اگه كسي كه دوسش داري با كسه ديگه ازدواج كنه؟؟؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟ هیچی بالاخره قسمت من نبوده
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟ شاید فراموشش نکنم ولی عشقش حتما از دلم میره بیرون چون الان اون یه مرد متاهله پس فکر کردن بهش هیچ سودی نداره
ازدواج نميكنيد؟ چرا ازدواج نکنم حتما میکنم
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟ میزارم یکی پیدا بشه ک بتونم دوسش داشته باشم بعد باهاش مزدوج میشم
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟ میتونم گذشت زمان همه چیو حل میکنه
از شهرتون ميريد؟ مگه دیوونه شدم؟
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟ اره چراکه نه؟
از دور نگاهش ميكنيد؟ نه
چيكار ميكنيد؟ زندگی میکنم

lamis nei30

عضو جدید
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟ هیچی بالاخره قسمت من نبوده
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟ شاید فراموشش نکنم ولی عشقش حتما از دلم میره بیرون چون الان اون یه مرد متاهله پس فکر کردن بهش هیچ سودی نداره
ازدواج نميكنيد؟ چرا ازدواج نکنم حتما میکنم
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟ میزارم یکی پیدا بشه ک بتونم دوسش داشته باشم بعد باهاش مزدوج میشم
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟ میتونم گذشت زمان همه چیو حل میکنه
از شهرتون ميريد؟ مگه دیوونه شدم؟
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟ اره چراکه نه؟
از دور نگاهش ميكنيد؟ نه
چيكار ميكنيد؟ زندگی میکنم

خ تو حتما عاشقش نبودی!!!!!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی به خعلی چیزا داره .........
ولی در کل
براش آرزوی خوشبختی میکنیم !
:cry: غیر از این هیچکار دیگه نمیشه کرد

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟براش دعا میکنم خوشبخت بشه اینکارو کردم
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟ هنوز فراموش نشده خیلی سخته فراموش کردن اما تنها چاره راه باقی موندست زمانه خیلی بی رحمه بسپار به زمانه با گذشتش باید فراموش شه
ازدواج نميكنيد؟ میکنم چون نیازه و از همه مهمتر من عاشق بچه ام میخوام مامان شم
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟ نه نمیدونم :(
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟ واااااااااای چه سوال سختی نمیدونم
از شهرتون ميريد؟نه چرا از شهرم برم نه میمونم هر شرایطس پیش بیاد میام اصلا بخاطر شهرم خونوادم اینکار نکردم میمونم
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟ اره بخدا اینکار کردم براش روز عقدش قران خوندم البته خواستگارم بودا خودم گفتم نه
از دور نگاهش ميكنيد؟ نه باو نگاه سیه من همش هبار دیده بودمش اونم موقعه خواستگاری دلم براش خیلی وقتا تنگ میشه سعی میکنم تنها نباشم میرم پیش خونواده ولی فراموش نمیشه امیدوارم بتونم کامل فراموشش کنم
چيكار ميكنيد؟هیچی زندگی میکنیم دیگه؟!!!!!
مادر بودن رو همه ميخوان تجربه كنن اما توي زندگي با كسي يه بهش علاقه داري
من به عشق بعد از ازدواج شك دارم
خبر به دورترین نقطه جهان برسد

نخواست او به من خسته بی گمان برسد

شکنجه بیشتر از این که پیش چشم خودت

کسی که سهم تو باشد به دیگران برسد

چه می کنی که اگر او را خواستی یک عمر

به راحتی کسی از راه ناگهان برسد

رها کنی برود از دلت جدا باشد

به آنکه دوست ترش داشته به آن برسد

رها کنی بروند تا دو پرنده شوند

خبر به دورترین نقطه جهان برسد

گلایه ای نکنی و بغض خویش را بخوری

که هق هق تو مبادا به گوششان برسد

خدا کند که نه...!!!

نفرین نمی کنم که مباد

به او که عاشق او بودم زیان برسد

خدا کند که فقط این عشق از سرم برود
خدا کند که فقط آن زمان برسد...!!!!!
خيلي ممنونم عالي بود و همينطوره
برای من اگه پیش بیاد اگه
میدونسته دوسش دارم و رفته با یکی دیگه ازدواج کرده...یعنی اون خواسته فراموش کنه...پس منم باید فراموش کنم و زندگی خودمو ادامه بدم...

اگه اونی که شما نمی تونی فراموشش کنی و تا این حد دوسش داری به همین مقدار به شما علاقه داشت ...بایست بیشتر سعی می کرد برای رسیدن بهتون و اون مشکلات رو هم حل میکرد...
اون فراموش کرده تو هم سعی کن فراموشش کنی

اره انگار اون اندازه كه من دوسش دارم اون نداره كه به راحتي ميره سراغ يكي ديگه
پس بايد تحمل كنم بسوزم و بسازم شايد زمان....

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به خعلی چیزا داره .........
ولی در کل
براش آرزوی خوشبختی میکنیم !
:cry: غیر از این هیچکار دیگه نمیشه کرد

منم همين كارو ميكنم
اون خوش باشه
از ته دلش بخنده از زدگيش راضي باشه واسه من كافيه

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟ بستگی به نوع مشکلات داره
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟ مجبورم .از هر راهی که بشه
ازدواج نميكنيد؟ بستگی داره
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟ نه
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟ نشدم دیگه
از شهرتون ميريد؟ عمرا ولی شایدم رفتم
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟ 100%
از دور نگاهش ميكنيد؟ عمرااااااااااا
چيكار ميكنيد؟
هیچی خیلی شیک به زندگیم ادامه میدمممممممم

..........

sahel70

عضو جدید
من دقییقا تو همچین شرایطی بودم
هیچ وقت فراموش نمیشه فقط گذر روزگار خاطراتشو کم رنگ تر میکنه
وقتی میبینی راهی نیست که بهم برسین برا فراموش کردنش تو ذهنت ازش یه دیو میسازی بدیاشو بزرگ میکنی تا بتونی فراموشش کنی و.............
بعدش خدا یکی دیگه که به صلاحته رو میزاره جلوت و بعدش همه چی یادت میره

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما اگه واقعا دوستش داشته باشی فکر نکن بتونی خیلی شیک به زندگیت ادامه بدی
با فكرش خوشم فكرم نكنم تو قلبم كه هس
من دقییقا تو همچین شرایطی بودم
هیچ وقت فراموش نمیشه فقط گذر روزگار خاطراتشو کم رنگ تر میکنه
وقتی میبینی راهی نیست که بهم برسین برا فراموش کردنش تو ذهنت ازش یه دیو میسازی بدیاشو بزرگ میکنی تا بتونی فراموشش کنی و.............
بعدش خدا یکی دیگه که به صلاحته رو میزاره جلوت و بعدش همه چی یادت میره

با همه بدي ها و خوبياش ميخوامش
بي يهونه دوسش دارم
سپردن به خدا اسون ميكنه همه چيو

maryam-25

عضو جدید
با فكرش خوشم فكرم نكنم تو قلبم كه هس

با همه بدي ها و خوبياش ميخوامش
بي يهونه دوسش دارم
سپردن به خدا اسون ميكنه همه چيو
قبول دارم دوست من
فراموش کردنش واقعا سخته
حتی شاید بعضی وقتا ی اتفاقاتی خاطراتشو برات زنده کنه
سعی کن همه چیزو به دست زمان بسپاری.....زمان همه چیزو حل می کنه

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم دوست من
فراموش کردنش واقعا سخته
حتی شاید بعضی وقتا ی اتفاقاتی خاطراتشو برات زنده کنه
سعی کن همه چیزو به دست زمان بسپاری.....زمان همه چیزو حل می کنه

به زمانم وقتي فك ميكني نميگذره لامصب
همش ميگم زمان زمان اما نميگذره خيلي دير

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخته اما چه میشه کرد...
خب حتما از من خوشش نمیومده دیگه, حقم داشته بعضی چیزا رو که نمیشه عوض کرد... شاید بتونم برم دزدی و پولدار بشم اما قیافمو که نمیتونم خوشتیپ کنم ... بره اونجا که دلش خوشه

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهت همینجاست
نباید بهش فکرکنی
فکرتو آزاد کن با کارهایی که بهشون علاقه داری خودتو مشغول کن
سعي ميكنم اما بازم ناخوداگاه فكرم ميره سمتش
هرچی توی هر موضوعی ظاهرتو نتونی حفظ بکنی مشکل بهت غلبه می کنه
منظورم از شیک این هست که ظاهرت خم نشه وقوی باشی
اره مشكل همينه كه نميتونم حفظ ظاهر كنم درونم هرچي باشه بروز ميدم
سودا جان میتونم بپرسم چند وقت گذشته؟؟؟
مدت زيادي نيس كمه
سخته اما چه میشه کرد...
خب حتما از من خوشش نمیومده دیگه, حقم داشته بعضی چیزا رو که نمیشه عوض کرد... شاید بتونم برم دزدی و پولدار بشم اما قیافمو که نمیتونم خوشتیپ کنم ... بره اونجا که دلش خوشه

اينم يه حرفيه ممنون

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما اگه واقعا دوستش داشته باشی فکر نکن بتونی خیلی شیک به زندگیت ادامه بدی

احساسات آدم متفاوته نسبت به اشخاص مختلف

ممکنه از یکی متنفر باشیم و حس انتقام داشته باشیم یا چن نفر ! ممکنه ما از چندین نفر بدمون بییاد !یا نسبت به یه عده هیچ حسی نداشته باشیم ! از چندین نفر خوشمون بیاد ! چندین نفر رو دوست داشته باشیم ! ولی فکر نمیکنم بشه در یک زمان عاشق چند نفر شد !
همشون قابل تغییرن و فراموشی ولی عشق ..........................................
بنابراین میشه به راحتی همه رو فراموش کرد الا آخری که خعلی سخته و گاها زیاد دیده میشه باعث نابودی شخص میشه

فقط میتونم دعا کنم ایشالا همه بعد از دباج عاشق بشید !!! و قبلش فقط علاقه و یه حس دوست داشتن معمولی باشه برای شروع;)

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ممکنه از یکی متنفر باشیم و حس انتقام داشته باشیم یا چن نفر ! ممکنه ما از چندین نفر بدمون بییاد !یا نسبت به یه عده هیچ حسی نداشته باشیم ! از چندین نفر خوشمون بیاد ! چندین نفر رو دوست داشته باشیم ! ولی فکر نمیکنم بشه در یک زمان عاشق چند نفر شد !
بنابراین میشه به راحتی همه رو فراموش کرد الا آخری که خعلی سخته و گاها زیاد دیده میشه باعث نابودی شخص میشه

فقط میتونم دعا کنم ایشالا همه بعد از دباج عاشق بشید !!! و قبلش فقط علاقه و یه حس دوست داشتن معمولی باشه برای شروع;)

حالا برای کی متاسفی پسرم؟؟؟؟؟؟؟

eng-zeinab

عضو جدید
مطمئن باش لیاقت تورووووووو نداشته،بودو نبودش مهم نیس مگه زندگی فقط این چیزاس خیلی چیزای دیگه هس که میتونی دلتو به اونا خوش کنی
بابا بیخیالش رفته که رفته مهم خودتییییییییییی

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم نیس کار خاصی بکنی.........
مطمئن باش به مرور زمان خاطراتش کمرنگ میشه.اگر هم فقط از طرف تو بوده که خدا شکر خاطره نداری پاک کنی فقط باید فکرشو ازذهنت دور کنی.بهترین راه تعیین هدف جدید برا خودته.سعی کن تمرکز ت رو روی مسائل دیگه قرار بدی و اگه به اون فکر کردی برای خودت تنبیه در نظربگیر.بقیه راهنماییها رو برات با نامه ی خصوصی میدم.ضمنا ازدواج هم میکنی با کسی که باید میکردی نه با اون. این مسائل برای اکثر افراد رخ میده و تنها میخواد تو رشد کنی همین .اصلا دنیاوهر اتفاقی که می افته هدفش اینه که ما بعنوان انسان تغییر کنیم ومهمتر اینکه بفهمیم معنای واقعیه عشق و دوس داشتن چیه.مسئولیت احساسی که داشتی رو قبول کن و شرایط رو بپذیرآنگاه مصمم شو برای زندگی کردن گلم.........

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ازدواج کنه تازه خدارو شکر می کنم که باهاش ازدواج نکردم چون اون لیاقت منو نداشته چون اگه لیاقت منو داشت بامن ازدواج می کرد

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز

اما همه عشق هاي بعد از ازدواج موفق نيستن
مطمئن باش لیاقت تورووووووو نداشته،بودو نبودش مهم نیس مگه زندگی فقط این چیزاس خیلی چیزای دیگه هس که میتونی دلتو به اونا خوش کنی
بابا بیخیالش رفته که رفته مهم خودتییییییییییی
ولي فك ميكنم شايد من لايقش نبودم
لازم نیس کار خاصی بکنی.........
مطمئن باش به مرور زمان خاطراتش کمرنگ میشه.اگر هم فقط از طرف تو بوده که خدا شکر خاطره نداری پاک کنی فقط باید فکرشو ازذهنت دور کنی.بهترین راه تعیین هدف جدید برا خودته.سعی کن تمرکز ت رو روی مسائل دیگه قرار بدی و اگه به اون فکر کردی برای خودت تنبیه در نظربگیر.بقیه راهنماییها رو برات با نامه ی خصوصی میدم.ضمنا ازدواج هم میکنی با کسی که باید میکردی نه با اون. این مسائل برای اکثر افراد رخ میده و تنها میخواد تو رشد کنی همین .اصلا دنیاوهر اتفاقی که می افته هدفش اینه که ما بعنوان انسان تغییر کنیم ومهمتر اینکه بفهمیم معنای واقعیه عشق و دوس داشتن چیه.مسئولیت احساسی که داشتی رو قبول کن و شرایط رو بپذیرآنگاه مصمم شو برای زندگی کردن گلم.........
ممنون حرفاي خوبي زدي اميدوارم بتونم عملي كنم حرفاتو
از طرف هردومون بوده و من باور كردم ابراز احساسشو و همش حرفايي كه بهم ميزد يادم مياد
اره انگار بايد تغيير كنم تجربه شد اما كاش نميشد
هدفم زدنگيه اينده مه كه ازش نگرانم
خوب ازدواج کنه تازه خدارو شکر می کنم که باهاش ازدواج نکردم چون اون لیاقت منو نداشته چون اگه لیاقت منو داشت بامن ازدواج می کرد

شايدم من نداشتم

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ وقت به این فکر نکن که بخوای ثابت کنی کدوماتون لیاقت اون یکی رو نداشته....بین شما یه زمانی احساساتی بوده که به جای خودش مقدسه...سعی کن موضوع رو ساده نگاه کنی...تو خودت پادشاه سرزمین فکر و جسمت باش نگذار افکاری که باعث آزارت میشه بهت غلبه کنه...نمیشه یه دفعه اصلافکر نکنی! انسانی دیگه ....!فکر این که اصلااگه قرار بود نشه چرا رابطه شکل گرفت ادمو رها نمیکنه..اما تنها کاری که باید بکنی اینه که :دنبال این باش که بفهمی باید چیو یاد بگیری..شاید گذشت رو..شاید صبر رو ..شاید باید اونو بهتر میشناختی.ببین خداکه ما رو آفریده بهتر روی ما شناخت داره و میدونه که کدوم دو قطعه پازل به درد هم میخورند...قبول کن که شناختت راجع به اون کم بوده وگرنه احساساتت این طوری اذیت نمیشد پس بذار اون خدایی که خوب ما ها رو میشناسه تصمیم بگیره که چی بشه!به حرفام دل بده مثل شعار نگاهش نکن سعی کن حداقل حس کنی چی میگم!آینده ی تو رو هیچ چیزی به جز کارهایی که الان انجام میدی نمیسازه پس به سراغ کاری که برات هیجان داره برو و واقعا فکرت رو روی اون بذار.ببین خواهش میکنم برو دنبالش..یاعلی رو بگو..یه زمانی میاد که تازه درک میکنی تمام این اتفاقات برای چی بوده ...!ضمنا دوباره میگم به احساساتت برچسب لیاقت نزن به نظرم این کار برای اینه که بخوای خودتو یه جورایی ثابت کنی نکن این کارارا...ساده وصادقانه بپذیر..خیلی سخته اما میشه

delbaar

کاربر فعال

اینجور فکر نکن که کی لیاقت داشته کی نداشته...ربطی به لیاقت نداره..شاید قسمت نبوده...اینجور فکر کن
بسپر به زمان دیگه ...اگه بگم بهش فکر نکن هم حرفی زدم که میدونم غیر ممکنه ...خودم هم اینو نتونستم...ولی سعی کن منطقی تر باشی
صبورتر باشی..فراموش کردنش سخته ولی چند وقت دیگه آروم تر میشی

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت به این فکر نکن که بخوای ثابت کنی کدوماتون لیاقت اون یکی رو نداشته....بین شما یه زمانی احساساتی بوده که به جای خودش مقدسه...سعی کن موضوع رو ساده نگاه کنی...تو خودت پادشاه سرزمین فکر و جسمت باش نگذار افکاری که باعث آزارت میشه بهت غلبه کنه...نمیشه یه دفعه اصلافکر نکنی! انسانی دیگه ....!فکر این که اصلااگه قرار بود نشه چرا رابطه شکل گرفت ادمو رها نمیکنه..اما تنها کاری که باید بکنی اینه که :دنبال این باش که بفهمی باید چیو یاد بگیری..شاید گذشت رو..شاید صبر رو ..شاید باید اونو بهتر میشناختی.ببین خداکه ما رو آفریده بهتر روی ما شناخت داره و میدونه که کدوم دو قطعه پازل به درد هم میخورند...قبول کن که شناختت راجع به اون کم بوده وگرنه احساساتت این طوری اذیت نمیشد پس بذار اون خدایی که خوب ما ها رو میشناسه تصمیم بگیره که چی بشه!به حرفام دل بده مثل شعار نگاهش نکن سعی کن حداقل حس کنی چی میگم!آینده ی تو رو هیچ چیزی به جز کارهایی که الان انجام میدی نمیسازه پس به سراغ کاری که برات هیجان داره برو و واقعا فکرت رو روی اون بذار.ببین خواهش میکنم برو دنبالش..یاعلی رو بگو..یه زمانی میاد که تازه درک میکنی تمام این اتفاقات برای چی بوده ...!ضمنا دوباره میگم به احساساتت برچسب لیاقت نزن به نظرم این کار برای اینه که بخوای خودتو یه جورایی ثابت کنی نکن این کارارا...ساده وصادقانه بپذیر..خیلی سخته اما میشه
حرفانو حس كردم واقعا ممنون ازت
اره شايد بايد ياد بگيرم زود باور نباشم چون وقتي گفت دوسم داره باورش كردم
فعلا هيچي برام هيجان نداره خيلي بيحال و كسلم
فقط سعي ميكنم به خدا نزديك تر شم كه اون بهم ارامش بده
اره همه چيو سپردم به خودش هرچي اون بخواد همون ميشه به صلاحم باشه ميشه نباشه هيچوقت نميشه

اینجور فکر نکن که کی لیاقت داشته کی نداشته...ربطی به لیاقت نداره..شاید قسمت نبوده...اینجور فکر کن
بسپر به زمان دیگه ...اگه بگم بهش فکر نکن هم حرفی زدم که میدونم غیر ممکنه ...خودم هم اینو نتونستم...ولی سعی کن منطقی تر باشی
صبورتر باشی..فراموش کردنش سخته ولی چند وقت دیگه آروم تر میشی

اره زمان زمان فقط كاش بگذره

بالا