موضوع پایاننامه شما چیست؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
تاپیک بحث در مورد پایانامه های مخابراتی

shahpoor71

عضو جدید
راهنمایی پروژه کارشناسی

راهنمایی پروژه کارشناسی

با سلام.ازدوستان اهل فن یه چند تا موضوع تحقیقاتی خوب در مورد سیستم های مخابراتی میخواستم. باتشکر

7712032

عضو جدید
سلام
من يك پروژه در مورد "بررسي عملكرد كدهاي كانولوشن در سيستم pcm " دارم . ممنون ميشم اگر كسي كمكم كنه.
با سپاس

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
موضوع من آشکارساز شکست بهمنی تک فوتون بود البته فیلدش نوری بود نه مخابراتی

saeed_telecom

عضو جدید
مباحث جدیدی که دوستان گرایش مخابرات با موضوع مخابرات بی سیم میتوانند روی آنها تمرکز کنند بصورتی کلی میتواند چنین مباحثی باشد:
1- شبکه های توری و شبکه های ad-hoc (لایه ی فیزیکی{تکنولوژی های این لایه}، لایه ی دیتا لینک، الگوریتمهای روتینگ و QoS در شبکه و افزایش throughput)
2- شبکه های رادیو شناختی ( طیف سنجی و انواع روش های آن، تخصیص کانال، اشتراک گذاری طیف و ...)
3- CDMA, MIMO, انواع شبکه های LTE, انواع روش های بهبودی در شبکه های 3GPP
4- ترافیک شبکه های بی سیم
5- ظرفیت شبکه های بی سیم در انواع مختلف آنها
6- بحثی جدید که IEEE به تمرکز روی این موضوع علاقه ی فراوانی نشان داده است و برای اولین بار کنفرانسی آنلاین را برای آن برگزار میکند... مخابرات سبز... برای اطلاعات بیشتر به پوستر زیر مراجعه کنید...

884327_10151466129793624_706903509_o.jpg

Matin_Z

عضو جدید
سلام.مطالبي در مورد "رادار هاي ثابت" و "شبكه هاي بلوتوث"ميخوام.ممنون ميشم كمك كنيد.

h2d

عضو جدید
سلام موضوع پروژه من رادار های پسیو مبتنی بر سیگنال تلویزیونی هستش،کسی میتونه کمکم کنه؟

ساناز عزیزی

عضو جدید
سلام موضوع پروژه من در مورد بخش بندی تصاویر چهره هستش و با کمبود مقاله مواجه هستم از همه مهندسان کمک میخوام که به هم مقاله برسونند. با تشکر از همتون:(

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام موضوع پروژه من در مورد بخش بندی تصاویر چهره هستش و با کمبود مقاله مواجه هستم از همه مهندسان کمک میخوام که به هم مقاله برسونند. با تشکر از همتون:(

سلام
بخش بندی به چه روش ؟
اگر متد خاصی مد نظرتون نیست از الگوی فراکتال استفاده کنید !!!

majeeed

عضو جدید
سلام دوستان یک پروژه دارم درمورد پردازش تصویر- تشخیص شی(object detection) که از زیر شاخه های گرایش سیستم هستش. اگه از دوستان کسی آشنایی داره با این موضوع و میتونه منبعی بهم معرفی کنه، ممنون میشم راهنماییم کنه. با تشکر فراوان:gol::gol:

hshokuh

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه ی من ساختار مرکز تلفن دیجیتال spc و معماری های واحد کنترل در مرکز تلفن دیجیتال هست از دوستان خواهشمندم اگر مطلبی در این ضمینه دارند کمکم کنند یا در مورد انواع مرکز تلفن ساختار کلی مرکز تلفن یا سوئیچ دیجیتال

torpheh

عضو جدید
سلام دوستان

برای پایان نامه دنبال مطلبی راجع به شنود سیستم های PCMمی گردم.هر چی سرچ زدم مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.اگه کسی مطلب خوبی داشته باشه حاضرم بابتش پول هم بدم.
این هم اطلاعات بیشتر:
PCM مخفف pulse code modulation
در مورد خود pcm و توضیحش و اینا مطلب به اندازه کافی دارم.فقط درباره شنودش مطلب می خوام.فارسی و انگلیسیش هم مهم نیست.موضوع پایان نامه این نیست اما باید به این موضوع هم اشاره ای بشه.
برای شنود از واژه های زیر معمولا استفاده میشه:
Eavesdropping
Hearing
Monitoring

akorp123

عضو جدید
سلام
عنوان پایان نامه من اثر نویز بر روی سیگنال ماهواره ای هستش البته باید منابعش رو بررسی و تاثیر هر منبع و نحوه رفع اون رو ذکر کنم
ممنون میشم هر نوع مطلبی مرتبط با این موضوع دارید رو به ایمیل منبفرستین فرق نداره فارسی یا انگلیسی
در ضمن اگر کسی ترجمه فارسی کتاب ارتباطات ماهواره ای دنیس رادی رو داره برام حتما بفرسته...
مدت زمان مهلتم تا یک ماه دیگست.........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

امید90

عضو جدید
ی

ی

طراحی انتن دایپل فرکتالی در ارتباطات سیار با شبیه سازی(توسط hfss)

کسی میتوه کمک کنه!؟

akbar1986

عضو جدید
سلام دوستان خوب هستین.
موضوع پایان نامه من در مورد "کدهای موازی در سنکرون سازی طیف گسترده" هستش.
میخواستم بدونم کسی میدونه منظور از کدهای موازی چیه؟ همون پارالل کد به انگلیسی هستش یا استفاده از پی ان کد، کانوالوشن کد، گلد کد و ... به صورت موازی هستش؟؟!!

سلام به همه، من تو انجام پروژم به مشکل برخورده بودم،تراکت یه شرکتی که تو کار انجام پروژه و پایان نامه بود به دسم رسید کارشون واقعا خوبه
دوستانی ک تو پایان نامه و پروژه مشکل دارن شاید اونجا به کارشون بیاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behbood.mn

عضو جدید
سمینار من در مورد کدهای تصحیح خطا bch هست که قراره پایان نامم هم در این راستا باشه کسی هست کمکم کنه

behbood.mn

عضو جدید
سمینار من در مورد کدهای تصحیح خطا bch هست که قراره پایان نامم هم در این راستا باشه کسی هست میتونید کمکم کنید

sahar_lan

عضو جدید
موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه من متامتریال CMMs است. به نظرم موضوع جالبی میاد.:gol::gol::gol:

efa_67

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه ی من طراحی و ساخت آنتن با تغذیه cpw با قابلیت پلاریزاسیون دایروی هست.
راستی من خیلی دوست دارم در مورد متامتریال اطلاعاتی کسب کنم چون تو طراحی ها میتونه بهم کمک کنه میشه به منم اطلاعاتی بدید

s890532

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان مهندس!
بنده عنوان پایان نامه ارشدم هست:
بررسی و آنالیز روش­های تعیین موقعیت و مکان­یابی به کمک اثر داپلر در سیستم ردیاب جهانی
لطفأ اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید .:cry:
ممنونم از همکاری شما!!!!!!!!!:gol:

antares.zm

عضو جدید
سلام. می خواستم یه راهنمایی بکنید دوستان. من به مخابرات ماهواره علاقه دارم. برای سمینار ارشد چه موضوعاتی رو پیشنهاد می کنید؟