درخواست مهریه و تقسیط آن

C#.net

اخراجی موقت
من نفهمیدم چی شد!!!!!!:redface:
چند هفته دیگه دادگاه هست من الان باید کاری کنم؟؟
دادنامه چیه ؟کی صادر میشه؟؟ بر چه اساسی صادر میشه وقتی که من نه دادخواست اعسار دادم نه لایحه ای!!؟؟
همون لحظه باید دادخواست اعسار دستم باشه بدم دست قاضی همراه با برگه معرفی شهود؟
لایحه دیگه چیه؟؟چیزی غیر از دادخواست اعسار هست؟؟
?????

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
اگر کسی با توجه به حقوق و اقساطش اثبات کند که قادر به پرداخت مهریه نیست آیا دادگاه حکم به ندادن مهریه تا مدتی*مثلا" 1 سال* و تجدید دادرسی بعد از آن مدت است؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال شما را متوجه نمیشم در هر صورت شما باید اعلان به اعسار کنید لذا تصمیم گیرنده قاضی دادگاه است بعضی اعتقاد به مفلس فی امان الله است و بعضی خیر باید پرداخت شود هر چند آقای لاریجانی با بخشنامه ها و دستور العملها زندان را از مسائل مالی و مهریه برداشته و فقط در صورت معرفی مال اگر از مستثنیات دین نباشد قابل توقیف و فروش میباشد فعلاً که بخت باشماست ولی اگر بخواهی این را هم ندهی طلاقش نده و اعلان به اعسار کنید تا مجبور به بازگشت به زندگی و یا بخشش و طلاق شود ولی در مورد اشتباه حج تمتع بجای حج عمره فکر میکنم هم دادنامه قابل اصلاح باشد و هم اعاده دادرسی

موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
البته با توجه به میزان مهریه که مبلغ قابل توجهی نیست در این زمانه به نظرم برو بده خودتو راحت کن... چرا درخواست مهریه کرده ؟ دختری که این مهریه رو قبول کرده یعنی به فکر گرفتنش نبوده. اگه مشکل دارید تو زندگی بریزد پیش مشاور سعی کنید همدیگرو درک کنید و یکم کوتاه بیاید... حیف زندگی که بخاطر این چیزا مشکل پیش بیاد براش....
دادگاهم با توجه به اینکه شما یه خونه داری اینجور در نظر میگیره که بالاخره انقدری میتونی جور کنی که این مهریه رو بدی....

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
البته با توجه به میزان مهریه که مبلغ قابل توجهی نیست در این زمانه به نظرم برو بده خودتو راحت کن... چرا درخواست مهریه کرده ؟ دختری که این مهریه رو قبول کرده یعنی به فکر گرفتنش نبوده. اگه مشکل دارید تو زندگی بریزد پیش مشاور سعی کنید همدیگرو درک کنید و یکم کوتاه بیاید... حیف زندگی که بخاطر این چیزا مشکل پیش بیاد براش....
دادگاهم با توجه به اینکه شما یه خونه داری اینجور در نظر میگیره که بالاخره انقدری میتونی جور کنی که این مهریه رو بدی....
با سلام
این طرفا همه مهریه ها همین قدره.مثل اونطرف ها زیاد نیست.
...................
..................
دادگاه با توجه به اینکه 1 خونه دارم که فقط پلاستر شده و20 تومن رهن بانک هست و باید 35 تومن بابت اصل و سود وام بدم تا آزاد بشه چی میگه؟؟
1 حقوق بگیر که تازه ازدواج کردم و وام زیاد دارم نمیتونم بدم دادگاه چی میگه؟؟
مدیرفنی سایت کارش چیه؟؟؟

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
Re: درخواست مهریه و تقسیط آن

خب برات قسطیش میکنن فوقش. البته مقداریشو باید اول بدی به هر حال.
شما کدوم طرفایی مگه؟ بیایم اونطرفا زن بگیریم :دی
اینجا به عنوان یه عضو عادی دارم باهات صحبت میکنم نه مدیر فنی.... گرچه مهریه هم یه موضوع کاملا فنیه ;) اگه نمیخوای که دیگه چیزی نگم

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
خب برات قسطیش میکنن فوقش. البته مقداریشو باید اول بدی به هر حال.
شما کدوم طرفایی مگه؟ بیایم اونطرفا زن بگیریم :دی
اینجا به عنوان یه عضو عادی دارم باهات صحبت میکنم نه مدیر فنی.... گرچه مهریه هم یه موضوع کاملا فنیه ;) اگه نمیخوای که دیگه چیزی نگم
جنوب اهواز آبادان خرمشهر و ......
نه قسطی هم نمیتونم بدم فعلا"
سوال پرسیدم مدیر فنی ساین چه کارهایی انجام میده؟ شما چجوری با 70 پست مدیر فنی شدید؟

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام
مهریه 110 سکه یعنی چی؟ مثلا مهریه 1000 تا نیم سکه باشه وضعیتش چه جوریه؟ آیا این110 سکه را قسط بندی میکنند و یا یکجا میشه؟ بعضی جاها نوشته اول 110 تا رو یکجا باید بده و مابقی قسط بندی میشه، این درسته؟