نرم افزاری عالی برای جلوگيري از نصب و پاك نمودن نرم افزار ها در کامپیوتر Install-Block 2.0.7

Borna66

عضو جدید
Install-Block 2.0.7

نرم افزاری عالی برای جلوگيري از نصب و پاك نمودن نرم افزار ها در کامپیوتر مخصوصا برای کافی نت ها و مراکز آموزشی و اداری

نصب نرم افزار بر روي سيستم توسط افراد ناشناس ميتواند براي شما مشكلات فراواني را فراهم آورد , براي مثال در كامپيوتر هايي كه در مكان هاي عمومي قرار دارند نصب نرم افزار هاي گوناگون توسط افراد متفرقه ميتواند مشكلات امنيتي بسياري برايشان به وجود آورد . آيا مايليد شما تنها كسي باشيد كه توانايي نصب نرم افزار بر روي سيستم و كنترل بخش هاي مهم ويندوزتان را داراست؟

این نرم افزار کاربردی به شما امكان جلوگيري از نصب و پاك نمودن نرم افزار ها در محيط ويندوز را مي دهد .
به اين ترتيب هيچ نرم افزاري بدون اجازه ي شما در ويندوز نصب و يا پاك نميشود !
اين نرم افزار قادر است تا دسترسي كاربران را به بخش هاي مهمي مانند ystem Properties, Display Properties, Command Prompt, Internet Options و Run dialog محدود و يا از بين ببرد !
همچنين ميتواند مانع پاك شدن فايلي به طور كامل از هارد شود ( اجازه ي خالي شدن سطل زباله ي ويندوز را نمي دهد ! ).
قادر است از اجراي هر نرم افزاري كه شما تعين ميكنيد جلوگيري نمايد !
ميتواند از دسترسي كاربران به Game ها و بازي هاي اينترنتي نيز جلوگيري به عمل آورد و همچنين از باز شدن پنجره هايي كه شما نامشان را در ليست سياه وارد مينماييد نيز جلوگيري نمايد

حجم : 3.8 مگابایت
دانلود فول برنامه از سایت رپیدشیر

گردآورنده:طه-Borna66

mohammad_xxxxa

عضو جدید
کمک

کمک

خیلی ممنون که این نرم افزار رو معرفی کردین ولی کسی غیر فعال کردن این برنامه رو بلده من این نرم افزار رو دارم ولی پسوردی که به این برنامه دادم فراموش کردم کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

بالا