دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
خسته نباشین
ببخشید متوجه نشده بودم
من کل تالارو گشتم ولی تاپیکی با عنوان پروبیوتیک نداریم
حالا نمی دونم شاید بنا به درخواست دوستان در صورت کاربردی نبودن تاپیک حذف شده باشد که اون هم بعیده.
باز بررسی می کنم.
در هر حال باز معذرت خواهی منو بپذیرید.
با تشکر

گلابتون

مدیر بازنشسته
جناب مهدوي يه تاپيك به نام تاريخچه گل رز بنده ايجاد كرده بودم و يكي ديگه سرمدجان زحمت كشيدن و گذاشتن و يه مطلب زيبا هم دوستمون جابر مهدي نيا در خصوص گل رز قرار دادن .... پيشنهاد ميدم كه هر سه يكي بشه و مطالب تكراري حذف بشه...

اين تاپيك من هست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41999

اين تاپيك رو هم جابر جان گذاشتن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43051

اين تاپيك رو هم سرمد جان زحمت كشيدن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=46566

گلابتون :gol:

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
جناب مهدوي يه تاپيك به نام تاريخچه گل رز بنده ايجاد كرده بودم و يكي ديگه سرمدجان زحمت كشيدن و گذاشتن و يه مطلب زيبا هم دوستمون جابر مهدي نيا در خصوص گل رز قرار دادن .... پيشنهاد ميدم كه هر سه يكي بشه و مطالب تكراري حذف بشه...

اين تاپيك من هست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=41999

اين تاپيك رو هم جابر جان گذاشتن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43051

اين تاپيك رو هم سرمد جان زحمت كشيدن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=46566

گلابتون :gol:

سلام خانم ناظم
مطالبی که گفتین ادغامشون کردم

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .خوب هستین؟ آقای مهدوی بهنتر نبود تاپیک معرفی سایتهای کشاورزی رو همونجور نگه میداشتین و با تاپیک نیازمندیهای تالار ادغام نمیکردین؟ چون این تاپیک صفحات زیادی داشت و کلاً به معرفی سایت اختصاص داشت . الان با این ادغامی که صورت گرفته فقط در صورت سرچ کردن میشه بهش دست پیدا کرد! چون بین مطالب یه تاپیک دیگه گم شدن! امروز با کلی صرف وقت تونستم پیداش کنم .اونم لابلای پست های دیگه! خواهش میکنم قبل از اینکه پیشنهاد بچه ها مبنی بر پاک شدن یا ادغام تاپیکی رو به اجرا بگزارین اون تاپیک رو ببینید و بعد اقدام به انجام درخواست ها کنید . ممنونم.:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام آقای مهدوی
ایشالا که خوب هستین.
یه خواهش داشتم.اگه میشه یه بخش جدا برای گرایش آبیاری ایجاد کنین.این جور که معلومه خدا رو شکر چند تا از دوستان آبیاریمون دارن فعالیت خوبی رو انجام میدن.
حالا خودتون هر جور صلاح می دونین.
با تشکر.

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام آقای مهدوی
ایشالا که خوب هستین.
یه خواهش داشتم.اگه میشه یه بخش جدا برای گرایش آبیاری ایجاد کنین.این جور که معلومه خدا رو شکر چند تا از دوستان آبیاریمون دارن فعالیت خوبی رو انجام میدن.
حالا خودتون هر جور صلاح می دونین.
با تشکر.

چشم افسون خانم
من درخواستشو دادم
انشالله به زودی ایجاد میشه

afsoon6282

مدیر تالار
سلام آقای مهدوی.
یه خواهش داشتم اگه ممکنه.
یه تاپیک درست کنین همین جا تو تالار مهندسی کشاورزی نه تو بخشها(تحت عنوان گفت و گوی اعضا تالار مهندسی کشاورزی) برای گفت و گوی اعضا.این جوری راحت همه بچه ها می تونیم هر چی بخوایم اینجا بگیم.
هر حرفی،پیشنهادی،انتقادی و ... که داشته باشیم اینجا بگیم تا تو بقیه تاپیکها مجبور نباشیم ادامه جواب یا پست به خصوص حرفای دیگمون هم بزنیم.
ممنون میشم که خودتون تاپیکو ایجادش کنین و مهم هم باشه تا در دسترس همه بچه ها قرار بگیره.
اگه خودتون و بچه ها موافق باشن فکر کنم تاپیک خوبی میشه.یه جورایی احوالپرسی و گفت و گوی بچه ها هر روز هست.
حالا هر چی نظر بقیه باشه.
مرسی از زحمتتون.

آخرین ویرایش:

ehsan1212

عضو جدید
سلام
من تازه عضو اینجا شدم
یه خواهشی از مدیر تالار دارم
اگه میشه یه تاپیک برای بچه های که تازه اول راه مهندسی هستن مثل من که ترم 2 هستم بسازید که در مورد درساشون که دارن بحث کنن
برای ما هنوز زوده که در مورد پروژه و کارو ... صحبت کنیم
خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید!!!!

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام
من تازه عضو اینجا شدم
یه خواهشی از مدیر تالار دارم
اگه میشه یه تاپیک برای بچه های که تازه اول راه مهندسی هستن مثل من که ترم 2 هستم بسازید که در مورد درساشون که دارن بحث کنن
برای ما هنوز زوده که در مورد پروژه و کارو ... صحبت کنیم
خیلی ممنون میشم اگه کمک کنید!!!!

انجام شد

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی اوضاع تالار به هم ریخته ! من هر چی از تاپیکهای قدیم با موضوعات مختلف سرچ میکنم پیدا نمیشن! و جالب اینجا که همه اون موضوعات مختلف در تاپیک نیازمندیهای تالار پیدا میشه!!!!!!!
اسم این تاپیک رو باید گذاشت از هر دری سخنی!!!!!!! از این وضع واقعاً ناراحتم! همون آشفتگی قدیم انگار بهتر بود حداقل میدونستم کجا دنبال موضوع خاصی بگردم!

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه تاپیک سوال از مهندسین کشاورزی رو که با نیازمندیهای تالار !!!!!!!!!!!! قاطی شده رو دوباره برگردونید!!!!!!!! اونقدر پستهاش اونجا بهم ریخته که نمیشه فهمید چی به چیه !!!! من کلی زحمت کشیدم و کل خانواده ی کاکمتوس رو تصویری معرفی کرده بودم!!!!!!!!!!حیفه به خدا اینجور تاپیکای مهم رو نابود میکنید!:gol:

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
سلام گلرخ خانم
من شرمنده ام
در ادغام تاپيك ها عجله شده
ولي باور كنين جداسازيشون خيلي سخته يكي يكي بايد تمام پست ها بخونم و جدا كنم
فعلا برام مقدور نيست 2 ، 3 روز اينده بايد به ثبت نامم برسم.
در اسرع وقت انجام مي دم.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم .فکر میکردم سیستم جوری هست که بشه تاپیک ها رو برگردوند :cry: ولی حتماً این کار رو انجام بدین . خواهش میکنم . :gol:

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
ممنونم .فکر میکردم سیستم جوری هست که بشه تاپیک ها رو برگردوند :cry: ولی حتماً این کار رو انجام بدین . خواهش میکنم . :gol:

ممنونم از شما امیدوارم هرچه زودتر مشکلات تموم بشه. بذارید یک چیز جالب بگم خدمتتون. خیلی ها که با کشاورزی فاصله دارند فکر می کنند گیاهان داریی و گیاه پزشکی یکی هست. .... مثلا برید به قسمت گیاه پزشکی و ببینید کسانی که رشتشون چیز دیگه هست این اشتباه رو انجام دادند...... که صد البته مطلبشون اوجا دیر تر به دست تاریخ سپرده خواهد شد ....... بازم مرسی

afsoon6282

مدیر تالار
ممنونم از شما امیدوارم هرچه زودتر مشکلات تموم بشه. بذارید یک چیز جالب بگم خدمتتون. خیلی ها که با کشاورزی فاصله دارند فکر می کنند گیاهان داریی و گیاه پزشکی یکی هست. .... مثلا برید به قسمت گیاه پزشکی و ببینید کسانی که رشتشون چیز دیگه هست این اشتباه رو انجام دادند...... که صد البته مطلبشون اوجا دیر تر به دست تاریخ سپرده خواهد شد ....... بازم مرسی
دوست عزیز میشه بگین تو قسمت گیاهپزشکی کدوم اشتباه صورت گرفته؟:w20:
رشته گیاهپزشکی در مورد روشهای مختلف مبارزه با بیماری،آفت و علفهای هرز گیاهان مختلف هست.:w16:
با گیاهان دارویی خیلی فرق داره.
شرمنده آقای مهدوی مجبور شدم اینجا اینو بگم.

"Pejman"

دوست عزیز میشه بگین تو قسمت گیاهپزشکی کدوم اشتباه صورت گرفته؟:w20:
رشته گیاهپزشکی در مورد روشهای مختلف مبارزه با بیماری،آفت و علفهای هرز گیاهان مختلف هست.:w16:
با گیاهان دارویی خیلی فرق داره.
شرمنده آقای مهدوی مجبور شدم اینجا اینو بگم.

ایجاد تاپیک با موضوعات :

درمان جوشها و دمل صورت با ماسکهای گیاهی

خواص دارويي برخي گياهان

خواص دارویی و درمانی گیاهان

خرما در سلامت قلب مفيد است

بررسي اثرات عصاره الکلي کلاله زعفران

بازم بگم !!!! اینا کافی نبودن... چرا جبهه میگیرین ؟!؟!؟!

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
پژمان جان پیشنهادت چیه ؟ به نظر من هم کمی سازماندهی خوبه ، ولی توجه کنی خیلی از دوستای تازه واردمون تاپیکهای موضوعی ایجاد میکنن ولی بجای اینکه تو تالار مخصوص باغبانی ، گیاه پزشکی یا آبو... بزارن تو بخش عمومی کشاورزی میزارن . کمی باید صبور بود تا جا بیفته که هر متنی باید تو جای مخصوصش گذاشته بشه . ... به نظر من هر زیر تالار هم باید مدیر یا همکار مدیری داشته باشه تا بتونه کمک آقای مهدوی باشه ...:gol:

"Pejman"

پژمان جان پیشنهادت چیه ؟ به نظر من هم کمی سازماندهی خوبه ، ولی توجه کنی خیلی از دوستای تازه واردمون تاپیکهای موضوعی ایجاد میکنن ولی بجای اینکه تو تالار مخصوص باغبانی ، گیاه پزشکی یا آبو... بزارن تو بخش عمومی کشاورزی میزارن . کمی باید صبور بود تا جا بیفته که هر متنی باید تو جای مخصوصش گذاشته بشه . ... به نظر من هر زیر تالار هم باید مدیر یا همکار مدیری داشته باشه تا بتونه کمک آقای مهدوی باشه ...:gol:

منم 100 درصد با شما موافقم. بیش از 100 درصد .... خوب شما بگین حرف من حق نبود ؟!؟! من گفتم اگه اینجوری باشه بهتره اما انگار هنوز پست نزده دوستان جبهه گرفتن !!!

afsoon6282

مدیر تالار
منم 100 درصد با شما موافقم. بیش از 100 درصد .... خوب شما بگین حرف من حق نبود ؟!؟! من گفتم اگه اینجوری باشه بهتره اما انگار هنوز پست نزده دوستان جبهه گرفتن !!!
دوست عزیز گمون نکنم اینجا جای این حرفا باشه
اگه لطف کنین بیاین تاپیک گفتگوی آزاد برای ادامه بهتره
در مورد پیشنهادتون هم من حرفی ندارم که شما میگین جبهه گرفتم.
تا جایی که من تو رشته خودم فعالیت دارم نمیزارم این جور اتفاقا بیفته ولی اون چند تاپیک اصلا ربطی به گیاهپزشکی نداشت.
در هر صورت من اعتراضی نکردم که شما این جوری میگین.
آقای مهدوی شرمنده مجبور شدم اینجا جواب بدم

"Pejman"

دوست عزیز گمون نکنم اینجا جای این حرفا باشه
اگه لطف کنین بیاین تاپیک گفتگوی آزاد برای ادامه بهتره
در مورد پیشنهادتون هم من حرفی ندارم که شما میگین جبهه گرفتم.
تا جایی که من تو رشته خودم فعالیت دارم نمیزارم این جور اتفاقا بیفته ولی اون چند تاپیک اصلا ربطی به گیاهپزشکی نداشت.
در هر صورت من اعتراضی نکردم که شما این جوری میگین.
آقای مهدوی شرمنده مجبور شدم اینجا جواب بدم

بد نبود یک نگاه به چهار تا پست بالاتر می کردین که خودتون نظر دادین...

حتما بخونین پست ها رو و بعد نظر بدید. من منظورم گیاهان دارویی بود که نباید اونجا قرار می گرفت منظورم با شما نبود. منظورم با کسانی بود که به اشتباه تاپیک می زنند اونجا ... اما شما در جواب گفتین که هیچ اشتباهی رخ نداده و منم برای نمونه چند تا تاپیک فرستادم.... خوب 100 درصد هیچ ربطی به گیاه پزشکی ندارند و اینجا یک کم بی نظم هست ...