همسر ايده‌آل‌ شما متولد چه‌ ماهي‌ است‌؟!

SHEEDA

عضو جدید
و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ از مقام‌ و منزلت‌ اجتماعي‌ خوبي‌ برخوردارباشد تا بتوانيد در كنارش‌ احساس‌ امنيت‌ را تجربه‌ نماييد. هم‌ چنين‌، نامزدتان‌ بايستي‌ علاوه‌ بر اقتدار ونفوذ، شخصيتي‌ مستحكم‌ و باثبات‌ داشته‌ باشد تا بتوانيد كاملا باورش‌ كرده‌ و به‌ او اطمينان‌ كنيد. شمامايليد از يك‌ زندگي‌ خانوادگي‌ با ثبات‌ و ايمن‌ برخوردار باشيد و از مواجهه‌ با چالش‌هاي‌ متعدد و پي‌ درپي‌ وحشت‌ داريد. از اين‌ رو، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌، به‌ دنبال‌افرادي‌ باشيد كه‌ متولد ماههاي‌ ارديبهشت‌، شهريور يا دي‌ هستند.

مرررررررررررررسی;)

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کلی وسواس سوالا را جواب دادم بعد نگو واسه مردها نبوده :razz:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من کاملا جدی گفتم.اتفاقا خیلی ام کم هستن.یعنی تعداد افرادی که در مهرماه به دنیا میان نسبت به ماهای دیگه خیلی کمتره.

الان که نه ولی تا چند سال قبل خانواده ها که برای بچه هاشون شناسنامه میگرفتن اگه توو مهر ماه متولد میشد براش شناسنامه شهریور ماهی میگرفتن که به موقع برن مدرسه واسه همین نسل مهر ماهیا داشت منقرض میشد:biggrin:
الانم که نیمه اول مهریا تقریبا منقرض شدن چون تاریخ تولد نیمه اولیارو جلو میندازن که توو شهریور به دنیا بیان این مدرسه چه کرده با این مهر ماهیا
کی منقرض بشن خدا میدونه:w47:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
*اگر امتيازتان‌ بين‌ 10 تا 19 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ رئوف‌، دلسوز، باعاطفه‌، باملاحظه‌، خونگرم‌،اجتماعي‌ و قاطع‌ باشد، مردي‌ كه‌ از ابراز احساسات‌ واقعي‌اش‌ ترس‌ و دلهره‌اي‌ نداشته‌ باشد و بتواندروح‌ و روان‌تان‌ را تمام‌ و كمال‌ به‌ خودش‌ اختصاص‌ دهد. شما از احساسات‌ پرشور و پرسوز و گدازي‌برخورداريد و در جستجوي‌ يافتن‌ همين‌ خصوصيات‌ در مرد رويايي‌ تان‌ هستيد، از اين‌ رو، ممكن‌ است‌او كمي‌ خجالتي‌ و كمرو باشد، ولي‌ بي‌نهايت‌ مهربان‌، دست‌ و دلباز، بلندنظر، سخاوتمند و با گذشت‌خواهد بود.

باحال بود مرسی;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک نکته ی بسسسسییییییییییار باریک و ریز از این تاپیک درآوردم....اونم اینه که مردای مردادی به فکر دبه برای ترشی باشن:biggrin:
شوخی بودااا....جدی نگیرین...:smile:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک نکته ی بسسسسییییییییییار باریک و ریز از این تاپیک درآوردم....اونم اینه که مردای مردادی به فکر دبه برای ترشی باشن:biggrin:
شوخی بودااا....جدی نگیرین...:smile:

آخه بزرگترین آرزوی دخترا ازدواج با مردای مردادیه:D
پس دیگه نیازی به بحث روانشناسی نیستش:w18:

sara perspolisi

عضو جدید
و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ از مقام‌ و منزلت‌ اجتماعي‌ خوبي‌ برخوردارباشد تا بتوانيد در كنارش‌ احساس‌ امنيت‌ را تجربه‌ نماييد. هم‌ چنين‌، نامزدتان‌ بايستي‌ علاوه‌ بر اقتدار ونفوذ، شخصيتي‌ مستحكم‌ و باثبات‌ داشته‌ باشد تا بتوانيد كاملا باورش‌ كرده‌ و به‌ او اطمينان‌ كنيد. شمامايليد از يك‌ زندگي‌ خانوادگي‌ با ثبات‌ و ايمن‌ برخوردار باشيد و از مواجهه‌ با چالش‌هاي‌ متعدد و پي‌ درپي‌ وحشت‌ داريد. از اين‌ رو، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌، به‌ دنبال‌افرادي‌ باشيد كه‌ متولد ماههاي‌ ارديبهشت‌، شهريور يا دي‌ هستند.
:cool:

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر امتيازتان‌ بين‌ 10 تا 19 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ رئوف‌، دلسوز، باعاطفه‌، باملاحظه‌، خونگرم‌،اجتماعي‌ و قاطع‌ باشد، مردي‌ كه‌ از ابراز احساسات‌ واقعي‌اش‌ ترس‌ و دلهره‌اي‌ نداشته‌ باشد و بتواندروح‌ و روان‌تان‌ را تمام‌ و كمال‌ به‌ خودش‌ اختصاص‌ دهد. شما از احساسات‌ پرشور و پرسوز و گدازي‌برخورداريد و در جستجوي‌ يافتن‌ همين‌ خصوصيات‌ در مرد رويايي‌ تان‌ هستيد، از اين‌ رو، ممكن‌ است‌او كمي‌ خجالتي‌ و كمرو باشد، ولي‌ بي‌نهايت‌ مهربان‌، دست‌ و دلباز، بلندنظر، سخاوتمند و با گذشت‌خواهد بود. پس‌، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌ به‌ دنبال‌ افرادي‌ باشيد كه‌متولد ماههاي‌ تير، آبان‌ يا اسفند هستند.
حالا کجا برم بگردم تیر،آبان یا اسفند پیدا کنم یه کم سخت شد.مرررررسی جالب بود.

reil way

عضو جدید
برا من شد مردای مورد سوم امتیاز بین 20 تا 29!
کاملا هم درست بود.
مرسی خوشمان آمد;)

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ی سوال دارم
تست شما 10تا سوال دارد و هر سوال بشترین امتیازش 3 است و از انجایی که 30=10*3 پس بین 30 -40 عملا وجود خارجی ندارد
من بین 20-29شدم

Hoofariya

عضو جدید
22....

*و اگر امتيازتان‌ بين‌ 20 تا 29 است‌:
در روابط عاطفي‌، شما در جستجوي‌ مردي‌ هستيد كه‌ از مقام‌ و منزلت‌ اجتماعي‌ خوبي‌ برخوردارباشد تا بتوانيد در كنارش‌ احساس‌ امنيت‌ را تجربه‌ نماييد. هم‌ چنين‌، نامزدتان‌ بايستي‌ علاوه‌ بر اقتدار ونفوذ، شخصيتي‌ مستحكم‌ و باثبات‌ داشته‌ باشد تا بتوانيد كاملا باورش‌ كرده‌ و به‌ او اطمينان‌ كنيد. شمامايليد از يك‌ زندگي‌ خانوادگي‌ با ثبات‌ و ايمن‌ برخوردار باشيد و از مواجهه‌ با چالش‌هاي‌ متعدد و پي‌ درپي‌ وحشت‌ داريد. از اين‌ رو، بهتر است‌ براي‌ پيدا كردن‌ خوشبختي‌ در كنار مرد رويايي‌تان‌، به‌ دنبال‌افرادي‌ باشيد كه‌ متولد ماههاي‌ ارديبهشت‌، شهريور يا دي‌ هستند

بالا