نامزدی با طعم پشیمانی

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادم بيكاره زن بگيره از اين دختراي از دماغ فيل افتاده (رفتن يه مدرك از پيام نوري ازادي گرفتن فكر ميكنن شدن ارسطو سقراط)ولشون كني از گشنگي ميميرن فردا ميخوان غذا به ما بدن بخوريم
جرات داري بگي ظرف بشور لباس هاي شوهرو اتو بزن ميگن شديم مفلوك ترين ادم دنيا
تو پرفايل هركدوه هم ميري همه از دم عاشقن خاستگار ها هم فقط با ميزان دارايي مقايسه ميشن بعضي هاشون هم كه كار به حلال حروم دارايي مرد ندارن
فقط هنر زن تربيت نسل فرداي جامعه هست.اخر عشق هاي هوسي همينه عقلاني نيست كه.

نمیخوام بگم حرفتون اصلا درست نیست اما همه مثل هم نیستن
ثانیا چرا یه طرفه فکر میکنید؟ میشه پسرای دورو برتون هم توصیف کنید واسه ما دخترا

و آقا عرفان نمیگم براش متاثر نشدم اما گفته نامزدش خواسته ازش جدا بشه هیچکدومتون پرسیدید علتش چی بود؟
ی دختر هیچوقت بی علت عشقشو ترک نمیکنه اونم کسی که به امید شروع ی زندگی باهاش عقد کرده

آقای وکیل مرسی از تایپیکت مطلب آموزنده ای بود
ببخش با اسپم بحثو عوض کردم :redface:

Mr. Lawyer

دستیار مدیر کل در تالار حقوق
کاربر ممتاز
صلا با حرفتون موافق نیستم -- خدا عقل داده یعنی حجت برماتمامه -- انسان اشرف مخلوقاته -- درثانی خدا همیشه دروتخته رو باهم جور میکنه -
من نمیدونم شما کدام قبیله رو میگی ودیدی که اینطور قاطعانه صحبت میکنی؟؟؟ اما عقل رو ک نادیده بگیری اسیر چیزی میشی که چشمت دوست داره-ببینه- فک نمیکنین چرا ازدواج یچه مذهبی ها بخصوص خانمها کمتراز بقیه است ؟؟؟بخاطر اینکه امثال آقایان امروزی طالب اینگونه پوشیدنی هستند عروسک می خوان که به دیگران کلاس خانمشون رو به رخ بکشن--وبعد ک میرن توزندگی تازه میفهمن ن بابا زندگی چیزهای دیگه هم هست الی موی عسلی و رژپررنگ ودماغ عروسکی و... خانمها رو مواخذه نکنین!!!علت خود مایی م - هرضربه ایی میخوریم بخاطر بد دیدن وبد خواستنمونه همین!!
لازم نیست پروفایل هرکسی برین ماها تحصیلکرده ایم و ازنحو نوشتن هرکسی میدونیم چ آدمیه پس یک طرفه قاضی نرین
بله من هم با نظر دقیق و آگاهانه شما موافقم.......وممنون از نظر جالبتون......سپاس که تشریف آوردین:gol::w27:

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
بچه ها من خودم یک دخترم ،ادم مذهبی هم هستم تقریبا اون قدری مقید هستم که اهل کارایی که این روزا مد هستش ،نباشم
باور کنید تا الان خیلی ها اومدن و از من خواستن کسی معرفی کنم بهشون ،فک می کنید معیارهاشون چی بوده از بچه پولدار گرفته تا گداش ،از مذهبی تا اون که اصلا توی باغ نیست ،تازه صد رحمت به اون که تو باغ نیست ،معیارها یک دختر خوشگل و باکلاس ،بالا بلند ،سفید ،چشم درشت و رنگی و......هیچ کس این وسط نمی پرسید ایا کسی را سراغ داری که مومن باشه یا چه میدونم کسی را سراغ داری که خونواده اش با نون حلال بزرگش کرده باشن ،خونواده اش اهل خمس و زکات باشن ، نه دوستای عزیز دور زمونه اش عوض شده پسرا دور برتون نداره شما هاخودتون همه دنبال این جورادم هایی هستید اون وقت میگید دختر بی حجاب رژش فلان و بمان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یارو باباش تیو خونه رساله داده دستش بخونه بعدش ازش سوال می پرسه ،تو همچین جوی بزرگ شده رفت دنبال دختر باکلاس..................خب ادم چی بگه والا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یارو ادم مذهبی هستش در حدی که اهل حلال حرومه و........ رفته یک عروس مشتی برا پسرش پیدا کرده دختر از این تریپ باکلاس ها که عادت دارن دختر و پسر صب ساعت 5برن با هم کوه و خلاصه صب میرن شببر میگردن و ........ادم های همچین روشنفکر و....... که خودم به شخصه عکس های کوه رفتن و یک چند از فیلم های اونجا را اتفاقی دیدم شرم شد ،اون وقت بپرسی چرا این دختر انتخاب میکنی بر می گرده میگه خب دختر خوشگله دیگه
این هم روزگار ما ،به جای که از هم ایرد بگیریم خودمون درست کنیم و تفکراتمون

عذرا خانم من به نظر شما احترام می ذارم اما به نظر من همه دخترها و پسرها به یک شکل نیستند.......به شخصه خود من اگر یک زمانی قصد ازدواج داشتم،دختری رو انتخاب می کنم که سیرت پاک داشته باشه نه صورت زیبا........و اصالت خانوادگی خیلی مهم هست.ممنون:gol:

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
نمیخوام بگم حرفتون اصلا درست نیست اما همه مثل هم نیستن
ثانیا چرا یه طرفه فکر میکنید؟ میشه پسرای دورو برتون هم توصیف کنید واسه ما دخترا

و آقا عرفان نمیگم براش متاثر نشدم اما گفته نامزدش خواسته ازش جدا بشه هیچکدومتون پرسیدید علتش چی بود؟
ی دختر هیچوقت بی علت عشقشو ترک نمیکنه اونم کسی که به امید شروع ی زندگی باهاش عقد کرده

آقای وکیل مرسی از تایپیکت مطلب آموزنده ای بود
ببخش با اسپم بحثو عوض کردم :redface:
خواهش می کنم خانم مهندس.......بله من هم حرف شما رو قبول دارم.....ما هیچوقت نباید یک طرفه قضاوت کنیم.ممنون بابت حضورتون:gol:

Miss doctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم خیلی جالب بود...........................

من کمتر از دوماهه از نامزدم جداشدم......البته اون خواست که ازمن جدابشه منم خیلی سعی کردک مانع اینکار بشم ولی نتونستم..........................

هنوز که هنوزه بعضی شبا خون گریه میکنم...........کاش برا معنویاتم یه قانون کلی در نظر میگرفتن..............الان همه منو به چشم ..............ولش کن

راستی تشکرام تموم شده.......شرمنده
کسی ک خواست بره ارزشش همون رفتنه گریه دلیلی نداره دنیا در گذرست از گذرش کیف کن تا بجای اینکه اذیت شی

شادی همافر

عضو جدید

من کمتر از دوماهه از نامزدم جداشدم......البته اون خواست که ازمن جدابشه منم خیلی سعی کردک مانع اینکار بشم ولی نتونستم..........................

هنوز که هنوزه بعضی شبا خون گریه میکنم...........کاش برا معنویاتم یه قانون کلی در نظر میگرفتن..............الان همه منو به چشم ..............ولش کن

عرفان عزیز متاسفم به خاط اتفاقی که برات پیش اومده ولی همیشه این جمله رو با خودت تکرار کن و بگو هر اتفاقی که می افته، چه خوب باشه، چه بد، حتما به صلاح خودمه و من نمیدونم، خدا جون ممنون به خاطر همه چی. مطمئن باش آروم می شی

شادی همافر

عضو جدید
ادم بيكاره زن بگيره از اين دختراي از دماغ فيل افتاده (رفتن يه مدرك از پيام نوري ازادي گرفتن فكر ميكنن شدن ارسطو سقراط)ولشون كني از گشنگي ميميرن فردا ميخوان غذا به ما بدن بخوريم
جرات داري بگي ظرف بشور لباس هاي شوهرو اتو بزن ميگن شديم مفلوك ترين ادم دنيا
تو پرفايل هركدوه هم ميري همه از دم عاشقن خاستگار ها هم فقط با ميزان دارايي مقايسه ميشن بعضي هاشون هم كه كار به حلال حروم دارايي مرد ندارن
فقط هنر زن تربيت نسل فرداي جامعه هست.اخر عشق هاي هوسي همينه عقلاني نيست كه.
من با نظر شما اصلا موافق نیستم. نباید دخترا رو با پسرا مقایسه کنیم. همه انسانیم و انسان ها باید مقایسه بشن. اینکه گفتید دخترا رفتن یه مدرک از پیام نوری آزادی گرفتن یعنی چی ؟؟ خیلی گستاخانه است.
مگه پسرا از کجا مدرک می گیرن؟؟ همه پسرا خوبن؟؟ چرا فکر می کنید که وظیفه خانم هاست که ظرف بشورن و غذا درست کنن و...؟؟ وقتی دو نفر ازدواج میکنن یعنی باید تو زندگی همکاری باشه. تو کارای خونه باید همکاری باشه. مگه خانم ها بیرون از خونه کار نمی کنن؟؟؟ تو خونه ام وظیفشون که همه ی کارارو انجام بدن؟؟؟؟

شادی همافر

عضو جدید
از بعضياشون كه حجاب رعايت نمي كنند حالم بهم ميخوره انگار داره ميره عروسي
همه برا خودشون یه شخصیتی دارن چه با حجاب و چه بی حجاب. شما اگه خیلی ناراحتی و حالت بهم می خوره نگاه نکن. به نظر شما همه خانم هایی که حجاب دارن خوبن............

--زهرا

عضو جدید
همه برا خودشون یه شخصیتی دارن چه با حجاب و چه بی حجاب. شما اگه خیلی ناراحتی و حالت بهم می خوره نگاه نکن. به نظر شما همه خانم هایی که حجاب دارن خوبن............

ن عزیزم شما بد برداشت کردید فک کنم منظورشون اینه که بعضی از خانما جامعه رو با خونه و خونه عمه ودایی ومجالس عوضی میگیرن وهیچ چارچوبی رو رعایت نمیکنن بهرحال جامعه برای همه اس حق همه اس از محیط بیرون استفاده کنن اما پوشیدن نامناسب آدمها گاهی اوقات باعث بد نگاه کردن - و سو استفاده از آدمایی فرصت طلب میشه -و باعث میشه عادت کنن ک همه رو ب یک چشم نگاه کنن آنوقت جامعه به کمترین امنیت میرسه---پس چارچوب وحجاب داشتن خوبه والی خدا وقتی گل رو می آفرید که واسش گلبرگ نمیذاشت میذاره که از بلایا دورباشه دیگه --- همین

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یکی رو دیدم از هیچ مردی تو زندگیش شانس نیاورده بود .....نه پدرش ...نه شوهرش ..:cool:

واقعا وجدان بعضا کجاس نمیدونم!!! :razz: این قانون مام که قربونش برم حق همشه با مرده :razz:

شهلای تنها

عضو جدید
حاستون کجاست؟؟!
ما هم همینو گفتیم.
فقط ظاهر نیست، حلال و حروم و معرفت و وفا و ... هم هست.[/QUOTE

منظورم ما نبوین آق لاویر ... بود

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم ما نبوین آق لاویر ... بود[/QUOTE]

ینی منظورتون ب هومن خان بود؟؟

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
من با نظر شما اصلا موافق نیستم. نباید دخترا رو با پسرا مقایسه کنیم. همه انسانیم و انسان ها باید مقایسه بشن. اینکه گفتید دخترا رفتن یه مدرک از پیام نوری آزادی گرفتن یعنی چی ؟؟ خیلی گستاخانه است.
مگه پسرا از کجا مدرک می گیرن؟؟ همه پسرا خوبن؟؟ چرا فکر می کنید که وظیفه خانم هاست که ظرف بشورن و غذا درست کنن و...؟؟ وقتی دو نفر ازدواج میکنن یعنی باید تو زندگی همکاری باشه. تو کارای خونه باید همکاری باشه. مگه خانم ها بیرون از خونه کار نمی کنن؟؟؟ تو خونه ام وظیفشون که همه ی کارارو انجام بدن؟؟؟؟
بله خانم همافر همینطور هست که شما میگین......به نظر من زوج ها باید رفیق هم باشند نه رقیب هم......ممنون از حضور شما:gol:

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
از شما انتظار نداشتیم آقای وکیل
خانم همافر بنده در زندگی خودم همیشه مساوات رو رعایت کردم......به نظر من یک بانو نه بایستی به شدت با حجاب باشه و یا به شدت بی حجاب.....تفاوت باحجاب و بی حجاب تنها یک حرف (ی) هست........:gol:

Mr. Lawyer

کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله nasa-agency http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png پرچم پسرا بالاسhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

میشه یکم در مورد این حرفتون توضیح بدید؟؟؟؟ :exclaim:
بنده هم با حرف دوست خوبم پوریا جون مخالف هستم.....پرچم دختر و پسر معنا نداره.......همه انسان هستیم

آخرین ویرایش:
بالا