دانشگاه عزیز شیراز!

iroonikids

عضو جدید
<DIV style="TEXT-ALIGN: right">سوال درمورد دانشگاه شیراز مجازی رشته ای تی<BR>درمورد کلاس هاش<BR>یه برنامه خوب که بتونیم کلاسهای آنلاین وذخیره کنیم چون کلاسهافقط قابل مشاهده آنلاینه یعنی چندباربخوام کلاس ونگاه کنم مجبورمیشیم یه عالمه پهنای باندهدر بدیم<BR>یه برنامه شبیه سازکلاسای مجازی که ببینم اصلاتوکلاسای مجازی چطوربایدعمل کردوبرنامه های موردنیازواسه نصب چی ه وآیاسرعتم خوبه و..<BR>256 دارم</DIV>

shidi1369

عضو جدید
اسلام به بچه های دانشگاه شیراز شماها خبر دارید دانشگاه شیراز برا ارشد کشاورزی چه رشته هایی رو ارایه میده؟بیشتر منظورم بیوتکنولوژی کشاورزیه.

iroonikids

عضو جدید
سوال درمورد دانشگاه شیراز مجازی رشته ای تی درمورد کلاس هاش یه برنامه خوب که بتونیم کلاسهای آنلاین وذخیره کنیم چون کلاسهافقط قابل مشاهده آنلاینه یعنی چندباربخوام کلاس ونگاه کنم مجبورمیشیم یه عالمه پهنای باندهدر بدیم یه برنامه شبیه سازکلاسای مجازی که ببینم اصلاتوکلاسای مجازی چطوربایدعمل کردوبرنامه های موردنیازواسه نصب چیه وآیاسرعتم خوبه و.. 256 دارم

aa66

عضو
سلام به همه!
من ارشد شبانه سازه های آبی دانشگاه شیراز قبول شدم.
از دوستان کسی خبر داره که شانسی برای گرفتن خوابگاه دارم یا نه؟

شاد باشید!

X P R E S S

عضو جدید
درود بر دانشجویان دانشگاه شیراز.
دوستان شما می دونید ارشد برق گرایش قدرت رو میشه با چه رتبه ای قبول شد؟
تشکر فراوان

hani0

کاربر بیش فعال
سلام...
قراره بيام شيراز:دي
يعني ميخوام انتقالي بگيرم انجا....
پس منم تو جبه شمام:دي....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام...قراره بيام شيراز:دييعني ميخوام انتقالي بگيرم انجا....پس منم تو جبه شمام:دي....
دکی جون شما میری دانشگاه علوم پزشکی شیراز! نه دانشگاه شیراز!! اینا فرق فوکولن :دی

iranskystar

عضو جدید
نرم افزار رکورد کلاسها دانشگاه مجازی شیراز

نرم افزار رکورد کلاسها دانشگاه مجازی شیراز

با سلام
شما از نرم افزار های مختلفی میتونی استغاده کنی یکیش River past screen recorder که هم فرمت های مختلف تصویری رو میتونی انتخاب کنی هم تایم استارت و استاپ داره من معمولا فرمت WMV رو انتخاب میکنم که حجم فایل ها کمتر باشه نیازی به کیفیت بالاتر هم نداره
البته نرم افزار های دیگه مثل Instanr demo هم خوبه قابلیت تبدیل به فلش فایل رو هم داره ولی حجم اولیش خیلی زیاده و سیستم بالا هم می خواد

arc.f

عضو جدید
سلام بر تمامی بروبچ هم ولایتی;)میدونین چرا این تایپیک دیر تشکیل شده؟....(بین خودمون بمونه ها.....)چون یه کمی راسته که شیرازیا تنبلن البته فقط یه کم راسته ها.....

c420

عضو جدید
سلام
منم دنشگاه شيراز هستم
کاری کمکی خواستید بگید
دانشگاه خوبیه ولی دارن خرابش می کنند

samir.m

عضو جدید
سلام ميخواستم بدونم دانشگاهتون تا رتبه چند واسه شيمي و مواد ميگيره؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان. میخواستم ببینم سطح رشته های مهندسی معماری و عمران دانشگاهتون چطوره؟ من خودم هنر اصفهان معماری میخونم حالا داداشم کنکور داده میخوام ببینم نسبت به دانشگاه های اصفهان چطوره؟

سلام به همه ی دانشجو های دانشگاه عزیز شیراز که خیلی دوستش دارم. یکی از آرزوهای من این بود که این دانشگاه درس بخونم اما لیاقتش رو نداشتم.
جای من اونجا خوش بگذرونید:D

danoushh

عضو جدید
چرا هیچ کس نمیاد اینجا؟خیلی بده تاپیک دانشگاه شیراز به این عظمت باید اینجوری باشه؟بیاین یکم شلوغش کنیم;)

danoushh

عضو جدید
بچهههه ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیاااااااااااایییییننن دیییییییگههههههههههههههههههههههههه

saharsayan

عضو جدید
دنشگاه صنعتی کسی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کار فورییییی؟؟؟؟؟؟

این شیرازیا واقعأ تنبلن...... یه نیم ساعتی بایدوقت بذاری تا از یه خیابون 50 متری عبور کنی..... نمیکنن یه ریزه پاشون جابجا کنن و سرعت کم کنن.....
بیخیالش....کارت چیه؟؟؟؟؟ من تازگیا وارد این مجموعه شدم

saharsayan

عضو جدید
سلام
اگه بچه های برقی داریم...... میشه بگین چجوری میشه لیست دروس ارایه شده رو دید...؟؟؟؟؟ من دانشجوی این دانشگاه نیستم

saharsayan

عضو جدید
سلام
اگه بچه های برقی داریم...... میشه بگین چجوری میشه لیست دروس ارایه شده رو دید...؟؟؟؟؟ من دانشجوی این دانشگاه نیستم

yasamin89

عضو جدید
سلام به همه بچه های شیراز،من اینجا ارشد میخونم.خیلی سخته ولی اصلا پشیمون نیستم!

beny72

عضو جدید
دم همه ی بچه های دانشگاه شیراز گرم ، منم اینجا عمران میخونم

m_4508

عضو جدید
من زمان لیسانس دانشگاه شیراز بودم همش فک میکردم خیلی سخت گیرن بعد از اینکه ارشد دانشگاه صنعتی شاهرود قبول شدم فهمیدم اون همه سختگیری هایی که میکردن واقعا به جا بوده الان از دانشگاههای تهران فردوسی و... همکلاسیمن اما همشون از لحاظ علمی از من پایین ترن. بزرگترین دانشگاه از لحاظ خدمات رفاهی و علمی دانشگاه شیرازه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام.. کسی از دانشگاه صنعتی شیراز اطلاعاتی داره در رابطه با ارشد برق و رتبه هایی ک تو گرایش الک و مخابرات و کنترل میگیره؟؟اخرین رتبه هارو ممیخواستم بدونم..

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk