لطفا بدون توهين و ناسزا به هم اين شك منو برطرف كنيد:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
ميدوني درسته دوست داشتن دست خوده ادم نيست ولي وقتي كسي همسر داره ميشه خيانت ...........

اولا عروس خانم فامیل پیامبر بود.
بعدم چرا خیانت باشه؟ نه هرزگی ای بوده؟ نه چشم ناپاکی ای بوده؟ مگه کار بدی کرده پیامبر؟پیامبر نه، یکی که یه زن دیگه رو دوست داشته باشه؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا عروس خانم فامیل پیامبر بود.
بعدم چرا خیانت باشه؟ نه هرزگی ای بوده؟ نه چشم ناپاکی ای بوده؟ مگه کار بدی کرده پیامبر؟پیامبر نه، یکی که یه زن دیگه رو دوست داشته باشه؟

زني كه همسر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

شهریاری 2

کاربر ممتاز
تا جائي كه يكي از دوستان برام گذاشت قانع شدم كه براي از بين برداشتن يه سنت غلط بين اعراب بوده ولي اون تيكه قرمز رنگ ميگه كه هر كسي ميتونه

خب اره میتونه. برای اینکه خدا نشون بده که این کار درسته، این دستور رو به پیامبرش داده.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
زني كه همسر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

مردا میتونن توی دلشون همزمان عاشق چندتا زن باشن. ولی خانما نه. به خاطر همین نمیتونن این رو تحمل کنن. چون فکر میکنن اگه مردی یه زن رو دوست داشت دیگه زن دیگه ای نمیتونه توی دلش باشه. بخاطر همین بین خانمای ایرانی این عمل که مثلا یکی دوتا زن داشته باشه یعنی خیانت.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردا میتونن توی دلشون همزمان عاشق چندتا زن باشن. ولی خانما نه. به خاطر همین نمیتونن این رو تحمل کنن. چون فکر میکنن اگه مردی یه زن رو دوست داشت دیگه زن دیگه ای نمیتونه توی دلش باشه. بخاطر همین بین خانمای ایرانی این عمل که مثلا یکی دوتا زن داشته باشه یعنی خیانت.

وا متوجه حرفتون ميشيد؟:surprised: عاشق شدن با هوس داشتن فرق داره

شهریاری 2

کاربر ممتاز
وا متوجه حرفتون ميشيد؟:surprised: عاشق شدن با هوس داشتن فرق داره

خب من که حرفی از هوس نیووردم!
اگه کسی از کسی خوشش بیاد یعنی هوس اومده وسط؟
دوست داشتن با هوس داشتن فرق داره.من اسمی از هوس توی پستام نیووردم.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب من که حرفی از هوس نیووردم!
اگه کسی از کسی خوشش بیاد یعنی هوس اومده وسط؟
دوست داشتن با هوس داشتن فرق داره.من اسمی از هوس توی پستام نیووردم.

شما ميگيد يه مرد ميتونه همزمان از چند زن خوشش بياد حتي اگر اون خانم متاهل باشه اسمش چيه؟

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطره این تاپیکت باعث شد برم قرانو باز کنم و ببینم واقعا چیه
برو ادامشو بخون شاید متوجه شدی..و بهتره بری از یه عالم بپرسی که درست بهت ج بده نه بیشتر گیجت کنه..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو ادامشو بخون شاید متوجه شدی..و بهتره بری از یه عالم بپرسی که درست بهت ج بده نه بیشتر گیجت کنه..

كامل خوندمش ..آره بايد برم بپرسمممممممممممم

شهریاری 2

کاربر ممتاز
اي بابا عشق پاكه مقدسه..........

اخه من نمیفهمم عشق با یه نگاه به وجود ممکنه بیاد. دیگه کاری نداره که شوهر داره یا نه. زن داره یا نه.اخه این کجاش هوسه؟
البته عشق پیامبر با یه نگاه نبوده.از بچگی خانم رو میشناخته.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه من نمیفهمم عشق با یه نگاه به وجود ممکنه بیاد. دیگه کاری نداره که شوهر داره یا نه. زن داره یا نه.اخه این کجاش هوسه؟
يعني شما ميگيد اگر يه خانم يا آقاي متاهل از يك نفر خوششون بياد خيانت به همسرشون نيست و اسمش عشقه؟:eek:

شهریاری 2

کاربر ممتاز
ببيني بحثمون به كجا كشيد؟ نه برادر گلم وقتي ميبيني طرفت متاهله يه كم مراعات كن همين

نه کاری که نمیکنه که خلاف شرع باشه.زندگی خودشو میکنه فقط دلش با اون خانم هست.همین!

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

افرین دوست خوب من هم باشما موافقم ...سوال رو باید کسی جواب بده ک کامل ب مسئله اگاهی داشته باشه و فقط نخواد از روی عقل و نگرش خودش ب سوال شما جواب بده ...البته از دوستانی ک با دلیل و مدرک میان و ب روشن شدن موضوع کمک میکنند واقعا ممنونم مخصوصا محمد ساوه ک کمال تشکر رو از ایشون دارم ک مطالب خوبی گذاشته بودن

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعا ک این چه جور جواب دادن ب سوال هستش...ببین بحث رو داری ب کجا میکشونی ...تو از نظر خودت داری قضیه رو نگاه میکنی نباید ب کل انسانها نسبتش بدی مخصوصا انبیا ...دوست خوب هواست باشه ..

چون ما مسلمونیم و دینمون کامل هستش و چون خودما ها اطلاعاتمون کمه اینجوری گم میشیم بجای این ک بیایی اینطوری از خودت دفاع کنی ی تحقیق کن و ب دوستمون هم کمک کن البته از شما تشکر میکنم ک به مسائل دینی اینقدر حساسیت ممنونم اما اگه ما بخواهیم با عقل خودمون دیگران رو توجیه کنیم ...شاید طرف قانع نشه و ازطرفی هم مورد توجه شبه افکنان قرار بگیره و انوقت هستش ک ما نقشی در گمراهی افراد بازی کردیم ...؟!!!

پس بیایید اول تحقیق کنیم و از اصل مساله مطلع بشیم بعد شروع ب پاسخ دادن مسئله دیگران بکنیم

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از چند آیه قبل بخون و از کسانی که بیشتر در زمینه ی قرآن تحقیق و اطلاعات دارند بپرس. اگر ما چیزی رو متوجه نمیشیم دلیل بر اشتباه آن مطلب نیست. شما اگه به معنی ساده ی همین آیه مه دقت کنین می بینین که مشکل از پسر خوانده بوده و بعد از بردن لذت همسرش رو طلاق داده. آیا ازدواج با این مطلقه مشکلی داره؟؟؟ آدم نمی تونه با دختر همسرش که از مردی دیگه ست ازدواج کنه. اشتباه نگیرید