تشکیل تیم صنایع باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MOHAMMAD_20APRIL

عضو جدید
سلام , خب انگار بازم فراموش شد جلسه ی امروز بازم کسی نیومد . :razz:
:w19::w19::w19: اگه کسی مایل باشه بحث ایزو رو فردا بحث کنیم .
پس تا فردا .

Al Pacino

عضو جدید
دوستان...
برای بحث در مورد یه موضوع حتما نیاز نیست که در یه ساعت خاص بیایم تو سایت ، یکی از فواید فروم اینه که بدون حضور هم زمان در سایت هم!! میشه در مورد یه موضوع خاص بحث کرد!!!
با توجه به وضعی که تو این یکی دو هفته پیش اومده و مشکل هماهنگ شدن دوستان در یه زمان مشخص در سایت، پیشنهاد میکنم بصورت آفلاین هم که شده مباحث رو دنبال کنیم.(از ساکن موندن و انتظار به جایی نمیرسیم)
خواهش دارم در مورد ایزو اگه کسی گواهینامه مییزی یا سرممیزی و امثالهم رو گرفته ضمن بیان نوع مدرک ایزو دریافتی و موسسه ای که ازش مدرک رو nدریافت کرده سایر عزیزان رو راهنمایی کنه...
بعضی از شرکت های معتبر صادر کننده مدارک ایزو که میشناسم اینان:
DNV
TUV Nord
IMQ
BV
و...
در مورد خود سازمان ISO هم اگه اطلاعاتی دارید بحث رو شروع کنید.
سایت رسمی ISO

bahar687

عضو جدید
سلام مگه شما نمیدونید قراره باهم راجع به موضوعاتی بحث کنیم ولی فعلا سر اصل قضیه موندیم که کجابحث کنیم با چی بحث کنیم این هفته هم تشکیل نشد اتفاق خاصی نیفتاده نگران نباشید:biggrin:

سلام خیلی ممنون از لطفت:w27:

ولی چرا پا نمیگیره؟؟؟

منم فکر کنم نمیشه همه باهم حضور پیدا کنند

موفق باشیم:w40::w40::w40::w40:

1716

عضو جدید
دوستان...
خواهش دارم در مورد ایزو اگه کسی گواهینامه مییزی یا سرممیزی و امثالهم رو گرفته ضمن بیان نوع مدرک ایزو دریافتی و موسسه ای که ازش مدرک رو nدریافت کرده سایر عزیزان رو راهنمایی کنه...
بعضی از شرکت های معتبر صادر کننده مدارک ایزو که میشناسم اینان:
DNV
TUV Nord
IMQ
BV
و...
در مورد خود سازمان ISO هم اگه اطلاعاتی دارید بحث رو شروع کنید.
سایت رسمی ISO

سلام به همه. راستش من گواهینامه ممیزی داخلی (internal Audit) را پارسال گذراندم.شرکتی هم که مدرک ما را صادر کرد TUV Rheinland بود. دو روزه بود روزی8ساعت.

Al Pacino

عضو جدید
سلام به همه. راستش من گواهینامه ممیزی داخلی (internal Audit) را پارسال گذراندم.شرکتی هم که مدرک ما را صادر کرد TUV Rheinland بود. دو روزه بود روزی8ساعت.

در مورد سابقه و تاریخچه پیدایش استاندارد مخصوصا ایزو اگه اطلاعاتی دارید خوشحال میشیم مطالبی بدونیم....
آیا کلیه دستورالعمل هایی که استانداردهایی نظیر ایزو9001 دارند کاربردیه؟
فرمهای ایزو رو با چه نرم افزاری تهیه میکنید؟و آیا الزامی در این مورد وجود داره یا خیر؟
پیشاپیش ازتون ممنونم

1716

عضو جدید
خواهش میکنمAl Pacino عزیز. اول از همه باید بگم که من ترم چهارم هستم.
راستش هنوز تجربه ی کاری در این زمینه من پیدا نکردم ودقیقا نمیدانم با چه نرم افزاری فرمها تهیه می شوند (فکر نمیکنم فرم زیاد پیچیده ای باشد و با word هم میشه درستش کرد) و اوایل امسال هم برای مصاحبه به کارخانه تولید بخاری گازی رفتم اما بدلیل کم تجربگیم و نداشتن سابقه کار و مبهم بودن نظام وظیفه و همچنین بعضی از اشتباهاتی که در موقع مصاحبه انجام دادم، استخدام نشدم. اما می توانم براتون نمونه تمرینی که در انتهای جزوه ما بود را براتون اینجا قرار بدم تا ببینید.
در مورد اینکه ایا دستورالعمل هاش کاربردی هستند یا خیر به نظر من اکثر کاربردی هستند و بسته به واحد مورد نظر از نظر ابعاد بند های ایزو در آن اجرا می شوند.
در مورد تاریخچه هم می توانید به این سایت بروید.
یکی از مهمترین چیزهایی که باید قبل از ممیزی انجام بشود، داشتن برنامه ممیزی است. یعنی ما باید طوری واحد ها را کنترل و ممیزی کنیم که هر بخش مکمل بخش بعدی باشد. برای مثال ابتدا باید واحد آموزش را دید و بعد واحد فروش، منظورم اینست که تقدم و تاخر در واحد ها رعایت شود.
برای دیدن نمونه تمرین اینجا کلیک کنید.
اگر تصاویر بیشتری خواستید براتون میفرستم.

Al Pacino

عضو جدید
خواهش میکنمAl Pacino عزیز. اول از همه باید بگم که من ترم چهارم هستم.
راستش هنوز تجربه ی کاری در این زمینه من پیدا نکردم ودقیقا نمیدانم با چه نرم افزاری فرمها تهیه می شوند (فکر نمیکنم فرم زیاد پیچیده ای باشد و با word هم میشه درستش کرد) و اوایل امسال هم برای مصاحبه به کارخانه تولید بخاری گازی رفتم اما بدلیل کم تجربگیم و نداشتن سابقه کار و مبهم بودن نظام وظیفه و همچنین بعضی از اشتباهاتی که در موقع مصاحبه انجام دادم، استخدام نشدم. اما می توانم براتون نمونه تمرینی که در انتهای جزوه ما بود را براتون اینجا قرار بدم تا ببینید.
در مورد اینکه ایا دستورالعمل هاش کاربردی هستند یا خیر به نظر من اکثر کاربردی هستند و بسته به واحد مورد نظر از نظر ابعاد بند های ایزو در آن اجرا می شوند.
در مورد تاریخچه هم می توانید به این سایت بروید.
یکی از مهمترین چیزهایی که باید قبل از ممیزی انجام بشود، داشتن برنامه ممیزی است. یعنی ما باید طوری واحد ها را کنترل و ممیزی کنیم که هر بخش مکمل بخش بعدی باشد. برای مثال ابتدا باید واحد آموزش را دید و بعد واحد فروش، منظورم اینست که تقدم و تاخر در واحد ها رعایت شود.
برای دیدن نمونه تمرین اینجا کلیک کنید.
اگر تصاویر بیشتری خواستید براتون میفرستم.

اطلاعات مفیدی در اختیارمون گذاشتید.ممنونم.
در مورد استخدام هم زیاد سخت نگیرید برای شروع به عنوان کارآموز جایی مشغول شید که تجربه کاریتون هم بره بالا.
منتظر مشارکت سایر دوستان در بحث هستیم...

1716

عضو جدید
چرا کسی مشارکت نمیکنه ؟؟؟ حالا نباید که در یه ساعت مشخص همه بیان و مطلب بگزارند.

elman13

عضو جدید
من دارم تو برگزاری ممیزی داخلی ایزو 19011و احتمالا 1-2 تا دیگه مشارکت میکنم اطلاع مفید وقتی داشتم میذارم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟
کجایی سارا خانوم مدیر محترم
چرا نیستن این بچه های تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجوری میخاستید به تالار صنایع سر و سامون بدید؟
ما که هر روز هستیم چرا خبری نی؟

is_siam

عضو جدید
manam hastam dar zemn taghriban tamame narm afzarhaye sanayaro baladam har komaki az dastam bar biad anjam midam

nikoo1308

عضو جدید
منم هستم اما میشه یکم توضیح بدین ؟
از یک شنبه تا پنج شنبه و بعضی از آخر هفته ها!
nikoo.shakoori@yahoo .com

1716

عضو جدید
به نظر من باید خودمون این طور گفتگو ها را ادامه بدهیم هر زمانی هم که سارا خانوم آمدند ایشون هم در بحث ما شرکت کنند.
بحث الان که مشخصه در مورد ایزو و تاریخچه اون هست و اگر افرادی تجربه ممیزی کردن را دارند خواهشا بیان و یکم توضیح بدن
نظر شما چیه؟؟؟

bahar687

عضو جدید
منم جدیدا تو یه همایش راجع به ایزو شرکت کردم یه سری اطلاعات کلی دادن
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم،شاید علاقه مند تر بشم

مرسی از تمام دوستان:w23::w40::w40::w40::w40:

nikoo1308

عضو جدید
من یه چند تافایل از دکتر بهزادیان دارم که واستون می زارم
امیدوارم کمکتون کنه!
کسی نمیدونه چه طوری میشه power pointرو ضمیمه کرد؟اخه فایل ها بیشتر power point هستش!

پیوست ها

• iso9001.doc
    155 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه چند تافایل از دکتر بهزادیان دارم که واستون می زارم
امیدوارم کمکتون کنه!
کسی نمیدونه چه طوری میشه power pointرو ضمیمه کرد؟اخه فایل ها بیشتر power point هستش!

شما هر فایلی رو که خواستید بذارید با یک نرم افزار فشرده ساز مثل win rar ابتدا تبدیل به فایل rar ش کنید بعد میتونید ضمیمه کنید

sakin

عضو جدید
سلام
منم هستم. البته درست توضیح ندادید چه کنیم
ولی تمام درسا رو خودم بدون استاد می خونم چون تعداد کمه استاد نداریم و ترم آخرمه و خوشحال میشم کمک کنم

z_gh_ie

عضو جدید
ميشه بيشتر توضيح بدين دقيقا بايد چيكار كنيم؟!
من بيشتر روزا هستم(وقت اداري شنبه تا چهار شنبه-آخر هفته نامشخص)
برنامه ريزي و كنترل پروژه رو تا حدي بلتم!
در زمينه شبيه سازي قبلنا اطلاعات داشتم و الان علاقه فقط!
درمجموع هستم!
سلام من هم هستم شماكه پيشنهاد كننده ي طرحي شروع كن تا ماهم راه بيوفتيم.

z_gh_ie

عضو جدید
ميشه بيشتر توضيح بدين دقيقا بايد چيكار كنيم؟!
من بيشتر روزا هستم(وقت اداري شنبه تا چهار شنبه-آخر هفته نامشخص)
برنامه ريزي و كنترل پروژه رو تا حدي بلتم!
در زمينه شبيه سازي قبلنا اطلاعات داشتم و الان علاقه فقط!
درمجموع هستم!
سلام من هم هستم شماكه پيشنهاد كننده ي طرحي شروع كن تا ماهم راه بيوفتيم.

nikoo1308

عضو جدید
سلام
آقا حامد مرسی از راهنمایی تون
یه فایل دیگه از دکتر بهزادیان درباره ی iso گذاشتم!

پیوست ها

• ISO.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

nikoo1308

عضو جدید
خب همه هستید و کار نمی کنید!همه می گیم که باید فعال تر باشه!خب بیاین فعالش کنیم
هر کسی رو یه موضوع کار کنه حتما باید مدیر باشه!
مثلا 6سیگما_5s_مدیریت استرتژیک و .... یا مثلا یکی تاریخ همایش های صنایع رو مرتب بگه

من که هم چنان رو ایزو کار می کنم
بازم یه چند تا فایلiso واستون گذاشتم اما نه از دکتر بهزادیان

پیوست ها

• Iso9001-2008.rar
    1,002 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ISO-TS.rar
    527.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

1716

عضو جدید
خیلی جالبه و خنده دار
جالبه تعداد پاسخ های تاپیک های تشکیل تیم صنایع و بیان سوال های تخصصی م صنایع در مجموع کمتر از 1000 تا مبشه در حالی که تاپیک گفتگوی آزاد (همون زنگ تفریح) بیش از 3000 تا پاسخ و 67000 و خورده ای بیننده داشته
خدایا...

مهرآذین

عضو جدید
ازون جالب تر اینه که شمام فقط انتقاد کردین!!!!!!!!!!!!!!!!
کاملا راست میگه پس بگه همه چی خوبه من چقدر خوشحالم
خداوکیلی این باشگاه از وقت تاسیسش تا حالا فقط روی بحث ایزو کار کرده کسی هم اطلاعات نداده که به درد ما بخوره یعنی صنایع اینقدر موضوع کم داره که همه کلید کردند روی ایزو؟

nikoo1308

عضو جدید
وقتی همه ایرادها رو می دونن گفتنش چه فایده داره!میشه جاش راه حل رائه داد!
اما همیشه میریم سراغ ساده ترین راه !!!!!!!!!!
خوب شما یه موضوع بهتر بگو!!!!!من از ایزو مطلب گذاشت چون پیشنهاد یکی از بچه ها بوده!

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وقتی همه ایرادها رو می دونن گفتنش چه فایده داره!میشه جاش راه حل رائه داد!
اما همیشه میریم سراغ ساده ترین راه !!!!!!!!!!
خوب شما یه موضوع بهتر بگو!!!!!من از ایزو مطلب گذاشت چون پیشنهاد یکی از بچه ها بوده!

مطالب خوبی گذاشتید ممنون من خیلی استفاده کردم

1716

عضو جدید
من فقط خواستم یه مقایسه ای انجام داده باشم ،همین و بس.
و بگم که ظاهرا بعضی از بچه های صنایع هیچ حسی نسبت به انجام کار گروهی و... ندارند (چون بازدید کننده ی این جور تاپیک ها کم هستش ) و خودم هم فقط کمی در مورد ایزو اطلاع داشتم که نوشتم.
منظور خاصی نداشتم اگر شما و دوستان ناراحت شدید معذرت

وضعیت
موضوع بسته شده است.