مشاوره خرید گوشی.خیلی فوریه

abkhizdary

عضو جدید
با سلام به دوستای مهندس گلم
به کمکتون نیاز داردم
بنظر شما بین این چندتا گوشی کدومو بگیریم
اهل اسمس بازیم از نوع فارسیش
نمایشگر بزرگ و با کیفیت رو دوس دارم
میخام دوربین گوشیم خوب باشه
نمایش فیلم و عکسم خوب باشه
دسترسی آسون هم به اینترنت داشته باشم
گوشی محکمی باشه و با یکی دوبار ضربه خوردن یا افتادن چیزیش نشه.ضد خشم باشه
سونی اکسپریا E
سامسونگ گلکسی ACE2
ال‌جی اپتیموس L5 II
اگه پیشنهاد دیگه ای هم تا ۴۰۰تومن دارین ممنون میشم بگین
:gol::gol::gol:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
ال جی E450 یا E455؟
Xperia E که به نظرم سمتش نرو. من تجربه ی کار کردن با 2 مدل از سونی های رم 512 رو دارم. خیلی خیلی زود هنگ می کنن به عالت کمبود رم.
اگه 440 می تونی هزینه کنی هوآوی G510 تک سیم کارت یا جی ال ایکس اسنووی به قیمت 399 تومان، بهترن.
http://shop.glxphone.ir/GLX-Snowy-Dual-core
در مورد سامسونگ نظری ندارم.
حرف آخر: با مشخصاتی که از گوشی می خواین و بودجه ای که دارین، همون هوآوی پیشنهاد می کنم.

hiden93

عضو جدید
با این مبلغی میخواین هزینه کنین نمیتونین گوشیه بیشتر از 3.5 اینچ پیدا کنین که همه این مشخصات و داشته باشه !!! اگر میتونین 200 تومن دیگه هم بذارین روش تا بتونین گوشی 4 اینچی بگیرین
با توجه به اینکه میخواین بدنه مقاومی داشته باشه پیشنهاد میکنم سراغ گوشی سامسونگ نرین اصلا چون بدنه شون پلاستیکیه و مقاومت چندانی نداره

abkhizdary

عضو جدید
ممنون
از هوآوی خوشم نمیاد. یجا رتم ال جی ای 450 رو بهم 400 میداد.نمیدونم گوشی از اینم پایین تر میاد یا بخرم؟
ممنون بخاطر جواباتون.ممنون میشم بقیه برو بچ فعالم یه ابرای لطفی بکنن

devilocate90

عضو جدید
به نظرم بهتره لومیا 520 رو هم یه نگاهی بندازی با این قیمت فوق العادس

bin2012

عضو جدید
سلام ، اگه اندرویدی می خواین بگیرین ، بتونین تا حدوده 450 بیاین xperia j گوشی خوبیه . Xperia miro هم همچنین اگه غیر اندرویدی خواستین بگین ...
باز هم کمک خواستین در خدمتیم

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام ، اگه اندرویدی می خواین بگیرین ، بتونین تا حدوده 450 بیاین xperia j گوشی خوبیه . Xperia miro هم همچنین اگه غیر اندرویدی خواستین بگین ...
باز هم کمک خواستین در خدمتیم

J سی پی یوش تک هسته ایه. به نظر من دگ خیلی قدیمی شده. 2014 سال گوشی های 8 هسته ایه. دگ تک هسته ای ور افتاد. البته نظر منه.

Major Geologist

کاربر ممتاز
به نظرم بهتره لومیا 520 رو هم یه نگاهی بندازی با این قیمت فوق العادس

با ویندوز فون حتی نمیشه یه فایل ویدئویی بلوتوث کرد!!! 4 تا برنامه براش پیدا نمیشه. اون چندتاییم که هست خیلی هاشون رایگان نیست، پولیه. تو ایرانم که نمیشه از مارکت خرید کرد درست حسابی. ویندوز فون هرچه قدرم خوب باشه، حداقل تو ایران سرطانه. تازه هر برنامه و بازیی که ساخته میشه، به اختلاف خیلی کوتاه واسه اندروید و IOS ارائه میشه ولی واسه ویندوز فون ماه ها طول میکشه.

بالا