تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
تری دی مسکن مهر همدان.....ادامه دارد.

q2.jpg

البته واقعیش این طوری نیستا. قابل توجه مسئولین.

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم میخوام.طورو خدا با ما هم یاد بدید.
خب شما چرا از این تاپیکا استفاده نمیکنید؟یادگیری نرم افزار نیاز به یکم تلاش خودتون داره اگه با همین تاپیکا تمرین کنید حتما یاد میگیرید;)
[h=1]آموزش 3D MAX[/h][h=1]◙◙◙ آموزش 3ds Max به زبان فارسی ◙◙◙[/h][h=1]مشکلات 3d maxرا فقط اینجا مطرح کنید.[/h]

b.bahare

عضو جدید
سلام.دستتون درد نکته.آقای شفیعی به کدوم حساب واریز کنم؟ سی دی هام کی میرسه؟وای دارم میمیرم من همه سی دی ها رو میخوا م.منظورم آموزشای راندو . راینو .فتوشاب . کد .دوستام خیلی راضی بودن .ممنون.
اگه باز سوالی داشتیم جواب میدید .؟به ایمیلتون پیام بدیم که ایراد نداره.؟

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.دستتون درد نکته.آقای شفیعی به کدوم حساب واریز کنم؟ سی دی هام کی میرسه؟وای دارم میمیرم من همه سی دی ها رو میخوا م.منظورم آموزشای راندو . راینو .فتوشاب . کد .دوستام خیلی راضی بودن .ممنون.
اگه باز سوالی داشتیم جواب میدید .؟به ایمیلتون پیام بدیم که ایراد نداره.؟

.ممنون.سپه من دیروز ارسال کردم یکی از پستها باز بود البته دیر وقت اما به خاطر تعطیلات فکر کنم فردا برسه.چشم تقدیم میکنم.این روزها به خاطر کارهای مسکن یکم در گیر هستم .تکمیل شد زنگ می زنم.تو فکرش هستم تا آموزش ماکت رو درست و پر محتوا ارائه بدم.ممنون از پیشنهادتون.

f&j

عضو جدید
salam karat bad nist vali nemishe am goft khube hajm sazit khube vali rendaret zaeefe te kam rush kar kon ta karat vagheii tar be nazar biad
delet shad
movafagh bashi

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مدل ها مال خودتونه؟؟؟؟:surprised::surprised::eek::eek: یا آمادست؟:razz:
عجیبه چون من:confused:..... این مدل ها احسا میکنم یک جااایی دیدم:razz:
؟؟:surprised:

:smile:.دوست عزیز به این کاری که شما فرمودید میگن دزدی از روی مدل کسی.بجزء گلها همه کاره خودمه.