کتابها با جوابهای متفاوت

salamichobaran

عضو جدید
سلام ! من و دوستم سه تا منبع متفاوت برای سوالای ارشد ( سنجش ، واعظی ، جهش ) داریم سوالای زیادی وجود داره که جواباش با هم فرق میکنه جالبه نه؟:biggrin: به نظرتون حالا که فقط یه ماه تا کنکور مونده چه کار کنیم :que: ! تازه از کجا معلوم که طراحی که نمیدونیم کیه و اگرم بدونیم کیه جزوش گیرمون نمیاد و اگرم بیاد وقت نمی کنیم بخونیم چی فکر میکنه یعنی مثل کدوما فکر میکنه؟ آیا ما بدبخت شدیم یا راهی به نظرتون میرسه ؟ قبول دارید قبول شدن تو ارشد یه کم شانسیه ؟

آخرین ویرایش:

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام ! من و دوستم سه تا منبع متفاوت برای سوالای ارشد ( سنجش ، واعظی ، جهش ) داریم سوالای زیادی وجود داره که جواباش با هم فرق میکنه جالبه نه؟:biggrin: به نظرتون حالا که فقط یه ماه تا کنکور مونده چه کار کنیم :que: ! تازه از کجا معلوم که طراحی که نمیدونیم کیه و اگرم بدونیم کیه جزوش گیرمون نمیاد و اگرم بیاد وقت نمی کنیم بخونیم چی فکر میکنه یعنی مثل کدوما فکر میکنه؟ آیا ما بدبخت شدیم یا راهی به نظرتون میرسه ؟ قبول دارید قبول شدن تو ارشد یه کم شانسیه ؟
اگه مشکلی در جواب دارین

سئوال را مطرح کنین بچه ها جواب میدن

METALHEAD

عضو جدید
تصميم با خودته!

تصميم با خودته!

دوست عزيز دقيقا من هم پارسال به اين تناقضات برخوردم اما خب اول با دوستان كنكوري مشورت مي كردم بعد هم با توجه به اطلاعات خودم و دوستان جواب رو انتخاب مي كرديم
در ضمن مي توني به پاسخنامه هايي كه خود سنجش براي سوالات هر سال چاپ مي كنه اعتماد كني

بالا