دقت کردین؟؟

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دقت کردین: وقتی می خوای به 2تا دختر که یکیش خوشگله تیکه بندازی, اونی که زشته جوابت رو می ده ؟؟!

دقت کردین: تو تاکسی کرایه ماشین آقایون همیشه توی اون جیبیه که کنار یه خانومه!؟

دقت کردین:
اگه بچه ها لیوان بشکنن : ای دست و پا چلفتی ...
-اگه مامانه بشکنتش : قضا بلا بود
-اگه باباهه بشکنتش : این لیوان اینجا چیکار میکنه...!!

دقت کردین: شبای عروسی تا دهنت پر میشه دوربین میاد روت. !?

دقت کردین: 3 ساعت تو اتاق میشینی درس میخونی هیچکس نمیگه خسته نباشی ولی 1 ثانیه موبایلت رو بر میداری ببینی کی
sms
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][SIZE=-0] داده بابات میاد
میگه : خسته نباشی!!!!

دقت کردین: انسان درختان را قطع می کند و با آن کاغذ می سازد و روی کاغذ می نویسد درختان را قطع نکنید..

دقت کردین: وقتی حوصله ات سر میره اولین جایی که میری سر یخچاله!!!!!!؟؟؟ من که شخصا اینجوریم.

دقت کردین: یک روز که یه لباس تمیز و سفید می پوشی همه ی دنیا دست به دست هم میدن کثیفش کنن اما وقتی یه لباس معمولی پوشیدی هیچ اتفاقی برات نمی افته

تا حالا به انگشت کوچیکه پا دقت کردین که به همه جا میگیره و هیچ فایده دیگه ای هم نداره ؟؟؟ :))

[/SIZE]

[/FONT]
[/FONT]

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقت کردین: وقتی می خوای به 2تا دختر که یکیش خوشگله تیکه بندازی, اونی که زشته جوابت رو می ده ؟؟!

دقت کردین:

دقت کردین: 3 ساعت تو اتاق میشینی درس میخونی هیچکس نمیگه خسته نباشی ولی 1 ثانیه موبایلت رو بر میداری ببینی کی
sms
[SIZE=-0] داده بابات میاد

دقت کردین: انسان درختان را قطع می کند و با آن کاغذ می سازد و روی کاغذ می نویسد درختان را قطع نکنید..

دقت کردین: وقتی حوصله ات سر میره اولین جایی که میری سر یخچاله!!!!!!؟؟؟ من که شخصا اینجوریم.

دقت کردین: یک روز که یه لباس تمیز و سفید می پوشی همه ی دنیا دست به دست هم میدن کثیفش کنن اما وقتی یه لباس معمولی پوشیدی هیچ اتفاقی برات نمی افته

تا حالا به انگشت کوچیکه پا دقت کردین که به همه جا میگیره و هیچ فایده دیگه ای هم نداره ؟؟؟ :))

[/SIZE]

خلیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی تکراریـــــــــــــــــــــــــــــــــی بود:cool:

hamid_diba

اخراجی موقت
اره اینقد دقت کردم که نگو خیلی دقت کردم کارم همش دقت کردنه :دیییییییییییییییییییی ههههههههههههههه تکراری و قدیمی بود(مدیونی اگه ناراحت نشی:دی)

hamid_diba

اخراجی موقت
جغدم هم خیلی دقت میکنه، دقت کردی؟؟؟:D
اخ اخ پس جغدی ککه این همه دقت کردی تا دقت کردن های منو بخونی دیگ به دیگ میگه پنکک بزن ههههههههههههههههههههههههه (مدیونی اگه ناراحت نشیا:دی)

Engshimi

عضو جدید
برای من جدید بود ، مخصوصاً

دقت کردین:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
برای منم تکراری نبود
خیلی ام خنده دار بود
خصوصا اولیش:biggrin:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اینقد دقت کردم که نگو خیلی دقت کردم کارم همش دقت کردنه :دیییییییییییییییییییی ههههههههههههههه تکراری و قدیمی بود(مدیونی اگه ناراحت نشی:دی)

هر تایپیکی میری میگی تکراری خو نخون...چه کاریه..:razz:

hoseng

کاربر بیش فعال
دقت کردین وقتی یه اتفاقی واسه آدم میفته و تموم میشه، تازه راه حل های مقابله با اون اتفاق هی به ذهن آدم میاد یعنی هی میاد، هی میاد ول هم نمیکنه

یه موقع نگید اینجوری نیستا ناراحت میشم(ناراحت بشم فحش میدما
:biggrin:)

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کردین وقتی یه اتفاقی واسه آدم میفته و تموم میشه، تازه راه حل های مقابله با اون اتفاق هی به ذهن آدم میاد یعنی هی میاد، هی میاد ول هم نمیکنه

یه موقع نگید اینجوری نیستا ناراحت میشم(ناراحت بشم فحش میدما
:biggrin:)

بچه ها راست میگه همینجوریه:D

پسر خاله

عضو جدید

دقت کردین: وقتی می خوای به 2تا دختر که یکیش خوشگله تیکه بندازی, اونی که زشته جوابت رو می ده ؟؟!

دقت کردین:

sms
[SIZE=-0] داده بابات میاد

[/SIZE]

سلام بله دل پری داری خدا صبر بت بده