همسر ايده‌آل‌ شما متولد چه‌ ماهي‌ است‌؟!

bahaaaar

عضو جدید
من مهر ماهیم:دی
در نمیاد مهرماهی چون با مهر ماهیا کنار اومدن سخته:دی

کی همچین حرفی زده مهر ماهیا چه خانم و چه اقا بهترین گزینه ان.بخدا جدی میگم نه به خاطر اینکه خودم مهر ماهی ام.
شک داری از اونایی که همسر یا دوستشون مهرماهیه بپرس.

bahaaaar

عضو جدید
من از اونوریا(!) مهریا و شهریوریا رو میپسندم
مخصوصا اونایی که 1 مهرن اول اسمشونم "ش" ه!!!!!
:D

اخخخخخخخ جون منم مهرماهیم ولیییی اول اسمم ش نیست.:cry:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی همچین حرفی زده مهر ماهیا چه خانم و چه اقا بهترین گزینه ان.بخدا جدی میگم نه به خاطر اینکه خودم مهر ماهی ام.شک داری از اونایی که همسر یا دوستشون مهرماهیه بپرس.
این رو تایید میکنم.مهر ماهی ها فوق العادن .. به افتخار خودمون

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی همچین حرفی زده مهر ماهیا چه خانم و چه اقا بهترین گزینه ان.بخدا جدی میگم نه به خاطر اینکه خودم مهر ماهی ام.
شک داری از اونایی که همسر یا دوستشون مهرماهیه بپرس.

بابام مهرماهیه
خودمم مهرماهیم
منظورم این نیست که بد هستیم که یه سری اخلاقایه بد تو مهرماهیا هست البته نه همشون
از همه بدترشم بی تفاوتی
بروز ندادنه احساسات(که همرو عاصی میکنه)
کارایی که خلاف نطره همه هست رو انجام میدن
عصبانیتی که با خونسردی طرفه مقابلتو عصبی تر میکنه
این چیزایی هست که من متاسفانه در خودم زیاد میبینم..
..ولی رفیق باز به معنیه واقعی مهر ماهیا هستن..

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من کاملا جدی گفتم.اتفاقا خیلی ام کم هستن.یعنی تعداد افرادی که در مهرماه به دنیا میان نسبت به ماهای دیگه خیلی کمتره.
من هم جدی گفتممهر ماهی ها خصوصیات اخلاقی خوبی دارن که تو بقیه ماه ها کم پیدا میشهاینو تو همه فال ها میشه دید

bahaaaar

عضو جدید
بابام مهرماهیه
خودمم مهرماهیم
منظورم این نیست که بد هستیم که یه سری اخلاقایه بد تو مهرماهیا هست البته نه همشون
از همه بدترشم بی تفاوتی
بروز ندادنه احساسات(که همرو عاصی میکنه)
کارایی که خلاف نطره همه هست رو انجام میدن
عصبانیتی که با خونسردی طرفه مقابلتو عصبی تر میکنه
این چیزایی هست که من متاسفانه در خودم زیاد میبینم..
..ولی رفیق باز به معنیه واقعی مهر ماهیا هستن..

اره خب مگه میشه ادما خصوصیات بد نداشته باشن؟!!!!!!!!!
اینایی که میگیو منم تا حدی دارم ولی من همیشه سعی میکنم خصوصیات بدمو کم کم از بین ببرم.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره خب مگه میشه ادما خصوصیات بد نداشته باشن؟!!!!!!!!!
اینایی که میگیو منم تا حدی دارم ولی من همیشه سعی میکنم خصوصیات بدمو کم کم از بین ببرم.

صد در صد نمیشه اما بین بد و بدتر باید انتخاب کرد:دی
اما من این ویژگیا رو دوس دارم اصنم سعی نمیکنم تغییرش بدم..

NAZIY0

عضو جدید
اگر امتيازتان‌ بين‌ 10 تا 19 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ رئوف‌، دلسوز، باعاطفه‌، باملاحظه‌، خونگرم‌،اجتماعي‌ و قاطع‌ باشد، مردي‌ كه‌ از ابراز احساسات‌ واقعي‌اش‌ ترس‌ و دلهره‌اي‌ نداشته‌ باشد و بتواندروح‌ و روان‌تان‌ را تمام‌ و كمال‌ به‌ خودش‌ اختصاص‌ دهد. شما از احساسات‌ پرشور و پرسوز و گدازي‌برخورداريد و در جستجوي‌ يافتن‌ همين‌ خصوصيات‌ در مرد رويايي‌ تان‌ هستيد، از اين‌ رو، ممكن‌ است‌او كمي‌ خجالتي‌ و كمرو باشد، ولي‌ بي‌نهايت‌ مهربان‌، دست‌ و دلباز، بلندنظر، سخاوتمند و با گذشت‌خواهد بود. پس‌، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌ به‌ دنبال‌ افرادي‌ باشيد كه‌متولد ماههاي‌ تير، آبان‌ يا اسفند هستند.

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
*و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ از مقام‌ و منزلت‌ اجتماعي‌ خوبي‌ برخوردارباشد تا بتوانيد در كنارش‌ احساس‌ امنيت‌ را تجربه‌ نماييد. هم‌ چنين‌، نامزدتان‌ بايستي‌ علاوه‌ بر اقتدار ونفوذ، شخصيتي‌ مستحكم‌ و باثبات‌ داشته‌ باشد تا بتوانيد كاملا باورش‌ كرده‌ و به‌ او اطمينان‌ كنيد. شمامايليد از يك‌ زندگي‌ خانوادگي‌ با ثبات‌ و ايمن‌ برخوردار باشيد و از مواجهه‌ با چالش‌هاي‌ متعدد و پي‌ درپي‌ وحشت‌ داريد. از اين‌ رو، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌، به‌ دنبال‌افرادي‌ باشيد كه‌ متولد ماههاي‌ ارديبهشت‌، شهريور يا دي‌ هستند.

پس طرف اومد خواستگاری اول بپرسم متولد چه ماهی هستی دیگه
:D

maede_s

عضو جدید
دوستان دقت کردین که بین ماهایی که نوشته بود مردای مرداد نبودن:surprised: یعنی مردادیا چیکار کنن این وسط؟؟ برن...:D

مهندس2010

عضو جدید
و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ از مقام‌ و منزلت‌ اجتماعي‌ خوبي‌ برخوردارباشد تا بتوانيد در كنارش‌ احساس‌ امنيت‌ را تجربه‌ نماييد. هم‌ چنين‌، نامزدتان‌ بايستي‌ علاوه‌ بر اقتدار ونفوذ، شخصيتي‌ مستحكم‌ و باثبات‌ داشته‌ باشد تا بتوانيد كاملا باورش‌ كرده‌ و به‌ او اطمينان‌ كنيد. شمامايليد از يك‌ زندگي‌ خانوادگي‌ با ثبات‌ و ايمن‌ برخوردار باشيد و از مواجهه‌ با چالش‌هاي‌ متعدد و پي‌ درپي‌ وحشت‌ داريد. از اين‌ رو، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌، به‌ دنبال‌افرادي‌ باشيد كه‌ متولد ماههاي‌ ارديبهشت‌، شهريور يا دي‌ هستند.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
*و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:

:smile:

mozhgan5

عضو جدید
:w38::w38:
*اگر امتيازتان‌ بين‌ 10 تا 19 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ رئوف‌، دلسوز، باعاطفه‌، باملاحظه‌، خونگرم‌،اجتماعي‌ و قاطع‌ باشد، مردي‌ كه‌ از ابراز احساسات‌ واقعي‌اش‌ ترس‌ و دلهره‌اي‌ نداشته‌ باشد و بتواندروح‌ و روان‌تان‌ را تمام‌ و كمال‌ به‌ خودش‌ اختصاص‌ دهد. شما از احساسات‌ پرشور و پرسوز و گدازي‌برخورداريد و در جستجوي‌ يافتن‌ همين‌ خصوصيات‌ در مرد رويايي‌ تان‌ هستيد، از اين‌ رو، ممكن‌ است‌او كمي‌ خجالتي‌ و كمرو باشد، ولي‌ بي‌نهايت‌ مهربان‌، دست‌ و دلباز، بلندنظر، سخاوتمند و با گذشت‌خواهد بود. پس‌، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌ به‌ دنبال‌ افرادي‌ باشيد كه‌متولد ماههاي‌ تير، آبان‌ يا اسفند هستند.

واااااااااای 100 % دست بود:w38::w38::w38::w38::w38: مرسی از تست قشنگتون:w27:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
*اگر امتيازتان‌ بين‌ 10 تا 19 است‌:
چه جالب! اسفند یا تیرماهی! :D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

مرررررسي :w42:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرررررسي :w42:

چقدر جلف! :D

بالا