پیشنهاد دادن به دختر مورد نظر

AliRezaRacer

عضو جدید
سلام
من علیرضا هستم عضو تازه وارد.:gol:
بنده دانشجوی الکترونیکم و از چند وقت پیش احساس کردم یکی از خانم های دانشکده به معیارهای مد نظرم نزدیکن البته شناخت من نسبت به ایشون خیلی کمه و با قاطعیت نمشه گفت دقیقا ایده آل من هستن اما به هر حال تصمیم گرفتم احساس و نظرم رو باهاش در میان بذارم ، البته منظورم از احساس دوست داشتن و علاقه نیست چون به نظرم خیلی زوده برای این مسائل و باید یه شناخت نسبی از هم پیدا کنیم بعد:D
حالا مشکلی که هست نحوه بیان کردن پیشنهادمه.طبیعی هست که یه مقدار استرس داشته باشم چون نمیدونم چه برخوردی میکنه یا چه جوابی قراره بده!(البته تقریبا مطمئنم که بار اول منفیه:))
جدای از استرس نمیدونم چی بهش بگم؟البته میخوام خیلی مودب و با شخیصت برم باهاش صحبت کنم(کلا آدم مودبی هستم) ، فقط موندم چه جوری و چی بهش بگم که قشنگ براش جا بیفته!تو محیط دانشکده که تقریبا نمیشه چون همیشه با یه تعداد از دوستاش و من نمی خوام دوستاش بفمهن.خارج از دانشگاه هم طبق تحقیقات و تعقیباتم:Ph34r: بعد از اتمام کلاس ها با یکی از دوستانش یه مسیری رو پیاده میرن البته متغیره ولی خب پیاده روی رو دارن.به نظرتون تو همچین جایی بهش بگم بد نیست؟(تو پیاده رو با یکی از دوستاش،اما از دوستش میخوام تنهامون بذاره)
و سئوال آخر این رو با خودم تمرین کردم نظرتون رو بگید لطفا
میرم جلو بهش میگم:سلام ببخشید خانم...میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم؟!(اگه موافقت کرد از دوستش محترمانه میخوام چند لحظه ما رو تنها بذاره).
چند وقته میخوام یه موضوعی رو بهتون بگم نمی دونم... شاید خودتون متوجه شده باشین ، اما من به شما (اینجا رو نمی دونم چی بگم؟بالا هم گفتم نمیخوام از اول بگم بهت علاقه دارم چون زوده!واقعا این قسمت رو موندم چی بهش بگم)بعد از گفتن این تیکه مجهول هم بهش میگم اگه شما موافق باشید و اجازه بدین چند وقت باهام صحبت کنیم که یه شناختی از هم پیدا کنیم؟حالا خیلی هم طولانی نشه
حالا اگه بگه در چه مورد چی بهش بگم؟راستش من نیتم ازدواج اما نه فعلا!
دوستان راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اما اصلا و ابد راجع به علاقه چیزی نگید هیچی

فقط یه جورایی باب آشنایی رو باز کنید

Terme72

عضو جدید
سلام
بنده دانشجوی الکترونیکم و از چند وقت پیش احساس کردم یکی از خانم های دانشکده به معیارهای مد نظرم نزدیکن البته شناخت من نسبت به ایشون خیلی کمه و با قاطعیت نمشه گفت دقیقا ایده آل من هستن اما به هر حال تصمیم گرفتم احساس و نظرم رو باهاش در میان بذارم ، البته منظورم از احساس دوست داشتن و علاقه نیست چون به نظرم خیلی زوده برای این مسائل و باید یه شناخت نسبی از هم پیدا کنیم بعد:D
حالا مشکلی که هست نحوه بیان کردن پیشنهادمه.طبیعی هست که یه مقدار استرس داشته باشم چون نمیدونم چه برخوردی میکنه یا چه جوابی قراره بده!(البته تقریبا مطمئنم که بار اول منفیه:))
جدای از استرس نمیدونم چی بهش بگم؟البته میخوام خیلی مودب و با شخیصت برم باهاش صحبت کنم(کلا آدم مودبی هستم) ، فقط موندم چه جوری و چی بهش بگم که قشنگ براش جا بیفته!تو محیط دانشکده که تقریبا نمیشه چون همیشه با یه تعداد از دوستاش و من نمی خوام دوستاش بفمهن.خارج از دانشگاه هم طبق تحقیقات و تعقیباتم:Ph34r: بعد از اتمام کلاس ها با یکی از دوستانش یه مسیری رو پیاده میرن البته متغیره ولی خب پیاده روی رو دارن.به نظرتون تو همچین جایی بهش بگم بد نیست؟(تو پیاده رو با یکی از دوستاش،اما از دوستش میخوام تنهامون بذاره)
میرم جلو بهش میگم:سلام ببخشید خانم...میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم؟!(اگه موافقت کرد از دوستش محترمانه میخوام چند لحظه ما رو تنها بذاره).
چند وقته میخوام یه موضوعی رو بهتون بگم نمی دونم... شاید خودتون متوجه شده باشین ، اما من به شما (اینجا رو نمی دونم چی بگم؟بالا هم گفتم نمیخوام از اول بگم بهت علاقه دارم چون زوده!واقعا این قسمت رو موندم چی بهش بگم)بعد از گفتن این تیکه مجهول هم بهش میگم اگه شما موافق باشید و اجازه بدین چند وقت باهام صحبت کنیم که یه شناختی از هم پیدا کنیم؟حالا خیلی هم طولانی نشه
پستتونو خوندم
به نطر من اولش هیچ حرفی از علاقه نزنین
فقط خیلی مودبانه ازش بخواین که بیشتر باهاش آشنا بشین

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بش بگو من ازت خوشم میاد میخام بیشتر با اخلاقیات هم اشنا بشیم.میشه چند بار وقتتو بگیرم که بات دو کلوم بحرفم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا اگه موافقت نکرد چی؟ تو میمونی با یه موقعیت خیلی سخت که نه میشه اصرار کرد نه میشه عقب گرد:)
برو از همون شیوه معروف جزوه تونو میخوام استفاده کن ثبت جهانیم شده به نام ایرانیا :D

دمتون گرم.............خیلی خندیدم:biggrin:

ولی به قول دوستم پسرا هم با کلاس شدن, دیگه جزوه نمیگیرن..........زود از برگه ها عکس میگیرنو میرن پی کارشون

kag.kingboy

عضو جدید
حالا اگه موافقت نکرد چی؟ تو میمونی با یه موقعیت خیلی سخت که نه میشه اصرار کرد نه میشه عقب گرد:)
برو از همون شیوه معروف جزوه تونو میخوام استفاده کن ثبت جهانیم شده به نام ایرانیا :D

اینه اصلا

تموم شد رفت دیگه نبینم کسی بحث کنه

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من جلو پاش جزوه هاتو بریز تا کمکت جمع کن بعد دیگه باب اشنایی اغاز میشه

اینم که برا فیلماست............

اینجا جمع نمیکنن که هیچ , از روشم رد میشن , یکی هم میخواد یا گرد و خاکشو پاک کنه یا روز از نو روزی از نو

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستش نخواه که تنهاتون بذاره بعد سعی کن ماجرا زود تموم شه چون هرچی طولانی بشه بدتره . چشم تو چشم نگاهش کن ببین نگاهش بهت چطوره نگاهت میکنه یا محل نمیذاره بعد برو جلو یکم در مورد دانشگاه صحبت کن همونجا بگو ممکنه شماره منو داشته باشید با هم بیشتر آشنا بشیم
کلن به نظرم اگر شراط ازدواج داری این کارو بکن اگر نه هم باید خرجش کنی هم از درس و زندگیت میوفتی آخرشم هیچی

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
از دوستش نخواه که تنهاتون بذاره بعد سعی کن ماجرا زود تموم شه چون هرچی طولانی بشه بدتره . چشم تو چشم نگاهش کن ببین نگاهش بهت چطوره نگاهت میکنه یا محل نمیذاره بعد برو جلو یکم در مورد دانشگاه صحبت کن همونجا بگو ممکنه شماره منو داشته باشید با هم بیشتر آشنا بشیم
کلن به نظرم اگر شراط ازدواج داری این کارو بکن اگر نه هم باید خرجش کنی هم از درس و زندگیت میوفتی آخرشم هیچی
منم موافقم با این جور گفتن...;)

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تایید میشود

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استادن واسه خودشون .

YaZahra313

عضو جدید
سلام.....
به نظره من از همون اول بگيد قصدتون آشنايي واسه ازدواجه و اگه ممکنه خانواده هاتونم در جريان بذاريد ..
چون خيلي از پسرا ميان که پسره ميگه بيا با هم آشنا بشيم بعد که روابط صميمي شدو به هم وابسته شدن اون موقع است که ممکنه تازه متوجه بشن که به درده هم نميخورن حالا بيا و درستش کن از يه طرف وابستش شدي از يه طرف هر چي بگذره کم کم همه ميفهمنو تو دانشگاه سوژه ميشيد و ........
واسه اون تيکه ي مجهولم حقيقتو بگيد بهشون بگيد که به نظرم شما ايده آل هاي منو داريد اگه ممکنه بيشتر آشنا بشيم که اگه خدا خواستو همه چي جور شد ازدواج کنيم............

MILA.S

عضو جدید
هی روزگار.....نمیدونم واقعا بعضی ها چه راحت این حرفا رو میزنن...همینطور فرت و فرت پیشنهاد میدن...اونوقت من یه ترم به یکی فکر میکنم اخرشم مشروط میشم دختره هم میگه تو این بحثا نیستم..:(..تف به این زندگی..اما حتما بگو...

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

جزوه رو بهانه کن :دی

ولی از شوخی گذشته رو دخدرای یونی خیلی حساب وا نکن !

به شخصه معتقدم متاسفانه اکثرا کلاغ در نقش قناری هستن و به دانشگاه به چشم ویترین نگاه میکنن

البته نظر شمام محترم

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی روزگار.....نمیدونم واقعا بعضی ها چه راحت این حرفا رو میزنن...همینطور فرت و فرت پیشنهاد میدن...اونوقت من یه ترم به یکی فکر میکنم اخرشم مشروط میشم دختره هم میگه تو این بحثا نیستم..:(..تف به این زندگی..اما حتما بگو...
اشکمو دراوردی :cry:
:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما هر چی دیدیم خلاف این بوده:razz:
منم زیاد دیدم خیلی بهتره لااقل موارد تفاهمشون بیشتره

اگه وضع مالی طرفین مناسب باشه و پسر مشکل سربازی نداشته باشه, ازدواج دانشجویی یکی از بهترین ازدواج هاست بنابر اونچه که دیدم.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه وضع مالی طرفین مناسب باشه و پسر مشکل سربازی نداشته باشه, ازدواج دانشجویی یکی از بهترین ازدواج هاست بنابر اونچه که دیدم.
مهندس جان من احساس میکنم بیشتر این آشناییا تو دانشگاه واسه خاطر تجربه برای سالیان بعد دانشگاه و همچنین یه نمه تفریح انجام میشه واسه اینه که تبدیل به ازدواج نمیشن ولی خب برعکسشم هست که ازدواج میکنن باهم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان من احساس میکنم بیشتر این آشناییا تو دانشگاه واسه خاطر تجربه برای سالیان بعد دانشگاه و همچنین یه نمه تفریح انجام میشه واسه اینه که تبدیل به ازدواج نمیشن ولی خب برعکسشم هست که ازدواج میکنن باهم

نه دوستی تو دانشگاه نتیجه اش همون چیزی میشه که اول تاپیک گفتی . تابلو شدن و مشروط شدن : )))
من منظورم ازدواج دانشجویی هست. ازدواج دانشجوها با هم مخصوصا اگه همکلاس نباشند بهتره. مثلا دو ترم با هم اختلاف داشته باشند.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
سلام
به نظرم ارتباط چشمی به قدری قوی هست که بتونی باهاش با مخاطبت ارتباط برقرار کنی، اگه این کارو به درستی انجام بدی نیازی به سخنرانی و ابراز احساسات به شکل گفتاری نداری.

از من میشنوی قبل از همه چیز مطمئن شو با کس دیگه ای نیست چون در این صورت همه ی زحمات شما هدر میره :)

AliRezaRacer

عضو جدید
چه تاپیک رو به رشدی و اسپم باری!
ازهمه دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردن سپاس گذارم
پستتونو خوندم
به نطر من اولش هیچ حرفی از علاقه نزنین
فقط خیلی مودبانه ازش بخواین که بیشتر باهاش آشنا بشین
ممنونم ، نظر خودمم همین هست علاقه باید باشه بعد از شناخت بیشتر:gol:
درود،

همین چیزی که به ما گفتی رو بگو،

بگو حس میکنم شخصیت شما به ایده آلهای من نزدیکه و اگه نظرتون مساعد باشه شناخت بیشتری نسبت بهم پیدا کنیم،
ممنونم راهنمایی خوبی کردین :gol:

این روزا پیشنهاد دادن کار بسیاری از پسرا شده و اینقده هم فکر نمیکنن و راحت میان جلو
من از اون پسرهایی که شما میگین نیستم پیشنهاد دادن هم کار هر روز من نیست...

کاش دختره بهت ج رد بده یکم بخندیم
با خودت چند چندی؟!

انشالاه که موفق بشین و به خواسته دلتونم برسین.....امیدوارم که دختر خانومم این نیت خوب شما رو بفهمه و برا آشنایی قبولتون کنه
ممنونم بانو انشاالله شما هم موفق باشید

دوست عزیز توی خیابون جائی برای ابراز علاقه نیست مطمئن باشید برخورد خوبی دریافت نخواهید کرد ...
ممنونم از راهنمایی تون ، جای بهتری به ذهنم نمی رسه آخه تو دانشگاه هم چند نفر همیشه باهاشن
آخ آخ آخ زبونت رو گاز بگیر خدا نکنه!
جزوه نمیشه چون رشته هامون یکی نیست!
چرا از دوستش نخوام؟به چشماش که نگاه میکنم ولی نباید زیاد بشه!
برخورد اول یه خرده زود نیست برای شماره دادن؟!چون معمولا بار اول جواب منفی میدن!
سلام.....
به نظره من از همون اول بگيد قصدتون آشنايي واسه ازدواجه و اگه ممکنه خانواده هاتونم در جريان بذاريد ..
چون خيلي از پسرا ميان که پسره ميگه بيا با هم آشنا بشيم بعد که روابط صميمي شدو به هم وابسته شدن اون موقع است که ممکنه تازه متوجه بشن که به درده هم نميخورن حالا بيا و درستش کن از يه طرف وابستش شدي از يه طرف هر چي بگذره کم کم همه ميفهمنو تو دانشگاه سوژه ميشيد و ........
واسه اون تيکه ي مجهولم حقيقتو بگيد بهشون بگيد که به نظرم شما ايده آل هاي منو داريد اگه ممکنه بيشتر آشنا بشيم که اگه خدا خواستو همه چي جور شد ازدواج کنيم............
متشکرم از راهنمایی شما.تو پست اولم گفتم نمی خوام حرفی از علاقه بزنم و تا یه مدت هم نباید علاقه ای پیش بیاد تا شناخت نسبی از هم پیدا کنیم!ممنونم اوت تیکه مجهولم با کمک شما و یکی دیگه از دوستان جور شد!
سلام
به نظرم ارتباط چشمی به قدری قوی هست که بتونی باهاش با مخاطبت ارتباط برقرار کنی، اگه این کارو به درستی انجام بدی نیازی به سخنرانی و ابراز احساسات به شکل گفتاری نداری.از من میشنوی قبل از همه چیز مطمئن شو با کس دیگه ای نیست چون در این صورت همه ی زحمات شما هدر میره :)
رو ارتباط چشمی که خیلی کار کردم!چند وقته هواشو دارم:gol:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
حالا که متوجه شدم ارشدین
کاملا نظرم عوض شد
این خیلی مهم بود از اول سنتون رو به دوستان میگفتین
من فکر کردم از بچه های کارشناسی هستین
به نظرم ساده حرف بزنید
حرفای کلیشه ای هیچ فیلمو داستانی رو کپی کنید
از علاقه حرف نزنید خانوما (البته زیاد مطمئن نیستم ولی خودم اینطوری ام و فکر میکنم خیلی ها اینطوری ان)از ابراز علاقه سریع خوششون نمیاد معمولا از طرف از چشمشون میفته
زیاد حرف نزنید
بذارید یه حرفایی براش مجهول بمونه که دوست داشته باشه بعدا بشنوه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی معمولی برین جلو و همون چیزی که ته دلتون هست بهش بگین! خانوما از صداقت خیلی خوششون میاد تا تشریفات و دروغ!

به نظر من تمرین کردن رو اینکه چی بگین بیشتر استرس وارد میکنه بهتون:D خیلی بی مقدمه برید جلو و هرچی ته دلتون هست بگین ..تو موقعیتش که قرار بگیرین حرفا خودشون به ذهنتون میان! :smile: