مسابقه مهارت...

reza2011

عضو جدید
دوست عزيز من كه چيزي دستگيرم نشد .. در صورت امكان بيشتر توضيح بده ...

middbox

کاربر بیش فعال

آقا رضا این یه مسابقه است ( همونی که تو عکسها میبینید)
کار کردن با این ماشینها واقعا سخته و نیاز به مهارت بالایی داره این مسابقه هم در رابطه با همین موضوعه، بهتره تو اینترنت یه جستجو کنید و فیلمهاشونو ببینید

میهن پرست

عضو جدید
آره رضا جون همونطور که دوست دیگمون گفت ، اپراتور این ماشین آلات باید توانایی و قابلیتهای کارکردن با این ماشینها رو داشته باشن،مثلاً چیدن سنگهای بزرگ مثل دیوار سنگی روی هم،بالا رفتن از مکانهای مرتفع با استفاده از بازوی مکانیکی،که در این عکسا هم دقیقاً دارن همین کارو میکنن.امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه.1111111.jpg

reza2011

عضو جدید
آره رضا جون همونطور که دوست دیگمون گفت ، اپراتور این ماشین آلات باید توانایی و قابلیتهای کارکردن با این ماشینها رو داشته باشن،مثلاً چیدن سنگهای بزرگ مثل دیوار سنگی روی هم،بالا رفتن از مکانهای مرتفع با استفاده از بازوی مکانیکی،که در این عکسا هم دقیقاً دارن همین کارو میکنن.امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه.

ممنون ولي باور كردن اين تصاوير خيلي سخته ... تا از نزديك نبينم باورم نميشه .. چطور يك همچين ماشيني با تكيه به بازوي خودش بالا رفته .. واقعا عجيب و باور نكردنيه ...

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر بابت عکسها
ولی اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بده برامون که چطوری این کارا رو کردن و تو کدوم کشور هستش.
به قول مهندس رضا باور اینا خیلی سخته.
وزن بیل بالای 20تن هست ولی چطوری بالا رفته جای سوال داره..........

بالا