دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم با نظر شما موافقم .... البته یه تاپیک باید برای درخواستا باشه ... به شرطی که مهندسای عزیز به تاپیک سر بزنن

با سلام دوست عزیز
ممنون از فعالیت هاتون
همچین تاپیکی در هر تالار هر یک از گرایش های برق هست و از حق نخوایم بگزریم به لطف همه دوستان تقریبا سوال بی جوابی نمونده (البته متاسفانه به جز قسمت کنترل که انشالله اونم درست می شه )

هیچی دیگه
اومد یه خدا قوتی بگم و برم ......
واقعا میبینم کادر مدیریتی چه زحمتی میکشن .....دمتون 88 درجه فارنهایت

ممنون از لطفتون دوست عزیز :gol:

منم با نخبه برق موافقم و از این پیشنهاد متشکرم . من که خودم به تجهیزات صنعتی و مسائل درون صنعت

و در اصطلاح بیرون از دانشگاه خیلی علاقه مندم . اما متاسفانه اطلاعات کمی دارم و نمی دونم می تونم

کمکی کنم یا خیر . از همه دوستان بازم تشکر .

با تاپیکی که دوست عزیز نخبه برق ایجاد کردن هممون می تونیم با این تجهیزات آشنا بشیم و سوالات خودمون را هم مطرح کنیم و جا داره از زحمات این دوستمون هم کمال تشکر را کنم
انشالله که دوستان هم استفاده لازم را ببرن

منم چندتا پیشنهاد میدم اما خلاصه چون خودم باشگاه و بویژه تالار مهندسی برق رو خیلی دوست دارم .

1 - تالار باید منظم باشه یعنی هرگونه تایپیک اضافه غیر مرتبط و درخواست کمک+فوری+به دادم برسید+دارم میمیرم اصلا و ابدا .

2 – تبلیغات غدغن از تبلیغ متنفرم .

3 – بار علمی و فنی تالار دیگه به فعالیت همه از جمله خودم بستگی داره .

4 –مدیر تالار گل و عزیز میتونین در رابطه با کنکور سال اینده+منابع مورد نیاز+مشاوره و... رو من حساب کنی

تقریبا با محدود کردن زدن تاپیک ها تا الان سعی بر کاهش همچین تاپیک هایی بوده البته چون من هم توان بررسی تمام پست های تالار را به تنهایی ندارم خوشحال می شم اگر این پست ها و تاپیک ها را از طریق گزارش کردنشون اطلاع بردین تا زودتر رسیدگی بشه

اتفاقق توی این مورد به همکاریتون نیازمندیم
خوشحال می شیم که کمکمون کنید
پس از این به بعد بررسی و پاسخگویی به سوالات ارشد با شما ;):gol:
سپاسگزار بابت پیشنهاداتتون
هر گونه پیشنهاد یا انتقاد دیگه ای هم داشتین با گو جان شنیداریم
با تشکر

ممنون از فعالیت های همه دوستان :gol::gol::gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام به همه دوستان عزیز . بابا دمتون گرم . یه تشکر ویژه و مخلصانه هم از مدیر عزیز تالار مهندسی برق sh85

دارم که اینهمه داره وقت میذاره و زحمت می کشه . از hosseinassar و نخبه برق و دیگر بچه ها هم متشکرم

خیلی کارتون درسته . از کم فعالیتی خودم هم واقعا شرمنده ام حلال کنید . ان شااله که تالار مهندسی برق تالار

موفقی باشه و همه دوستان استفاده کنند .

ممنون از لطف تون من که کاری نکردم تا لایق لطف شما باشم

• Like
واکنش ها: sh85

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام sh عزیز . من با بخش مهندسی برق سایت یه مشکلی دارم مطرح می کنم دیگه حلش ؟؟؟ رو نمی دونم .

برای مثال ) بخش یا تالار کتاب های مهندسی برق 11 صفحه هست اخه وقتی که تاپیک های درخواست کتاب های

برق+دانلود کتاب های عمومی برق+دانلود کتاب های تمام گرایش ها قدرت+الکترونیک+کنترل+مخابرات هست

چه معنی داره نه تنها درخواست بلکه تاپیک های جداگانه برای مثلا دانلود ریاضیات مهندسی اروین یا حل مسائل جبه دار

کتاب اگاتا یا کتاب الکترونیک صنعتی وجود داشته باشه ؟؟؟ تنها قسمت کتب این جور نیست بخش جزوات تالار های قدرت و...

و یا خود صفحه اصلی تالار مهندسی برق تا صفحه 40 رفته اخه چه خبره ؟؟؟ به این میگن بی منظمی که حداقل منو خیلی عذاب

میده و واقعا هر وقت میام سری بزنم سر در گم می شم . خیلی از تاپیک ها مال چندین هفته پیش یا شاید بیشتره و اصلا من نوعی

به عنوان یه عضو از سایت که علاقه مند تالار مهندسی برق ام نمی دونم اون صفحات 2 و 3 و 4 و....40 صفحه اصلی تالار چه خبره

اصلا وقت و حالشو ندارم که سر بزنم . به نظر من باید تالار در اصطلاح فولدر بندی مناسب تری شه و اجازه تاپیک در هر مکانی نباشه

اخه کاربر یا عضو و یا .... عضو هست که هست نباید اینجور باعث بی نظمی تالار بشه .

hosseinassar

مدیر ارشد
حق با شماست آقا میلاد .ولی این تاپیک ها از قبل زده شده و قبلا هیچ نظارتی وجود نداشت
ولی به نظر من الان بهتر از قبل شده منظم شدن هم وقت می خواد و یه نفری هم نمی شه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام sh عزیز . من با بخش مهندسی برق سایت یه مشکلی دارم مطرح می کنم دیگه حلش ؟؟؟ رو نمی دونم .

برای مثال ) بخش یا تالار کتاب های مهندسی برق 11 صفحه هست اخه وقتی که تاپیک های درخواست کتاب های

برق+دانلود کتاب های عمومی برق+دانلود کتاب های تمام گرایش ها قدرت+الکترونیک+کنترل+مخابرات هست

چه معنی داره نه تنها درخواست بلکه تاپیک های جداگانه برای مثلا دانلود ریاضیات مهندسی اروین یا حل مسائل جبه دار

کتاب اگاتا یا کتاب الکترونیک صنعتی وجود داشته باشه ؟؟؟ تنها قسمت کتب این جور نیست بخش جزوات تالار های قدرت و...

و یا خود صفحه اصلی تالار مهندسی برق تا صفحه 40 رفته اخه چه خبره ؟؟؟ به این میگن بی منظمی که حداقل منو خیلی عذاب

میده و واقعا هر وقت میام سری بزنم سر در گم می شم . خیلی از تاپیک ها مال چندین هفته پیش یا شاید بیشتره و اصلا من نوعی

به عنوان یه عضو از سایت که علاقه مند تالار مهندسی برق ام نمی دونم اون صفحات 2 و 3 و 4 و....40 صفحه اصلی تالار چه خبره

اصلا وقت و حالشو ندارم که سر بزنم . به نظر من باید تالار در اصطلاح فولدر بندی مناسب تری شه و اجازه تاپیک در هر مکانی نباشه

اخه کاربر یا عضو و یا .... عضو هست که هست نباید اینجور باعث بی نظمی تالار بشه .
با سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون
این مشکلی که قرار شده همه بچه ها با کمک هم بتونیم حلش کنیم
این حرف شما کاملا متین هست و من روزانه حداقل 10 تاپیک و بیشتر از 20-30 پست حذف می کنم منتها من هم امکان بازدید از همه تاپیک ها و تالار ها را ندارم برای همین قرار شده هر کسی تاپیک و یا پست اضافه و یا اسپم و یا پستی که باید انتقال داده بشه را از طریق گزارش دادنش که به وسیله کلیک کردن بر روی مثلث قرمز هست و نوشتن کاری که باید انجام بشه در کادر مورد نظر به منظم شدن تالار کمک کنه
مثلا بای انتقال یک تاپیک به تاپیک دیگر کافیه در مادر بنویسید
انتقال تاپیک به لینک ..... (و لینک مورد نظر را قرار بدید )
در اینجا جا داره از دوستان hosseinassar و imannasa2000 که در این امر بسیار کمک کردن تشکر کنم :gol:
منتظر پیشنهادات و نظراتتون همچنان هستیم :gol:

mary83

عضو جدید
تاپیک جدید

تاپیک جدید

سلام
من فکر می کنم بهتره یک تاپیک هم واسه کنکور کاردانی به کارشناسی درست کنیم تا اون بیچاره ها هم سردرگم نشن و یک جا باشه که سوال هاشون مطرج کنن اینطوری می شه چند تا تاپیک مثل

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=156360
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=156771
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=154756

را در هم ادغام کرد;):)

شاید بازهم باشه حالا من می گردم
شرمنده من درسهام زیاده:redface::confused: نمی تونم زیاد کمک کنم:redface:
راستی این تاپیک هم بررسی کن لطفا :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=140467

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من فکر می کنم بهتره یک تاپیک هم واسه کنکور کاردانی به کارشناسی درست کنیم تا اون بیچاره ها هم سردرگم نشن و یک جا باشه که سوال هاشون مطرج کنن اینطوری می شه چند تا تاپیک مثل

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=156360
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=156771
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=154756

را در هم ادغام کرد;):)

شاید بازهم باشه حالا من می گردم
شرمنده من درسهام زیاده:redface::confused: نمی تونم زیاد کمک کنم:redface:
راستی این تاپیک هم بررسی کن لطفا :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=140467
ممنون از ایده بسیار خوبتون به دلیل زیاد بودن این تاپیک ها و پست ها یک مقدار نیاز به بررسی بیشتر داره که در همین یکی دو روز انجام خواهد شد
در همین جا از شما برای کمک به بچها ها در تاپیک ارشد تشکر می کنم :gol:
ممنتظر نظرات و پیشنهادات دیگر شما هستیم
با تشکر :gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایجاد دو تاپیک جدید

ایجاد دو تاپیک جدید

با سلام به همه دوستان
به منظور ایجاد تکاپو بیشتر در بچه ها به این فکر افتادم که دو تاپیک جدید در تالار بزنیم که برای رعایت قانون و شنیدن نظر سایر دوستان و پیشنهاداتشون دلیل و عنوانش را در اینجا مطرح می کنم
تاپیک اول
عنوان :
مشاعره با کلمات زبان تخصصی
هدف تاپیک : آشنایی با لغات زبان تخصصی
نحوه فعالیت در تاپیک :
همون طور که از اسم پیداست مثلا نفر اول می یاد یک کلمه مثلا ic را می نویسه و در موردش توضیحاتی را عنوان می کنه
نفر بعد باید یک کلمه با حرف C یک کلمه بزاره و توضیحش را مثلا کلمه capacitance reley و به همین ترتیب ...

تاپیک دوم
عنوان : هر روز یک ic
هدف: آشنایی بچه ها با آی سی های مختلف
نحوه فعالیت : هر روز یک آی سی را عنوان و در موردش توضیح داده می شود و هر کس مطلبی را هم دید که توسط نفرات قبلی آورده نشده در همون روز عنوان می کنه

دوستان لطفا نظرات و پیشنهادات خودشون در رابطه با اسم تاپیک ، نحوه فعالیت ، تالاری که در اون باید قرار بگیره و خلاصه هر چیزی به نظرشون می رسه عنوان کنن که در نهایت با گرد آوری همه نظرات ایت تاپیک ها به بهترین شکل ایجاد بشه
منتظریم
با تشکر از همه دوستان عزیز :gol::gol:

MILAD AHWAZI

عضو جدید
درباره تاپیک اول : ایده اش که جالبه اگه عملی بشه فکر کنم چیزه خوبی از اب در بیاد .

درباره تاپیک دوم : نظر خاصی ندارم چون من قدرتم اما معتقدم هر اقدامی که هدف اموزش و یاد دادن و یادگیری

رو دنبال می کنه بسیار پسندیده و مطلوب می باشد . ممنون از ایده های شما جناب sh 85 که وقت می ذارین

با تشکر موفق باشید یا علی

MILAD AHWAZI

عضو جدید
راستی یادم رفت با پیشنهاد دوست عزیزمون mary83 موافقم ایجاد تاپیک کنکور کاردانی به کارشناسی فکر کنم خیلی مفید باشه .

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من برای کمک به کاردانی به کارشناسی آمادم
مشاعره هم موضوع خوبیه به شرطی که مثل ترجمه زبان نباشه همه بگن خوبه ولی هیج کس کاری نکنه
خیلی عالیه
بی نهایت ممنون از لطفتون:gol:
گلایتون به جاست من از طرف خودم که به شخصه حقیقتا عذر خواهی می کنم جون این ایام به شدت درگیر بودم
سایر دوستان هم فکر کنم به دلیل ایام عید و خونه تکونی و ... مقداری درگیر بودن
انشالله که فعال تر می شیم
با تشکر فراوان :gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظر سنجی همه لطفا نظر بدن

نظر سنجی همه لطفا نظر بدن

با سلام به همه دوستان
انشالله که سال جدید براتون سال پر از شادی و موفقیت باشه
می خواستم نظرتون را در رابطه با این موضوع بگید تارای اکثریت را انتخاب کنیم و بهش عمل کنیم
به نظر شما
1) کتاب ها ، مقالات و جزوه های آموزش نرم افزار ها مثل متلب و ...در کدام تالار قرار بگیره بهتره ؟
2) کلا هر چی اطلاعات در رابطه با مسائلی مثل AVR ، plc , ,micro ,و .... هست در کجای تالار گنجانده بشه ؟
لطفا هر چه سریعتر نظراتتون را اعلام کنید و به سایر دوستان هم اطلاع بدن تا شرکت کنن با تشکر صمیمانه از همکاری شما :gol:

mary83

عضو جدید
سلام
من فکر می کنم هر کدوم از اینا . یعنی کتاب-مقاله- جزوه - چزوه آموزش نرم افزار + امورش نرم افزار + نرم افزار (این سه تا باهم باشن بهتره) یک تاپیک مخصوص داشته باشن بهتره ;):) تا نظز بقیه چی باشه . یک تاپیک هم می تونه معرفی سایت های مفید باشه:que:

MILAD AHWAZI

عضو جدید
فکر کنم mary83 دقیقا نظر منو هم دادند کتاب+جزوه+اموزش+مقاله نرم افزار همه باید با هم باشن

در یک تاپیک یا تالار مخصوص خودش .

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من فکر می کنم هر کدوم از اینا . یعنی کتاب-مقاله- جزوه - چزوه آموزش نرم افزار + امورش نرم افزار + نرم افزار (این سه تا باهم باشن بهتره) یک تاپیک مخصوص داشته باشن بهتره ;):) تا نظز بقیه چی باشه . یک تاپیک هم می تونه معرفی سایت های مفید باشه:que:

فکر کنم mary83 دقیقا نظر منو هم دادند کتاب+جزوه+اموزش+مقاله نرم افزار همه باید با هم باشن

سپاس گزار دوستان بابت پیشنهاداتتون منتها اگر امکان داره یکم تشریحی تر توضیح بدین :D
در کدام تالار مثلا !
همه را به مه بزاریم تالار نرم افزار یا مقالات یا ...
دقیقا بگین کجا و با چه اسمی
ممنون از همه :gol::gol::gol:
موفق می شیم ;);)
یا حق ...

mary83

عضو جدید

من می گم کتاب و جزوه و مقاله باید از هم جدا باشن البته الان کتاب جداس بهتره مقاله هم ار جروه جدا بشه .
بعد جروه های اموزشی مر بوط به نرم اقراز تو قسمت نرم افراز باشه اما به صورت جدا .هر کدوم هم می تونن زیر شاخه ها ی خودشونو داشته باشند
البته من بعید می دونم دوستان به این موارد توجه کنن . من می گم اینا رو که تقسیم بندی کردی بعد هر کی فقط بتونه تو زیز شاخه ها تاپیک جدید درست کنه نه تو قسمت اصلی

یعنی دیگه نشه تو قسمت نرم افزار تاپیک جدید ساخت ققط تو زیر شاخه هاش بشه.;)

mary83

عضو جدید
راستی تو قسمت کتاب و چزوه و مقاله هم اینو بگذارین:
از دوستان عزیز خواهشمندیم که کتاب و جزوه و مقاله آموزشی مربوط به نرم افزار ها را در قسمت مربوط به خودش ( تالار نرم افزار)درخواست کنین با قرار دهید .
:D درصورت فرار دادن اینها در این بخش ها امتیاز - دریافت می کنین:D
پادگان شد:D

mary83

عضو جدید
سپاس گزار دوستان بابت پیشنهاداتتون منتها اگر امکان داره یکم تشریحی تر توضیح بدین :D
در کدام تالار مثلا !
همه را به مه بزاریم تالار نرم افزار یا مقالات یا ...
دقیقا بگین کجا و با چه اسمی
ممنون از همه :gol::gol::gol:
موفق می شیم ;);)
یا حق ...
من برات شکل تشریحی قسمت نرم افزاز ها رو گذاشتم:D:D :gol::gol::gol:
راستی می شه دو تا دیگه هم اضافه کرد
سوالات
درخواست ها
الان به ذهنم رسید
فکر کنم همینا واسه نرم افزار کافیه نه؟؟ البته این یک پیشنهاده اگه زیرشاخه های دیگه ای هم هس دوستان بگن

آخرین ویرایش:

سمندون

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
به منظور ایجاد تکاپو بیشتر در بچه ها به این فکر افتادم که دو تاپیک جدید در تالار بزنیم که برای رعایت قانون و شنیدن نظر سایر دوستان و پیشنهاداتشون دلیل و عنوانش را در اینجا مطرح می کنم
تاپیک اول
عنوان :
مشاعره با کلمات زبان تخصصی
هدف تاپیک : آشنایی با لغات زبان تخصصی
نحوه فعالیت در تاپیک :
همون طور که از اسم پیداست مثلا نفر اول می یاد یک کلمه مثلا ic را می نویسه و در موردش توضیحاتی را عنوان می کنه
نفر بعد باید یک کلمه با حرف C یک کلمه بزاره و توضیحش را مثلا کلمه capacitance reley و به همین ترتیب ...

تاپیک دوم
عنوان : هر روز یک ic
هدف: آشنایی بچه ها با آی سی های مختلف
نحوه فعالیت : هر روز یک آی سی را عنوان و در موردش توضیح داده می شود و هر کس مطلبی را هم دید که توسط نفرات قبلی آورده نشده در همون روز عنوان می کنه

دوستان لطفا نظرات و پیشنهادات خودشون در رابطه با اسم تاپیک ، نحوه فعالیت ، تالاری که در اون باید قرار بگیره و خلاصه هر چیزی به نظرشون می رسه عنوان کنن که در نهایت با گرد آوری همه نظرات ایت تاپیک ها به بهترین شکل ایجاد بشه
منتظریم
با تشکر از همه دوستان عزیز :gol::gol:
به نظر من خیلی عالی هست این ایده خیلی مفیده کمترینش هم اینه که اینجوری همه فعال تر میشن.......عالیههههههههههههههههه ممنون;):gol:

mary83

عضو جدید
امروز چه قد ایده دارمااااا:D:surprised::eek:

ایجاد تاپیک تو این قسمت هم یاید محدود بشه به ایجاد تاپیک در زیر مجموعه هاش یعنی کاردانی و ارشد

MILAD AHWAZI

عضو جدید
من می گم کتاب و جزوه و مقاله باید از هم جدا باشن البته الان کتاب جداس بهتره مقاله هم ار جروه جدا بشه .
بعد جروه های اموزشی مر بوط به نرم اقراز تو قسمت نرم افراز باشه اما به صورت جدا .هر کدوم هم می تونن زیر شاخه ها ی خودشونو داشته باشند
البته من بعید می دونم دوستان به این موارد توجه کنن . من می گم اینا رو که تقسیم بندی کردی بعد هر کی فقط بتونه تو زیز شاخه ها تاپیک جدید درست کنه نه تو قسمت اصلی

یعنی دیگه نشه تو قسمت نرم افزار تاپیک جدید ساخت ققط تو زیر شاخه هاش بشه.;)

1 - طرحی که میدین(عکسی که گذاشتین) من موافقم البته نظر بقیه دوستان هم مهمه .

2 - منظوره من ام از اینکه گفتم همه باید با هم باشن این بود که باید یه تالار نرم افزار داشته

باشیم با زیر مجموعه های کتاب و ... به خاطر این بود که گفتم دقیقا نظر منو هم دادین .

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

یعنی دیگه نشه تو قسمت نرم افزار تاپیک جدید ساخت ققط تو زیر شاخه هاش بشه.

من خودم هم یا این ایده موافقم نتها این مستلزم این هست که برای تالار نرم افزار بهمون زیر تالار بدن که تا الان علارقم همه تلاشام هنوز موافقت نکردن :confused:
راستی تو قسمت کتاب و چزوه و مقاله هم اینو بگذارین:
از دوستان عزیز خواهشمندیم که کتاب و جزوه و مقاله آموزشی مربوط به نرم افزار ها را در قسمت مربوط به خودش ( تالار نرم افزار)درخواست کنین با قرار دهید .
درصورت فرار دادن اینها در این بخش ها امتیاز - دریافت می کنین
پادگان شد
فکر کنم این را اول همه پست هام گذاشتم و از بس توی صفحه بچه ها نوشتم از دیگه آلرژی نسبت بهش به هم زدم :biggrin:
این امتیاز را گفیتن داغ دل منم تازه کردین باید یه تحصنی راه بندازم براش من که همیشه شرمنده دوستان می شم هنوز هیچی نشده تشکرام تموم شده :surprised:
فکر کنم سهمیه عیدانه را به حساب نریختن :D
من برات شکل تشریحی قسمت نرم افزاز ها رو گذاشتم
راستی می شه دو تا دیگه هم اضافه کرد
سوالات
درخواست ها
الان به ذهنم رسید
فکر کنم همینا واسه نرم افزار کافیه نه؟؟ البته این یک پیشنهاده اگه زیرشاخه های دیگه ای هم هس دوستان بگن

شما 10 تا دیگه اضافه کنید ما همش را با جون و دل می خونیم :gol:
کلی هم دعاتون می کنیم ;)
به نظر من خیلی عالی هست این ایده خیلی مفیده کمترینش هم اینه که اینجوری همه فعال تر میشن.......عالیههههههههههههههههه ممنون;):gol:

:gol:
امروز چه قد ایده دارمااااا

ایجاد تاپیک تو این قسمت هم یاید محدود بشه به ایجاد تاپیک در زیر مجموعه هاش یعنی کاردانی و ارشد
خوب همینه که مهندسین چون ایده های جدید دارین ;)
اینم مستلزم زیر تالار هست که ..
در هر زیر تالار حداقل باید 30 تا تاپیک باشه در غیر این صورت نمی دن !
برای هر کدام از این دوتا ماکزیمم 5 تا تاپیک بشه زد !
بازم منتظرم :gol:;)
1 - طرحی که میدین(عکسی که گذاشتین) من موافقم البته نظر بقیه دوستان هم مهمه .

2 - منظوره من ام از اینکه گفتم همه باید با هم باشن این بود که باید یه تالار نرم افزار داشته

باشیم با زیر مجموعه های کتاب و ... به خاطر این بود که گفتم دقیقا نظر منو هم دادین .
چقدر خوب شده تالار برق ......
از همگی ممنون............
راستش این ایده ایده آل هست که من هم از اول دنبالش بودم ولی سر همون جریان زیر تالار ..
گفتن قسمت کتاب هست ، جزوه هم هست از همون ها استفاده کنید درخواست هم که در خود تالار نرم افزار هست ..!
حالا بازم می ریم به جنگشون :D
ولی اگر ایده ای دیگه به ذهنتون رسید بدون نیاز به زیر تالار با گوش جان خریداریم ;)
از بابت همه ایده هاتون هم به شدت ممنون :gol:

mary83

عضو جدید
واسه معماری و کشاورزی و صنابع بهشون تالار کنکور دادن پس به ما چرا نمی دن ؟/ :mad::eek::cry::confused:

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واسه معماری و کشاورزی و صنابع بهشون تالار کنکور دادن پس به ما چرا نمی دن ؟/ :mad::eek::cry::confused:
به یک نکته 10 امتیازی اشاره کردین حالا که به اونا دادن ما هم می گیریم :razz:
منتها حداقل یک نفر باید حسابی توی این زمینه کمک کنه چون به شدت تعداد تاپیک ها زیاده و استخراج کردن و پالایششون و حذف اضافاتش وقت گیر و جشم فرساست :warn:
به محض اومدن ادماین و یا مدیر ارشد از سفر روی سرشون می ریزم تا حقمون را پس بگیریم :D

سمندون

عضو جدید
به یک نکته 10 امتیازی اشاره کردین حالا که به اونا دادن ما هم می گیریم :razz:
منتها حداقل یک نفر باید حسابی توی این زمینه کمک کنه چون به شدت تعداد تاپیک ها زیاده و استخراج کردن و پالایششون و حذف اضافاتش وقت گیر و جشم فرساست :warn:
به محض اومدن ادماین و یا مدیر ارشد از سفر روی سرشون می ریزم تا حقمون را پس بگیریم :D
به این میگن مدیر مردمی;)

بالا