مشکل با نرم افزار تبدبل فرمتهای ویدئو به یکدیگر

ahmad.e.c.m

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یه نرم افزار تبدیل کننده فرمتهای فیلم و صدا به فرمتهای دیگه از اینترنت دانلود کردم
وقتی یه فایل رو انتخاب میکنم تا واسم به یه فرمت دیگه تبدیل کنه (تبدیل flv به mpeg2)
فیلمی که 800 مگ هست و یک ساعت و نیم تایمشه فقط 5 دقیقه اولش رو واسم تبدیل به اون فرمت دلخواه میکنه ، هر فیلمی رو بهش بدم همینطوره
خیلی هم نرم افزار رو دستکاری کردم ولی فایده نداشت حالا از شما بزرگواران میخوام منو تو این زمینه راهنمایی کنه یا یه
نرم افزار خوب معرفی کنه
در ضمن اون نرم افزاری که من ازش استفاده میکنم اسمش Xilisoft Video Converter Ultimate هست
با تشکر

danial_3731

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یه نرم افزار تبدیل کننده فرمتهای فیلم و صدا به فرمتهای دیگه از اینترنت دانلود کردم
وقتی یه فایل رو انتخاب میکنم تا واسم به یه فرمت دیگه تبدیل کنه (تبدیل flv به mpeg2)
فیلمی که 800 مگ هست و یک ساعت و نیم تایمشه فقط 5 دقیقه اولش رو واسم تبدیل به اون فرمت دلخواه میکنه ، هر فیلمی رو بهش بدم همینطوره
خیلی هم نرم افزار رو دستکاری کردم ولی فایده نداشت حالا از شما بزرگواران میخوام منو تو این زمینه راهنمایی کنه یا یه
نرم افزار خوب معرفی کنه
در ضمن اون نرم افزاری که من ازش استفاده میکنم اسمش Xilisoft Video Converter Ultimate هست
با تشکر
سلام از برنامه total video converter استفاده کن کارش حرف نداره

امید ساربان

عضو جدید
در واقع این نرم افزار ها تبدیک کننده نیستن.فشرده کننده به فرمت در خواستی هستن.میتونی از برنامه ای استفاده کنی که با پسوند ALLOK VIDEO TO MP4 CONVERTER یا هر فرمت دیگه ای خواستی استفاده کنی.فقط برای سرچ تو گوگل به جای mp4 هر فرمتی رو که خواستی بزن.برنامه ی خوبیه

Dark Seeker

عضو جدید
از این نرم افزار هم میتونید استفاده کنید:

Bigasoft FLV Converter نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل ویدئوهای آنلاین FLV مانند ویدئوهای یوتیوب، MySpace و غیره به فرمت های محبوب ویدئویی مانند AVI, Xvid, DivX, MP4, WMV, MOV, MPEG, MPG و بسیاری دیگر می باشد. امکان استخراج صوت از فیلم های FLV و اجرای آنها روی کامپیوتر، iPod ، iPhone و دیگر دستگاه های پخش موزیک قابل حمل از دیگر امکانات Bigasoft FLV Converter می باشد.
علاوه بر این امکانات، تبدیل فرمت ویدئو FLV کاملا قابل دستکاری بوده تا شما بتوانید کنترل کاملی روی ویرایش ویدئو و تنظیمات خروجی آن داشته باشید. Bigasoft FLV Converter راهی ساده برای برش، تدوین، ترکیب ویدئوها و اضافه کردن واترمارک روی آنها می باشد.