معماری باور نکردنی در نارنجستان

hitech

عضو جدید
ساخت های جدید در ایران عزیز
هتل
معماری های شیک و جدید روز
پكيج 2 نفره : شامل يك تختخواب 2 نفره (يا دو تخت 1 نفره)
پكيج 3 نفره :‌ شامل يك تختخواب 2 نفره (يا دو تخت 1 نفره) ، يك كاناپه 3 نفره قابل تبديل به تخت 1 نفره
پكيج 4 نفره :‌ شامل يك تختخواب 2 نفره (يا دو تخت 1 نفره) ، يك كاناپه 3 نفره قابل تبديل به دو تخت 1 نفره
كليه واحدها مجهز به مبلمان ، تلويزيون رنگي ، سيستم صوتي تصويري مركزي ، يخچال و تراس سرپوشيده ميباشد
حقیقت نارنجستان را فقط با سفر به آن میتوانید باور کنید :
اين نه اغراق است و نه تبليغ بلكه واقعيتي است كه شما را تا فراز جنگلهاي زيباي مازندران و سوار بر امواج سواحل زيباي خزر ميبرد تا يكي از خلاقانه ترين طرحهاي معماري ايراني را در مقابل ديدگانتان قرار دهد و تحسين شما را بر انگيزد
رستورانهاي متنوع ، كافي شاپ گردان ، سالن مجهز به بازيهاي كامپيوتري ، سالن بيليارد با كليه امكانات و مركز تجاري همراه فروشگاههاي مختلف نارنجستان را از ديگر مكانهاي اقامتي متمايز كرده است
اگر تاكنون نارنجستان را رويايي بيش نميدانستيد، اكنون به اين رويا حيات بخشيده ايم و لحظاتي آرامش بخش ، پرخاطره و ماندگار را براي مارشاليزمهاي عزيز خلق كرده ايم .... پس بياييد با سفري كوتاه به اين مجموعه خاطرات خوش آن را در ذهن بسپاريد
تصاویری از هتل نارنجستان شمال :

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
کاش 1منبع هم اعلام می کردین!
نارنجستان محمود آباد به خاطر معماریش، شب های فوق العاده قشنگی داره!
اما از نظر سازه ای هم قابل تقدیره!
در کنار ساحل، همچین سازه ای با این وسعت و کاربری، کار مشکلی به نظر میاد!

hitech

عضو جدید
کاش 1منبع هم اعلام می کردین!
نارنجستان محمود آباد به خاطر معماریش، شب های فوق العاده قشنگی داره!
اما از نظر سازه ای هم قابل تقدیره!
در کنار ساحل، همچین سازه ای با این وسعت و کاربری، کار مشکلی به نظر میاد!

راستش من این مطلب رو برای اینکه تو وبلاگ خودم بزارم جدا کرده بودم و منبعش رو کپی نکرده بودم. بخاطر همین منبعش رو الان ندارم ولی یه دور میزنم تو History اینترنتم اگه پیداش کردم حتما میزارم.

sarbaz121

عضو جدید
این هم منبع رسمی هتل نارنجستان نور:
http://www.narenjestan.com/

+نقشه های تیپ هتل و ویلا نارنجستان

واین هم چند عکس از پروژ جدید شرکت نارنجستان با نام مجتمع مسکونی یاس در تهران بزرگ

و این هم لیستی از پروژه های انجام شده شرکت نارنجستان که البته بعضی از این پروژه ها با همکاری شرکت نارنجستان انجام شده
1- هتل نارنجستان--------- 7کیلومتری شهرستان نور-محمود آباد
2- هتل نارنجستان 2 (طرح توسعه) ------------ 7کیلومتری شهرستان نور-محمود آباد
3- مجتمع مسکونی ساحلی بهار نارنج --------- امیر آباد نور
4- مجتمع مسکونی جنگلی نارنج ------------ رویان نور

Aylin2

عضو جدید
واقعا قشنگه... بعد یه سؤال... شما درصد فضاها رو دارین؟ من الان طرح4 دارم ... طراحی هتل... بعد استاد ازمون خواست یه هتل رو انتخاب و نقدش کنیم... ولی من چیزی در این مورد نتونستم پیدا کنم... در مورد مصالح هتل و نوع سازه ش هم اگه اطلاعاتی دارید و بگین ممنون میشم :)
aylin_zhoozhoo@yahoo.com

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیه بابا دو نفر آدم رفتیم یه شب اینجا شام خوردیم شد صد هزار تومن:razz:

shania.as

عضو جدید
پلان های نارنجستان

پلان های نارنجستان

سلام من نمیتونم پلان های نارنجستانو لود کنم میشه چی کار کنم