كارشناسي ارشد سراسري و آزاد 88 (كمك فوري فوري)

ramin parpanchi

عضو جدید
سلام به همگي
من مهندسي هوافضا گرايش فضايي پژوهشگاه هوافضا تهران روزانه قبول شدم از طرفي مهندسي مكانيك گرايش تبديل انرژي دانشگاه آزاد تهران جنوب قبول شدم.
كسي اطلاع از اين پژوهشگاه داره؟چه جور دانشگاهي است اين پژوهشگاه؟
من واقعا مردد شدم كه كدام رو بروم؟ آيا واسه رشته هوافضا با اين گرايش بعد از فاغ التحصيلي كار هست؟
بعد از فارغ التحصيلي كجا بايد مشغول شد؟ چون اين طور كه من شنيدم واسه اين رشته كار نيست يا اگر هم باشد يا بايد بري سپاه استخدام شوي يا بايد بروي وزارت دفاع، كه محيط هر جفتش نظامي است. ممنوع الخروجي و... دارد. از طرفي من شنيدم به علت تحريم ايران ، اين رشته را براي ادامه تحصيل و ... در خارج از كشور هيچ يك از دانشگاه هاي خارج و كار حتي اگر شريف هم درس خوانده باشي قبول ندارند چون توي اين رشته شديدا ايران را تحريم كرده اند.

حالا گذشته از اين حرفها من چيكار بايد كنم ؟ كدام را بروم؟ شديدا دو دل شدم كه كدام رو بروم؟
(البته به هر جفتش هم علاقه دارم) خواهشا من را راهنمايي كنيد كه كدام را بروم بهتر است (از همه جوانب)؟ اگه كسي اطلاع درستي در اين زمينه داره لطفا منو راهنمايي كنه؟

راستي آيا مي شود هر دو رشته را بطور هم زمان خواند؟ يعني آيا من مي توانم بطور هم زمان هم هوافضا بخونم و هم مكانيك؟ با توجه به اينكه من ثبت نام سراسري 16 ام است لطفا منو سريعا راهنمايي كنيد؟

belav

عضو جدید
انرژي

انرژي

سلام
مي خواستم اگه مي شه در مورد رشته انرژي توضيح بدين
ممنون
باي;)