امادگی ارشد هوا فضا 93

mahan_33

عضو جدید
منم به خاطر آسونی خیلی زیاد کنکور امسال اصلا نتونستم با اطمینان به سوالات جواب بدم. به نظرم ریاضی و آیرودینامیک خیلی آسون بودن و زبان و طراحی اجسام پرنده سخت ترین باکس ها بودند. من امروز یه کم ریسک کردم و 61 تا سوال رو جواب دادم، نصفش تقریبا شانسی بود چون امسال چیزی واسه از دست دادن ندارم :razz:
امیدوارم سنجش کلیدها رو زودتر بده درصدامون رو دربیاریم ببینیم وضعیتمون چطوره.

بلخره ریسکه دیگه . امیدوارم جواب بده . من یکی که ده سال دیگه هم کنکور بدم چون منابع اصلی رو نمیخونم وضعیتم همینه .

hsdanesh

عضو جدید
بلخره ریسکه دیگه . امیدوارم جواب بده . من یکی که ده سال دیگه هم کنکور بدم چون منابع اصلی رو نمیخونم وضعیتم همینه .

من پارسال 1270 شده بودم پردیس تبریز سازه قبول شدم نرفتم. فکر کنم امسال وضعیتم بهتر باشه.

Judass

عضو جدید
ریاضی بالای 55 بقیه حول و حوش 20 - 30 و زبان زیر 10 رو میتونین تخمین رتبه بزنین هوا فضایی های عزیز؟

bardiaxavi

عضو جدید
منم به خاطر آسونی خیلی زیاد کنکور امسال اصلا نتونستم با اطمینان به سوالات جواب بدم. به نظرم ریاضی و آیرودینامیک خیلی آسون بودن و زبان و طراحی اجسام پرنده سخت ترین باکس ها بودند. من امروز یه کم ریسک کردم و 61 تا سوال رو جواب دادم، نصفش تقریبا شانسی بود چون امسال چیزی واسه از دست دادن ندارم :razz:
امیدوارم سنجش کلیدها رو زودتر بده درصدامون رو دربیاریم ببینیم وضعیتمون چطوره.
شما رو از سال پیش یادمه، انشالله امسال قبول بشین. من تبریز شبانه سازه قبول شدم و خواستم یکم از دانشگاه تبریز بگم که بدونید ترم اول از 6 نفرمون 4 نفر مشروط شدن و فقط من و یه خانم مشروط نشدیم!! حداقل بدونید تو تبریز مثل علم و صنعت بیشتر یه مکانیکی بار میاید تا یه هوافضایی
امیدوارم همه کسانی که تلاششون رو کردن قبول بشن ...

mahan_33

عضو جدید
دوستان معدلم رو نمیدونستم تقریبی کمتر از چیزی که هست نوشتم . ایا برام مشکل ساز میشه ؟ چند تا از واحدای کارشناسیمم مونده باید فرمی پر میکردم ؟

hsdanesh

عضو جدید
دوستان معدلم رو نمیدونستم تقریبی کمتر از چیزی که هست نوشتم . ایا برام مشکل ساز میشه ؟ چند تا از واحدای کارشناسیمم مونده باید فرمی پر میکردم ؟

معمولا مشکلی پیش نمیاد، بهتره تا رتبه تون میاد و تا آخر این ترم از دانشگاه نمره هاتون رو بگیرید و معدلتون رو اردیبهشت که رتبه تون میاد ویرایش کنید.

hsdanesh

عضو جدید
شما رو از سال پیش یادمه، انشالله امسال قبول بشین. من تبریز شبانه سازه قبول شدم و خواستم یکم از دانشگاه تبریز بگم که بدونید ترم اول از 6 نفرمون 4 نفر مشروط شدن و فقط من و یه خانم مشروط نشدیم!! حداقل بدونید تو تبریز مثل علم و صنعت بیشتر یه مکانیکی بار میاید تا یه هوافضایی
امیدوارم همه کسانی که تلاششون رو کردن قبول بشن ...

من هم یادم اومد موفق باشی دوستم :smile:
بله من درسته که تبریز هستم ولی سهند رو به تبریز ترجیح میدم، چون سخت گیری دانشگاه تبریز خیلی دیگه اضافیه.
کلا سازه دوست ندارم، میخوام پیشرانش یا آیرودینامیک قبول بشم. تبریز که اینا رو نداره پس باید رتبه ام خیلی خوب بشه. مکانیک رو بهتر از هوافضا دادم، امیدوارم آیرودینامیک مشهد یا شیراز، یا پیشرانش مشهد یا سمنان رو بیارم. حالا ببینیم رتبه ام چند میشه. :confused:

mahan_33

عضو جدید
معمولا مشکلی پیش نمیاد، بهتره تا رتبه تون میاد و تا آخر این ترم از دانشگاه نمره هاتون رو بگیرید و معدلتون رو اردیبهشت که رتبه تون میاد ویرایش کنید.

والا فعلا یه پیام دادم سازمان سنجش ببینم چی میگن . منم امیدوارم مشکلی پیش نیاد . اما چون رتبه ها بر حسب معدله فکر کنم اگه عددش از معدل واقعیم بیشتر میبود مشکل ساز میشد . راستی مگه بعد اینکه رتبه بیاد هم جایی برای ویرایش اطلاعات هست ؟ و چرا ؟ معدل تو انتخاب رشته تاثیر میذاره یا فقط رتبه؟

mahan_33

عضو جدید
ریاضی بالای 55 بقیه حول و حوش 20 - 30 و زبان زیر 10 رو میتونین تخمین رتبه بزنین هوا فضایی های عزیز؟

در مورد ایرو - سازه - مکانیک پرواز احتمالا امسال همه در حد 20-30 باشن . در مورد ریاضی و طراحی بعضیا طراحی رو بالا زدن بعضیا ریاضی . رقابت باید خیلی نزدیک باشه.

شیمیست عکاس

عضو جدید
سلام دوست عزیز.من رشته م شیمیه ولی برادرم ارشد حمل و نقل علم و صنعت میخونه.ازش پرسیدم.دوستش با میانگین 33 درصد که رتبه ش امسال 213 شد داره سازه علم و صنعت میخونه.ولی این دوستش معدلشم خوب بود.برادرم گفت به معدلم خیلی ربط داره
خیلی از مکانیک بهتر بود ریاضیات اگر خونده بودی می شد همون 14-15 تا رو جواب داد چیزی که تو مکانیک متاسفانه محقق نشد به نظرم بخش سیالاتی و سازه ش هم نسبتا متوسط بودند
زبانش هم واقعا نسبت به کنکور دیروز راحت بود
راستی کسی اینجا میدونه سازه علم و صتعت چه میانگین درصدی میخواد؟

• Like
واکنش ها: hzee

hsdanesh

عضو جدید
والا فعلا یه پیام دادم سازمان سنجش ببینم چی میگن . منم امیدوارم مشکلی پیش نیاد . اما چون رتبه ها بر حسب معدله فکر کنم اگه عددش از معدل واقعیم بیشتر میبود مشکل ساز میشد . راستی مگه بعد اینکه رتبه بیاد هم جایی برای ویرایش اطلاعات هست ؟ و چرا ؟ معدل تو انتخاب رشته تاثیر میذاره یا فقط رتبه؟

چون معدلت رو کمتر زدی مشکلی فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.

hsdanesh

عضو جدید
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص آزمون كارشناسي ارشد 1393

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن تشكر از همكاري دستگاه هاي مختلف انتظامي، امنيتي و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مجري برگزاري آزمون در كل كشور كه به علت تعويق يك هفته اي نهايت همكاري در برگزاري مناسب اين امتحان داشته اند، به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند با توجه به سودجويي و كلاهبرداري برخي از سايت ها و وبلاگ ها در فروش كليد و دفترچه سوالات، پس از برگزاري آزمون و بدون تاييد و مجوز اين سازمان، سوالات تمامي رشته هاي امتحاني آزمون مذكور بعد از ظهر روز شنبه مورخ 92/11/26 و كليد اوليه سوالات حداكثر تا روز پنج شنبه مورخ 92/12/1 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل دريافت خواهد بود.

Armin.AP

عضو جدید
من ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم.....ولی از 10 تا سوال دیگه ریاضی 10 تا رو زدم.... سیالات هم 8 تا ..... کنترلش هم 3 تا ......سازه هم 8 تا ..... رتبه چه حدودی می اد ؟؟؟ و تا چه رتبه ای معمولا قبول میشن؟؟

hsdanesh

عضو جدید
من ریاضی مهندسی رو حذف کرده بودم.....ولی از 10 تا سوال دیگه ریاضی 10 تا رو زدم.... سیالات هم 8 تا ..... کنترلش هم 3 تا ......سازه هم 8 تا ..... رتبه چه حدودی می اد ؟؟؟ و تا چه رتبه ای معمولا قبول میشن؟؟

رتبه و دانشگاه های قبولی چند داوطلب کنکور 92:

رتبه
دانشگاه گرايش
29شريف
سازه
78شريفپيشرانش
89شريفآيروديناميك-روزانه
96شريفپيشرانش-روزانه
111شريفآيروديناميك- روزانه
120اميركبيرآيروديناميك
132اميركبيرمهندسي فضايي
252تهرانآيروديناميك روزانه
276تهرانسازه-روزانه
287تهرانپيشرانش
307تهرانآيروديناميك
400تهرانديناميك پرواز و كنترل - روزانه
402اروميهكنترل
410خواجه نصيرسازه
473خواجه نصيرمكانيك پرواز شبانه
479تهرانآيروديناميك
528تهرانپيشرانش-شبانه
596شهيدبهشتيمهندسي فضايي- روزانه
648فردوسيآيروديناميك روزانه
690مالك اشترآيروديناميك
794شاهرودمهندسي فضايي-شبانه
800مالك اشترمكانيك پرواز
830فردوسيپيشرانش-شبانه
957مالك اشتر تهرانمكانيك پرواز -روزانه
997
شهيد ستاريآيروديناميك
1001تبريز
سازه
1114امام حسينسازه
1166شهيد ستاريسوانح هوايي و صلاحيتهاي پروازي
1218مالك اشتر اصفهانمهندسي فضايي- روزانه
1233مالك اشتر تهرانمهندسي فضايي- روزانه
1422مالك اشتر اصفهان

منبع: http://asec.ir/post-481.aspx

mahan_33

عضو جدید

بحث زدن نیست . مهم اینه که تستایی که زدید درست باشه . تا پنجشنبه صبر کنید کلیدا بیاد اون وقت بهتر میشه نظر داد ولی همینطوری اگه بخوام بگم اگه همه رو درست زده باشی قبولی . امسال چون سوال تکراری نبود نمیشه درصدای های سالهای قبل رو ملاک قرار داد و گفت رتبتون چند میشه امسال درصدها بجز ریاضی و طراحی قطعا پایینه . تو کلاس ما همه وقت کم اوردن .

Armin.AP

عضو جدید
بحث زدن نیست . مهم اینه که تستایی که زدید درست باشه . تا پنجشنبه صبر کنید کلیدا بیاد اون وقت بهتر میشه نظر داد ولی همینطوری اگه بخوام بگم اگه همه رو درست زده باشی قبولی . امسال چون سوال تکراری نبود نمیشه درصدای های سالهای قبل رو ملاک قرار داد و گفت رتبتون چند میشه امسال درصدها بجز ریاضی و طراحی قطعا پایینه . تو کلاس ما همه وقت کم اوردن .

مرسی از توضیحات ..... نه منظورم همون اگه درست باشن بود....چیزی رو شانسی نزدم ....بخش سیالاتیش من اطلاعات 10-11 تا رو داشتم که 8 تا زدم بقیش بیشتر مربوط به توربو ماشینا بود که چون مکانیک سوال نمیاد نخونده بودم.... 3تای کنترل هم احتمالا درسته.... سازه هم فکر میکنم اکثرش درست زدم .... سوالی که پیش میاد اینه که چرا اینقدر ریاضیش رو آسون میدن؟؟؟ بعد واسه مکانیک تا سر حد مرگ یا میپیچونن یا سبک رو عوض میکنن یا راه حل هایی 15 دقیقه ای دارن !!!.... به نظرم اگه کسی ریاضی مهندسی خونده بود میتونست تا 15 تا رو راحت بزنه!.....

mahan_33

عضو جدید
مرسی از توضیحات ..... نه منظورم همون اگه درست باشن بود....چیزی رو شانسی نزدم ....بخش سیالاتیش من اطلاعات 10-11 تا رو داشتم که 8 تا زدم بقیش بیشتر مربوط به توربو ماشینا بود که چون مکانیک سوال نمیاد نخونده بودم.... 3تای کنترل هم احتمالا درسته.... سازه هم فکر میکنم اکثرش درست زدم .... سوالی که پیش میاد اینه که چرا اینقدر ریاضیش رو آسون میدن؟؟؟ بعد واسه مکانیک تا سر حد مرگ یا میپیچونن یا سبک رو عوض میکنن یا راه حل هایی 15 دقیقه ای دارن !!!.... به نظرم اگه کسی ریاضی مهندسی خونده بود میتونست تا 15 تا رو راحت بزنه!.....

نمیدونم چرا اسونه شاید چون طراح سوالات مکانیکی یا هوافضایی هست و نه استاد ریاضی. اما ریاضی معمولا سوالات هر سال بیشتر از فوریه ها و معادلات با مشتقات جزئی و لاپلاس یا سوالاتی مثل مزدوج همسار یا باقیمانده و سری و ... طرح میشد امسال سوالاتی که از ریاضی داده بودن رو نتونستم خوب بزنم چون دقیقا همون بخش هارو حذف کرده بودم و در حد مرگ مباحث پرکاربرد روخونده بودم !! من لاپلاس هارو واقعا خوب خونده بودم ولی دریغ از یه سوال !

در مورد سازه من سازه 4 تا رو راحت زدم با اینکه اصلا نخونده بودم و مکانیکی هم نیستم شاید چون چند تاشون مشابه سالهای قبل بود که البته تکراری نبود .

سوالات یا خیلی ساده بود یا خیلی پیچیده !! پیچیده ها باعث میشد فکر کنم شاید در بطن سوالات ساده هم مطلبی هست که از چشمم افتاده واسه همین چند تا از تستهای که زده بودم رو پاک کردم که شدیدا اشتباه کردم چون درست بودن !

Armin.AP

عضو جدید
حالا ایشا لا که به حقت میرسی ! ...... در مورد ریاضی مهندسی نظری ندارم ولی گفته بودن که فقط معادلا و ریاضی مهندسیه!! من 4-5 تا سوال از زیاضی 1و2 دیدم!!!.......

mahan_33

عضو جدید
حالا ایشا لا که به حقت میرسی ! ...... در مورد ریاضی مهندسی نظری ندارم ولی گفته بودن که فقط معادلا و ریاضی مهندسیه!! من 4-5 تا سوال از زیاضی 1و2 دیدم!!!.......

به هر حال سازمان رنجشه دیگه.. هدفش حال گیریه .

capitanfahime

عضو جدید
تخمین رتبه

تخمین رتبه

بچه ها کلید اولیه اومده درصدا چطور بود؟
من ک امیدی به قبولی ندارم!!!:(
به نظرتون رتبم در چه حدودی میشه؟
ریاضی=41.67
مکانیک پرواز=16.67
جامدات=6.67
طراحی=6.67
زبان=0

mahan_33

عضو جدید
بهت قول میدم خوب میشه رتبت

بخدا من خیلی خرابتره وضعیتم . با اینکه نمیخواستم نگاه کنم ولی نگاه کردم . فقط منفی نزدم همین . وگرنه همش کمتر از ده !!!

بالا