گیاهان دارویی و دام

moaqfe

کاربر بیش فعال
فکر میکنم جای این پست فوق العاده خالی است آنهم استفاده گیاهان دارویی در دام و طیور و ماهیها که کاربرد صنعتی آنرا افزایش خواهد داد

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
صد در صد موضوع خوبیه.
فقط باید از گیاهان دارویی و علوم دام اطلاعاتی داشته باشیم.
اینجا به کمک پژمان و حمید خیلی احتیاج داریم.:w16:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
صد در صد موضوع خوبیه.
فقط باید از گیاهان دارویی و علوم دام اطلاعاتی داشته باشیم.
اینجا به کمک پژمان و حمید خیلی احتیاج داریم.:w16:

موضوع بسيار خوبي هست اما آقا حميد در مورد دام اطلاعات بسيار خوبي دارند. من در مورد دام اصلاا اطلاعات ندارم. ولي اميدوارم با كمك آقا حميد بتونيم اين تاپيك رو هم فعال كنيم.:gol:

moaqfe

کاربر بیش فعال
بعداز حضور دوستان در این تاپیک تحریک به تجربه و آزمایش شدم و اولین آزمایش را با خوراندن گیاه گزنه که فراوران و ارزان است به گوسفند و بز شروع کردم اگر دوستان هم توانایی آزمایش دارند شروع کنند تا به نتایج مناسبی برسیم لااقل اگر آب ندارد نون و کمی هم پول در آخرش برایمان بگذارد از خواص گزنه آنچه میدانید بنویسید تا به اثرات آن بر روی دام و در نتیجه انسان استفاده کننده از فرآورده های دامی آن برسیم

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
بعداز حضور دوستان در این تاپیک تحریک به تجربه و آزمایش شدم و اولین آزمایش را با خوراندن گیاه گزنه که فراوران و ارزان است به گوسفند و بز شروع کردم اگر دوستان هم توانایی آزمایش دارند شروع کنند تا به نتایج مناسبی برسیم لااقل اگر آب ندارد نون و کمی هم پول در آخرش برایمان بگذارد از خواص گزنه آنچه میدانید بنویسید تا به اثرات آن بر روی دام و در نتیجه انسان استفاده کننده از فرآورده های دامی آن برسیم

وای وای نکن این کارو .. حتما تا الان گوسفند و بز هاتون داغون شدند ...... خیلی برای معده بد هست... البته منظورم خام این گیاه بود..

بالا