طراح و برنامه نویس وب سایت هستم آماده ی همکاری پروزه ای

13661987

عضو جدید
اینجانب آماده ی همکاری به صورت پروژه ای در زمین هی طراحی سایت و برنامه نویسی با 8 سال سابقه به صورت حرفه ای می باشم
تخصص ها : php - mysql - css - ajax - jquery - oop - html - mvc
تماس : 09196292596
وب سایت : طراحی سایت

elma

عضو جدید
اینجانب آماده ی همکاری به صورت پروژه ای در زمین هی طراحی سایت و برنامه نویسی با 8 سال سابقه به صورت حرفه ای می باشم
تخصص ها : php - mysql - css - ajax - jquery - oop - html - mvc
تماس : 09196292596
وب سایت : طراحی سایت
سلام ؟
چقد خوب كه اين تاپيكو زدين
من شديدا احتياج دارم كه در مورد راه اندازي و طراحي سايت اطلاعات بيشتر داشته باشم و مي خواستم اگه مي شه و اطلاعاتي در اين زمينه دارين و يا كتاب به درد بخوري دارين برام بذارين يا معرفي كنين
من كد هاي html رو يكم بلدم ولي اصلا نمي فهمم كه اسكريپت چيه و برنامه هاي اسكريپتي سمت سرور و سمت كلاينت چين و چه فرقي با هم دارن بي نهايت ممنون مي شم اگه در اين زمينه به من كمك كنين

13661987

عضو جدید
برنامه نویسی وب از دو بخش تشکیل میشه برادر عزیز
client
و
server
برنامه نویسی سمت client مثل زبان javascript
و سمت سرور مثل php یا asp.net
که بسته به سلیقتون یکیشو می تونین انتخاب کنین . که asp.net رو سریع تر می تونین یادبگیرین
برای یادگیریتون از منابع انگلیسی استفاده کنین . اسمشون تو ذهنم نیست چون من خیلی قدیم خوندم
وب سایت : طراحی وب سایت

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: elma

shadii

عضو جدید
سلام من چند تا سوال تخصصی دارم می شه ایمیل به من بدین یا ایمیلم رو بردارین؟

alireza11111

عضو جدید
سلام،
لطفا رزومه خود و پیشنهادتان را جهت بهبنه سازی و نگهداری سایت www.zirak.info به آدرس زیر بفرستید.
zirak@um.ac.ir

computersoft

عضو جدید
برنامه نویسی وب از دو بخش تشکیل میشه برادر عزیز
client
و
server
برنامه نویسی سمت client مثل زبان javascript
و سمت سرور مثل php یا asp.net
که بسته به سلیقتون یکیشو می تونین انتخاب کنین . که asp.net رو سریع تر می تونین یادبگیرین
برای یادگیریتون از منابع انگلیسی استفاده کنین . اسمشون تو ذهنم نیست چون من خیلی قدیم خوندم
وب سایت : طراحی وب سایت

من طراحی سایت رو با سی شارپ یاد دارم ، آیا باید باز هم چیز دیگه ای یادبگیرم یا با همین میشه نوشت؟ ( پروژه ی کارشناسیمه )
و با همین سی شارپ میتونم کار مناسب پیدا کنم ؟ ترجیحا از اول مهر .؟

بالا