پرسش در محل یادگیری نرمافزار

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان....

من میخوام تو این تابستون به صورت حرفه ای این دو تا نرم افزار رو یاد بگیرم...کم و بیش کار کردم....ولی به جایی رسیدم که واقعا یه سری نکات حرفه ای باید یاد گرفت تا بتونی یه شبیه سازی خوب و با اعتبار سنجی خوب انجام بدی...همین امروز داشتم یه پروژه رو انجام میدادم که پروفیل های سرعت رو در پشت مدل بدست می آوردم...جواب ها بد نبود ولی ولید هم نبود....از یکی هم پرسیدم معلوم بود که میدونست کجای کارم اشکال داره ولی خوب بهم نمیگفت...چون خودش دقیقا این پروژه رو انجام داده بود.....زمونه بد شده.....از آن لحظه به بعد دیگه گفتم اینطوی نمیشه...چون وقت ندارم باید هزینه کرد و استفاده برد...
من اغلب شبیه سازی های ساده رو بلدم ولی میخوام به صورت حرفه ای و مورد مطلوب یاد بگیرم....دوستان شما چه پیشنهادی میکنین.

من یه سری نکات هم میدونم برای مش زنی....ولی به نظرم کافی نیست...مثلا میدونم که قسمتهایی که گرادیان زیاده باید همون جا رو مش ریز زد....دقیقا همین کارا رو میکنم ولی به هدف نمیرسم...خسته شدم...کسی هم نیست دست ما رو بگیره...به خدا اگه میخواستم فقط نمره بگیرم پول میدادم یکی برام انجام بده...ولی مساله اینه که من میخوام یاد بگیرم و از همه مهمتر استادم ازم بعدا میپرسه که چکار کردم.

حتما هم تو این تابستون باشه و یه جوری بشه که کامل یاد بگیرم.....واسه پایان نامم هم احتیاج دارم که خوب یادش بگیرم.

من بچه شمال هم هستم...بهترین جای ممکن رو بگین که نزدیک هم باشه...دیگه اگه تهران رو قبول دارین شاید رفتم....آبجیم آنجاست....

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین.

mechanic-Nasrin

عضو جدید
سلام
من تو تهران دو جا رو سراغ دارم یکی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران یکیم ساختمان فنی.