کارشناسی ناپیوسته ict

akm

عضو
سلام با توجه به اینکه امسال پذیرش کارشناسی ناپیوسته رشته فناروی اطلاعات وارتباطاتictزیاد بوده و این دانشجویان سوالات زیادی درباره ای این رشته دارند این قسمت رو فعال کردم تا در آن بتوانند مشکلات خدوشون حل کنند !!البته نا گفته نماند که من هم در این رشته تحصیل میکنم و کلی سوال بی پاسخ دارم
فعلا:D:D

mohsen-mm

عضو جدید
سلام دوست خوب.
احسنت به این کارت منم از ICT های محترم می خوام تا اینجا جمع شن و یه فروم علمی درست کنیم...
منتظر تک تک دوستان هستم(م.مرادقلی.م-ICT جهاد صنعتی اصفهان).

akm

عضو
سلام
امیدوارم اینطور بشه که شما گفتید منم امیدورام بتونیم مشکلاتمون اینجا حل کنیم
با امید موفقیت

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من در مورد ICT اطلاعاتم اونقدرا زیاد نیست
ولی دو تا از هم کلاسیام کارشناسی ICT رو تموم کردن و مشغول کار هستن.(هم کلاسی توی دانشگاه رو نمی گما)
سوالاتون رو بگید یا ازشون دعوت می کنم بیان اینجا فعالیت کنن یا اگرم نتونستن ازشون می پرسم براتون

این کاری که از من بر میاد

موفق باشید

akm

عضو
ممنونم لطف میکنید
اولین سوال
وزارت علوم کارشناسی ict رو در 10 گرایش تقسیم کرده تفاوت گرایش ها چقدره و کدوم از این گرایش ها بهتر از همه است (ار همه لحاظ علمی ،بازار کارش و...)

akm

عضو
واییییییییییییییی عجب فعالیتی عجب فرومی :weirdsmiley::weirdsmiley::weirdsmiley::w00::w00:
ممنونم از مدیر تالار:biggrin:

Free_Electron

عضو جدید
مهندسی تکنولوژی ارتباط و فناوری اطلاعات ICT

مهندسی تکنولوژی ارتباط و فناوری اطلاعات ICT

سلام;)
من کاردانی الکترونیک دارم:)
می خوام کار شناسی ICT ادامه تحصیل بدم:warn:
تنها جای که کاردانی به کارشناسی داره دانشگاه علمی کاربردی با 6 گرایش
1-ICT گرایش انتقال (در مورد چگونگی انتقال اطلاعات به گونه های مختلف با مدارت دیجیتالی)
2- ICT گرایش سوئیچ ( مدارت سوئیچ دیجیتالی مخابرات)
3- ICT گرایش دیتا ( چیزی نمی دونم فکر کنم سخت باشه ، ریاضی قوی:cry: )
4- ICT گرایش مخابرات سیار ( سیستم های بی سیم مثه موبایل)
5- ICT گرایش سیستم های تحت شبکه ( امسال جدید اومده )( شما IT چی ها و نرم افزاری ها بهتر باید بدونید)
6- ICT گرایش مدیریت ICT (فقط شاغل ها حق انتخاب دارند ، بهتر )
اطلاعات من درمورد رشته ها بر می گرده به دانش الکترونیکی من نه تجربه ی تحصیلی
امسال من شرکت کردم و برای قبول شدن نیاز به همکاری شما که قبلا شرکت کرده اید و قبول شده اید دارد.
امروز که این تایپ را می نویسم روز آخر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی !!!!!!
هر چیز دیگه که می خواهید بدونید از به عنوان یک الکترونیکی که علاقه مند شده به ICT نه IT:redface:

بپرسید:cool:

آخرین ویرایش:

akm

عضو
سلام;)

من کاردانی الکترونیک دارم:)
می خوام کار شناسی ICT ادامه تحصیل بدم:warn:
تنها جای که کاردانی به کارشناسی داره دانشگاه علمی کاربردی با 6 گرایش
1-ICT گرایش انتقال (در مورد چگونگی انتقال اطلاعات به گونه های مختلف با مدارت دیجیتالی)
2- ICT گرایش سوئیچ ( مدارت سوئیچ دیجیتالی مخابرات)
3- ICT گرایش دیتا ( چیزی نمی دونم فکر کنم سخت باشه ، ریاضی قوی:cry: )
4- ICT گرایش مخابرات سیار ( سیستم های بی سیم مثه موبایل)
5- ICT گرایش سیستم های تحت شبکه ( امسال جدید اومده )( شما IT چی ها و نرم افزاری ها بهتر باید بدونید)
6- ICT گرایش مدیریت ICT (فقط شاغل ها حق انتخاب دارند ، بهتر )
اطلاعات من درمورد رشته ها بر می گرده به دانش الکترونیکی من نه تجربه ی تحصیلی
امسال من شرکت کردم و برای قبول شدن نیاز به همکاری شما که قبلا شرکت کرده اید و قبول شده اید دارد.
امروز که این تایپ را می نویسم روز آخر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی !!!!!!
هر چیز دیگه که می خواهید بدونید از به عنوان یک الکترونیکی که علاقه مند شده به ICT نه IT:redface:

بپرسید:cool:

باسلام
نه دوست عزیز فقط علمی کاربردی کارشناسیictنداره امسال دانشگاه غیر انتفاعی هم این رشته رو آورده بود. البته برای کاردانی به کارشناسی و تنها با سه گرایش مدیریت،کاربرد،سوئیچ (به نظر من این دانشگاها بهتر از علمی کاربردیهاست)
موفق باشی

akm

عضو
نجمن ICT دوره های کوتاه مدت آموزشی برگزار خواهد کرد

نجمن ICT دوره های کوتاه مدت آموزشی برگزار خواهد کرد

رییس انجمن ICT :
انجمن ICT دوره های کوتاه مدت آموزشی برگزار خواهد کرد
انجمن ICT در نظر دارد تا در راستای انجام اقدامات ارزنده در زمینه ICT دوره های کوتاه مدتی در این زمینه برگزار کند.
دکتر شفیعی رییس انجمن ICT در گفت وگو با خبرنگار سیتنا، اظهارداشت: از مهم ترین اقدامات این انجمن از ابتدای تاسیس تا کنون می توان به امضای پروژه های تحقیقاتی، دریافت مجوز مجله علمی و پژوهشی، برگزاری کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش، شناسایی نیازهای حوزه ICT و اطلاع رسانی آن به دانشگاه ها، اشاره کرد.
وی افزود: البته به دلیل اینکه تنها چهار سال از زمان تاسیس این انجمن می گذرد انجام اقدامات بسیار بزرگ زمان بر است اما ارتباط این انجمن با شرکت های صنعتی و دانشگاه ها دارای اهمیت زیادی است.
وی خاطرنشان کرد: البته سایت انجمن ICT به نحو مطلوبی ارتقاء یافته و روزانه بیش از صدها نفر مراجعه کننده دارد و همچنین در نظر است دوره های کوتاه مدت در زمینه های ICT برگزار کنیم.
شفیعی گفت: با ارتباطات برقرار شده با شرکت های مخابراتی پروژه هایی در این زمینه انجام می شود و علاقمندیم تا دانشجویان اساتید هر چه بیشتر عضو این انجمن شده و با استفاده از فرصت های آن باعث ارتقاء انجمن شوند.
شفعیعی خاطرنشان کرد: همچنین انتخابات دوره بعدی هیات مدیره انجمن به زودی و طی یک ماه و نیم آینده برگزار می شود.

ali-aghili

عضو جدید
سلام ، کسی میدونه چطوری میشه کنکور کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی رو شرکت کرد ، و اینکه درس های کنکوریش چی هستن ؟ مرسی ، یا علی

ali-aghili

عضو جدید
سلام ، کسی میدونه چطوری میشه کنکور کاردانی به کارشناسی ICT(غیر انتفاعی) رو شرکت کرد ، و اینکه درس های کنکوریش چی هستن ؟ مرسی ، یا علی

akm

عضو
سلام ، کسی میدونه چطوری میشه کنکور کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی رو شرکت کرد ، و اینکه درس های کنکوریش چی هستن ؟ مرسی ، یا علی

سلام
کنکوری به نام غیر انتفاعی نداریم!!! همون کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته است ولی تو انتخاب رشته شما میتونی موسسات غیر انتفاعی رو انتخاب کنی یا در واقع بگم مجبوری انتخاب کنی مگر اینکه رتبت تک رقمی باشه که بتونی روزانه قبول بشی.

همون درس های تخصصی گروه برقه با ضرایب الکترونیک

ali-aghili

عضو جدید
سلام
کنکوری به نام غیر انتفاعی نداریم!!! همون کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته است ولی تو انتخاب رشته شما میتونی موسسات غیر انتفاعی رو انتخاب کنی یا در واقع بگم مجبوری انتخاب کنی مگر اینکه رتبت تک رقمی باشه که بتونی روزانه قبول بشی.

همون درس های تخصصی گروه برقه با ضرایب الکترونیک

مرسی از راهنمایی ارزشمندتون . یا علی

عضو ict

عضو جدید
حیف

حیف

سلام . متاسفانه توی روزانه ها، کارشناسی ict پیدا نمی شه !!! من خودم کاردانی ict دارم ودلمم خیلی پره . ما باید با بچه های برق سر رشتۀ خودمون رقابت کنیم ! اخه این انصافه؟ تازه وقتیم که قبول شدی مجبوری یا بری دانشگاه غیرانتفاعی ادامه تحصیل بدی یا اگر خیلی دلت دانشگاه روزانه می خواد الکترونیک رو انتخاب کنی!!!من پارسال کنکور کاردانی به کارشناسی رو شرکت کردم ودانشگاه شهاب قم قبول شدم اما نرفتم وفعلا خونه نشینم تا کنکور سال بعد!غیر انتفاعی باشه ، خوابگاهم بخوای!دیگه وا ویلا ... :cry::cry::cry:شاید یه روزی روزانۀ ict اومد.:D

akm

عضو
سلام . متاسفانه توی روزانه ها، کارشناسی ict پیدا نمی شه !!! من خودم کاردانی ict دارم ودلمم خیلی پره . ما باید با بچه های برق سر رشتۀ خودمون رقابت کنیم ! اخه این انصافه؟ تازه وقتیم که قبول شدی مجبوری یا بری دانشگاه غیرانتفاعی ادامه تحصیل بدی یا اگر خیلی دلت دانشگاه روزانه می خواد الکترونیک رو انتخاب کنی!!!من پارسال کنکور کاردانی به کارشناسی رو شرکت کردم ودانشگاه شهاب قم قبول شدم اما نرفتم وفعلا خونه نشینم تا کنکور سال بعد!غیر انتفاعی باشه ، خوابگاهم بخوای!دیگه وا ویلا ... :cry::cry::cry:شاید یه روزی روزانۀ ict اومد.:D

]چرا اخه قبولی تو روزانه حیلی سخته شهاب دانش هههه خوب شد که نرفتی

nicespring

عضو جدید
سلام من ترم 2 مهندسی ICTگرایش سوئیچم .ولی به نظرم چون من کاردانیم هم همین رشته بودم البته در دانشگاه غیرانتفاعی و دوستان زیادیم الان کارشناسی شونو باز غیر انتفاعی هستند و من علمی کاربردی بر طبق تعریف اونا از دانشگاشون علمی کاربردی بهتره البته مسلما دانشگاه با دانشگاه فرق داره .همه گرایش ها هم درس هاشون مثل همه و فقط در 6 واحد ترم آخر با هم فرق می کنن.ولی اینکه کدوم گرایش بهتره رو نمی دونم چون هرکی یه چیزی میگه:)

eehsan

عضو جدید
سلام منم ict میخونم جهاد دانشگاهی اهواز
واسه کارشناسی باید زیر گروه برق الکترونیک امتحان بدیم.
سوالی بود شاید بلد باشم جواب بدم

Free_Electron

عضو جدید
بازم سلام
بعد از مدت ها بازم اومدم.
امتحان کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی دادم سوالات عجیب و غریبی داشت.
توی حوزه شهرکرد 5-6 نفر بودیم که دو نفر سر جلسه نیامدند ماندیم 4 نفر که یکی سهمیه شاغل(45 سالش بود رسمی مخابرات هم)بود یکی هم که من پرسیدم رشته برق بود که عمرا بتونه سوالات را جواب بده.........
سوالات مدار در سخت ترین حالت خودش . الکترونیک باز راحت تر بود.دیجیتال چون عشق منه و خونده بودم عالی زدم.مخابرات بیشترش مدولاسیون فاز بود که در کاردانی درس نمی دن و من هم نخوانده بودم بد نبود.فیزیک عمومی راحت بود ولی مغناطیس سخت...
به هر شکل انتظار قبولی دارم و منتظر نتایج هستم.
در اواخر بهمن نتایج زده می شه......توکل به خدا یا قبول یا سربازی.......

ali-aghili

عضو جدید
با سلام ، آقا یه راهنمایی می خواستم ، من رشتم نرم افزار هستش ، می خوام ICT غیرانتفایی شرکت کنم ، ولی نمیدونم با چه گروهی باید شرکت کنم ، کامپیوتر یا برق !!!:w10:

nicespring

عضو جدید
بالاخره یکی ما رو هم تحویل گرفت

بالاخره یکی ما رو هم تحویل گرفت

سلام ممنون که ict ها رو دارید دور هم جمع می کنین.هیشکی مارو دوست نداره:cry:همه رشته ها تو باشگاه اسمشون هست الا ما:crying2: منم ترم 7 Ict گرایش سوئیچم کاردانیمو تهران غیرانتفاعی خوندم ولی کارشناسیمو دارم علمی کاربردی تبریز می خونم از نظر امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی و جذب به کار، علمی کاربردی بهتره
بهرحال سوالی راجب درس و واحد و شهر بود ما هم در خدمتیم
خوشحال می شم کمکتون کنم.;)

akm

عضو
با سلام ، آقا یه راهنمایی می خواستم ، من رشتم نرم افزار هستش ، می خوام ICT غیرانتفایی شرکت کنم ، ولی نمیدونم با چه گروهی باید شرکت کنم ، کامپیوتر یا برق !!!:w10:

با سلام خدمت دوست گرامی قبلا جواب این سوال را داده بودم شما میتوانید در گروه برق شرکت کنید و باید دقت کنید که ضرایب الکترونیکتون بالا باشد
موفق باشید

shahab60

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام امیدوارم بتونم کمکت کنم
من در این رشته مشغول به تحصیل هستم و تابستان گذشته از طریق کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی در دانشگاه غیر انتفاعی قم قبول شدم
اگر از مواد ازمونم بخواهی من با کاردانی برق قدرت شرکت کردم فکر میکنم مدرک کاردانی
زیر گروه برقو بخواد ومواد امتحانیم باتوجه به گرایشت و باید بخونی:gol:

ali-aghili

عضو جدید
سلام بچه ها ، کمک کنید !!!! من می خوام با گروه ریاضی کنکور بدم ، کاردانی نرم افزار دارم ، البته از IT هم چیزهایی می دونم ، ولی می خواستم نظره شما رو هم بدونم ، نر افزار یا IT ، کدوم بهتره ، بانک ها ، مخابرات و وزارت نیرو هیچ کدوم برای استخدام IT نمی خوان ، نمی دونم اگه IT بخونم ، کجا مشغول به کار میشم ، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ :cry:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ، کمک کنید !!!! من می خوام با گروه ریاضی کنکور بدم ، کاردانی نرم افزار دارم ، البته از IT هم چیزهایی می دونم ، ولی می خواستم نظره شما رو هم بدونم ، نر افزار یا IT ، کدوم بهتره ، بانک ها ، مخابرات و وزارت نیرو هیچ کدوم برای استخدام IT نمی خوان ، نمی دونم اگه IT بخونم ، کجا مشغول به کار میشم ، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ :cry:

از کجا می دونید بانک ها IT نمی گیرن؟
اساس کار شبکه های بین بانکی با IT ها هست.چیزی که در تخصص یک فارغ والتحصیل IT به معنای واقعی هست
انتخاب با شماست من که نمی تونم جهت بدم به فکرتون می دونید منظورم چیه که؟

akm

عضو

حرفتون درسته الانه هیچ کدوم از ارگانهای که نام بردید برای استخدامی نامی از آتی نمیبرند ولی امیداورم با مرور زمان وشناخت کامل روی این رشته این مشکل حل بشه

ژيمن

عضو جدید
سلام دوست خوب.
احسنت به این کارت منم از ICT های محترم می خوام تا اینجا جمع شن و یه فروم علمی درست کنیم...
منم ict ميخونم
درخدمتم;)
فقط بگيد از کجا بايدشروع کنيم

روناک.گ

عضو جدید
سلام دوست خوب.

سلام منم ict میخونم. با این کارتون موافقم.

روناک.گ

عضو جدید
سلام با توجه به اینکه امسال پذیرش کارشناسی ناپیوسته رشته فناروی اطلاعات وارتباطاتictزیاد بوده و این دانشجویان سوالات زیادی درباره ای این رشته دارند این قسمت رو فعال کردم تا در آن بتوانند مشکلات خدوشون حل کنند !!البته نا گفته نماند که من هم در این رشته تحصیل میکنم و کلی سوال بی پاسخ دارم

فعلا:D:D

سلام . موافقم:smile:

ژيمن

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظر شما کدوميک از دروس ict ها بيشتر به دردشون ميخوره

بالا