گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار پزشکی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دمت گرم
خوب تو هم بدون دعوت بیا اون تاپیک گرد و خاک گرفته‌ی کامپیوتری‌ها

تازه دکترا یه مفهوم عام هست و توو همه‌ی رشته‌ها هست؛ از کجا معلوم من دکترا نمی‌خونم؟
بیام دعوام نمیکنین یعنی؟:d باشه اومدم:d
میدونی فرقش چیه؟ به ما از همون ترم اول میگن دکتر، ولی شما بعد از دوتا کنکور

mahdi_one11

عضو جدید
دنت وری
من پزشکی نیسم داشتم سر میزدم همینجوری اینجا
رشتم ریاضی بود ولی کلا این روزا رو بیخیال باش چون از سال بعد درسا چند برابر میشن و گرفتاریو اضطراب....خوش باش

zemestoon

عضو جدید
[FONT=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]

[/FONT][/FONT][/FONT]

nafas z

عضو جدید
با اون درصدا حیفه تو ایران بمونن بهنام خان...حسودیم شد من میرم سال بعد میام...:-D:-D:-D:-D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

nafas z

عضو جدید
نه واقعا درصداشون خوب بود... گفتم که من یه دوره ای مریض شدم قبل عید تا عیدم ادامه داش نتونستم بدرسم...درصداتون منو شرمنده کرد ولی خب کنکور ما سخت بود

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من دوس داشتم ریاضی بخونم
منم همینطور...:w05:

نه واقعا درصداشون خوب بود... گفتم که من یه دوره ای مریض شدم قبل عید تا عیدم ادامه داش نتونستم بدرسم...درصداتون منو شرمنده کرد ولی خب کنکور ما سخت بود
اوهوم
منم سیر نزولی داشتم... :|
از کجا به کجا رسیدم :|

nafas z

عضو جدید
ای بابا....چه داستانی شد....من بابت سوالم از هردوتون عذر میخوام... هردوتون عالی بودین... افرین یه دس به افتخارتون

nafas z

عضو جدید
نیدونم اتفاقی تو یه version جدید از باشگاه مهندسان وارد شدم گفت عضو کدوم گروهی؟؟ نمیتونم یه عکسم بذارم...

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا....چه داستانی شد....من بابت سوالم از هردوتون عذر میخوام... هردوتون عالی بودین... افرین یه دس به افتخارتون
نه این دختره‌ی چش سفید
داره شوخی می‌کنه ، جدی نگیر

نیدونم اتفاقی تو یه version جدید از باشگاه مهندسان وارد شدم گفت عضو کدوم گروهی؟؟ نمیتونم یه عکسم بذارم...
خانم عـــاوا، بیا ببین مشکل ایشون چیه، پس کی می‌خوای به درد بخوری؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
والا من خودمم با موبایل میام
نمیدونم .. متوجه منظورت نمیشم:huh:
با tapatalk میای نکنه؟

نه این دختره‌ی چش سفید
داره شوخی می‌کنه ، جدی نگیر

خانم عـــاوا، بیا ببین مشکل ایشون چیه، پس کی می‌خوای به درد بخوری؟
شوما بعداً بیا دم آبخوری ها کارت دارم