[هنر تزئینات] - برچســـب هاي ديواري دســت ســاز

X.Doll

عضو جدید

خو مگه نمیشه از فتوشاپ به صورت عکس خروجی گرفت ؟ :|

چرا ولی به درد برش ماتریسی نمیخوره

من خودم یه فایل فوتوشاپ بردم بدم برام کاتر کنن طرف گفت فوتوشاپ نمیشه (منظور بیشتر پسوند فایل بودآآآآآآ) خلاصه یه پولی هم گرفت که همونو تو کورل ایمپورت بگیره و بعد خروجی کورل رو بده دستگاه
ولی بهم نشون داد عکس از گرافیکی به حالت نقطه ای یجورایی تبدیل شده بود ! من خودمم بافتوشاپ کار میکنم بیشتر با کورل کار نکردم ولی اگه رفته باشی چاپ خونه ها و....... همشون با کرل کار میکنن

X.Doll

عضو جدید
ام دی اف سنگینه ! ولی چوب بالسا سبکه ..نصبش روی دیوار راحتتره ... ضمن اینکه برشش راحتتره ..میشه تو خونه انجام داد ...

نمیدونم ام دی اف ضخامتاش چجوریه :|

قاب ام دی اف بالای 150 نیستا :|

با اون مدل بالسا کار نکردم ! بیشتر ازش توضیح بده چجوریه و....
(فکر کنم همون ورقه هایی رو میگی که باهاش ماکت میسازن ؟ از دور دیدم ولی مشخصاتش نمیدونم چیه)
اینم یه عکس ماکت :D

اون قابش که اصلا ندیدم جایی (با آیینش گفتم ها) ولی از این قابای مذخرف وختی همچین فیمتای عجیب غریبی میخوره 150 چیز بعیدی نیست
مثلا همین هفته یه جا یه آیینه کابینتی سرویس + یه دیواری 25×60 دیدم میگفت 170 :surprised: البته اون ام دی اف نبود -پی وی سی بود اصطلاحا

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا ولی به درد برش ماتریسی نمیخوره

من خودم یه فایل فوتوشاپ بردم بدم برام کاتر کنن طرف گفت فوتوشاپ نمیشه (منظور بیشتر پسوند فایل بودآآآآآآ) خلاصه یه پولی هم گرفت که همونو تو کورل ایمپورت بگیره و بعد خروجی کورل رو بده دستگاه
ولی بهم نشون داد عکس از گرافیکی به حالت نقطه ای یجورایی تبدیل شده بود ! من خودمم بافتوشاپ کار میکنم بیشتر با کورل کار نکردم ولی اگه رفته باشی چاپ خونه ها و....... همشون با کرل کار میکنن

هوم!نمیدونم والا ! البته خیلی هم نمیشه به حرف طرف مطمئن باشی! چون بعضیا وقتی خودشون بلد نیستن یه کاری کنن میگن نمیشه :|

با وجود این فک کنم اگه رزولوشن عکس بالا باشه و tif باشه مشکلی نداشته باشه :w20:

اگه بخوان روی مقوا یا چوب و ... که ضخامت داره این کارو بکنن بهتره بدن لیزر کنن ! البته هزینه اشو نمیدونم ...

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اون مدل بالسا کار نکردم ! بیشتر ازش توضیح بده چجوریه و....

اون قابش که اصلا ندیدم جایی (با آیینش گفتم ها) ولی از این قابای مذخرف وختی همچین فیمتای عجیب غریبی میخوره 150 چیز بعیدی نیست
مثلا همین هفته یه جا یه آیینه کابینتی سرویس + یه دیواری 25×60 دیدم میگفت 170 :surprised: البته اون ام دی اف نبود -پی وی سی بود اصطلاحا

والا ما بالسا رو واسه ماکت سازی استفاده میکنیم ! ضخامتای مختلف داره ..که معمولا نازکاش (2میل ) کاربردش بیشتره ..چون برشش راحتتره ... با کاتر میشه برید ولی تیغ جراحی برای بالسا بهتره ... و اینکه بهتره در راستای خطوط چوب بریده بشه نه عمود بر اون ...

آها با آینه اش خو یه حرفی ! البته همه چی گرون شده دیگه :/

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید حواسمون به این باشه که کاردستی های که درست میکنیم مقرون به صرفه باشه وگرنه اماده اش بهتره که
درمورد پنجره زیبایی کارش به سادگی و ابتدایی بودن وسایلش هست
وقتی قاب چوبی بشه باید جنس بقیه چیزا مث گلدون هم عوض بشه و همینطور کاغذ رنگی ها باید به جاشون از گل مصنوعی استفاده کرد
البته این کارم خیلی شیک میشه و توی حال هم میشه ازش استفاده کرد .....

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

- چشب شیشه یا چسب حرارتی
- رنگ
پلاستیک یا اکرولیک مشکیو قلم مو / یا استیکر مشکی
- کریستال های شیشه ای در رنگ های دلخواه

1. ابتدا از استیکر مشکی طرح درخت مورد نظرتون رو برش می دید و با دقت روی دیوار میچسبونید. یا طرح درخت رو با مداد کم رنگ روی دیوار پیاده می کنید و اون رو با رنگ پلاستیک یا اکرولیک روی دیوار می کشید.

2. بعد با چسب شیشه یا چسب حرارتی کریستالها رو به این صورت روی دیوار بجای شکوفه ها می چسبونیم

حالا طرحتون کامل شده!