خرید گوشی حداکثر تا قیمت های 700!!اگه پایین تر باشه بهتره!!

ali-gold

کاربر فعال
سیم کارت 3G (رایتل) می ندازش توش
مودمای دیگه هم به تلفن خونه وصل میشن.

ممنون...بعد یه سوال دیگه!

تا 120 تومن میتون واسه مودم بدم...چی بگیرم که خوب باشه و عمری؟

زاکسل خوبه؟

میگن دی لینک بهتر از تی پی لینک هست.

s.1.9.2014

اخراجی موقت

زاکسل خوبه؟

یه مدت میگفتن دی لینک بهترینه.الان میگن زاکسل بهترینه بعدش تی پی لینک بعد دی لینک

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز

زاکسل خوبه؟

بگرد خودت پیدا کن.
D-Link!!!!!!!!
مودم من D-Link 2600u

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

ali-gold

کاربر فعال
کسی نیست به سوالات ما جواب بده:razz:

آقا یه سری میگن تنظیمات مودم دی لینک سخت تر از تی پی لینک هست به خاطر همین برای وینفون طرف دی لینک نریم!!!مثلا فریگیت ست کردن رو مودم میگن سخته برای دی لینک...فریگیت چیه دوستان؟

آقا این شایعه هست یا درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

باتشکر

Major Geologist

کاربر ممتاز
کسی نیست به سوالات ما جواب بده:razz:

آقا یه سری میگن تنظیمات مودم دی لینک سخت تر از تی پی لینک هست به خاطر همین برای وینفون طرف دی لینک نریم!!!مثلا فریگیت ست کردن رو مودم میگن سخته برای دی لینک...فریگیت چیه دوستان؟

آقا این شایعه هست یا درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

باتشکر
ملت کار دارنا. 18 صفحه ج دادن.
اصلا جملت غلطه از اول تا آخرش. فریگت قندشکنه. گوشی رو روشن می کنی، سرچ می کنی، وای-فای رو پیدا می کنه، پسووردشو وارد می کنی و متصل میشی. هیچ ربطیم به مارک مودم نداره.
تجربه ی شخصی بنده میگه تنظیمات اتصال اولیه مودم به پی سی، تی پی لینک سخت تر از دی لینکه. دقتم کنی تی پی 10 تومن ارزون تره.

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان،،،

ممنون میشم با دلیل و توضیح راهنمایی کنین...من بین این دوتا موندم:

D-Link DSL-2750U New Wireless N ADSL2+ 4-Port Wi-Fi Router:::::

http://www.digikala.com/Product/DKP.../مودم-روتر-بی‌سیم-ADSL2-دی-لینک-DSL-2750U-New

TP-Link | Modem | TD-W8968 :::

http://www.mylavan.com/product/78724/TD W8968

این مدل تی پی لینک ویژگی های زیر را داراست:

مشخصات:300Mbps Wireless N USB ADSL2+ Modem Router
USB Port - Easy Sharing - چند منظوره USB 2.0 port-
پشتیبانی از آخرین پروتکل اینترنت IPv6
4 Port LAN
دکمه خاموش روشن کردن-دکمه WPS - دکمه روشن خاموش کردن Wi-Fi- دکمه ریست کردن
کیفیت ساخت عالی- طراحی زیبا- سرعت بالای انتقال داده ها از طریق USB Port -برد مناسب برای پوشش منزل و اپارتمان-قدرت آنتنش هم 5 دسی بل هست.

دی لینک هم قدرت آنتنش 5 دسی بل هست.

مدل تی پی لینکش دی جی کالا نداره...نمیدونم با چه سایتی مقایسه کنم...نظرات کاربرا فقط برای دی لینک بود...به خاطر همین راهنمایی کنین ممنون میشم.

توجه:
من کسی رو اجبار نمیکنم بهم راهنمایی کنه....کسانی که دوست ندارن راهنمایی کنن،نیازی نیست جواب بدن...از کسی انتظاری ندارم و دیگه این که من اگه تخلفی هم کرده باشم با مدیر اینجا طرف هستم نه یه کاربر.

باتشکر:D

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
اگر
گوشی زیبا و محکم می خوای آیفون بگیر
اگر زیبا و بروز می خوای سامسمونگ
اگر می خوای راحت بروز باشه سری نکسوس و .. بگیر
ارزون می خوای که خوش دست باشه هووای بگیر
انتخاب مدل و قابلیتهاش خیلی مهمه
مثلا با 700 تومن یک گوشی معمولی سامسونگ و سونی یا یک گوشی خوب هواوی می تونی بخری

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،،،

ممنون میشم با دلیل و توضیح راهنمایی کنین...من بین این دوتا موندم:

D-Link DSL-2750U New Wireless N ADSL2+ 4-Port Wi-Fi Router:::::

http://www.digikala.com/Product/DKP.../مودم-روتر-بی‌سیم-ADSL2-دی-لینک-DSL-2750U-New

TP-Link | Modem | TD-W8968 :::

http://www.mylavan.com/product/78724/TD W8968

این مدل تی پی لینک ویژگی های زیر را داراست:

مشخصات:300Mbps Wireless N USB ADSL2+ Modem Router
USB Port - Easy Sharing - چند منظوره USB 2.0 port-
پشتیبانی از آخرین پروتکل اینترنت IPv6
4 Port LAN
دکمه خاموش روشن کردن-دکمه WPS - دکمه روشن خاموش کردن Wi-Fi- دکمه ریست کردن
کیفیت ساخت عالی- طراحی زیبا- سرعت بالای انتقال داده ها از طریق USB Port -برد مناسب برای پوشش منزل و اپارتمان-قدرت آنتنش هم 5 دسی بل هست.

دی لینک هم قدرت آنتنش 5 دسی بل هست.

مدل تی پی لینکش دی جی کالا نداره...نمیدونم با چه سایتی مقایسه کنم...نظرات کاربرا فقط برای دی لینک بود...به خاطر همین راهنمایی کنین ممنون میشم.

توجه:
من کسی رو اجبار نمیکنم بهم راهنمایی کنه....کسانی که دوست ندارن راهنمایی کنن،نیازی نیست جواب بدن...از کسی انتظاری ندارم و دیگه این که من اگه تخلفی هم کرده باشم با مدیر اینجا طرف هستم نه یه کاربر.

باتشکر:D

سلام.

1.ببین اگه بودجت دور و بر 200 بود بهترین انتخاب از نظرم Asus n 12 u هست که کل خونه و حتی خونه همسایه هم ساپورت میکنه.
مشخصاتشو ببین:

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=65292

2.اگه تو این قیمت 120 تومن ، dlink 2750 یا 2730 گیرت آمد عالیه.البته فقط رنگ مشکیش رو بگیر و اصلا سراغ سفیدش نرو.چون چیپ هاشون عوض شده و بدرد نمیخورن.رنگ مشکی، چیپ ست هاشون broadcom بود که عالی بودن.(اینا رو بعضیا دقت نمیکنن،الان این لینکی که برای مدل دی لینک دادی سفیدش هست که اصلا نگیر)

3.ولی خوب اگه مشکیشون گیرت نیومد tplink8968 ورژن 2 یا 3 بگیر اونم خوبه.ورژن 2 از سه بهترم هست.

این نظر من بود..انتخاب با خودته.

یاعلی

ali-gold

کاربر فعال
سلام.

1.ببین اگه بودجت دور و بر 200 بود بهترین انتخاب از نظرم Asus n 12 u هست که کل خونه و حتی خونه همسایه هم ساپورت میکنه.
مشخصاتشو ببین:

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=65292

2.اگه تو این قیمت 120 تومن ، dlink 2750 یا 2730 گیرت آمد عالیه.البته فقط رنگ مشکیش رو بگیر و اصلا سراغ سفیدش نرو.چون چیپ هاشون عوض شده و بدرد نمیخورن.رنگ مشکی، چیپ ست هاشون broadcom بود که عالی بودن.(اینا رو بعضیا دقت نمیکنن،الان این لینکی که برای مدل دی لینک دادی سفیدش هست که اصلا نگیر)

3.ولی خوب اگه مشکیشون گیرت نیومد tplink8968 ورژن 2 یا 3 بگیر اونم خوبه.ورژن 2 از سه بهترم هست.

این نظر من بود..انتخاب با خودته.

یاعلی

ایول:surprised:

کسی اینو تا حالا به من نگفته بود.واقعا ممنون.

ایسوس بیش از حد گرون نیست؟

دوستان به نظرتون چکار کنم؟ایسوس بگیرم؟

این دوستمون به نظر کارش درسته.

s.1.9.2014

اخراجی موقت

دوستان به نظرتون چکار کنم؟ایسوس بگیرم؟:cool:

ما رو الاف کردی؟؟؟ یا خودتو :surprised:
هر کسی از سر خود شد یار من از درون من نجست اسرار من
برو یه گوشی بخر دیگه هر روز یه چیزی میگه خو

ali-gold

کاربر فعال
ما رو الاف کردی؟؟؟ یا خودتو :surprised:
هر کسی از سر خود شد یار من از درون من نجست اسرار من
برو یه گوشی بخر دیگه هر روز یه چیزی میگه خو

من شما رو چکار دارم...شما زندگیتونو کنین.....من یه پست در مورد مودم گذاشتم هر کسی دوست داشت جواب بده،زور که نکردم.بیش از حدم تکرارم نکردم....بیخودی هم جو تاپیک رو متشنج نکنین..عجبااا
گوشی رو سفاش دادم...مودمو میخواستم انتخاب کنم.
با تشکر

Major Geologist

کاربر ممتاز
من شما رو چکار دارم...شما زندگیتونو کنین.....من یه پست در مورد مودم گذاشتم هر کسی دوست داشت جواب بده،زور که نکردم.بیش از حدم تکرارم نکردم....بیخودی هم جو تاپیک رو متشنج نکنین..عجبااا
گوشی رو سفاش دادم...مودمو میخواستم انتخاب کنم.
با تشکر
مدیر تالار این حقو داشت پست های مودمو پاک کنه. چون مودم مربوط به بخش کامپیوتره

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستان به نظرتون چکار کنم؟ایسوس بگیرم؟

مطمئن باش پشیمون نمیشی.ببین سعی کن تو زندگیت یه چیزی خرج کنی که بعدش خرج نکنی دوباره....واسه خودت زندگی کن و توجه نکن که ملت فازشون چیه و همه دنبال چی هستن و .. ، ملت ایران کلا فهم درستی از زندگیشون ندارن و فقط واسه حرف بقیه زندگی می کنن...اینو میگم فک نکنی من ایرانی نیستم با افتخار میگم که من یه ایرانیم....الان این مدل های Tp link or Dlink که افتاده سر زبونها ،،،چون هیچکی حالیش نمیشه چیپ چیه یا سازگاری چیه یا پایداری چیه ،همه دیگه دارن Tp link or Dlink رو میخرن!!!...این درست نیست.خلاصه:

من از تلاشت خوشم آمد.یه نصیحت:
ببین دوست من،بیشتر سعی کن بری تو فروم های خارجی....میدونی چرا؟
چون اگه تو دوراهی باشی،این فروم های ایرانی تو رو میندازن تو صد راهی.....هیچکی اطلاعات دقیق نداره...حتی همین مدیرا....حتی خود منم ندارم....پس الکی خودتو گمراه نکن...ولی از بابت این مودم خیالت راحت باشه..
ببین مودم باید تو بار زیاد خودشو نشون بده...اگه بخوای همش دان کنی و خیلی روشن باشه ایسوس برات عالیه...
مودم باس هنگ نکنه و پایداری و سرعت خوبی داشته باشه.داغ نکنه...همیشه کانکت باشه و قطع و وصل تو کارش نباشه.
اینم لینکی از همین مودم،چیپست هم توش زده:

https://wikidevi.com/wiki/ASUS_DSL-N12U

اگه وقت کردم باز میام تو این تاپیک و در خدمت هستم.

یاعلی

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...
من یه گوش میخوام که فقط و فقط از نظر نرم افزاری پر قدرت باشه....لمسی باشه خوبه...چون تا قبل از این، من گوشی معمولی و جاوا داشتم!!!
قیمتش هم از 700 تومن پایین تر باشه بهتره،بدبختم:D

اگه دوربینش هم خوب باشه بدک نیست...ولی گفتم از نظر نرم افزاری میخوام پر قدرت باشه،از نظر نرم افزاری خیلی برام مهمه...مثلا این آخری استادم بهم گفت با وایبر با هم در ارتباط باش که من گوشی نداشتم که وایبر داشته باشه...!!!

من تازه میخوام بفهمم اندروید چیه و گوشی ویندوز چیه:D

یه چیزی دوستان...گوشی ای که میخوام،زیاد بزرگ نباشه....

پیشنهاد توپ

http://www.digikala.com/Product/DKP...C-8GB/گوشی-موبایل-هوآوی-آنر-3C-مدل-8-گیگابایت

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام. مودم پیشنهاد من اینه: سیسکو یا ایسوس یا تی پی لینک
سیسکو فوق العادس همینطور ایسوس ولی قیمتاشون بالاس.

ali-gold

کاربر فعال
از گوشیم فوق العاده راضیم....ولی یه مقداری وقتمو گرفت تا یاد بگیرم چطور استفاده کنم...

خیلی گوشی خوبی هست....پیشنهاد میکنم تو این رنج قیمت این گوشی رو بخرین پشیمون نمیشین..یه بارم هنگ نکرد...

تنها مشکلی که یکمی دلگیرم کردم همراه بانک هست...که تنها همراه بانک، برای بانک اینده هست که باید وصل به نت حتما باشی وگرنه نمیتونی ازش استفاده کنی...بقیه نرم افزار ها از استورش به ارحتی دان میشه..

یاعلی

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از گوشیم فوق العاده راضیم....ولی یه مقداری وقتمو گرفت تا یاد بگیرم چطور استفاده کنم...

خیلی گوشی خوبی هست....پیشنهاد میکنم تو این رنج قیمت این گوشی رو بخرین پشیمون نمیشین..یه بارم هنگ نکرد...

تنها مشکلی که یکمی دلگیرم کردم همراه بانک هست...که تنها همراه بانک، برای بانک اینده هست که باید وصل به نت حتما باشی وگرنه نمیتونی ازش استفاده کنی...بقیه نرم افزار ها از استورش به ارحتی دان میشه..

یاعلی
در مورد نرم افزار های بانک همراه:
حتما مطمین بشید که publisher اون ها خود بانک هست. کافیه به سایت بانک مراجعه کنین تا ببینین اپلیکیشن ویندوزی دازند یا نه. البته به بانک مورد نظرتون پیشنهاد بدین با توجه به فروش خوب گوشی های ویندوزی تیم برنامه نویسیشون اپلیکیشن بانک رو بنویسن. اگر نوسعه دهنده خود بانک نباشه حسابتون خالی شد شاکی نشید.
در ضمن طی تحقیقات جدید بنده :dاندروید خیلی باگ داره و امنیتش سیم سوته اگر هکر خوبی باشی زیر سواله. خیلی راحت میشه گوشی هر کسی رو هک کرد و اطلاعاتش از لیست تماس گرفته تا عکس هاش و ... به سرقت برد

!farzaneh!

عضو جدید

یاعلی
سلام
خب گوشی چی خریدید؟؟؟؟
مبارکه

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز