كمك كمك يني ميشه كه بشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ازاده جان

عضو جدید
بهترین کارو میکنی شک نکن دوست من;)

منم دعا میکنم کسی رو برای ادامه ی زندگیتون پیدا کنین که شما رو تو اوج دوس داشته باشه و اون باشه که برای به دست آوردنتون تمام تلاششو میکنه:)
یه دختر ارزشش خیلی بیشتر از ایناست دوست من:smile:
درسته بايد طرف عاشقم باشه و برام دعا كنين:cry:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم م م م م م شما هم خشته نباشي ي ي ي دوست عزيز.بنظرت من فراموشش كنم؟؟؟اين پسره شوهر بشو نيست مگه نه؟؟؟

چی بگم دوست عزیز خودتون بهتر میتونید تصمیم بگیرید ولی این داستانی که شما تعریف کردین خیلی تکراری بود آخرشم تقریبا همه میدونن چی میشه پس الکی خودتونو خسته نکنین...

ازاده جان

عضو جدید
چی بگم دوست عزیز خودتون بهتر میتونید تصمیم بگیرید ولی این داستانی که شما تعریف کردین خیلی تکراری بود آخرشم تقریبا همه میدونن چی میشه پس الکی خودتونو خسته نکنین...
دارم گريه ميكنم خو .پسر خوبي بود اخه.:(

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر خودتو اذیت نکن گلم...باور کن چندسال دیگه که به این اتفاق نگاهی بندازی میبینی که ارزش نداشت اینقد خودتو اذیت کنی... خدا خیلی بزرگه، خودتو بسپار بهش، هم آروم میشی، هم مطمئن باش هرچی برات پیش بیاد خیره... باید بهش ایمان داشته باشی همین و همین...
تصمیم درستی گرفتی...یه ذره بهت سخت میگذره، اما ایشالله این مرحله رو که پشت سر بذاری کسی که لایقته بیاد سراغت و به آرامش برسید در کنار هم...خوشبختی خیلی ساده ست، فقط باید درست تصمیم گرفت، درست انتخاب کرد، درست قدم برداشت...
توکلت برخدا...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی غیر از تو نمونده اگه حتی دیگه نیستی
همه جا بوی تو جاری خودت اما دیگه نیستی
نیستی اما مونده اسمت توی غربت شبونه
میون رنگین کمون خاطرات عاشقونه
آخرین ستاره بودی تو شب دلواپسی هام
خواستنت پناه من بود تو غروب بی کسی هام
لحظه هر لحظه پس از تو شب و گریه در کمینه
تو دیگه بر نمی گردی آخر قصه همینه
می شکنم بی تو و نیستی
به سراغم نمی آیی که ببینی
بی تو می میرم و نیستی
تو کجایی تو کجایی که ببینی
شب بی عاطفه برگشت ، شب بعد از رفتن تو
شب از نیاز من پر ، شب خالی از تن تو
با تو گل بود و ترانه،با تو بوسه بود و پرواز
گل و بوسه بی تو گم شد بی تو پژمرده شد آواز
آخرین ستاره بودی تو شب دلواپسی هام
خواستنت پناه من بود تو غروب بی کسی هام
لحظه هر لحظه پس از تو شب و گریه در کمینه
تو دیگه بر نمی گردی آخر قصه همینه
می شکنم بی تو و نیستی
به سراغم نمی آیی که ببینی
بی تو می میرم و نیستی
تو کجایی تو کجایی که ببینی

ازاده جان

عضو جدید
شوما برا هرکی پسر خوبیه گریه میکنید؟؟؟

نه اخه ميترسم ديگه پسري كه خوب باشه،من ازش خوشم بياد ،پيدا نشه اخه.:( من سخت پسندم.پول خونه وماشين برام مهم نيست ولي پسره بايد بدلم بشينه ،خووووووووب باشه.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ازاده بانو

من نیمی از مطالبی که ذکر کردین رو خوندم

علاقه ای به دادن نظر که این کارو بکن و این کارو نکن ندارم

یکسری واقعیت رو بازگو میشوم به کسی اهانت و بر نخورد

شما یه خانومی و اون یه اقا پسر که شما به مدت ده ماه بزرگتری

1- معمولن خانم ها زود تر از اقایان به بلوغ فکری میرسن به همین دلیل هم دانشمندان بهترین اختلاف سنی ازدواج را بین 3-5 سال میدانن چیزی که در اسلام میتوانی به ازدواج حضرت فاطمه زهرا و امام علی ببینی

2- یک زن ریف تر از اقایان میباشد تو مسایل زندگی شکسته میشود برای تمام افراد صادق هست

3- بعد از مقاربت جنسی یه خانم چهر اش رنگ و بوی یه شخص بالغ را میگیرد و کمی چهره بالغ تر میشود اما این مسئله شاید در مردان دیر تر اتفاق بیافتد

4- شما روزی مادر یک فرزند دو فرزند خواهی شد و باعث شکسته شدن چهره

دلیل شکست چهره ای که چند بار ذکر کردم این است که یه مرد علاقه داره با خانمش بره بیرون و بقیه با دیدن تحسینش کند حتی اگر کسی اینگونه نگوید از دل همین احساس را میکند

احتمال شنیدن اینکه به همسر ایندت بگویند با مادرت ازدواج کردی یا از این تماثیل هست

و احتمال تغیر رفتار همسرتم هست

شما شاید بگویید ده ماه مگر چیزی است که بخواهد مشکلی پیش بیاید ده ماه چیز خاصی نیست اما بلوغ فکری مرد توجه داشته باش خیلی دیر تر از خانم هاست

و یه سر به مطالعه ازدواج اینترنتی سرچ کنید و گفتار مشاوران و را بخونید

عکس اواتارتونو گذاشتین حسین

اگر اعتماد دارین به حسین پس حتما ادم های خوبی سمت شما میفرستت

زیرا او حسین است

وسلام

یاسین

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهرآنه بهت میگم بیخیالش شو...
بدردت نمیخوره ..
عشق و عاشقی تو فضای مجازی بدرد جرز لای دیوار میخوره..
خیلی ها تو نت دیدم ک شرایط تو داشتن ,آخرش خودشون به این درک رسیدن ک باید بیخیال طرف بشن...
وقتی بهت میگه نمیخواد باهات تماس تلفنی داشته باشه وبهش پیام ندی داره غیر مستقیم ازت میخواد بیخیالش شی...
نذار با احساساتت بازی بشه:|

کی گفته عشق و عاشقی تو محیط مجازی به درد نمی خوره مگه ما تو محیط مجازی دختر و پسر خوب نداریم چه فرقی میکنه من با یه نفر تو خیابون آشنا بشم یا تو پارک یا تو دانشگاه یا تو محیط مجازی؟!
بالاخره باید از یه جا شروع بشه مهم اینه دو طرف خوب باشن و واقعا دنبال رابطه سالم باشن چون ما داریم از محیط مجازی بدترین استفاده را میکنیم دلیل نمیشه بگیم رابطه ها تو محیط مجازی به درد نمی خورن.
ازاده خانم بیشتر پسرا الان این مشکلا را دارن در عین اینکه به این اقا فکر می کنید منطقی باشین و فرصت های دیگه زندگیتونو از دست ندین موفق باشین.

ازاده جان

عضو جدید
سلام ازاده بانو

من نیمی از مطالبی که ذکر کردین رو خوندم

علاقه ای به دادن نظر که این کارو بکن و این کارو نکن ندارم

یکسری واقعیت رو بازگو میشوم به کسی اهانت و بر نخورد

شما یه خانومی و اون یه اقا پسر که شما به مدت ده ماه بزرگتری

1- معمولن خانم ها زود تر از اقایان به بلوغ فکری میرسن به همین دلیل هم دانشمندان بهترین اختلاف سنی ازدواج را بین 3-5 سال میدانن چیزی که در اسلام میتوانی به ازدواج حضرت فاطمه زهرا و امام علی ببینی

2- یک زن ریف تر از اقایان میباشد تو مسایل زندگی شکسته میشود برای تمام افراد صادق هست

3- بعد از مقاربت جنسی یه خانم چهر اش رنگ و بوی یه شخص بالغ را میگیرد و کمی چهره بالغ تر میشود اما این مسئله شاید در مردان دیر تر اتفاق بیافتد

4- شما روزی مادر یک فرزند دو فرزند خواهی شد و باعث شکسته شدن چهره

دلیل شکست چهره ای که چند بار ذکر کردم این است که یه مرد علاقه داره با خانمش بره بیرون و بقیه با دیدن تحسینش کند حتی اگر کسی اینگونه نگوید از دل همین احساس را میکند

احتمال شنیدن اینکه به همسر ایندت بگویند با مادرت ازدواج کردی یا از این تماثیل هست

و احتمال تغیر رفتار همسرتم هست

شما شاید بگویید ده ماه مگر چیزی است که بخواهد مشکلی پیش بیاید ده ماه چیز خاصی نیست اما بلوغ فکری مرد توجه داشته باش خیلی دیر تر از خانم هاست

و یه سر به مطالعه ازدواج اینترنتی سرچ کنید و گفتار مشاوران و را بخونید

عکس اواتارتونو گذاشتین حسین

اگر اعتماد دارین به حسین پس حتما ادم های خوبی سمت شما میفرستت

زیرا او حسین است

وسلام

یاسین
سلام ممنونم .بله منم تصميمو گرفتم انشا.. امام حسين عليهالسلام شفيع ما باشن در درگاه الهي و ياري كنندمارو.

ازاده جان

عضو جدید
کی گفته عشق و عاشقی تو محیط مجازی به درد نمی خوره مگه ما تو محیط مجازی دختر و پسر خوب نداریم چه فرقی میکنه من با یه نفر تو خیابون آشنا بشم یا تو پارک یا تو دانشگاه یا تو محیط مجازی؟!
بالاخره باید از یه جا شروع بشه مهم اینه دو طرف خوب باشن و واقعا دنبال رابطه سالم باشن چون ما داریم از محیط مجازی بدترین استفاده را میکنیم دلیل نمیشه بگیم رابطه ها تو محیط مجازی به درد نمی خورن.
ازاده خانم بیشتر پسرا الان این مشکلا را دارن در عین اینکه به این اقا فکر می کنید منطقی باشین و فرصت های دیگه زندگیتونو از دست ندین موفق باشین.
نميشه دختر فقط ميتونه به يه نفر فكر كنه.دختر يني اين.بايد يه رابطه تموم شه تا رابطه اي رو بتوني اغاز كني.

majid.rk

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نميشه دختر فقط ميتونه به يه نفر فكر كنه.دختر يني اين.بايد يه رابطه تموم شه تا رابطه اي رو بتوني اغاز كني.

پسر هم اینطوریه . عرض کردم تمام جوانب را در نظر بگیرین. نگفتم با چند نفر رابطه داشته باشین.

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي برام دعا كنين.
من بايد با پسري ازدواج كنم كه منو دوست داشته باشه و براي بدست اوردنم تلاش كنه.
حتما عزیزم
بخش اولش درسته، اما بخش دوم بستگی ب شرایط داره، چیزی که شما برای ما تعریف کردید و چنین موقعیتی بله، باید تلاش میکرد...

ازاده جان

عضو جدید
برام دعا كنيد تا خدا قلبمو ارووم كنه و بتونم منطقي تصميم بگيرم.پسري لياقت منو داره كه از روز اول براي بدست اوردم تلاش كنه.و بسيار دوستم داشته باشه.و پسر خوبي باشه.من معيار هاي مادي خاصي ندارم ولي يكم از نظر معنوي سخت گيرم.الان سعي ميكنم بهش فكر نكنم وقتي به ماجرام ميانديشم غمگين ميشم بسيار.:(

ازاده جان

عضو جدید
حتما عزیزم
بخش اولش درسته، اما بخش دوم بستگی ب شرایط داره، چیزی که شما برای ما تعریف کردید و چنین موقعیتی بله، باید تلاش میکرد...
ممنون.من مشكلم باهاش اين بود كه نه تنها تلاش نميكرد حتي حاضر به دادن پيامك هم نبود يا حتي قول ازدواج هم نمي داد.بعضي وختا احساس ميكردم حتي اعتماد بينمونم استوار نيست.من چون احساس ميكنم پسر مومن و خوبي هست ،كمي فراموشي برام سخته.:(برام دعا كنين

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.من مشكلم باهاش اين بود كه نه تنها تلاش نميكرد حتي حاضر به دادن پيامك هم نبود يا حتي قول ازدواج هم نمي داد.بعضي وختا احساس ميكردم حتي اعتماد بينمونم استوار نيست.من چون احساس ميكنم پسر مومن و خوبي هست ،كمي فراموشي برام سخته.:(برام دعا كنين
بهت میتونم کمی حق بدم...پسر مومن و خوب هم باید یه جاهایی برای زندگیش قدم برداره... اصلا نگران نباش درست ترین تصمیمو گرفتی...

ازاده جان

عضو جدید
بهت میتونم کمی حق بدم...پسر مومن و خوب هم باید یه جاهایی برای زندگیش قدم برداره... اصلا نگران نباش درست ترین تصمیمو گرفتی...
تو فكر مي كني دوستم داشت.؟؟من باهاش تموم كردم چون معلق بودن برام سخت بود.اون بهم گفت اگه در اينده دختر داربشه و اون با يه پسري براي ازدواج صحبت كنه قبل از خواستگاري رسمي اون دخترشو ميكشه.در حال ما با اجازه خونوادهامون باهم صحبت كرديم.مادرامون همديگه روديده بودن و..:(

Silence92

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو فكر مي كني دوستم داشت.؟؟من باهاش تموم كردم چون معلق بودن برام سخت بود.اون بهم گفت اگه در اينده دختر داربشه و اون با يه پسري براي ازدواج صحبت كنه قبل از خواستگاري رسمي اون دخترشو ميكشه.در حال ما با اجازه خونوادهامون باهم صحبت كرديم.مادرامون همديگه روديده بودن و..:(
من حس میکنم حتی اگه ذره ای علاقه بهت داشت اونقدر براش جدی نبود...بهش فکر نکن
کسی که چنین حرفی درباره دختر نداشتش زده، نهایتا انتخاب همسر آیندشو بهت قول میدم به مادرش میسپاره... تزلزل شخصیتی داره..به هر حال رابطه ای که اعتماد توش جریان نداشته باشه، ادامه دادنش اشتباه محضه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دوستان من ،4ماه پيش در يك سايت و شبكه اجتماعي با يك اقا پسر اشنا شدم .كه ازش خوششم اومد.ابتدا او تمايل به اشنايي داشت و شماره اش رو بمن داد و من بعد از تحقيق واشنايي بيشتر عاشق او شدم.يكبار مادر هايمان همديگر رو ديدن ولي او با بيان اينكه استخاره بد امده،خواستار اتمام رابطه اشنايي شده.ولي من كه ،تمام ارمان هاي خود را در بودن با او ميديدم،باز پيگير شدم تا اينكه يك روز كامل با هم بوديم (البته هر دو قبل از عقد خواستار اين بوديم كه تماس جسمي با هم نداشته باشيم )و در انتهاي ان روز ،او از دوست داشتن من گفت:heart:.و فردا قراري براي خواستگاري در جمعه اخر هفته را گذاشت ولي گويا خوانواده اش به خاطر شرايط مالي و سربازي اش مخالفت كردن و قرار كنسل شد.او بمن گفته كه ديگر تماس تلفني و پيامك با هم نداشته باشيم تا فكر هايش را بكند و فارغ اتحصيل شود و دوباره استخاره بگيرد.منهم ابدا نميتوانم از فكرش بيرون بيايم.او همه چيزش خوب است فقط 10ماه از من كوچكتر است.10ماه سربازي اش مانده و پول لازم براي اغاز زندگي را ندارد.حال چكنم؟ايا اميدوار باشم؟اورا فراموش كنم؟به دنبال فرصت هاي ديگري باشم؟يا چون به او عاشق شده ام و دوستش دارم ،صبوري كنم ؟؟نميدااانم؟:gol:من بهش كادو دادم و 5بار به شهرشون رفتم ولي اون فقط 2بار نهار داد و يبار با زور اومد شهر ما.نميدونم 23سالشه اون و من24ساله .ولي چكنم دوستش دارم خيلي زياد:heart::cry:

ناراحت نشو همین جملت نشون داد خیلی بی تجربه و بچه ای ولی آدم خوب و صادق و پاکی هستی... خواست خدا بود که این رابطه به سرانجام نرسید. چون بنظرم تو خیلی بی تجربه ای اگه این رابطه به سرانجام می رسید یا تو توش خیلی اذیت میشدی یا منجر به جدایی میشد...

آدما ممکنه خیلی چیزها رو بدونن, ممکنه خیلی چیزها رو بخونن یا ببینن ولی بعضی چیزا هست که فقط و فقط با تجربه کسب میشه...

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
اوفففففففففففففففففففففففففففففففف خیلی داری کشش میدی قضیه رو و گنده اش می کنی
یه کلام کاتش کن فاتحه اش رو بخون فک کن اصلا همچین چیزی وجود نداشته..............
اگه سر هر چیزی بخوای اینقدر مته به خشخاش بزاری که زندگی واست جهنم میشه

ازاده جان

عضو جدید
من حس میکنم حتی اگه ذره ای علاقه بهت داشت اونقدر براش جدی نبود...بهش فکر نکن
کسی که چنین حرفی درباره دختر نداشتش زده، نهایتا انتخاب همسر آیندشو بهت قول میدم به مادرش میسپاره... تزلزل شخصیتی داره..به هر حال رابطه ای که اعتماد توش جریان نداشته باشه، ادامه دادنش اشتباه محضه
ممنونم دوست خوبم.

ازاده جان

عضو جدید
ناراحت نشو همین جملت نشون داد خیلی بی تجربه و بچه ای ولی آدم خوب و صادق و پاکی هستی... خواست خدا بود که این رابطه به سرانجام نرسید. چون بنظرم تو خیلی بی تجربه ای اگه این رابطه به سرانجام می رسید یا تو توش خیلی اذیت میشدی یا منجر به جدایی میشد...

آدما ممکنه خیلی چیزها رو بدونن, ممکنه خیلی چیزها رو بخونن یا ببینن ولی بعضی چیزا هست که فقط و فقط با تجربه کسب میشه...
ممنون دوست عزيز .حرفاتون بهم گرمي ميده.دعا كنين زودي فراموشش كنم و به زندگي عاديم برگردم.حق بشماست.مادرم هم منو نصيحت ميكنه كه بايد با همشهري خودمون وصلت داشته باشيم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا