزا رو دیدم)

ولی به نظرم دختر اگه توی خونه اش تامین باشه (از لحاظ مالی و عاطفی) حالا تامین کامل هم نه....50% به بالا... باید خیلی بی فکر باشه که دنبال این چیزا بره.....
اما بعضی دخترا واقعا کمبود محبت دارن و یا میخوان از لحاظ مالی تامین بشن که در مورد اونها قضاوتی نمیکنم!!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم ....
من که حوصله دوست پسرو این مسخره بازیا رو ندارم............. آدم توی زندگیش فقط باید برای یه نفر وقت بذاره که میدونه اونم همینطوره.....نه هرکی از راه رسید....
البته الان دخترا خوب بلدن پسرا رو تیغ بزنن! و البته که در کارشون خبره هم شدن.... دیگه اون دوره ای که پسرا سر دخترا رو گول میمالیدن به سر اومده :دی(من 4 سال توی خوابگاه ها زندگی کردم توی یه شهر دیگه...این چیزا رو دیدم)

ولی به نظرم دختر اگه توی خونه اش تامین باشه (از لحاظ مالی و عاطفی) حالا تامین کامل هم نه....50% به بالا... باید خیلی بی فکر باشه که دنبال این چیزا بره.....
اما بعضی دخترا واقعا کمبود محبت دارن و یا میخوان از لحاظ مالی تامین بشن که در مورد اونها قضاوتی نمیکنم!!

موافقم باهات دوست جون:)

• Like
واکنش ها: etnn

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آماری که دوستام و اطرافیان و از این ور و اونورو و از اونهایی که مدیر مدرسه و معاون دبیرستان دخترونه و پسرونه و غیره و از بعضی از دوستای دکترم( مسمومیت و خودکشی دخترها) خلاصه از تعداد قابل ملاحظه ای از شهرمون بدست آوردیم میگه که.....
بیش از 80 درصد.. حدود 90 درصد دخترها دوست پسر دارن .... ( من نمیدونم این دخترها اینقدر حرف از مرد و مردونگی و نمیدونم همش میان میگن پسر خوب نیست و ازین حرفا پس چرا اکثرشون دنبال دوست شدن با پسرها هستن!!!! پس کی شب خواب میبینه که فردا اون پسر باهاش دوست شده؟.. پس کی تن به خواسته های نامشروع پسرها میده؟... )
که درصد دبیرستانی ها ( دهه هفتادی ها) بیشتره از دهه شصتی ها...

و اینکه هفتاد درصد( بلکه کمتر) از پسرها , دوست دختر دارن
و با توجه به اینکه تعداد دخترها بیشتر از پسرهاست
نتیجه میگیریم که تعدادی از پسرها دوتا دوتا شایدم سه تا سه تا با دخترها دوست هستن:دی.... و اون دختر هم شاید مطلع باشه شاید هم نه... البته ماشالله تو دختر ها هم هستن اونایی که با چنتا پسر دوست هستن.. ولی خدارو شکر فعلا نتونستن رکورد پسرهارو بشکنن.. ولی در چند سال آینده بعید نیست بتونن رکورد پسرهارو بشکنن:دی

بچه‌ها بچه‌ها من واقعا دوست پسر ندارم.... :w01:دنبالشم نیستم نمیدونم حسشو از دست دادم....

به هر حال اگه آمار میگیرین من
ندارم.اینو نگفتم خدایی نکرده کسی‌ بیاد بگه بیا با من ... گفتم بدونید واقعا بعضی‌ دخترا دنبال این برنامها نیستن و سرشون به چیزای دیگه گرمه.... و خیلیم زندگی‌ بدون دوست پسر راحت تره... چیه بابا لوسبازی شده ،،، دیگه الان همه دخترا هم خوشگل شدن هم همشون دوست پسر دارن دیگه کار جذابی واسم نیست.
سلام دوست عیزیز
ببشخید که فضولی میکنم.. واقعا برای کنجکاوی میپرسم..
شما الان دوست پسر ندارید یا کلا دوست پسر نداشتید؟

اگه اشتباه نکنم چند ماه پیش یه تاپیک بود درمورد آرایش واسه شوهر یا دوست پسر یا نمیدونم کلا درمورد آرایش بود فک کنم
بعد تا اونجایی که من یادمه( اگه اشتباه میکنم لطفا بگید.. چون اواتارتون رو عوض کردید ولی نام کاربری و محل سکونت و رشته ی تحصیلیتون همونه) شما گفتید که من بعضی وقتا واسه اینکه برم دوست پسرمو ببینم واسش آرایش نمیکنم تا ببینیم اون واقعا منو واسه خودم می خواد یا واسه ارایش و اینکه خوشتیپ و جذاب باشم...و اینکه عکس العملشو بفهمید..
البته این چیزی که من یادمه.. شایدم شما نبودید و من اشتباه کنم.. اگه میشه تکذیب یا تایید کنید.. ممنون

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی وقته دیگه حس دختر ندارم . اینکه بخوام آشنا شم و بشناسموشو....
25 سالمه اما فهمیدم بهترین کار اینه که با رفیقای هم جنسم دوستیای خوبی داشته باشم و نگهشون دارم چون تنها همینا هستن که می مونن نه دوست دختر
ریا نشه با این که شرایطم عالیه واسه زن گرفتن.خونه و ماشین و .... دارم
_ اما الان بهتربن وقته واسه خود سازیه خودم
حالا یه زمانیم دلم اسیر میشه دیگه:biggrin: اون موقع است سریع رفتم تو فاز ازدواج
زیاد حرف زدم اما اینکه 80% دخترا بی اف دارن هم واقعیه بنظرم

دقیقا ... منم ۲۵ سالمه فکر می‌کنم اصلا از ۲۵ سالگی دیگه دوستی‌ جذابیتشو از دست میده

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آماری که دوستام و اطرافیان و از این ور و اونورو و از اونهایی که مدیر مدرسه و معاون دبیرستان دخترونه و پسرونه و غیره و از بعضی از دوستای دکترم( مسمومیت و خودکشی دخترها) خلاصه از تعداد قابل ملاحظه ای از شهرمون بدست آوردیم میگه که.....
بیش از 80 درصد.. حدود 90 درصد دخترها دوست پسر دارن .... ( من نمیدونم این دخترها اینقدر حرف از مرد و مردونگی و نمیدونم همش میان میگن پسر خوب نیست و ازین حرفا پس چرا اکثرشون دنبال دوست شدن با پسرها هستن!!!! پس کی شب خواب میبینه که فردا اون پسر باهاش دوست شده؟.. پس کی تن به خواسته های نامشروع پسرها میده؟... )
که درصد دبیرستانی ها ( دهه هفتادی ها) بیشتره از دهه شصتی ها...

و اینکه هفتاد درصد( بلکه کمتر) از پسرها , دوست دختر دارن
و با توجه به اینکه تعداد دخترها بیشتر از پسرهاست
نتیجه میگیریم که تعدادی از پسرها دوتا دوتا شایدم سه تا سه تا با دخترها دوست هستن:دی.... و ائن دختر هم شاید مطلع باشه شاید هم نه... البته ماشالله تو دختر ها هم هستن اونایی که با چنتا پسر دوست هستن.. ولی خدارو شکر فعلا نتونستن رکورد پسرهارو بشکنن.. ولی در چند سال آینده بعید نیست بتونن رکورد پسرهارو بشکنن:دی

سلام دوست عیزیز
ببشخید که فضولی میکنم.. واقعا برای کنجکاوی میپرسم..
شما الان دوست پسر ندارید یا کلا دوست پسر نداشتید؟

اگه اشتباه نکنم چمد ماه پیش یه تاپیک بود درمورد آرایش واسه شوهر یا دوست پسر یا نمیدونمک کلا درمورد آرایش بود فک کنم
بعد تا اونجایی که من یادمه( اگه اشتباه میکنم لطفا بگید.. چون اواتارتون رو عوض کردید ولی نام کاربری و محل سکونت و رشته ی تحصیلیتون همونه) شما گفتید که من بعضی وقتا واسه اینکه برم دوست پسرمو ببینم واسش آرایش نمیکنم تا ببینیم اون واقعا منو واسه خودم می خواد یا واسه ارایش و اینکه خوشتیپ و جذاب باشم...و اینکه عکس العملشو بفهمید..
البته این چیزی که من یادمه.. شایدم شما نبودید و من اشتباه کنم.. اگه میشه تکذیب یا تایید کنید.. ممنون

من که دوست پسر داشتم البته دوست پسر جنسی‌ نه همینجوری صمیمی‌ بودم فقط از نظر احساسی‌ ...البته معنی‌ دوست پسر برای من انجام قضیه جنسی‌ نبوده هیچوقت... ولی‌ الان فکر کنم ۲ ۳ سالی‌ هست که از نظر احساسی‌ هم با پسری ارتباط ندارم و اصلا راستشو بخوای وقتشم نداشتم تازه این چند روز یه کم وقتم آزاد شده گفتم بیام یه ذره نظر بدم .تو این مدتم که دنبال این قضایا نبودم خودم حس می‌کنم به قول این دوستمون از نظر خودسازی پیشرفت کردم .... بخاطر همین گفتم بدون دوست پسر انگار زندگی‌ راحت تره ... آدم استقلال پیدا می‌کنه ... رشد می‌کنه ... اونجوری همش آدم می‌خواد به یکی‌ تکیه کنه و خودشو لوس کنه و وقتشو با یه سری حرکات بیهوده تلف کنه.

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دوست پسر داشتم البته دوست پسر جنسی‌ نه همینجوری صمیمی‌ بودم فقط از نظر احساسی‌ ...البته معنی‌ دوست پسر برای من انجام قضیه جنسی‌ نبوده هیچوقت... ولی‌ الان فکر کنم ۲ ۳ سالی‌ هست که از نظر احساسی‌ هم با پسری ارتباط ندارم و اصلا راستشو بخوای وقتشم نداشتم تازه این چند روز یه کم وقتم آزاد شده گفتم بیام یه ذره نظر بدم .تو این مدتم که دنبال این قضایا نبودم خودم حس می‌کنم به قول این دوستمون از نظر خودسازی و اخلاقیات و اینا پیشرفت کردم .... بخاطر همین گفتم بدون دوست پسر انگار زندگی‌ راحت تره ... آدم استقلال پیدا می‌کنه ... رشد می‌کنه ... اونجوری همش آدم می‌خواد به یکی‌ تکیه کنه و خودشو لوس کنه و وقتشو با یه سری حرکات بیهوده تلف کنه.

مرسی
پس خدارو شکر هنوز مغزم کار میکنه:دی
آره واقعا متاسفانه بعضی ها زود میرن سراغ اینکار و خودشونو بیش از حد درگیر میکنن که جز شکست عشقی و بعضی ها هم خودکشی و بعد ایراد گرفتن از جنس مخالف چیز دیگه ای توش نیست...
یکم نمیذارن شخصیت خودشون و طرف مقابلشون شکل بگیره.. سریع می خوان دنبال شوهر بگردن یا خودشونو بندازن روی یک پسر که اونارو تامین کنه و از خونه فرار کنن یا بهشون محبت کنن..درحالی که بیشتر پسرها تا سن قبل از 26 سال توانایی ازدواج ندارن و تا قبل 25 دنبال تفریح و خوشگذرونی هستن

حرفاتون درسته:gol:

آخرین ویرایش:

hamid_diba

اخراجی موقت
اینجا همه امارشون دقیقه

*Navid

کاربر فعال
ممنون بابت اطلاعات خوبت
البته کاملا مشخصه که خیلی از دخترا دوست پسر دارن
ولی بر عکش صادق نیست .یعنی خیلی از پسرها دوست دختر ندارن
و در آرزوی داشتن یه دوست دختر هستن !

*Navid

کاربر فعال
من که دوست پسر داشتم البته دوست پسر جنسی‌ نه همینجوری صمیمی‌ بودم فقط از نظر احساسی‌ ...البته معنی‌ دوست پسر برای من انجام قضیه جنسی‌ نبوده هیچوقت... ولی‌ الان فکر کنم ۲ ۳ سالی‌ هست که از نظر احساسی‌ هم با پسری ارتباط ندارم و اصلا راستشو بخوای وقتشم نداشتم تازه این چند روز یه کم وقتم آزاد شده گفتم بیام یه ذره نظر بدم .تو این مدتم که دنبال این قضایا نبودم خودم حس می‌کنم به قول این دوستمون از نظر خودسازی پیشرفت کردم .... بخاطر همین گفتم بدون دوست پسر انگار زندگی‌ راحت تره ... آدم استقلال پیدا می‌کنه ... رشد می‌کنه ... اونجوری همش آدم می‌خواد به یکی‌ تکیه کنه و خودشو لوس کنه و وقتشو با یه سری حرکات بیهوده تلف کنه.

ولی این رو هم باید قبول کرد که به دلیل نبود تفریح و سرگرمی برای مردم تو کشورمون خیلی ها به دوستی با جنس مخالف روی می آرن!

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبول دارم ....

چه جالب

حالا یه چیز جالب تر
بچه های خوابگاه ما دخترا رو تیغ میزدن
پول میگرفتن از دخترا . کارت شارژ میگرفتن
جالبیش اینه که خود دخترا علاقه مند به ادامه رابطه بودن . حتی اگه فحشش میدادی میگفتی دیگه زنگ نزن دودقیقه بعد زنگ میزد

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب

حالا یه چیز جالب تر
بچه های خوابگاه ما دخترا رو تیغ میزدن
پول میگرفتن از دخترا . کارت شارژ میگرفتن
جالبیش اینه که خود دخترا علاقه مند به ادامه رابطه بودن . حتی اگه فحشش میدادی میگفتی دیگه زنگ نزن دودقیقه بعد زنگ میزد

:surprised:........ چه دخترای خنکی :دی

Dorsa*

عضو جدید
همه دخترها دنبال تور کردن نیستن
درصدی از دخترها هستن که دوست پسر نداشتن ، ندارن و احتمالا نخواهند داشت و دنبال تور کردن کسی هم نیستن
چرا ؟
چون فقط دنبال یه عشق واقعی میگردن
دنبال کسیکه دوستشون داشته باشه و ارزش دوست داشته شدنو داشته باشه
و صرفا به دوستی نگاه جنسی نداشته باشه
همچین چیزی کم پیش میاد
پس هستن دخترای پاک و حساسی که اونام از جنس مخالف بر اساس فطرت و غریزشون خوششون میاد ولی تنها بودن رو به رابطه بدون عشق واقعی ترجیح میدن

john snow

عضو جدید
هشششششششششتاد درصد ؟؟؟ :child: یعنی در آینده کسی که با ما ازدواج میکنه قبلا با اَجناس مخالف رابطه داشته ؟؟؟ :w36:!! مگه اینکه خوش شانس باشی و از 20 درصد باقیمونده گیر بیاری :w08:
به نَذَر من آدم باید ذِرنگ باشه خیلی تو این این کارا نره .. مگه اینکه طرفش واقعا طـــــرف باشه . یعنی بشه بهش اعتماد کرد . وگرنه که بعد یه مدت هر دو طرف از هم دیگه خسته میشن و همدیگه رو وِل میدن :w25: البته این رابطه ها واسه پسرا همچین بدم نیست ، چون واسه خیلی از پسرا که تو صحبت کردن با جنس مخالف مشکل دارن خودش یه تمرینه . :w26:

marzi morovat

عضو جدید
سلام نه قبول ندارم بستگی به میزان علاقه داره که دختر بیشتر روحی ضربه می خوره یا پسر ...ما هنوزم دختر پسراای خوبی داریم بچههای الانم به خاطر تربیت نادرست پدر مادرشونه ...که اسمش ازادی

marzi morovat

عضو جدید
فقط دخترا اینجوری نیستن پسرای اینجوری بیشتر هستند گه پول خرج می کنند در حد شارز فرای این حرفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.