دانشگاه هنر اصفهان

zakari

عضو جدید
سلامzakariاز اين كه ميبينم اينقدر تو تايپيك دانشگاه فعال هستي خوشحالم موفق باشي;)

مرسی دوست عزیز اینجا نیام کجا برم هرچی باشه نمک گیره دانشگاهمون شدیم
:biggrin:
سلام
این دانشگاه وضعیتش چطوره؟
خوابگاه و سرویس و .....
برای رشته شهرسازی کدوم بهتره؟
سلام دوست جون
ما که شاکی هستیم نمیدونم چرا؟
خوابگاه ها رو نمیدونم اما سرویس کلاً وجود ندارد...چهار سال میسر 1ساعته خونه تا دانشگاه رو گز کردم و هی سر صبح به سرویس دانشگاه اصفهان و صنعتی و آزاد نجف آباد تو دلم چیز گفتم!!!
شما بگو در مقایسه با کجا تا بهت بگم.

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:

جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...
با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .
به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.

زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18
مكان مركز توانبخشي محموديه
:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

zakari

عضو جدید
دوباره دانشگاه خبر ساز شد

دوباره دانشگاه خبر ساز شد

این متن خبریه که تو خیلی از سایتا از جمله سایت خود دانشگاه بود:
[h=1]سرقت 670 ميليونی از دانشگاه هنر اصفهان [/h]
طی روزهای گذشته خبرهایی در رابطه با سرقت مالی از دانشگاه هنر اصفهان در برخی رسانه های محلی و کشوری منتشر شده که لازم است اصل موضوع و نتیجه اقدامات انجام شده اطلاع رسانی گردد:
در پی سرقت و جعل چک های دانشگاه هنر اصفهان، در تاریخ 17/5/90 توسط دو نفر از کارکنان غیر رسمی دانشگاه که چک هایی جمعاٌ به مبلغ 6700 میلیون ریال را با روش سرقت چک و جعل امضای سه نفر از مسئولین دانشگاه انجام داده بودند، موضوع توسط دانشگاه بلافاصله به اطلاع مراجع ذی صلاح استان رسید که با ورود نیروهای فعال آگاهی اصفهان و شهرکرد دو نفر مذکور دستگیر و به مراجع قانونی سپرده شدند، لازم به ذکر است که تمامی مبالغ سرقت شده کشف و موجود است که به حساب دانشگاه باز گردانده خواهد شد.

دانشگاه ما این همه بودجه داره که فقط شده 670 میلیون ازشو بدزدن!!!!:eek:
اونوقت به دلیل عدم وجود بودجه غذاهایی میخوریم درحده باشگاههای اروپا! تازه به جای 50 تومنی که سال اول میدادیم باید 1500 تومن بالاش بدیم! خوابگاه در حده تیم ملی...4سال توش بودم فقط جشن روزه دانشجوی سال اولش آبرومندانه بود اونم واسه این که بچه ها خودشون همت کرده بودن گروه تاتر و موسیقی جالبی ترتیب داده بودن...
از ما که گذشت به نداری و بدبختی گذروندیم...خدا حقه ما دانشجوهای جدید رو از دزدای رسمی و غیر رسمی بگیره...آآآآآآآآآآآهههههههههههه

zakari

عضو جدید
دیروز بعد دو ماه به دانشگا یه سری زدم....جالبه به نظرم یه تحولایی توی دانشگاه انجام شده. نمونه اش جشن روز شهرساز و طراحی سن گنبدخونه ، مسابقه ی طراحی قوس های داخلی دور تا دور توحید خونه و چندتا مسابقه دیگه که حس تحرک و پویایی دانشکده رو بالا برده بود...جای همتون خالی یه فیلم مستند هم بچه های کانون فیلم و عکس گذاشته بودن و بعدشم پذیرایی با آش داشتیم...خیلی خوشمزه بود
خوبه که دانشگاه داره جون میگیره حتی اگه ما دیگه نباشیم توش

fahime7

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان هنرمند اصفهانی:)
اقا ما دو هفته پیش اینا مهمون صنعتی اصفهان بودیم فقط وقت کردیم یه توک پا بیایم کلیسای وانک.از در دانشگاه شما رد شدیم نزاشتن بیایم تو...:(( ....یادش به خیر مدرسه ای که بودم دوست داشتم بیام اونجا درس بخونم...اما نشد:((
خیلی دانشگاه خوبی دارین..من که دوسش دارم.

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

masoud.avard

عضو جدید
سلام بچه ها
وضعیت رشته دکوراسون و معماری داخلی تو دانشگاه هنر اصفهان چگونست؟
آزمون ورودیش چطوریه؟
بدون آزمون هم داره؟

من دانشجوی ترم 7 مهندسی برق قدرت دانشگاه نجف آباد هستم اما دیگه خسته شدم و کم کم داره حالم از زندگیم به هم میخوره
میخواستم ببینم میشه از اونجا انصراف بدم و بیام رشته دکوراسیون داخلی؟

zakari

عضو جدید
سلام بر همه ی دوستان هنرمند اصفهانی:)
اقا ما دو هفته پیش اینا مهمون صنعتی اصفهان بودیم فقط وقت کردیم یه توک پا بیایم کلیسای وانک.از در دانشگاه شما رد شدیم نزاشتن بیایم تو...:(( ....یادش به خیر مدرسه ای که بودم دوست داشتم بیام اونجا درس بخونم...اما نشد:((
خیلی دانشگاه خوبی دارین..من که دوسش دارم.

اااااااااااااا یه ندا می دادین میمدین پا در میونی راهتون میدادن!!!
احتمالا شما فقط ساختمون مارتا پیترز رو دیدین
دفعه بعدی خبر بدین بیاین که از این اتفاقا نیفته...قدموتنم روی چشم

zakari

عضو جدید
سلام بچه ها
وضعیت رشته دکوراسون و معماری داخلی تو دانشگاه هنر اصفهان چگونست؟
آزمون ورودیش چطوریه؟
بدون آزمون هم داره؟

من دانشجوی ترم 7 مهندسی برق قدرت دانشگاه نجف آباد هستم اما دیگه خسته شدم و کم کم داره حالم از زندگیم به هم میخوره
میخواستم ببینم میشه از اونجا انصراف بدم و بیام رشته دکوراسیون داخلی؟

سلام
ما اینجا دکوراسیون داخلی نداریم...توی کارشناسی که معماری_معماری داریم و توی کارشناسی ارشد هم معماری_معماری و مطالعات
اما خوب به عنوان یه پیشنهاد دوستانه تا ترم هفت رفتین دیگه تمومش کنین بعد برین یه رشته که دوست دارین واسه ارشد بخونین اینطوری نه عمرتون رو هدر دادین اگه هم خدای ناکرده رشته بعدی که رفتین اون چیزی نبود که فکر میکردین یعنی واقعا دوستش نداشتین چیزی از دست ندادین

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

water.87

کاربر بیش فعال
کعبه کريمان با الهام از ولادت مسعود حضرت على (ع)در خانه کعبه، توسط جمعيت امام علي (ع) طراحى گرديده است.
در تمامى کشورهاى مسيحى کودکان آن سرزمين در ميلاد مسيح به انتظار مهرى از سمت خانواده ، جورابهايشان را بر روى اجاق خانه‌شان مى‌آويزند تا پدر و مادر (و يا پاپانوئل در شکلى فقيرانه که نمادى از مهر به همه فرزندان جامعه و عدالتى براى همه کودکان است) هديه‌اى در داخل آن جوراب قرار دهند. اين عمل به نوعى نشان از مهر عيسى مسيح به کودکان و توجه دادن جامعه به امر مهم منظر قراردادن کودکان و نسل فردا ساز است.
متاسفانه در ميلاد مسعود امام شيعيان که تا لحظه جان به جان آفرين تسليم کردن، نگاهش و نگرانى‌اش به کودکان به ويژه يتيمان و محرومان جامعه بوده اين نگاه لحاظ نگرديده و بجاى توجه بزرگترها به کوچکترها حتى اين روز به نوعى به هديه گرفتن فرزندان براى پدر تبديل شده است....
بدین ترتیب لزوم وجود طرحى جهت فرهنگ‌سازى براى توجه به کودکان، آرزوها و خواسته‌هايشان به ويژه کودکان محروم از پد ر و مادر ديده مى‌شود....
پس بر آن شديم تا به کودکان سرزمينمان بياموزيم تا از مقواهاى بى‌استفاده در خانه، کعبه‌اى کوچک بسازند و خواسته‌هاى خود را به شکل نامه‌اى در اين کعبه قراردهند و پدران و مادرانشان را قبل از به اعتکاف نشستن، متوجه آرزوها و خواسته‌هاى خود کنند و پيام کودکانه‌شان را به گوش نسل پيشين خود برسانند، تا پدر و مادرانشان در اعتکاف، کعبه‌هاى کودکانه و آرزوهاى پاک و خواسته‌هاى ايشان را منظر خود قرار دهند
شایان ذکر است
جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی(ع) از سازمان های مردم نهاد می باشد که فعالیت های رسمی خود را از سال 1378 در دانشگاه صنعتی شریف آغاز کرده است .

http://www.www.www.iran-eng.ir/mail/h/ojuteyar55fc/?view=att&th=137a8cde25cfdf2b&attid=0.1&disp=thd&realattid=bdac5f721b3e3a_0.1&safe=1&zw
http://www.www.www.iran-eng.ir/mail/h/ojuteyar55fc/?view=att&th=137a8cde25cfdf2b&attid=0.2&disp=thd&realattid=bdac5f721b3e3a_0.2&safe=1&zw

این جمعیت، جمعیتی مستقل و غیرسیاسی با مجوز رسمی از نیروی انتظامی و وزارت کشور با شماره ثبت 19061 و مفتخر به دریافت مقام مشورتی خاص از سازمان ملل متحد می باشد
جمعیت امام علی در اصفهان از سازمان های مردم نهاد مرتبط با وزارت ورزش و جوانان می باشد و همچنین از مجموعه های فرهنگی شهرداری نیز محسوب میگردد.
امسال هم مانند هرساله این طرح را برگزار خواهیم کرد وسهمی هرچند اندک در برآوردن آرزوهای کودکان محروم دیارمان خواهیم داشت.

زمان و مکان جلسه تیم برگزاری این آیین به زودی اعلام خواهد شد

www.imamali-esf.blogfa.com
www.againstpoverty.ir

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان همه تون دارین روووو مخ من پارکور کار میکنین :D

اما هنر تهران یه چیز دیگه ست

sajjad 1

عضو جدید
سلام دوستان
رشته معماری دانشگاه هنر تا چه رتبه ای مگیره؟کسی خبر داره؟

zakari

عضو جدید
امسال بعد از 5سال دیگه دانشجو نیستم..یادش بخیر...دوران خوشی بود
بچه های دانشگاه هنر اصفهان روز دانشجوتون مبارک.با همه بدبختیا و سختیاش الان که یاد اون دوران می افتم دلم بدجور براش تنگ شده...:cry:

architect_neee

عضو جدید
سلام...من بشدت علاقه مندم ارشد مرمت دانشگاه هنر اصفهان بیارم...
کسی میدونه تا چه رتبه ای میتونه این دانشگاه قبول شه؟؟
و میشه توضیح بدین از نظر اساتید و کادر اموزشی تا چه حد به تهران نزدکیه؟؟؟
ممنونم!