اگه كسي كه دوسش داري با كسه ديگه ازدواج كنه؟؟؟

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه طورايي

اره سعي ميكنم

اما خونواده اون پافشاري نكردن كاش ميكردن
اونم به هركي رو بندازه ميدونم بهش نه نميگن
ميخوام خوشبخت شم اما يه جورايي نگرانم از اينده
ممنون از حرفات سعي ميكنم همين كارو كنم
ممنون از دعات بهش احتياج دارم واقعا فقط خدا بهم ارامش واقعي رو ميده

اينم درسته دعاش ميكنم هميشه
نگران آینده نباش زندگیتو با یاد اون تلف نکن همه چیو بسپار دست خدا اون یه بخشی از گذشته ی تو بوده که باید فراموش بشه چون به آینده ی تو تعلق نداره

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این کنایه بود. یعنی بود و نبودش فرقی نمیکنه. ما هم میگیم آره یکی بود که الان نیست...و بی خیال میشیم
بعله بعله
بیخیالی محض
میدونم سخته ولی غیرممکن نیست
اون باید فراموش بشه
بود و نبودش واقعا نباید مهم باشه

sorena-2500

عضو جدید
خیلی شیک و مجلسی میریم با یکی دیگه که اتفاقا اونم خیلی دوست داریم ازدواج میکنیم ...
problem ؟؟؟

sorena-2500

عضو جدید
:w02:

دریا دلی یعنی همین آیا؟

:w05::w41:

وقتی طرف نمیخواد یعنی نمیخواد دیگه ... زور نیست که ... عوض اینکه در حین زندگی دچار مشکل بشیم همین اول تموم میشه میره دیگه ...
تو این جور موارد آدم باید بیشتر منطقی باشه تا احساسی ....
ملت جوگیر میشن ازدواج میکنن اولش باید با کلنگ اونا رو از هم جدا کرد چند ماه بعد از ازدواج حتی حاضر نیستن سر یه میز بشینن تا حکم طلاق جاری بشه .... :D

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی طرف نمیخواد یعنی نمیخواد دیگه ... زور نیست که ... عوض اینکه در حین زندگی دچار مشکل بشیم همین اول تموم میشه میره دیگه ...
ملت جوگیر میشن ازدواج میکنن اولش باید با کلنگ اونا رو از هم جدا کرد چند ماه بعد از ازدواج حتی حاضر نیستن سر یه میز بشینن تا حکم طلاق جاری بشه .... :D

عاره درسته. اما همزمان چن نفرو دوس داشتن سخته.

منطقی بودن که خیلی خوبه

E.A.R

عضو جدید
من تا حالا انقد عاشق کسی نشدم که نتونم فراموشش کنم/اما یکی بود که از کسای دیگه ای که تو زندگیم بودن رو بیشتر دوست داشتم.فک میکردم اونم من و دوست دا
ره.اما با یکی دیگه ازدواج کرد.خیلی ناراحت شدم اما خیلی زود باخودم کنار اومدم(نه اینکه ازش متنفر بشم)گفتم وقتی اون منو نمیخواد من چرا زجر بکشم.دیگه بهش فک نکردم/
الآن باهم اختلاف پیدا کردن و میگن میخوان جدا بشن...
به نظر شما اگه به سمت من بیاد من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا حالا انقد عاشق کسی نشدم که نتونم فراموشش کنم/اما یکی بود که از کسای دیگه ای که تو زندگیم بودن رو بیشتر دوست داشتم.فک میکردم اونم من و دوست دا
ره.اما با یکی دیگه ازدواج کرد.خیلی ناراحت شدم اما خیلی زود باخودم کنار اومدم(نه اینکه ازش متنفر بشم)گفتم وقتی اون منو نمیخواد من چرا زجر بکشم.دیگه بهش فک نکردم/

چند سالته ؟

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
100درصد خیلی عذاب میکشم...ولی سعی میکنم گذشته زمانه اونو تو ذهنم کمرنگ کنه.......

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران آینده نباش زندگیتو با یاد اون تلف نکن همه چیو بسپار دست خدا اون یه بخشی از گذشته ی تو بوده که باید فراموش بشه چون به آینده ی تو تعلق نداره
اره وقتي خودش نخواست كه به اينده م تعلق داشته باشه فايده اي نداره
منطق و احساس هر دو لازمه
از يه نظر حرفت درسته شايد صلاح همين بوده همين اول تموم شه تا ضربه كمتر باشه
اگه برات با همه تفاوت داره اگه هيشكي واست مثل اون نميشه و از گذشته اش فقط به خاطر خودش ميگذري چون خودش و اينده اش با تو برات مهمه و اگه تو هم براش خيلي مهمي به هم رسيدن شيرينه
بازم مشاوره بگير
100درصد خیلی عذاب میکشم...ولی سعی میکنم گذشته زمانه اونو تو ذهنم کمرنگ کنه.......

همينطوره درسته سعي ميكنم عذاب ندم خودمو

بالا