عکس کمک اقای وزیر به فقرا (ریاء تا چه حد)

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
[زنده باد مردانی که مانند مولایشان علی وقتی میخواهند به فقرا کمک کنند، شبها نانی در دست می گیرند و چهره پنهان می کنند تا فقرا از فقر خود خجالت نکشند

زنده باد آقای وزیر که چنین به فکر فقرا هستید
زنده باد خدمتگذاران ملت که دخترکان معصوم و فقیر را جلوی دوربین به صف می کشند تا وزیری بسته هزارتومانی را به دست بگیرد و وقتی عکاس شروع کرد به عکاسی کردن، با لبخندی که به زور روی لب هایش ماسیده است، پول بدهد به بچه ها و مدیر موسسه به بچه ها بگوید: بچه ها لبخند بزنید، دارند عکس می گیرند. لبخند بزنید تا آقای وزیر نشان بدهد که تا چه حد فرزندان ایران زمین را دوست می دارد

[/]

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تاسف داره بچه های بیچاره:(:(:(

اینو کم نوشتم

ای خاک بر سرت شما خودتون گدا صفتین

(بعد از خوندن همه پستها متوجه خیلی چیزا میشیم که اول دقت نکردیم)

پای این دخترا که اسکیت دارن و مکان که به نظر سالن ورزشی میاد

حالا جریان این پول دادن چیه الله اعلم

پس مثل من قضاوت بیجا نکنین

آخرین ویرایش:

Next

عضو جدید
ببینید ما ایرانیا رو از بچگی .. گدا مسلک بار می ارن ... دستمون به اندازه کافی پیش هر ... دراز نیست . ؟
اینا هم اضافه شدن ...

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید ما ایرانیا رو از بچگی .. گدا مسلک بار می ارن ... دستمون به اندازه کافی پیش هر ... دراز نیست . ؟
اینا هم اضافه شدن ...

خدا نکنه ما دستمون پیش اینا دراز شه

مرگ بهتر از ذلته

Next

عضو جدید
این کار خدا نیست و خدا همچین کاری و نمیکنه . .. به ما یاد می دن ..

SARBAZ_313

عضو جدید
دوست عزیز شروع کننده تاپیک انگار خودش عکاس بوده بوده که اینگونه توصیف کرده!
نه آقا جان! العمال باالنیات! شما که تو دل اون نفر نیستی ببینی چه قصد و نیتی داره!!! اون رو دیگه خودش میدونه و خدای خودش! خواهشا الکی پشت سر مردم حرف در نیارید!

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک هزارم پول نفتتونو خرج ملت کنین تا مجبورنشن جلوی آدمایی مثه شما دس دراز کنن!!!

vafaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آقا جان! العمال باالنیات! شما که تو دل اون نفر نیستی ببینی چه قصد و نیتی داره!!! اون رو دیگه خودش میدونه و خدای خودش! خواهشا الکی پشت سر مردم حرف در نیارید!

نیتش اگه بهترین نیتم باشه همین که بچه های مظلوم و پر از درد و رنج و مثل یه گدا بهشون پول میده از بین میبرش شاید این بچه ها اگه دست نوازش رو سرشون کشیده شه لذت ببرن و ثواب اون بیشتر باشه نه اینکه با شرم وایسن جلو دوربین برا 2000 تومن؟؟؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
[زنده باد مردانی که مانند مولایشان علی وقتی میخواهند به فقرا کمک کنند، شبها نانی در دست می گیرند و چهره پنهان می کنند تا فقرا از فقر خود خجالت نکشند

زنده باد خدمتگذاران ملت که دخترکان معصوم و فقیر را جلوی دوربین به صف می کشند تا وزیری بسته هزارتومانی را به دست بگیرد و وقتی عکاس شروع کرد به عکاسی کردن، با لبخندی که به زور روی لب هایش ماسیده است، پول بدهد به بچه ها و مدیر موسسه به بچه ها بگوید: بچه ها لبخند بزنید، دارند عکس می گیرند. لبخند بزنید تا آقای وزیر نشان بدهد که تا چه حد فرزندان ایران زمین را دوست می دارد

[/]

دم هر کی این پست رو نوشت گرم, خیلی قشنگ نوشتی, :gol:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این بچه ها با این همه پول می خوان چیکار کنن؟

usef.key

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

SARBAZ_313

عضو جدید
نیتش اگه بهترین نیتم باشه همین که بچه های مظلوم و پر از درد و رنج و مثل یه گدا بهشون پول میده از بین میبرش شاید این بچه ها اگه دست نوازش رو سرشون کشیده شه لذت ببرن و ثواب اون بیشتر باشه نه اینکه با شرم وایسن جلو دوربین برا 2000 تومن؟؟؟

مثل گدا؟!!! در ضمن عکاس فقط از چند ثانیه عکس گرفته!کل حرکات ایشون روفیلم نگرفته اند که شما مگید چرا ایشون دست نوازش نکشیدند! شما داری فقط یک لحظه رو میبینی!همین!

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز

[/]

کینه داد میزنه توی پستت

چند وقت پیش تو روز عید غدیر ، یه پروفسوری یه 2000 تومانی داد به من ، فکر می کنید من گدا هستم یا اون یه آدم ریاکار هست ؟؟

متاسفم برای کسانی که در ادامه ی متن کینه توزانه ی استارتر ادبیات و رحم و مروتشون گل کرده

جناب استارتر ، شما اول لینک مطلب رو بده ، دوما این پول اسمش 2 هزار تومانیه ، مثل اینکه اونقدر پیشرفت نکردی که این پول رو بشناسی

در ضمن اونچه که از عکس بر میاد اینه که نه اون بچه ها قیافه شون به فقرا میخوره و نه پولی که میده اینقدر زیاد باشه که به سان کمک به فقرا باشه

من در اولین نگاه چیزی که برداشت میکنم اینه که اون پول عیدی باشه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ول کنین این حرفای مفتو بابا
با این حرفات میخای چیو ثابت کنی
خرم میفهمه این نیتش ریا بوده
خاک بر سر اون وزیر کنن
الهی خودش به همین روز بیوفته تا بفهمنه این بیچاره ها چی میکشن

Nooshin-M

عضو جدید
حتی اگه استارتره تاپیک فقط عکس رو میذاشت بدون هیچ حرفی؛بازم ریا و دروغ از سرو روی عکس میباره؛بشکنه اون دستی که واسه ریا به کسی کمک کنه

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگه استارتره تاپیک فقط عکس رو میذاشت بدون هیچ حرفی؛بازم ریا و دروغ از سرو روی عکس میباره؛بشکنه اون دستی که واسه ریا به کسی کمک کنه

مطمئنی دوست عزیز ؟؟ به خاطر این توهین ها تو اون دنیا جواب پس میدی ها

یه لحظه به عکس دقت کن ، اون چیه که اون دخترها پوشیدن ؟؟ فکر نمی کنی کفش اسکیت باشه ؟؟؟
از کی تا حالا فقرا اسکیت سواری می کنن ؟؟؟

Nooshin-M

عضو جدید
مطمئنی دوست عزیز ؟؟ به خاطر این توهین ها تو اون دنیا جواب پس میدی ها

یه لحظه به عکس دقت کن ، اون چیه که اون دخترها پوشیدن ؟؟ فکر نمی کنی کفش اسکیت باشه ؟؟؟
از کی تا حالا فقرا اسکیت سواری می کنن ؟؟؟
پس تا آخره عکسو نگاه کن؛همشون اسکیت دارن؛نکنه گشتن تو خیابون گفتن به دختر بچه هایی که اسکیت دارن عیدی میدن؟اسکیت هم میتونه هدیه باشه؛باشه آخرت جوابشو میدم اما خیلیها باید واسه تمام عمرشون و ظلمی که به مردم کردن جواب پس بدن؛

alielec

عضو جدید
ایشون وزیر فکر نمی کنم باشن!
شاید مثلاً مراسمی بوده خواسته عیدی بده.شما بخوان بهت عیدی بدن مثلاً یه دو تومنی بهت توهین می شه؟مسلماً نه!
البته این حدس بنده بود.شاید اینطور نباشه
اگر اینها بچه های محروم باشند و آنها رو ردیف کنید و دو تومنی بدین بهشون اصلاً کار جالبی نیست!اصلاً.امیدوارم این حدس بنده اشتباه باشد...

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تا آخره عکسو نگاه کن؛همشون اسکیت دارن؛نکنه گشتن تو خیابون گفتن به دختر بچه هایی که اسکیت دارن عیدی میدن؟اسکیت هم میتونه هدیه باشه؛باشه آخرت جوابشو میدم اما خیلیها باید واسه تمام عمرشون و ظلمی که به مردم کردن جواب پس بدن؛

نخیر از تو خیابون جمع نکردن ، اینجا یه سالن ورزشیه و محل تمرین این دختر خانوما
و این آقا اومده بازدید از اینجا
ولی انگار "کینه" اجازه نمیده این چیزا دیده بشن

Nooshin-M

عضو جدید
نخیر از تو خیابون جمع نکردن ، اینجا یه سالن ورزشیه و محل تمرین این دختر خانوما
و این آقا اومده بازدید از اینجا
ولی انگار "کینه" اجازه نمیده این چیزا دیده بشن
من اینجا نشونه ای از سالن ورزش ندیدم؛آره من کینه دارم چون حقه کینه داشتن دارم؛اینجا هم 1تاپیکه و گفتگوی آزاد من حقه حرف زدن دارم شما هم همینطور؛برداشت هم آزاد هستش؛

Next

عضو جدید
کینه داد میزنه توی پستت

چند وقت پیش تو روز عید غدیر ، یه پروفسوری یه 2000 تومانی داد به من ، فکر می کنید من گدا هستم یا اون یه آدم ریاکار هست ؟؟

متاسفم برای کسانی که در ادامه ی متن کینه توزانه ی استارتر ادبیات و رحم و مروتشون گل کرده

جناب استارتر ، شما اول لینک مطلب رو بده ، دوما این پول اسمش 2 هزار تومانیه ، مثل اینکه اونقدر پیشرفت نکردی که این پول رو بشناسی

در ضمن اونچه که از عکس بر میاد اینه که نه اون بچه ها قیافه شون به فقرا میخوره و نه پولی که میده اینقدر زیاد باشه که به سان کمک به فقرا باشه

من در اولین نگاه چیزی که برداشت میکنم اینه که اون پول عیدی باشه
بسی لذت خنده بر ما موستولی شد

هنوز اون 2 تومنی و داری .:w23: خوب تو به اسم عیدی گرفتی . حتما هم از لای قران در اورد بهت داد.
عزیز من لینک مطلب و میخوای عکس رو مگه نمی بینی . حالا شما میگی عیدی داده؟ باشه آقا عیدی بوده .
شما مگه به گدا ها چقد ر پول می دی 50 تومان 100 تومان. . .من که خجالت می کشم جلوی دوربین 50 تومنی در بیارم . .تازه این اقا از تاکسی که پیدا نشده که 100 تومنی و بده . خیره سرش وزیر . لابد می خواستی 50 تومنی در بیاره بده

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینجا نشونه ای از سالن ورزش ندیدم؛آره من کینه دارم چون حقه کینه داشتن دارم؛اینجا هم 1تاپیکه و گفتگوی آزاد من حقه حرف زدن دارم شما هم همینطور؛برداشت هم آزاد هستش؛

جدا نمی تونی تشخیص بدی اینجا سالن ورزشیه ؟؟؟

بسی لذت خنده بر ما موستولی شد

هنوز اون 2 تومنی و داری .:w23: خوب تو به اسم عیدی گرفتی . حتما هم از لای قران در اورد بهت داد.
عزیز من لینک مطلب و میخوای عکس رو مگه نمی بینی . حالا شما میگی عیدی داده؟ باشه آقا عیدی بوده .
شما مگه به گدا ها چقد ر پول می دی 50 تومان 100 تومان. . .من که خجالت می کشم جلوی دوربین 50 تومنی در بیارم . .تازه این اقا از تاکسی که پیدا نشده که 100 تومنی و بده . خیره سرش وزیر . لابد می خواستی 50 تومنی در بیاره بده

نخیر از جیبش داد

میدونی چرا مطلب رو نمیده ، چون دستش رو میشه
به اون خانم بالایی هم گفتم ، اینجا کاملا مشخصه سالن ورزشیه محل تمرینه این دختر خانوماست
وتا اونجایی که تو جامعه روال هست تقریبا قشر نسبتا مرفه خانواده ها میرن دنبال اسکیت

Nooshin-M

عضو جدید
تشخیصه من به خودم مربوط میشه نه به غیر؛در ضمن اینجا جایه بیانه نظراته نه جایه تغییره نظر و تفکرات؛خوبه یاد بگیریم به هرکسی و به نظرش احترام بزاریم

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشخیصه من به خودم مربوط میشه نه به غیر؛در ضمن اینجا جایه بیانه نظراته نه جایه تغییره نظر و تفکرات؛خوبه یاد بگیریم به هرکسی و به نظرش احترام بزاریم

تاپیکی که از اول کج باشه همین میشه
عدم ذکر منبع
ذکر مطلب یک جانبه

ولی دوست من نظرتو بگو ، بگو ولی وقتی دیدی اشتباه می کنی امیدوارم قدرت عذرخواهی کردن رو داشته باشی
منتظر باش- از دوستت هم بخواه که منبع رو بده تا حقیقت رو در یابیم
اما شجاع باش - البته امیدوارم باشی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
حالا چرا داره به قشر مرفه پول میده؟
باید به قشر فقیر پول بده.
:D
اینا که دولت مستضعفین بودن حالا شدن دولت مرفهین:D.

ولی کلا چه عیدی باشه چه صدقه و چه مرفه و چه فقیر، دیگه جلو دوربین این کارو کردن خیلی زشته.
اینکارا از یه مقام عالی رتبه بعید. البته اگه واقعا وزیر باشه. معلومه برای جلب توجه اینکارو کرده.

Nooshin-M

عضو جدید
تاپیکی که از اول کج باشه همین میشه
عدم ذکر منبع
ذکر مطلب یک جانبه

ولی دوست من نظرتو بگو ، بگو ولی وقتی دیدی اشتباه می کنی امیدوارم قدرت عذرخواهی کردن رو داشته باشی
منتظر باش- از دوستت هم بخواه که منبع رو بده تا حقیقت رو در یابیم
اما شجاع باش - البته امیدوارم باشی
من دلیلی واسه عذر خواهی نمیبینم؛شجاع هستم که نظرمو میگم و پاش می ایستم؛اگر هم حرفه شما ثابت شه بازم واسم مهم نیست؛من نظرم رو گفتم؛غروره بیجا خیلی بده؛اینکه انتظار عذر خواهی داشته باشی؛

gagas

عضو جدید
حالا چرا داره به قشر مرفه پول میده؟

باید به قشر فقیر پول بده.
:D
اینا که دولت مستضعفین بودن حالا شدن دولت مرفهین:D.​

ولی کلا چه عیدی باشه چه صدقه و چه مرفه و چه فقیر، دیگه جلو دوربین این کارو کردن خیلی زشته.
اینکارا از یه مقام عالی رتبه بعید. البته اگه واقعا وزیر باشه. معلومه برای جلب توجه اینکارو کرده.​
اگه یه کم منصفانه فکر کنی می فهمی که زندگی اشخاصی مثل وزیر و امثالهم بدون خبر نگار و جاسوسو .....اصلا معنی داره؟ بیچاره ها دستشویی هم می خوان برن خبر نگارا و عکاسا دنبالشون میرن!!!!!