درخواست کمک.راهنمایی.گزارش کاراموزی.پایان نامه

گیسو طلا

عضو جدید
موضوع پروزه

موضوع پروزه

سلام من دنبال یک موضوع میگردم تا پروژه 3واحدی که تابستون گرفتم را انجام بدم،لطفا موضوع بدید.

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام چرا دانلود نمیشه منم لازم دارم

کسی اینجا نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این بالایی رو هم که صد دفعه زدم نمیاد خراب شده بگمانم

این فور شیرد هم انگار filtre؟؟؟؟

اینجا کسی نیست کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!حالا کاراموزی هم نشد، نشد

هر اطلاعاتی راجع مراحل تولید مواد شوینده دارید برام بزارید خواهشا

سلام دوستان عزیزم
کسی گزارش کار راجع به کارخانه تولید مواد شوینده (شامپو يا مایع ظرفشویی يا ضد عفونی کننده میوه و سبزی يا سفید کننده و .....) داره؟
احتیاج فوری دارم

بنا به درخواست دوستان و کاربر گرامی، جناب علیرضا:

گزارش کارآموزی شرکت LAB اصفهان (صنايع شيميايي توليد مواد اوليه شوينده ها) را از لینک زیر دریافت کنید.

فهرست مطالب:

1-مقدمه
2-بخش ایمنی و آتش نشانی
3-واحد های تولید
4-تاسیسات جانبی
5-مخازن
6-آشنایی با برخی از تجهیزات موجود در شرکت
7-پروژه
دریافت فایل

کلمه عبور : shima.b

alireza 68

عضو جدید
بنا به درخواست دوستان و کاربر گرامی، جناب علیرضا:

گزارش کارآموزی شرکت LAB اصفهان (صنايع شيميايي توليد مواد اوليه شوينده ها) را از لینک زیر دریافت کنید.

فهرست مطالب:

1-مقدمه
2-بخش ایمنی و آتش نشانی
3-واحد های تولید
4-تاسیسات جانبی
5-مخازن
6-آشنایی با برخی از تجهیزات موجود در شرکت
7-پروژه
دریافت فایل

کلمه عبور : shima.b

:gol::gol::gol:

amirhossein71

عضو جدید
راهنمایی در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی

راهنمایی در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی

سلام. در خصوص پروژه کارشناسی به ما توصیه شده که یا Case Study باشه یا مقاله ISI و یا مقاله ی کنفرانسی و من حتی نمیدونم کار تو کدوم زمینه آسون تره! مصلماً موضوعی هم مد نظرم نیست! لطفاً راهنماییم کنین ... ممنون

d_esmailirad

عضو جدید
سلام،چه نوع اطلاعاتی رو می خواین،یکسری اطلاعات اولیه داخل سایت شرکت پاکسان هست برین اونجا فکر کنم براتون کافی باشه.اگر کامل نبود بگین در چه حدی میخواین کمکتون کنم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. در خصوص پروژه کارشناسی به ما توصیه شده که یا Case Study باشه یا مقاله ISI و یا مقاله ی کنفرانسی و من حتی نمیدونم کار تو کدوم زمینه آسون تره! مصلماً موضوعی هم مد نظرم نیست! لطفاً راهنماییم کنین ... ممنون
فکر کنم ISI و کنفرانسی آسون تر باشه . می تونید موضوعی رو مشخص کنید و کارهای ISI که شده رو مورد بررسی قرار بدید و یک review تهیه کنید از این مقالات به عنوان پروژه .

MOZHGAN 20

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برنامه ریزی استراتژیک
بهبود مستمر
مدیریت بازار
هرموضوع دیگه ای به ذهنم برسه خبرت میکنم الان سرکارم
موفق باشی

منا آزادی

عضو جدید
موضوعات پروژه پایانی

موضوعات پروژه پایانی

سلام دوستان لطفا چندتا موضوع خوب که جای کار کردن داشته باشه برای پروژه پیشنهاد بدین.ممنون :cry::cry:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان لطفا چندتا موضوع خوب که جای کار کردن داشته باشه برای پروژه پیشنهاد بدین.ممنون :cry::cry:
سلام
بستگی به علاقه خودتون داره من برای پروژه کارشناسی روی کنترل موجودی و زنجیره تامین کار کردم به نظرم مناسب هستش ولی بازم میگم بستگی به علاقه خودتون داره بعضی از دوستان من مدیریت کیفیت و بعضی ها تضمین کیفیت کار کردن

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر منظورتون پروژه پایانی هست بسته به تخصص استادتون موضوع های زیادی می تونید انتخاب کنید . زنجیره تامین ، مکان یابی ، موضوع های اقتصادی اگر علاقه مند هستید ، کنترل کیفیت ، یا به طور خاص یه مورد مطالعاتی در یک زمینه خاص یا موضو ع های اماری . بعضی از اساتید خودشون موضوع پیشنهاد میدند . الیته اگر هم موضعی نگفته باشند می تونید در حوزه تخصصی شون سرچ کنید. به نظرم یه سری به سایت دانشگاه تربیت مدرس بزنیدو عنوان پایان نامه هاشون را ببینید تا بتونید ایده بگیرید.

persp0lis

عضو جدید
گزارش کارآموزی یا یه طرح توجیهی همراه با مطالعات اقتصادی ، فنی و مالی ؟
اگر در این زمینه میخوای برو ساین شرکت شهرکهای صنعتی و تا دلت بخواد از این طرحها جامع و کاملش هست که گروههای پِوهشی دانشگاه امیرکبیر و مدرس و... تهیه کرده اند
مانا و مستدام باشی

ما که نفهمیدیم کجارو میگی یه لینک بده حالیمون شه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
بنظرم رو QFD در خدمات کار کن
و اگر یه چیز قوی میخوای برای آیندت حرف برا گفتن داشته باشی سیستم داینامیک خیلی مناسب هست .

melika02

عضو جدید
من یه بیزینس پلن نوشتم برای کاری که خودم دوست داشتم در آینده واقعاً انجامش بدم.
میتونی شمام همین کارو بکنی یا مثلاً رو یه موضوع جالب دیگه مثل کاربرد مهندسی صنایع توی بیمارستان ها و مراکز درمانی کارکنی که یه مجله ای هم هست رایگانه هر ماه تقریباً برام میفرستن. اگر خواستی بگو بعد بگردم سایتشو پیدا کنم بهت بگم. فقط ثبت نام میکنی و آدرس میدی اگه اشتباه نکنم از لندن برات مجله میفرستن که درباره healthcare management هستش.

mostafa amini

عضو جدید
سلام.
برای ایستگاه بندی و بالانس خط
اول باید ببینی خط چه نوعی هستش
.دوم دوطرفه خط کار میکنن یا ی طرف.
سوم تمام فعالیت ها را تو همه مراحل تولید بشناسی و مشخص کنی.
چهارم تقدم و تاخر فعالیت ها را بدونی .
پنجم زمان تمام فعالیت ها را بگیری
بعد از پنچ مرحله بالا باید ببینی نیاز تولید روزانه چقدره و ساعت کاری در هر روز چند ساعته.بعد با توجه به زمان در دسترس روزانه و نیاز تولید روزانه و زمان فعالیت ها ی سایکل تایم واسه ایستگاه های کاری مشخص کنی.بعدش با توجه به سایکل تایم مشخص شده و زمان تمام فعالیت ها تعداد ایستگاه های کاری را مشخص کنی و بعدش به هر ایستگاه تخصیص فعالیت بدی تا به سایکل موردنظرت برسی.به این صورت خط بالانس میشه.

بیقرار

عضو جدید
سلام من مطلب در مورد نت میخوام
اگه کسی جایی کار میکنه که نتش برون سپاری شده یا اینکه کلا اطلاعی در این زمینه داره و نوشته ای ممنون میشم کمکم کنه
اینکه در کارخانه ها چه فعالیت های نگهدری و تعمییراتی وجود داره و چه فعالیت های نتی برون سپاری میشه و به چه دلیل
اگه با جزئیات و کامل باشه ممنون میشم.
کتابی ندیدم ولی اگه بود ممنون میشم راهنماییم کنید
و خودم یه مقاله بیشتر پیدا نکردم

parniyan_sr

عضو جدید
پیشنهاد موضوع و سر فصل برای پروژه کارشناسی

پیشنهاد موضوع و سر فصل برای پروژه کارشناسی

من سه ترمم مونده و از الان باید به فکر پروژه کارشناسیم باشم اگه کسی در مورد انتخاب موضوع پروژه اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه, ممنون میشم

elhamnajafi

عضو جدید
سلام دوستان. منم برا پایان نامه ام(کارشناسی) موضوع می خوام که باید شیراز اجراش کنم. لطفا راهنماییم کنید.

shm.ie.tj

عضو جدید
سلام . این فایل ضمیمه دانلود نمیشه ... من واقعا لنگ پروه پایانی ام ... مرسی

simabs

عضو جدید
پروژه تخصصی

پروژه تخصصی

سلام به مهندسان عزیز
کسی هست بتونه درباره پروژه تخصصیم به من کمک کنه ؟؟؟؟؟؟
موضوعم درباره بورسه .....

mahnaz890

عضو جدید
د.ستان من موضوع کنترل کیفیت انتخاب کردم کسی هست کمکم کنه یا یه نمونه پروژه من باب این کوضوع بم بده ؟شذکتی که من انتخاب کردم شرکت یونیلیور که صابون لوکس و مایع دامستوس و سیف رو تولید میکنه + چای لیپتون:cry:

alireza 68

عضو جدید
د.ستان من موضوع کنترل کیفیت انتخاب کردم کسی هست کمکم کنه یا یه نمونه پروژه من باب این کوضوع بم بده ؟شذکتی که من انتخاب کردم شرکت یونیلیور که صابون لوکس و مایع دامستوس و سیف رو تولید میکنه + چای لیپتون:cry:

سلام من خودم موضوع پروژم کنترل کیفیت بود ولی کاشی الوند

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

به نظرم روی الگوریتم های فرا ابتکاری کار کنید تا بعدش بتونید ازش یه پولی هم در بیارید!

pantea71

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام دوستان
موضوع پایان نامه من " تاثیر برند بر وفاداری مشتریان" است
ممنون میشم اگه پایان نامه یا مقاله و مطلب مرتبط با این موضوع دارید،کمکم کنید.
واقعا به کمکتون نیاز دارم مخصوصا اگر پایان نامه داشته باشید.
کمک بزرگییییییی میکنید