مثلث برمودای ایران کجاست.؟؟؟؟؟

مهارلو

عضو جدید
۱۰:۴۸ (دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵)

هم اکنون کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری مشغول بررسی این منطقه و شرایط خاص آن هستند تا در صورت لزوم،هرگونه پرواز در حریم این دریاچه را ممنوع یا با صدور اطلاعیه‌ای، شرایط خاصی را برای پرواز روی این دریاچه تعریف کنند

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
هشتمین حادثه هوایی در دریاچه مهارلو نیز به وقوع پیوست. این بار قرعه به نام شرکت ملی نفت ایران بود تا در یک رویداد بی سابقه هوایی و ظرف 48 ساعت، نه تنها هفتمین، بلکه هشتمین حادثه هوایی را در منطقه مهارلو به نام خود ثبت کند. به گفته برخی کارشناسان، سقوط هواپیما و بالگردهای متعدد در این دریاچه در ده سال گذشته، گویای شواهد و نشانه‌های عجیب و دست نیافته در آن است؛ گویا مثلث برمودای دیگری در نقطه دیگری از جهان تشکیل شده و ما از آن بی خبریم.​
ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه، بالگرد شرکت هلیکوپتری ایران وابسته به شرکت ملی نفت ایران به وسیله خلبان رنجبر به همراه «علیرضا شادمهر و حسین قاسمی» کمک پروازان خود به منظور انجام مطالعات ژئوفیزیک به مقصد شهر گل گهر از شیراز به حرکت در می آید و تنها پس از 15 دقیقه از زمان آغاز پرواز، ارتباط آن با مرکز قطع می‌شود که پس از پیگیری‌های متعدد سه بالگرد دیگر، ساعت 15و ۳۰ دقیقه از طریق اطلاعات مردمی مشخص می‌شود که بالگرد یادشده در دریاچه مهارلو شیراز (مهارلو) سقوط کرده است و به گفته دبیر ستاد حوادث پیش بینی نشده استان فارس، پس از وقوع حادثه، امدادگران اورژانس، آتش نشانی، هلال احمر، ستاد حوادث پیش بینی نشده و فرمانداری شیراز به محل اعزام شدند.
این حادثه به اینجا ختم نمی شود، زیرا دو روز پس از این حادثه (شنبه بیست و هشتم بهمن)، بالگرد دیگری در ساعت 10 و ۴۰ دقیقه با سرنشینان خود، خلبان اسرافیل دولت‌خواه و محمدباقر فرهام کمک پرواز، برای بیرون آوردن اجساد کشته شدگان، همچنین جمع آوری قطعاتی از بالگرد سقوط کرده و بررسی علت سقوط آن، به منطقه اعزام می‌شود و موفق به یافتن اجساد کشته شدگان و بخشی از قطعات بالگرد و انتقال آنها به شیراز می‌شود، اما از آنجا که قطعات جمع آوری شده بالگرد سقوط کرده نمی توانست گویای علت سقوط آن باشد، بی اطلاع از آن که قرار است جان سرنشینان خود را در راه آگاهی یافتن از حقایق از دست بدهد، بار دیگر به منطقه فرستاده می‌شود تا با جمع آوری دیگر قطعات بالگرد، نقش خود را در کمک به دریافت علت سقوط بالگرد نخست ایفا کند، اما دیری نمی گذرد که بالگرد دوم نیز طعمه «مهارلو» می‌شود.
گویا این منطقه با برخورداری از وضعیت خاص جغرافیایی، در ده ساله گذشته توانسته است 8 پرنده هوایی را در قعر خود فرو برد. البته حوادث یاد شده، منحصر به ده سال گذشته نمی شود، بلکه پیش از پیروزی انقلاب نیز، این دریاچه کشتگان هوایی دیگری داشته است.​
هم اکنون کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری مشغول بررسی این منطقه و شرایط خاص آن هستند تا در صورت لزوم، هرگونه پرواز در حریم این دریاچه را ممنوع یا با صدور اطلاعیه‌ای، شرایط خاصی را برای پرواز روی این دریاچه تعریف کنند

منبع : http://maharlooiy.blogfa.com
وبلاگ اختصاصی روستای مهارلو

البته نا گفته نماند هم اکنون پرواز بر روی این دریاچه زیبا ممنوع میباشد.

آخرین ویرایش:

مهارلو

عضو جدید
شاید بار ها و بارها از کنارش رد شده باشید و فقط به زیبایی هاش نگاه کردید. من بچه همون جا هستم تا حالا بارها وبارها بشقاب پرنده روی این دریاچه مشاهده شده.......

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز

منبع : http://maharlooiy.blogfa.com
وبلاگ اختصاصی روستای مهارلو

البته نا گفته نماند هم اکنون پرواز بر روی این دریاچه زیبا ممنوع میباشد.
راستش بنظر من اگر دوستان لطف کنن برای مطالبشون از منابع موثق تری استفاده کنن بهتره
شما که میگید بچه همونجا هستید حتما بهتر از همه ما میدونید که فرودگاه بیت المللی شیراز در نزدیکی این دریاچه هست و اگر واقعا عوامل خاصی وجود داشت باید آمار خیلی بیشتر از این مواردی بود که شما گفتید
بله چند تا هلکوپتر سقوط کرده و دلیلش هم شرایط جوی و وسعت زیاد این دریاچه و مجاورتش با فرودگاه هست
و این نوع اخبار چیزی جز جوسازی های بیمورد نیست که توسط ساکنان محلی جهت کسب اعتبار صورت میگیره و میتونه باعث عواقب ناخواسته ای نسبت به محل .. شهر .. استان و کشورمون باشه

مهارلو

عضو جدید
راستش بنظر من اگر دوستان لطف کنن برای مطالبشون از منابع موثق تری استفاده کنن بهتره شما که میگید بچه همونجا هستید حتما بهتر از همه ما میدونید که فرودگاه بیت المللی شیراز در نزدیکی این دریاچه هست و اگر واقعا عوامل خاصی وجود داشت باید آمار خیلی بیشتر از این مواردی بود که شما گفتید بله چند تا هلکوپتر سقوط کرده و دلیلش هم شرایط جوی و وسعت زیاد این دریاچه و مجاورتش با فرودگاه هست و این نوع اخبار چیزی جز جوسازی های بیمورد نیست که توسط ساکنان محلی جهت کسب اعتبار صورت میگیره و میتونه باعث عواقب ناخواسته ای نسبت به محل .. شهر .. استان و کشورمون باشه
سلام. متشکرم. از راهنمایی شما استفاده کردم. البته باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که این خبر کاملا موثق است تا جایی که چندین بار این مطلب و مطالب پیرامونش توی روزنامه خبر چاپ شده میتونید پیدا کنید. البته اگر به روی اخبار مرتبط » یک فروند هلیکوپتر در شیراز سقوط کرد » سقوط دومین هلی‌کوپتر شرکت ملی نفت ایران در دریاچه مهارلوی شیراز نسخه چاپی کلیک کنید میتونید به منابه موثق تر دست پیدا کنید. البته میتونید روزنامه های خبر اون تاریخ رو پیدا کنید و مطالب مربوط رو بخونید. در ضمن باید خدمتت شما عرض کنم که دریاچه مهارلو 7 سال هست که پرواز ممنوع شوده. و فرودگاه بین المللی جاهای دیگه کشور هم وجود داره چرا اینجا؟ و درضمن حوادث دقیقا یه جا اتفاق افتاده که این خود میتواند نشان گر دلیلی خواص بر این حوادث باشد. من دلیل و مدارک رو دیدم و این مطلب رو نوشتم شما چه دلیل و مدرک علمی برای رد کردن دارید. لطفا علمی باشه....

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام. متشکرم. از راهنمایی شما استفاده کردم. البته باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که این خبر کاملا موثق است تا جایی که چندین بار این مطلب و مطالب پیرامونش توی روزنامه خبر چاپ شده میتونید پیدا کنید. البته اگر به روی اخبار مرتبط » یک فروند هلیکوپتر در شیراز سقوط کرد » سقوط دومین هلی‌کوپتر شرکت ملی نفت ایران در دریاچه مهارلوی شیراز نسخه چاپی کلیک کنید میتونید به منابه موثق تر دست پیدا کنید. البته میتونید روزنامه های خبر اون تاریخ رو پیدا کنید و مطالب مربوط رو بخونید. در ضمن باید خدمتت شما عرض کنم که دریاچه مهارلو 7 سال هست که پرواز ممنوع شوده. و فرودگاه بین المللی جاهای دیگه کشور هم وجود داره چرا اینجا؟ و درضمن حوادث دقیقا یه جا اتفاق افتاده که این خود میتواند نشان گر دلیلی خواص بر این حوادث باشد. من دلیل و مدارک رو دیدم و این مطلب رو نوشتم شما چه دلیل و مدرک علمی برای رد کردن دارید. لطفا علمی باشه....

برمودای ایران وجود نداره دوست عزیز.. روزنامه خبر هم مال شیرازه و طبعا خوشش میاد تیتری بزنه که خواننده محلی کسب کنه
ممنون و موفق باشید

challenger_69

عضو جدید
آخ آخ آخ از دست این تاپیکای مزخرف
بازم تکرار میکنم
آیا اسکول فرض کردن مردم کار خوبیست؟