شهید رجایی

majid hashemi

کاربر فعال
یه کتاب هستش انتشارات علوم ایران تالیف محمد تقی فرامرزی قطع جیبیه ولی کامل و راحته مطمئنم به دردت می خوره ....
راستی سلام:smile:

سلام
دوست عزیز ممنون از راهنماییت .حتما میرم این کتاب روتهیه میکنم.

majid hashemi

کاربر فعال
سلام نوشین مثل اینکه فقط من و تو اینجاییم .بیا اینجا رو بنام خودمون سند بزنیم 3 دنگ بنام تو 3 دنگ بنام من . اگه میخوای زودتر بجنب یهو مثل زمینای لویزان میکشه بالا ها!! بعدا هر کی اومد اینجا ازش اجاره میگیریم .

majid hashemi

کاربر فعال
من نمیدونم مشکل از سیستم منه یا سایت مشکل داره نه میتونم شکلک بذارم نه سایز و رنگ متنم رو تغییر بدم!!!!!سایت مشکل پیدا کرده؟

nino

مدیر بازنشسته
:biggrin:
سلام نوشین مثل اینکه فقط من و تو اینجاییم .بیا اینجا رو بنام خودمون سند بزنیم 3 دنگ بنام تو 3 دنگ بنام من . اگه میخوای زودتر بجنب یهو مثل زمینای لویزان میکشه بالا ها!! بعدا هر کی اومد اینجا ازش اجاره میگیریم .
:biggrin:
سلام مجید جان . چه فکر خوبی کردی واقعا بالاخره تو این کشور هم حتی دنیای مجازی هم امکان ارزش پیدا کردن داره . من یه دفتر اشنا هم دارم بریم اونجا سند بزنیم . البته اینجا رو با لویزان مقایه نکن اینجا مثل زمینای لواسانه کلاسش رو نیار پایین :D

majid hashemi

کاربر فعال
جالبه تنظیمات security اینترنتم همش disable شده بود برشگردوندم بهdefault همه چی درست شد .حالا منم شکلک دار شدم:biggrin:.
ولی آخه چه ربطی داره به قضیه !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

باید از بچه های کامپیوتری سوال کنم.

s.m.m.h

عضو جدید
سلام.منم هنوزدانشجوی رجاایی هستم.از آشناییتون خوشحالم.راستی من برای ارشد طراحی شهری میخونم.اگه میتونید راهنماییم کنید.مرسی.راستی خانم ninoخواهشا آموزش cad 3dرو زودترادامه بدید.بازم مرسی

nino

مدیر بازنشسته
سلام.منم هنوزدانشجوی رجاایی هستم.از آشناییتون خوشحالم.راستی من برای ارشد طراحی شهری میخونم.اگه میتونید راهنماییم کنید.مرسی.راستی خانم ninoخواهشا آموزش cad 3dرو زودترادامه بدید.بازم مرسی
سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدی:gol:
ترم چندی ؟ :)

s.m.m.h

عضو جدید
من ترم 4 ناپیوسته هسنم.ایشالا اگه خدا بخواد امسال تموم میشه

s.m.m.h

عضو جدید
به سلامتی . حالا یه اسمو نشونی بده شاید به جا اوردم :D
آخه نیست که من خیلی سر به زیر هستم :redface:فکر نمیکنم بجا بیارید.شما یه نشونی بدید شاید من بجا آوردم:Dضمنا شما نمیخواید ادامه 3d cadرو شروع کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

nino

مدیر بازنشسته
آخه نیست که من خیلی سر به زیر هستم :redface:فکر نمیکنم بجا بیارید.شما یه نشونی بدید شاید من بجا آوردم:Dضمنا شما نمیخواید ادامه 3d cadرو شروع کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:
ما از شما سر به زیر تر :biggrin:
من از بچه های مهندسیم عضو انجمن هم بودم . شما اصلا دختری یا پسر ؟
من خیلی همه بچه های شما رو نمیشناسم . کدوم گروه هستی ؟
من مهر 83 . :D

nino

مدیر بازنشسته
راستی حیف که دیگه دانشگاه نمیام وگرنه حتما تو دو جلسه کد سه بعدی رو یادت میدادم . الان هم مشغول پاان نامه ام هستم خیلی فرصت نمیکنم :(:redface:

s.m.m.h

عضو جدید
راستی حیف که دیگه دانشگاه نمیام وگرنه حتما تو دو جلسه کد سه بعدی رو یادت میدادم . الان هم مشغول پاان نامه ام هستم خیلی فرصت نمیکنم :(:redface:
مرسی.من ناپیوسته بهمن85هستم.من غیر از ورودیهای 85زیاد بقیه رو نمیشناسم.تازه اونا رو هم یکی در میون:surprised::surprised:ایشالا اگه وقت کردید مطالبتونو در مورد 3d cadبرامmail کنید.مرسی.راستی موضوع پایان نامتون چیه؟با کی دارید؟

nino

مدیر بازنشسته
مرسی.من ناپیوسته بهمن85هستم.من غیر از ورودیهای 85زیاد بقیه رو نمیشناسم.تازه اونا رو هم یکی در میون:surprised::surprised:ایشالا اگه وقت کردید مطالبتونو در مورد 3d cadبرامmail کنید.مرسی.راستی موضوع پایان نامتون چیه؟با کی دارید؟
یله متاسفانه بچه ها زیاد با هم ارتباط نداشتن . ما با سال بالایی هامون خیلی رفیق بودیم . من مطلب اماده برای کد ندارم متاسفانه .
پایان نامه ام با عظمتی موضوم هم ایستگاه اتش نشانیه :confused:

amirfaraz

عضو جدید
سلام به همه ی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی!
یادش به خیر!!!!
من فارغ التحصیل ناپیوسته ساخت وتولید دانشگاه هستم. دلم برای دانشگاه تنگ شده .
اگه کسی هنوز اونجا دانشجو است یه چندتا عکس از دانشگاه بگیره بزاره ببینیم. لطفاً
:cry::cry::cry::cry:

s.m.m.h

عضو جدید
یله متاسفانه بچه ها زیاد با هم ارتباط نداشتن . ما با سال بالایی هامون خیلی رفیق بودیم . من مطلب اماده برای کد ندارم متاسفانه .
پایان نامه ام با عظمتی موضوم هم ایستگاه اتش نشانیه :confused:
به سلامتی.ایشالا با نمره خوب تموم بشه:).شما طرح 4با کی داشتید؟بین قنبران-محتشمی و اسکویی کدوم بهتره؟:redface:

majid hashemi

کاربر فعال
سلام
به دوستان شهید رجایی که تازه وارد این تاپیک شدن خوش آمد میگم.
امیدوارم برا هم دوستای خوبی باشیم و بتونیم به هم کمک کنیم.
اینجا دوست خوبم nino از همه فعالتره به من خیلی کمک کرده ازش ممنونم.:gol:

majid hashemi

کاربر فعال
راستی بچه ها با ماه رمضون در چه حالین . اون موقع که ماه رمضون دانشگاه بودیم بچه هایی که موقع افطار دانشگاه بودن از نیم ساعت قبل میرفتن جلوی سلف صف می کشیدن . یک شلوغیی بود جلو سلف که نگو. ولی آش دانشگاه خیلی خوش مزه بود.اگه توی سربازی آش نخوردیم حداقل قبلش توی دانشگاه آش خور شده بودیم.

majid hashemi

کاربر فعال
سوال

سوال

نوشین جان سلام
میخواستم بدونم بچه هایی که دیپلم نقشه کشی دارن برا ادامه تحصیل گرایششون چی میشه عمران یا معماری یا انتخابیه؟
آخه داداشم به نقشه کشی خیلی علاقه داری (حداقل توی نقشه شوم کشیدن برا ما تو خونه استاده).امسال هم سال اول دبیرستان رو تموم کرده باید انتخاب رشته کنه.

nino

مدیر بازنشسته
سلام به همه ی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی!
یادش به خیر!!!!
من فارغ التحصیل ناپیوسته ساخت وتولید دانشگاه هستم. دلم برای دانشگاه تنگ شده .
اگه کسی هنوز اونجا دانشجو است یه چندتا عکس از دانشگاه بگیره بزاره ببینیم. لطفاً
:cry::cry::cry::cry:

سلام خیلی خوش اومدی . من فقط به زودی فارغ التحصیل میشم . عکس جدیدی ندارم ولی شنبه میرم دانشگاه برای اخرین بار از همه جاش عکس میگیرم . قراره خیلی تغییر کنه کلی ساخت و ساز توش بشه .

به سلامتی.ایشالا با نمره خوب تموم بشه:).شما طرح 4با کی داشتید؟بین قنبران-محتشمی و اسکویی کدوم بهتره؟:redface:

من با محتشمی بودم . راستش محتشمی خوبه ولی خیلی گیر میده سره روابط . اسکویی بهتر از قنبران هست . اسکویی هم فکر کنم فرمالیست باشه . والا موندم از دست این استادا :confused:

سلام
به دوستان شهید رجایی که تازه وارد این تاپیک شدن خوش آمد میگم.
امیدوارم برا هم دوستای خوبی باشیم و بتونیم به هم کمک کنیم.
اینجا دوست خوبم nino از همه فعالتره به من خیلی کمک کرده ازش ممنونم.:gol:

مرسی مجید جان خیلی لطف داری :gol:

راستی بچه ها با ماه رمضون در چه حالین . اون موقع که ماه رمضون دانشگاه بودیم بچه هایی که موقع افطار دانشگاه بودن از نیم ساعت قبل میرفتن جلوی سلف صف می کشیدن . یک شلوغیی بود جلو سلف که نگو. ولی آش دانشگاه خیلی خوش مزه بود.اگه توی سربازی آش نخوردیم حداقل قبلش توی دانشگاه آش خور شده بودیم.
ولی این اواخر کلاسا رو زود تعطیل میکردن که به افطار نرسه

نوشین جان سلام
میخواستم بدونم بچه هایی که دیپلم نقشه کشی دارن برا ادامه تحصیل گرایششون چی میشه عمران یا معماری یا انتخابیه؟
آخه داداشم به نقشه کشی خیلی علاقه داری (حداقل توی نقشه شوم کشیدن برا ما تو خونه استاده).امسال هم سال اول دبیرستان رو تموم کرده باید انتخاب رشته کنه.

مجید جان منظورت از هنرستان هست ؟
تو هنرستان نقشه کشی معماری هست . و تو کاردانی میتونن همین رشته رو ادامه بدن و بعد برای کارشناسی معماری رو بخونن . دختر عمه های من هردوشون رفتن نقشه کشی البته به تبعیت از من خواستن معماری بخونن . من ریاضی فیزیک بودم و کارشنای پیوسته خیلی قیق اطلاعات ندارم که ایا میشه عمران هم رفت یا نه :)

amirfaraz

عضو جدید
[quote=nino;368531]سلام خیلی خوش اومدی . من فقط به زودی فارغ التحصیل میشم . عکس جدیدی ندارم ولی شنبه میرم دانشگاه برای اخرین بار از همه جاش عکس میگیرم . قراره خیلی تغییر کنه کلی ساخت و ساز توش بشه .
::::

از اون فضای سبز که جنب کتابخانه بود اگه عکس بگیری ممنون میشم .جای با حالی بود
یا چمن های جلوی دفتر ریاست .

nino

مدیر بازنشسته
[quote=nino;368531]سلام خیلی خوش اومدی . من فقط به زودی فارغ التحصیل میشم . عکس جدیدی ندارم ولی شنبه میرم دانشگاه برای اخرین بار از همه جاش عکس میگیرم . قراره خیلی تغییر کنه کلی ساخت و ساز توش بشه .
::::

از اون فضای سبز که جنب کتابخانه بود اگه عکس بگیری ممنون میشم .جای با حالی بود
یا چمن های جلوی دفتر ریاست .
از اونا قبلا عکس گرفتم میگردم پیدا میکنم میزارم :)

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه هایدانشگاه شهید رجایی
من امسال کنکور کاردانی به کارشناسی دادم و دانشگاه شما هم پذیرش میگیره
راستش من تا حالا اسم دانشگاهتون رو نشنیده بودم ولی خوب اونجا رو هم زدم میشه یه کم در مورد دانشگاه و خوابگاه و این چیزا به من اطلاعات بدین ممنون.

narges_delangiz

عضو جدید
سلام سلام
منم فارغ التحصیل رجایی هستم البته پایان نامم مونده هنوز
خوشبختم از آشنایی باهاتون

بالا