کنترل پروژه در صنعت

مسعود نارکی

عضو جدید
کسانی که در مورد کار کردن در قسمت کنترل پروژه و برنامه ریزی پروژه سوالاتی داشته باشن خوشحال میشم بتونم کمک کنم ;)

atefeh666

عضو جدید
من خیلی به کنترل پروژه علاقه دارم.الان فارغ التحصیل شدم ولی همه جا واسه کنترل پروژه سابقه میخواد.از کجا باید شروع کرد؟ به نرم افزاره ms project هم مسلطم.کتاب خاصی سراغ ندارید که کاربردی باشه؟

r.roosta

عضو جدید
سلام ميشه بگين چه جوري ميشه كنترل پروژه رو عملي كار كرد اخه من فقط تئوري خوندم كه گنگ بود واسم
r.roosta68@yahoo.com
مرسييييييييييييييييييييييي

مسعود نارکی

عضو جدید
کنترل پروژه

کنترل پروژه

من خیلی به کنترل پروژه علاقه دارم.الان فارغ التحصیل شدم ولی همه جا واسه کنترل پروژه سابقه میخواد.از کجا باید شروع کرد؟ به نرم افزاره ms project هم مسلطم.کتاب خاصی سراغ ندارید که کاربردی باشه؟
کنترل پروژه کار کردن همه و همه تجربی هست اول شانس بیاری یه جایی کار کنی که یکی باشه این تجربیات رو در اختیارت بزاره من الان حدود یکسال هست کار میکنم بیشتر هم با اکسل کار میکنیم چون تمام گزارشات همه با اکسل هست اگر خواستی میتونی باهام تماس بگیری این شماره من هست 09365149060

مسعود نارکی

عضو جدید
سلام ميشه بگين چه جوري ميشه كنترل پروژه رو عملي كار كرد اخه من فقط تئوري خوندم كه گنگ بود واسم
r.roosta68@yahoo.com
مرسييييييييييييييييييييييي
سلام چطور باید کار رو باید بری دنبالش یکی ، رو پیدا کنی که اینقدر مرد باشه که همه چیز رو بهت بگه بعد هم کنترل پروژه تو هر بخشی از صنعت یه تعریف خواص داره بر فرض مثال کار کنترل پروژه توی یه پروژه خط لوله زمین تا آسمون با سد سازی یا یه کارخانه فرق میکنه شما باید از پایه یاد بگیرین اینم مستلزم داشتن یه استاد خوبه که کمتر کسی هست این اطلاعات رو به زیر دستیش بده چون میترسه بعدا واسش شاخ بشه

gerami.p

عضو جدید
خدمت آقای نارکی دو تا سوال داشتم: اول اینکه کنترل پروژه رو تو بخش غیرعمرانی هم دیدین استفاده کنن یا خیر؟ دوم اینکه شما تا حالا دیدین از تسطیح منابع استفاده بشه؟

بالا