راهنمایی برای خرید گوشی

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
ببخشید دوستان میتونن یه راهنمایی کنند من بین دو گوشی گیر کردم
راستش من میخوام یه گوشی دو سیمکارت بخرم و بین این دو مدل گیر کردم
samsung galexy s4 mini dual و Huawei Ascend G700 البته اختلاف قیمت برام مهم نیست میخوام یه گوشی خوب بگیرم
البته دوستان اگه گوشی بهتری از این دو تا میشناسن معرفی کنند خیلی ممنون میشم تقریبا تو همین رنجها

S4 Mini
هوآوی اکثر مدلاش فقط رو کاغذ خوبه. در عمل خیلی قسمتای گوشی از کیفیت پایینی برخوردان.

frashid_bm

عضو جدید
S4 Mini
هوآوی اکثر مدلاش فقط رو کاغذ خوبه. در عمل خیلی قسمتای گوشی از کیفیت پایینی برخوردان.
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه میگن انتن دهی این گوشی خوب نیست و اینکه ایا همراه اول و ایرانسل رو با هم پشتیبانی میکنه یا نه

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
فقط یه سوال دیگه میگن انتن دهی این گوشی خوب نیست و اینکه ایا همراه اول و ایرانسل رو با هم پشتیبانی میکنه یا نه

در این مورد اطلاعی ندارم. سؤالتون اینطور قشنگ تره: آیا دو سیم کارت همزمان فعاله؟
البته همراه اول یه سری گوشی هارو دست کاری نرم افزاری می کنه که فقط سیم کارت های همراه اولو بخونه دستگاه، بخوای هم فلش کنی میگن گارانتیش می پره. شما حواست باشه دستکاری همراه اول نخری.

meti_victor

عضو جدید
سلام من 500 تا 700 تومن چه مارک و مدل گوشی بخرم که بعد پشیمون نشم از خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان گوشي اندرويد كه قيمتش حدودا بين 500 تا 600 باشه كدوم مدل بهتره كه بخرم؟؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

سپاسگزارم

jentle man

عضو جدید
سلام دوستان گوشي اندرويد كه قيمتش حدودا بين 500 تا 600 باشه كدوم مدل بهتره كه بخرم؟؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

سپاسگزارم
سلام دوست عزیز ببینم باید ببینی کارای میخوای ازگوشی بخوایی چیه
اینا هست
Huawei Ascend G600 - U8950

Sony Xperia L

من اکسپریا میگم رمش بالاس 1گیگه هم حافظه داخلیش