تاپیک جامع نظام مهندسی برق (قدرت) || دانلود منابع از اولین پست ||

chicamika

عضو
با سلام .کسی از دوستان خلاصه نویسی از فرمول مسایل مورد استفاده نداره در اختیارمون قرار بده ؟

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
با سلام .کسی از دوستان خلاصه نویسی از فرمول مسایل مورد استفاده نداره در اختیارمون قرار بده ؟

من برای خودم نوشتم اگر بخواهید آپ می کنم ولی نمی دونم چقدر می تونه به دردتون بخوره

======================================================
من روی کارتم شهرشو ننوشته مال شماهم اینجوریه ، با آبی خودم نوشتم

آدرس شهر شو از اینجا فهمیدم
مشاهده آدرس حوزه

chicamika

عضو
برا منم شهر رو ننوشته
در مورد اون فرمولها .هم اگه بتونی آچپ کنی مننون میشم .چون من هنوز وقت نکرئم مساله حل کنم .و فقط میخوام مسایل ازمونهای سال قبلو بزنم و چون نمیخوام به پاسخنامه نگاه کنم .میخوام ببینم میتونم بزنم یا نه.اگه راه بهتری سراغ داری برا این دو روز ممنوم میشم بگی

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
من برای خودم نوشتم اگر بخواهید آپ می کنم ولی نمی دونم چقدر می تونه به دردتون بخوره

======================================================
من روی کارتم شهرشو ننوشته مال شماهم اینجوریه ، با آبی خودم نوشتم

آدرس شهر شو از اینجا فهمیدم
مشاهده آدرس حوزه
برای من تو همون آدرس حوزه شهر نوشته شده

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

با توجه به اینکه شاید مواردی از چشم ما پنهان بمونه، دوستان (چه آپلود کنندگان و چه سایر عزیزان) که فایلهایی مرتبط در این تاپیک گذاشته میشه را برای قرار دادن در پست اول این تاپیک به منظور دسترسی بهتر دوستان به اطلاع ما برسانند.

عزیزان می توانند به وسیله پیام بازدید کننده، پیام خصوصی و یا گزارش پست به من و یا همکار تالار جناب مصطفی قدرت اطلاع بدن.

با تشکر

p_farahbakhsh

عضو جدید
تشکر دوست عزیز.

بچه ها کسی میدونه حفاظت سلکتیویته چیه کلا؟ من از این منحنیا سر در نمیارم.

سوالای 30و 31 و 13 و 14 آبان 93 رو که راجع به همین سلکتیویته هست میشه کسی توضیح بده؟

یکی هم سوال 20 آبان 93 رو من هر چی میگردم پیدا نمیکنم. میدونین کدوم کتابه جوابش؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تشکر دوست عزیز.

بچه ها کسی میدونه حفاظت سلکتیویته چیه کلا؟ من از این منحنیا سر در نمیارم.

سوالای 30و 31 و 13 و 14 آبان 93 رو که راجع به همین سلکتیویته هست میشه کسی توضیح بده؟

یکی هم سوال 20 آبان 93 رو من هر چی میگردم پیدا نمیکنم. میدونین کدوم کتابه جوابش؟

سوال 13 :
(ارتفاع منهای یک) تقسیم بر 7
بعد بعلاوه یک کن

سوالات بعدی :

http://s3.picofile.com/file/8201464284/New_Doc_10.pdf.html

http://s3.picofile.com/file/8201464376/New_Doc_11.pdf.html

Joe_Bel

کاربر ممتاز
خواهشا هر کی آزمون تالیفی یا سوالات تالیفی داره دریغ نکنه فقط دو روز مونده

p_farahbakhsh

عضو جدید
سلام

کسی جواب دقیق سوالهای 49 و 50 و 51 خرداد 93 دفترچه a رو میدونه؟
آخه این سوال دقیقا شبیه سوالای 55 و 56و 57 آبان 93 دفترچه a هست ولی کلیدی که خود نظام واسه اینا داده با هم فرق داره!!!!!!!!!!!!:confused::surprised:

ARezaaa

عضو جدید
سلام دوست عزيز
لطفا به بالاي شكل كه در آبان شين بينهايت با امپدانس صفر است ولي در خرداد شين با توان محدودي تعريف كرده توجه نماييد.

ARezaaa

عضو جدید
سلام

کسی جواب دقیق سوالهای 49 و 50 و 51 خرداد 93 دفترچه a رو میدونه؟
آخه این سوال دقیقا شبیه سوالای 55 و 56و 57 آبان 93 دفترچه a هست ولی کلیدی که خود نظام واسه اینا داده با هم فرق داره!!!!!!!!!!!!:confused::surprised:

سلام دوست عزيز
لطفا به بالاي شكل كه در آبان شين بينهايت با امپدانس صفر است ولي در خرداد شين با توان محدودي تعريف كرده توجه نماييد

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سوال 38 تا 40 آزمون آبان 93 چند نکته داره گرچه امسال احتمالاش دیگه کمه از این نوع سوال بیاید به هر حال :

روی سینی : R ندارد

مدفون : R دارد

تک رشته : J و O ندارد

TN-S : دارد (J-)

TN-C : ندارد (J-)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
ترتیب چیدمان وسایل حفاظتی در وردوی تابلو برق
حفاظت پیشنهادی جهت حفاظت خروجی تابلو (کابل به سمت بار)

پیوست ها

• ترتيب وسايل حفاظتي.pdf
    152.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

p_farahbakhsh

عضو جدید
میشه لطفا در مورد قدرت قطع کلیدها یه کم بیشتر توضیح بدین. تفاوت شین بینهایت و اینکه شین بینهایت نباشه چیه؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
فرض کنیم اکنون شما وارد سالن آزمون شده اید . پس از کنترل کردن شماره صندلی ، باید درب کیف جادویی تان را بگشایید و هر آنچه که از منابع در اختیار دارید طوری مقابل تان بچینید که راحت دسترسی داشته باشید چون در طول جلسه دهها و شاید صدها بار به آنها نیاز دارید و مرتب باید بردارید و استفاده کنید . مباحث را طوری روی هم بچینید که از بالا به پایین مرتب باشد یعنی بالاترین کتاب مبحث 1 و بعد 2 و .. پایین ترین 22 . این طوری در پیدا کردن کتاب راحت تر خواهید بود . البته کاورمباحث و یا لیبل گذاری عنوان مبحث هم مفید خواهد بود .

اکنون جلسه آغاز شده ودفترچه سوالات توزیع شده است . با توکل به خدا دفترچه را بردارید و ابتدا یکبار تمام سوالات را نگاه کنید . این کار ممکن است 5 دقیقه از وقت شما را بگیرد ولی به ذهن شما فرصت می دهد که با حال و هوای سوالات آشنا شود و بصورت غیر ارادی بدنبال پاسخ ها بگردد .
من این خاصیت ذهن انسان را خیلی دوست دارم . این توانایی شاید بعضی وقت ها بنام امداد غیبی و یا الهام نامگذاری شود و بیشتر افراد از این توانایی ذهن شان اطلاع ندارند .
هنگامی که شما از سوال شماره یک شروع به پاسخگویی می کنید ذهن غیر ارادی شما بصورت خودکار در میان انبوه موارد مطالعاتی بدنبال کشف پاسخ سوالات بعدی می گردد وبه باز کردن کدگذاری های خودش می پردازد و هنگامی که شما به سوال مورد نظر می رسید می بینید که پاسخ آنرا می دانید درصورتی که در نگاه اول، آن سوال برای تان فقط یه جورایی آشنا بود همین !

شما حدود 2.5 دقیقه برای هر سوال زمان دارید ( برای رشته های مختلف متفاوت هست )و سوالات چه یک مسئله سنگین و محاسباتی باشد ویا یک سوال با پاسخ یک کلمه ای ، ارزش یکسان دارند .
هر پاسخ صحیح ، یک نمره مثبت
هر پاسخ غلط ، یک سوم نمره منفی
هر سوال بدون پاسخ ، بدون نمره
برای پاسخگویی به سوالات پیشنهاد می کنیم که ابتدا سوالات آسان را پاسخ دهید و در همان برگه سوال دور پاسخ صحیح خط بکشید و شماره سوال را تیک بزنید . فقط سوالاتی را که صد در صد مطمئن هستید اینکار را کنید وسوالاتی را که نیاز به کار بیشتر در دور دوم دارد وبه صحت آن مطمئن نیستید و شک دارید کنارش علامت منها بگذارید .
ممکن است با سوالاتی روبرو شوید که اصلا برای تان آشنا نیست و یا محاسبات بسیار سنگین و وقت گیر نیاز داردو یا کلا هیچ ذهنیتی نسبت به آن سوال ندارید ، جلوی شماره این سوالات علامت ضربدر بگذارید .
اکنون در دور دوم به سوالاتی بپردازید که علامت منها گذاشته اید و با کمی جستجو و یا محاسبات بیشتر می توانید به پاسخ آن برسید. باز هم فقط زمانی دور پاسخ صحیح را خط بکشید که صد در صد مطمئن شده اید پاسخ شما صحیح است .
اینهمه تاکید بخاطر نمره منفی پاسخ های غلط است .
اکنون پاسخ تان را به برگه پاسخنامه با احتیاط و دقت فراوان منتقل کنید و حتما دقت کنید پاسخ هر سوال را درست در جای خودش پر کنید و مخصوصا شماره سوال اشتباه نشود .
حال پاسخ های صحیح خود را شمارش کنید . از روی پاسخنامه راحت اینکار انجام می شود . اینها پاسخ های صد در صد صحیح شما هستند . سعی کنید حداقل 35 سوال را پاسخ صحیح دهید . چون هر چند هم که پاسخ شما از نظر خودتان صد درصد درست است ولی ممکن است نظر طراح چیز دیگری باشد . بنابراین پس از پاسخ به 30 تا سوال بلافاصله جلسه آزمون را ترک نکنید !

اخطار ! هیچوقت به تقلب فکر نکنید زیرا چیدمان سوال و پاسخ گزینه های سوالات شما با نفرات همجوار شما کاملا متفاوت است .

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

بچه ها چطور بود ؟
وقت کم آوردم به این نتیجه رسیدم جزوه باز بودن تو این آزمون فقط وقتو تلف میکنه باید خیلی فول باشی

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

AmooSaeid

عضو جدید
تو هر صفحه ای که نگاه میکردی یه سوال از آسانسور دوبلکس بود !!
دوستان بیاید امضا جمع کنیم و اعتراض کنیم که این سوالات آسانسور دوبلکس حذف بشن و نمره ش رو به همه بدن .. بچه های عمران خیلی همبستگی دارن اما ما برقی ها یه خورده ...

آزمون آبان راحت تر بود. این آزمون مثل خرداد خیلی سخت بود!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تو هر صفحه ای که نگاه میکردی یه سوال از آسانسور دوبلکس بود !!
دوستان بیاید امضا جمع کنیم و اعتراض کنیم که این سوالات آسانسور دوبلکس حذف بشن و نمره ش رو به همه بدن .. بچه های عمران خیلی همبستگی دارن اما ما برقی ها یه خورده ...

آزمون آبان راحت تر بود. این آزمون مثل خرداد خیلی سخت بود!
آغا من فقط دلخوشیم اون سوالان ، نگذارید حذف بشن ، اما تعداد پله با تتنژاد ۴۴ بود با سینوس ۴۳ کدومش درسته؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

آغا من فقط دلخوشیم اون سوالان ، نگذارید حذف بشن ، اما تعداد پله با تتنژاد ۴۴ بود با سینوس ۴۳ کدومش درسته؟
من 44آوردم یعنی 43.9دیگه نمیدونم کدومش درسته

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من 44آوردم یعنی 43.9دیگه نمیدونم کدومش درسته

اگر با سینوس حل میکردیم باید ارتفاع پله رو وارد میکردبم در حالی که سوال بعدیش ارتفاع پله سوال بود واسه همین با تانژاد حل کردم و شرط هم برقرار بود

kuchuluuu

عضو جدید
سلام به تمامی دوستان عزیز
آقایون و خانوما خدا قوت
امیدوارم امتحانتون توپ توپ شده باشه.
دوستان کسی می دونه کی جوابارو می دن؟سایتی رو می شناسید که زودتر جواب سوالات رو اعلام کنه؟آخه جواب سوالات بچه های معماری منتشر شده.
ضمنا" نظرتون چیه که در مورد سوالات آسانسورهای دوبلکس اعتراض کنیم تا حذف بشن؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

آقایون و خانوما خدا قوت
دوستان کسی می دونه کی جوابارو می دن؟سایتی رو می شناسید که زودتر جواب سوالات رو اعلام کنه؟آخه جواب سوالات بچه های معماری منتشر شده.
http://www.inamad.ir/

بله اعتراض خواهیم داد

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آقایون و خانوما خدا قوت

حدف تست کمی نمی کنه چون اکثر بچه ها دوبلکس درست جواب دادن ، من شنیدم با اعتراض مال معماری سال 90وخورده ای درصدشون رو آوردن پایین ، میگن درصد قبولی 35 بوده ... کاشکی ماله ما هم اینجوری بشه گرجه اینا خودش برای کسب درامت این کار کرد ه اند

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

عنوان ایمیل: اعتراض به سوالات غیراستاندار ازمون تاسسیسات برقی 2مرداد 94

با سلام احتراما در خصوص ازمون تاسيسات برقي 2مرداد ٩٤ تعداد زيادي از شركت كنندگان در همه استانها و تهران نسبت به طرح سوالات و استاندارد نبودن سوالات و نبود وقت كافي براي اين نوع سوالات اعتراض داريم و همچنين نحوه تغيير ازمون و تكيه دادن به مباحث غيربرقي حق دوستان و تحصيلكرده هاي شركت كننده در اين ازمون را به نحوه قابل چشمگيري ضايع و هدر داد و اين ازمون سر شار از نااميدي براي همه ما بوده بدينوسيله از مسولين زيربط خواهشمنديم نسبت به بررسي مشكلات ما در زمينه اعتراض به ازمون و حداقل کاهش نمره قبولی اقدامات لازم را مبذول فرماييد با تشكر

به
pr@yjc.ir
Subject@isna.ir
Irna@irna.ir
Daftar@inbr.ir

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

منکه اعتراضم مشکلمو حل نمی کنه :(:confused:
تازه آسانسور دوبلکس سوال قشنگی بود از رو شکل حل اش کردم :D
سابقه داشته تا 35نمره رو پایین آوردن پس اعتراض کنید.حداقلش اینه دفعه ی بعد سطح سوالات رو پایین میارن

بالا