سوال : پیدا کردن شماره تلفن همراه های فعال در یک محیط

ali_ahr7

عضو جدید
سلام دوستان.اول از همه بگم که من حدود 1 ساعت به دنبال جواب سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم/

من یک برنامه نویسم و چیزی از مخابرات س در نمیارم.فقط خواستم بپرسم آیا راهی هست که بشه شماره موبایل های موجود در یک محیط رو به دست آورد؟

مثلا آنتنی چیزی وصل کنیم و شماره موبایل های روشن رو به دست بیاریم !؟
یا لااقل شماره موبایل هایی که مشغول صحبت کردن هستن رو پیدا کنیم؟

شاید سوال براتون پیش اومده که این وسیله رو برای چی میخوام؟
من قصد دارم اگر همچین امکانی وجود داشته باشه یه نرم افزار تبلیغاتی برای یک پاساژ بنویسم که کسانی که وارد پاساژ میشن روی گوشیشون پیامک تبلیغاتی بیاد.

منتظر پاسختون هستم.

Yuri Boyka

عضو جدید
سلام دوستان.اول از همه بگم که من حدود 1 ساعت به دنبال جواب سوالم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم/

من یک برنامه نویسم و چیزی از مخابرات س در نمیارم.فقط خواستم بپرسم آیا راهی هست که بشه شماره موبایل های موجود در یک محیط رو به دست آورد؟

من قصد دارم اگر همچین امکانی وجود داشته باشه یه نرم افزار تبلیغاتی برای یک پاساژ بنویسم که کسانی که وارد پاساژ میشن روی گوشیشون پیامک تبلیغاتی بیاد.

منتظر پاسختون هستم.

سلام دوست من این کارو کردن ولی به روش که شما میگین غیر ممکنه.
این برنامه رو واسه BTS ها می نویسن و مکان های کوچکی رو نمیشه انتخاب کرد چون هر BTS یک محدوده جغرافیائی نسبتا بزرگی رو در بر میگیره.همین اس ام اس های تبلیغاتی که جونمون رو به لبمون آورده حاصل اجرائی شدن این ایده است.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

منتظر پاسختون هستم.

معمولا برای این کار از بلوتوث استفاده میکنند
مثلا دردانشگاه ها مکان های علمی فرهنگی یا به صورت پیام روی تمام گوشی ها نمایش میدهند یا به صورت فایل میفرستند
بعد برا ی این ایده شما یک btsکه شامل یک پاساژ فقط نمیشه اینطوری شما برای همه افراد ان مکان پیام میفرستید

ali_ahr7

عضو جدید
اول از همه متشکم از توجهتون.
دوم اینکه هیچ راهی برای شناسایی گوشی های اکتیو تو یه محدوده کوچیک نیست؟
آقا این همه مهندس مخابرات دور هم جمع شدن ، یه ایده بدید دیگه !
خواهش میکنم !!!

Yuri Boyka

عضو جدید
اول از همه متشکم از توجهتون.
دوم اینکه هیچ راهی برای شناسایی گوشی های اکتیو تو یه محدوده کوچیک نیست؟
آقا این همه مهندس مخابرات دور هم جمع شدن ، یه ایده بدید دیگه !
خواهش میکنم !!!

یک بار عرض شد که نه چنین چیزی امکان نداره مگر توسط مرکز و بی تی اس.

mohammadmot

عضو جدید
سلام حداقل 1 راه حل داره، من ایدشو دارم،
مختصر میگم BTS مجازی،
بیشتر نمیشه بگم

mohammadmot

عضو جدید
چرا می‌فرماید نمیشه، من به نمیشه نمی تونی حساسم، ایده ی bts مجازی به صورت ساده یک bts می باشد که بر روی کانال پایه های همسايه ی موبايل محل فعال شده، گوشی لحظه ای سعی بر عجیبتر کردن روی کانال مشخص bts فعال میکند، در آن لحظه از امکان welcome sms بی تی اس میتوان برای موبايل هدف اس ام اس تبلیغاتی با هر شماره ی فرضی زد،
مشکل فقط تهيه ی بی تی اس مجازی و آنتن اونه

alireza_tc_eng

عضو جدید
چرا می‌فرماید نمیشه، من به نمیشه نمی تونی حساسم، ایده ی bts مجازی به صورت ساده یک bts می باشد که بر روی کانال پایه های همسايه ی موبايل محل فعال شده، گوشی لحظه ای سعی بر عجیبتر کردن روی کانال مشخص bts فعال میکند، در آن لحظه از امکان welcome sms بی تی اس میتوان برای موبايل هدف اس ام اس تبلیغاتی با هر شماره ی فرضی زد،
مشکل فقط تهيه ی بی تی اس مجازی و آنتن اونه

آنتنش که مشکلی نیست ولی خب منظورتون از BTS مجازی رو درک نمیکنم !

mohammadmot

عضو جدید
البته تصحیح کنم BTS مجازی منظورم micro btsهست
البته من خودم با وسیله ای به نام
imsi catcher کار کردم که در باطن یک BTS كوچك هست

آخرین ویرایش:
بالا