سوال جهت انتخاب HMI

ali_nob

عضو جدید
سلام
من دنبال یک HMI رنگی7 اینچ و از لحاظ ظاهری شکیل هستم.
همچنین می خواهم با PLC های زیمنس s7-200 سازگاری کامل داشته و همچنین نرم افزاری که جهت برنامه نویسی آن استفاه میشود کاملا Uer Friendly باشه.
از بین این چند مدل به نظر شما کدوم بهتره :
Beijer,Hitech,easy view
با تشکر

ARC_2008

مدیر بازنشسته
سلام. میمندی هستم. برندهای بیجر و هایتک یکی هستند!. شرکت سوئدی بیجر ، هفت یا هشت سال پیش آمد و شرکت تایوانی هایتک را خرید و با تغییراتی در تکنولوژی ساخت اسم هایتک را گذاشت محصولات بیجر سری H . یک سری هم خودش می زد به نام EXTER . هر دو نمایندگی اش درنامهر هست. بیجر سری H را پیشنهاد نمی کنم. چرا که نرم افزارش زیاد حرفه ای نیست. ظاهر جالبی نیز ندارد. سری EXTER در تایلند تولید می شود و البته شدیدا گران است.
ایزی ویو را هم پیشنهاد نمی کنم. این برند دیگر بازار خودش را در ایران از دست داده است. شرکت ایمن ایستا اندیش نماینده این برند است. ولی چون سود شرکت از طریق واردات منابع تغذیه MW تامین می شود . نه
گارانتی درست و حسابی دارد و نه قیمت رقابتی و نه ...
برند دیگری که تایوانی است ( و در چین نیز تولید می شود ) ، برند CERMATE است. این برند را می توان نمونه خوب یک HMI با کیفیت قابل قبول سخت افزار و نرم افزار قدرتمند PM-Designer یاد کرد. 7 اینچش مدل PT را می توان با قیمت خوبی خرید.
دلتا هم هست . نرم افزارش قوی نیست.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با ايزي ويو و دلتا وپنل مستر كار كردم. از نظر قيمت دلتا خوبه .ولي هرسه تاشون برنامه نويسي راحتي دارن .
ده اينچ دلتا زير 700 هزار تومانه

بالا