راهنمایی برای زمینه کاری ارشد

tir70

عضو جدید
من گرایش ارشدم دینامیک و کنترله..به نظر شما ارتعاشاتی کار کنم یا کنترلی؟الان چه موضوعاتی بیشتر روبورسه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل راحت تر مقاله ازش در می یاد ولی ارتعاشات به جواب رسیوندنش غالباً سخته.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
من گرایش ارشدم دینامیک و کنترله..به نظر شما ارتعاشاتی کار کنم یا کنترلی؟الان چه موضوعاتی بیشتر روبورسه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.
از من بپرسی می گم کنترل خودرو :دی

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
کنترل خودرو خیلی قدیمی شده، نمی دونم من که تا حالا حتی یه مقاله هم در این زمینه ندیدم. البته موضوعاتش هم چندان جذاب نیست.
کاملا مخافم! هم قدیمی نیست و هم جذابه!
اگه به مقالات SAE دسترسی می داشتید، این حرف و نمی زدید! از طرفی هم خود IEEE هم می شه به راحتی در این زمینه توش مقاله درآورد

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا مخافم! هم قدیمی نیست و هم جذابه!
اگه به مقالات SAE دسترسی می داشتید، این حرف و نمی زدید! از طرفی هم خود IEEE هم می شه به راحتی در این زمینه توش مقاله درآورد

تاریخ مقالاتی رو که داری نگاه کنی، خودت میفهمی.

tir70

عضو جدید
لطفا اگه موضوعات خاصی که الان بیشتر رو بورسه میدونید بگید حسابی درگیرم...برای اپلای کردن کدومشون بهتره؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا اگه موضوعات خاصی که الان بیشتر رو بورسه میدونید بگید حسابی درگیرم...برای اپلای کردن کدومشون بهتره؟

این روزها اکثراً رفتن سراغ کامپوزیت و نانو حالا چه ضربه باشه، چه بارگذاری دینامیکی و استاتیکی.

tir70

عضو جدید
اگه بخوام در زمینه بیو کار کنم مدل سازی و کنترل سیستم عصبی مغز نظرتون چیه؟تو رو خدا اگه موضوع خاصی به ذهنتون میرسه لطف کنید بگید ممنون میشم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوام در زمینه بیو کار کنم مدل سازی و کنترل سیستم عصبی مغز نظرتون چیه؟تو رو خدا اگه موضوع خاصی به ذهنتون میرسه لطف کنید بگید ممنون میشم

خیلی جدید به نظر می رسه، ممکن از پسش تو این زمان کوتاه بر نیای و خیلی اذیتت کنه. یادت باشه هر کسی می تونه هر موضوعی بده ولی ممکنه شما از پسش حداقل در طی یک سال برنیای.

tir70

عضو جدید
نظرتون درباره ممز یا بایو ممز چیه؟چیزی میدونین درباره این زمینه؟

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جدید به نظر می رسه، ممکن از پسش تو این زمان کوتاه بر نیای و خیلی اذیتت کنه. یادت باشه هر کسی می تونه هر موضوعی بده ولی ممکنه شما از پسش حداقل در طی یک سال برنیای.

سیستم عصبی مغز بیشتر مال برقه-روی اورتز ها کار کنید بهتره

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل رو بورسه اما سخت تره ببینید استاد کنترلی تون چقدر قوین؟کدوم درس ها ارائه میشه؟کنترل تطبیقی؟کنترل فازی؟شناسایی سیستم یا ...

بالا