همه مهندسين برق بيان خودشون رو معرفي كنن

Newton

عضو جدید
سلام
من مهدي هستم فارغ التحصيل برق-الكترونيك از آزاد تهران مركز.
سيمان تهران كار ميكنم همون طور كه دوست و همكار خوبم فرشاد خودشو معرفي كرد و با هم كار ميكنيم.
در زمينه مانيتورينگ و اتوماسيون با PCS7 و شبكه هاي صنعتي پروژه اجرا كرديم و درگير خيلي زمينه هاي ديگه بودم.;)

AmooSaeid

عضو جدید
سلام
منم عمو سعید هستم
کاردانی برق صنعتی از سمنان :)
و دانشجوی ترم اول مهندسی برق قدرت از آزاد ساوه

arminspeedy

عضو جدید
قرار ملاقات شیرازی ها

قرار ملاقات شیرازی ها

با سلام
ببخشید من نمی دونستم که باید این پست رو کجا بذارم و همچنین نمی خواستم که یه تاپیک جدید تو تالار باز کنم.دیدم مناسب ترین جا اینجاست.

از همه شیرازی های تالار برق دعوت می شه که یه سری به تالار زنگ تفریح تاپیک قرار ملاقات شیرازی های باشگاه بزنن.

با تشکر
(behtashk جان اگه میدونین جاش مناسب نیست جاشو عوض کنین)

ARMIK

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

من حمید هستم دانشجوی کارشناسی ارشد الکترنیک دانشگاه تهران.
در حال حاضر دارم تلاش میکنم برای دکترا.برام دعا کنید.راستی باشگاه خیلی خیلی جالب.
امید وارم تمام دوستان و مدیران سایت و تمام اعضا موفق باشن.

آخرین ویرایش:

taravat

عضو جدید
منم بگم؟؟؟؟؟

منم بگم؟؟؟؟؟

:biggrin::cry:سلام :cool:من طراوت دانشجوی ترم 2 عمرانم:child:دوست داشتم خودمو اینجا معرفی کنم اگه مردی بیا جلو:neutral::exclaim:ها؟ خوب دعوا نکنین منو مگه اشکال داره :wallbash:راستی من دانشجو ی دانشگاه چمرانم :w29:خوشحالم که اومدم اینجا با بابا برقیا و مامان برقیا اشنا شدم:cry:

@li_K@K@

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسان عزیز.
من علی ترم دوم رشته ی برق-الکترونیک هستم . باعث افتخاره منه که تو این سایت عضو هستم و با شما عزیزان آشنا بشم

nima948

عضو جدید
سلام من امیر هستم 35 ساله مهندس الکترونیک برای همه شما آرزوی خوشبختی میکنم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم

erfan-a

عضو جدید
سلام
عاطفه جمشيدي دانشجوي ترم 1 برق دانشگاه علم و صنعت
سلام
من erfan-a دانشجوی ترم شش دانشگاه بوشهر هستم
وبه کار پروژه های نفت وگاز اشنایی کامل دارم
در این مورد اگه سوالی داشتین در خدمت برقی های عزیز هستم.

vahid_549677

عضو جدید
سلام دوستان؛
من فارغ التحصيل مهندسي برق-قدرت هستم و در حال حاضر كارمند شركت نفت و در پارس جنوبي (عسلويه) مشغول به كار هستم. اميدوارم موفق باشيد.

alisaket2002

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.من علی هستم دانشجوی ترم 6 برق-قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیر.در حال حاضر هم دارم واسه ارشد می خونم.می خوام برم صنعتی شریف:redface:اگه کسی سوالی داره در خدمتم.

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یامین هستم مهندسی پزشکی بیو الکتریک
راستی کی کنکور برق داده؟

خليج فارس

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه.من محمد دانشجوي ترم 3 الكترونيك هستم.خواستم بگم واسه من باعث افتخار كه برق ميخونم و مخلص هر چي برقي ام.;)

hosmas

عضو جدید
فقط برق!!!

فقط برق!!!

سلام به همه
منم حسين هستم دانشجوي طرم چهارم الكترونيك دانشگاه تفرش.واقعا كه دانشگاه بيخودي دارم:cry:. براي آشنايي نسبي با دانشگاه تفرش به اين آدرس مراجعه كنيد
bia2taut.blogfa.com

hadighanbari

عضو جدید
منم اسمم همون آی دیمه ، خیلی خوشم اومد ، کارتون عالیه بچه ها ، من امشب عضو شدم . راستی من توی پتروشیمی کار میکنم ، کارشناس تعمیرات

steve

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترم 3 مهندسی برق _کنترل از دانشگاه آزاد قزوین :D

8523035

عضو جدید
سلام منم دانشجوی ترم 4 مهندسی برق دانشگاه امیر کبیر هستم.در خدمتم خصوصا واسه برقی ها

MOJTABA SARMADI

عضو جدید
salam be hameie dostan
man ham bargh ghodrat khondam (fareghotahsile 83)vato fild tasisat dar yek sherkate mohandesi moshaver mashghol be kar hastam vasabegheie kar dar siman e sefikde save(SWCC)roham daram
kholase sareton ro dard avordam
agar soali bod va tonestam dar khdmatam:gol::heart::gol::cool:

Hamidcht

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزيز
من حميد هستم و تازه عضو اين سايت شدم. به نظر سايت خوبي مياد

سال 1378 در رشته الكترونيك فارغ التحصيل شدم و از سال 1380 تو پتروشيمي در قسمت ابزار دقيق كار ميكنم
براي همه دوستان آرزوي موفقيت ميكنم.
hamid_chr@yahoo.com