چرا باید ازدواج نکرد، وقتی میتونیم ازدواج کنیم!

reza_19933

عضو جدید
دنیای مجردی واقعا آرامش بخش تر.اما من واقعا فهمیدم که هرکی ادعای عاشقی کنه عاشق نیس.عشق مقدسه عشق دیدن اشکای طرف نیس دیدن زجر کشیدن طرف نیس عشق خوخودطرف رو میخواد .طرف آدم بد عالم هم باشه عشقش تموم نمیشه.واقعا فهمیدم عشقی وجود نداره همش تظاهره.یه مشت خرافات تو مغز یه مشت آدم.

نه دیگه اینقد منفی!
نه به نظرم من عشق هست. تا انسان هست عشق هست. ولی کمیابه خب..

انیشتن

عضو جدید
امیدوارم همه در زندگی آیندشون بهترین نیمه گمشدشونو پیداکنن و بهارین زندگی رو داشته باشن و با چشم باز انتخاب کنن نه از رو عشق نه از رو احساس بلکه با منطق بعدش احساس.بخدا زندگی لذت بخش تر از این حرفاس بخاطر نیاز فلان وفلان بخواد آدم زود تصمیم بگیره اگر دقیق و با منطق تصمیم بگیره مطمن باشید زندگی خوب و لذت بخشی رو رقم میزنه

reza_19933

عضو جدید
دنیای مجردی واقعا آرامش بخش تر.اما من واقعا فهمیدم که هرکی ادعای عاشقی کنه عاشق نیس.عشق مقدسه عشق دیدن اشکای طرف نیس دیدن زجر کشیدن طرف نیس عشق خوخودطرف رو میخواد .طرف آدم بد عالم هم باشه عشقش تموم نمیشه.واقعا فهمیدم عشقی وجود نداره همش تظاهره.یه مشت خرافات تو مغز یه مشت آدم.

چشم امید ما به شما ارشدای رشتمونه خانم. شما نگین تو دلمونو خالی نکنین

نه شوخی کردم.

این طرز تفکر شمارو هم اتاقیمونم داره.. دقیقا همینایی که شما میگین رو به ما میگفت.. و از ما بزرگ تر هم بود..

انیشتن

عضو جدید
منم انشالله از مهر میشم دانشجوی دکترا اگرخدابخواد.ازدواج قسمت ما نبود.اما فهمیدم که هرخواسگاری اومد بهش جواب ندم.اینم از دنیای کوچیک ما.پر از تلاطم

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخره ما نفهمیدیم باید ازدواج کرد با نکرد؟؟؟
دوتاپیک متضاد

جواب اون تاپیک را که دادم چند روز پیش بزار اینم جواب بدم تا بی نصیب نمونه

چون ممکنه یه مورد بهتری پیدا بشه :smile:

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوتاپیک متضاد

morede behtari peyda nemishe motmaen bash hamin ye moredam az dast midi.:biggrin::biggrin:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا چرا انقد سخت میگیرید؟

قبلا هم گفته ام ، واسه ازدواج دو تا چیز لازمه : طرفین باید هم کفو باشن ( یعنی مثلا یکیش مذهبی یکیش بدون مذهب نباشه)

دومی هم اینه که طرفین به این جمله یقین کامل داشته باشن: آنچه بر خود نمی پسندی بر دیگران هم نپسند (یعنی مثلا دوست نداری بهت زور بگن زور نگو)

اینارو هرکسی داشته باشه نه تنها با زوجش میتونه بسازه بلکه با همه میتونه بسازه. به نظر من یه نقصی هم که بین زوجین رایجه اینه که مرد ها زن ها رو نمی شناسن ، این شناخت از وجود جنس مخالف خیلی به شما کمک میکنه که طرف مقابلتون رو نرنجونید. اینم خیلی مهمه.

فقط طرف آدم باشه ، همین... خدا هم که همه رو آدم آفریده منتهی در سلایق و رفتار های مختلف. پس مشکل خاصی بنظرم نیست

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا" جواب سلام
دوما" حالا که دیده هستی همچنین سوالی
ثالثا" یعنی خیلی یا بعضی از مردم ایران مریض هستن ؟
رابعا" روانپزشک بهتر نیست !
خامسا"خودت چرا ازدواج نمیکنی؟

درود بر شما بزرگوار

بله دیدم !عجب سوالی هم بود!

درصورتی مریض هستند که شرایط همه جوره خوب باشه و ازدواج نکنه بله در اون صورت مریضه.چون ازدواج تکامل زندگیش خواهد بود.

روان پزشک هزینش بیشتر از روانشناس هستش دیدم طرف وقتی مشکل داره ازدواج نمیکنه حتما نمیخواد پول خرج کنه برای این گفتم بره پیش روانشناس:biggrin:پول کمتر ازش بگیره بلکه مشکلش حل بشه

شما از کجا میدونی من ازدواج نکردم؟! ایا علم غیب داری؟!:eek:

شما چرا ازدواج نکردی تابحال با این سن؟

ارزوی مویدگی دارم برات

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتاپیک متضاد

با سلام

جهت مشاوره ازدواج منحصرا به مولتی متر پیام دهید.و در صورت قطعی شدن ازدواج برای تهیه هزینه ازدواج مجددا به دوست خوب مولتی متر پیام دهید و در صورت هر گونه مشکل به بنده پیام دهید.

با ارزوی مویدگی

electro-esmoke

عضو جدید
اولا سلام

دوما همچین سوالی ندیده بودم تابحال

حتما طرف مریض هستش وقتی میتونه ازدواج کنه و موقعیتشو داره نمیکنه:biggrin:

توصیه من اینه به روانشناس مراجعه کنه ...

و ارزوی مویدگی دارم براش:redface:

اره موافقم ولی فقط در مورد مردا صدق می کنه.

اگه مردی شرایط و امکانات ازدواج رو داره و نمی تونه کسی رو پیدا کنه و یا با کسی بسازه. تنها مسئله ایرادات فردی میمونه. (از پس زندگی برنیاد.لوس باشه. عقلش کم باشه و ...)

ولی در مورد زن دلایل میتونه زیاد باشه.حق انتخاب کم تر از مرد. مقایسه با مورد مطلوب نظرشان. احساسات و ریز بینی و وفاداری و روانشناسی و 1000 تا دیگه