همه چيز در خصوص comfar

M59

عضو جدید
از اقایون مهندس اگه نرم افزار برنامه ریزی تولید که واقعا تو عمل بشه ازش استفاده کرد کسی می شناسه خواهش میکنم یه راهنمایی کنه

arapa

عضو جدید
سلام دوست عزيز Comfar براي طرح توجيهينوشتن كاربرد داره .نرم افزار شبيه سازي Arena و Comfar كتاب آموزشي تو بازار هست .تهران پيدا مي كني.

shayna

عضو جدید
سلام
من با comfar كار كردم . ياد گرفتنش اصلا"سخت نيست . ولي خيلي هم كاربرد نداره چون خيلي عددها رو مطلق ميده و قابليت انعطاف هم نداره . البته كارخانجات و شركتها بيشتر براي بانكها و موسسات مالي كه منابع مالي رو تامين ميكنند مي نويسند . چون هنوز توي ايران اعداد و ارام دقيق ارائه نمي شه و سيستم رتبه بندي هم نداريم . من خودم براي دقت بيشتر از يرنامه هايي كه تو Excel مي نويسم استفاده مي كنم .
موفق باشيد .

پویا امامی

عضو جدید
phast

phast

سلام

من دانشجوی مهندسی شیمی هستم

برای گرفتن نرم افزار phast

مزاحم شدم .

قیمت نرم افزار شما چقدراست

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام
من با comfar كار كردم . ياد گرفتنش اصلا"سخت نيست . ولي خيلي هم كاربرد نداره چون خيلي عددها رو مطلق ميده و قابليت انعطاف هم نداره . البته كارخانجات و شركتها بيشتر براي بانكها و موسسات مالي كه منابع مالي رو تامين ميكنند مي نويسند . چون هنوز توي ايران اعداد و ارام دقيق ارائه نمي شه و سيستم رتبه بندي هم نداريم . من خودم براي دقت بيشتر از يرنامه هايي كه تو Excel مي نويسم استفاده مي كنم .
موفق باشيد .
سلام
جزوه ای در موردش داری که برام بفرستید؟:w10:

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام مهندس
ممنون بابت این تاپیک.من خودم علاقمند هستم تا در مورد نرم افزار comfar اطلاعات داشته باشم.:w20:

woodywood

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
راستش من آموزش این نرم افزارو نمی خوام چون بلدم
فقط من توی یک مقاله از این نرم افزار استفاده کردم که حالا باید توی توضیحاتم معرفی این نرم افزار و کاربردهاشو بنویسم
اگه lingo 8 بود بهتر
ولی هیچ متنی ندارم.
کسی می تونه کمکم کنه ؟
لطفا خیلی حیاتیه .

businessman

عضو جدید
دوستان بالاخره این comfar چی شد کسی جز نسخه Demo این نرم افزار داره؟
در ضمن در رابطه با آموزششم کتاب خوبی در حدود 650 صفحه در بازار هست کامل و جامع.

ramona masoudi

عضو جدید
جزوه کامفار

جزوه کامفار

سلام،امیدوارم خوب و خوش باشین
من تو دوره آموزشی کامفار شرکت کردم (البته از طرف سازمان ) ، استادمون از آلمان اومده.خیلی مفید و خوبه.
من هر جلسه جزوه هام رو تایپ یا اسکن میکنم تا همه دوستان بتونن استفاده کنن.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
خوش باشین:smile:

businessman

عضو جدید
من تو دوره آموزشی کامفار شرکت کردم (البته از طرف سازمان ) ، استادمون از آلمان اومده.خیلی مفید و خوبه.
من هر جلسه جزوه هام رو تایپ یا اسکن میکنم تا همه دوستان بتونن استفاده کنن.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
واقعاً اگر بتونید این کار رو بکنید لطف خیلی بزرگی می کنید. بی صبرانه منتظر جزوه ها هستم
بازم پیشاپیش سپاس:smile::gol:

businessman

عضو جدید

پس چی شد ما رو یادتون رفت. من شدیداً منتظر لطف شما هستما:(

maxgem

عضو جدید
با سلام
بنده با نرم افزار کامفار کار میکنم. اگر حرفه ای وجود دارد جواب سوال مرا بده.
اگر پروژه ای داشته باشیم که در فاز ساخت ، تولید هم داشته باشیم، چگونه باید هزینه ها و درآمدهای مربوط به تولید را وارد کنیم؟
با تشکر

hasan_engineer

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من تا 2 هفته ی دیگه قراره توی کلاس های آموزش نرم افزار کامفار شرکت ....شرکت کنم مطالبی رو که یاد گرفتم حتما براتون شرح می دم هزینه دوره 380000ت

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت را ردرست متوجه نشدم
برای وارد کردن هزینه های در فاز تولید علاوه بر هزینه های سرمایه گذاری می توانی در قسمت هزینه های تولید
دوره ابتدایی را از شروع عملیات ساخت یعنی ابتدای پروژه انتخاب کنی
در مورد درآمد فروش هم در جدول برنامه فروش باید میزان فروش حاصل از فازهای ساخت را به ابتدای دروه بهره بردای به عنوان تعدیل سالیانه منتقل کنی
با سلام
بنده با نرم افزار کامفار کار میکنم. اگر حرفه ای وجود دارد جواب سوال مرا بده.
اگر پروژه ای داشته باشیم که در فاز ساخت ، تولید هم داشته باشیم، چگونه باید هزینه ها و درآمدهای مربوط به تولید را وارد کنیم؟
با تشکر

mostafa227

عضو جدید
سلام
چون این نرم افزار و کلاسهای آموزشی اون گرونه با استفاده از جزوه های آموزشی که دوستان ارائه دادن و نسخه ی دموی نرم افزار ببینید که اگر علاقه دارید هزینه کنید و زمان برای یادگرفتنش بگذارید .
موفق باشید
یاعلی

دانلود DEMO :

ftp://ftp.unido.org/COMFAR/c3demo34.exe

وای دستتون درد نکنه.نسخه کرکش آخر پیدا شد؟

hasan_engineer

عضو جدید
سلام من این نرم افزار کرک شده رو نصب کردم . چرا بخش گزارش گیری اون مثل نسخه دمو هنوز غیر فعاله؟؟؟؟؟

matin.parsi

عضو جدید
با اهدا سلام
در صورت امکان هر اطلاعاتی که در این باره کسب کرده اید با همه دوستان به اشتراک بگذارید
بنده که به شدت به این نرم افزار و اموزش اون احتیاج دارم
لطفا" ما رو بی نصیب نگدارید
سپاس

matin.parsi

عضو جدید
سلام
لصفا" ما و سایر دوستان رو از تجربیات خودتون بی نصیب نگذاریذ
سپاس