مباحث مرتبط با آزمون نظارت معماری

zazar5414

عضو
به هیچ وجه قید امتحانو نزن چون قبولیش راحت تر از چیزیه که فکر میکنی.اصلا لازم نیست مباحثو حفظ کنی که. نمونه سوالا رو دانلود کن و یه بار بخون و جواباشونو از تو مباحث پیدا کن.اینطوری هم با نمونه سوالا آشنا شدی هم روال امتحان که اپن بوکه دستت میاد.منم درگیر کارم و وقتی برای خوندن خط به خط مباحثو ندارم.اما 15 سری سوال دانلود کردم و هر شب یه دوساعتی یکی شو میخونمو جوابا رو درمیارم.اینطوری دو هفته ای میتونی خودتو برای امتحان اماده کنی.
من دارم سوالاس سال قبل و میخونم ولی استرس دارم نکنه امسال کلا ازتیکه هایی سوال بیاد که تا حالا نیومده!!!

معمار111

عضو جدید
نکنه تو امتحان اجرا بنا باشه دیتیل ترسیم کنیم؟ مطمئنید امتحان اجرا 4 گزینه ایه؟؟؟یه سوال دیگه دیتیل رو از نشریه 92 بخونیم کافی نیس-کتاب ساعد سمیعی 30تومنه..نمی صرفه برا 2 تا سوال بخریم که:(

آره دوست عزیز 4 گزینه ای هست اگر نبود اعلام میکردن...میشه گفت کتاب ساعد سمیعی همون نشریه 92 با آب و تاب بیشتره ... نگران نباش مهم اینه به مطالبی که داری یه مقداری تسلط داشته باشی حالا اگه 100 تا کتاب اضافه ببری حتی نتونی از توش جوابو پیدا کنی بهتره یا به کتابایی که بهشون مسلطی اکتفا کنی؟!!!! خوب حالا تصمیم با خودتونه...

fact

عضو جدید
به هیچ وجه قید امتحانو نزن چون قبولیش راحت تر از چیزیه که فکر میکنی.اصلا لازم نیست مباحثو حفظ کنی که. نمونه سوالا رو دانلود کن و یه بار بخون و جواباشونو از تو مباحث پیدا کن.اینطوری هم با نمونه سوالا آشنا شدی هم روال امتحان که اپن بوکه دستت میاد.منم درگیر کارم و وقتی برای خوندن خط به خط مباحثو ندارم.اما 15 سری سوال دانلود کردم و هر شب یه دوساعتی یکی شو میخونمو جوابا رو درمیارم.اینطوری دو هفته ای میتونی خودتو برای امتحان اماده کنی.
چجوری میتونیم آزمون سال های قبل رو داشته باشیم ؟

mm.ai

عضو جدید
نکنه تو امتحان اجرا بنا باشه دیتیل ترسیم کنیم؟ مطمئنید امتحان اجرا 4 گزینه ایه؟؟؟یه سوال دیگه دیتیل رو از نشریه 92 بخونیم کافی نیس-کتاب ساعد سمیعی 30تومنه..نمی صرفه برا 2 تا سوال بخریم که:(
ههه هههه -والا بخودا همینو بگو-یه امتحان میخوایم بدیم تا همین حالا 2000000 تومان فقط پوله ثبت نامو کتابامون شد-ابزارو یراق دیگر بماند :w42:

ehsan arch

عضو جدید
اشتباه من این بود که نشستم جز به جز مباحث رو خوندم.... هنوز تازه رسیدم مبحث 19 ....هنوز نمونه سوالها مونده چه کار کنم......

zazar5414

عضو
آره دوست عزیز 4 گزینه ای هست اگر نبود اعلام میکردن...میشه گفت کتاب ساعد سمیعی همون نشریه 92 با آب و تاب بیشتره ... نگران نباش مهم اینه به مطالبی که داری یه مقداری تسلط داشته باشی حالا اگه 100 تا کتاب اضافه ببری حتی نتونی از توش جوابو پیدا کنی بهتره یا به کتابایی که بهشون مسلطی اکتفا کنی؟!!!! خوب حالا تصمیم با خودتونه...
مرسی اینقد اعتماد به نفس میدید -ممنونم

zazar5414

عضو
ههه هههه -والا بخودا همینو بگو-یه امتحان میخوایم بدیم تا همین حالا 2000000 تومان فقط پوله ثبت نامو کتابامون شد-ابزارو یراق دیگر بماند :w42:
جالبه برخی دوستانم خیلی راحت میگن 26 تومن ناقابله..! چپ و راست داریم پیاده میشیم

معمار111

عضو جدید
جالبه برخی دوستانم خیلی راحت میگن 26 تومن ناقابله..! چپ و راست داریم پیاده میشیم

جالبتر اینکه به بقیه پیشنهاد میکنیم این کتاب خوبه اون کتاب خوبه (البته به دوستان درسخون جسارت نشه من خودمو عرض میکنم) دریغا که ماییم با یه کوه از کتابای نخونده که جلومونه تازه کلی هم پولشو دادیم

respina

عضو جدید
من کتاب زرد ساعد سمیعی رو دارم ... اگه کسی کتاب دیگه اونو داره و فکر میکنه به دردمون میخوره اطلاع رسانی کنه.

هر دو کتابش زرده با این تفاوت که یکیش زرد و سبزه، که روش نوشته (راهنمای ساختمان سازی عناصر و جزییات ساختمان های متدوال) و یکی دیگش زرد و بنفشه ،روش نوشته( راهنمای ساختمان سازی دفتر تمرین و جزییات ساختمان های متداول)، حالا شما کدوم یکی از این دو رو دارید؟ اخه من میخوام بخرم ولی نمیدونم کدومشو ؟

معمار111

عضو جدید
هر دو کتابش زرده با این تفاوت که یکیش زرد و سبزه، که روش نوشته (راهنمای ساختمان سازی عناصر و جزییات ساختمان های متدوال) و یکی دیگش زرد و بنفشه ،روش نوشته( راهنمای ساختمان سازی دفتر تمرین و جزییات ساختمان های متداول)، حالا شما کدوم یکی از این دو رو دارید؟ اخه من میخوام بخرم ولی نمیدونم کدومشو ؟

راهنمای ساختمان سازی عناصر و جزییات ساختمان های متدوال(همون سبز و زرده)

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی خلاصه ای یا جزوه ایی چیزی درباره مباحث 13 و 14 داره ؟ والا دو تا کتابم کمتر بخریم دو تاست !

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه این کتابا اصلاجزو منابعمونه؟

تو نمونه سوالا یه سری سوال بود که مسقیما از این دو تا مبحث اومده بود.ضمن اینکه یه همچین چیزی هم تو منابع هست :
[FONT=&quot]مسائل مكانيكي و برقي در ساختمان( برگرفته از متون مباحث سيزدهم، چهاردهم، شانزدهم و هفدهم مقررات ملّي ساختمان)[/FONT]

mehraz65

عضو جدید
جزئیات ساختمانی در آزمون نظارت

جزئیات ساختمانی در آزمون نظارت

سلام دوستان کسی اطلاع داره که واسه دتایل هایی که تو آزمون نظارت میاد چه کتابی رو بخونیم

سلام دوستان من تا الان مشغول خوندن برا ارشد بودم اصلا فرصت نداشتم برا نظلام بخونم لطفا راهنمایم کنید برا نظارت چکار چطوری بخونم ؟؟

بالا