بی زحمت پسرا بیان تو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maahzad

عضو جدید
چرا پسرا همیشه عاشق کسی میشن که بهشون بی محلی میکنه؟؟///////////
اخه در مورد دخترها برعکسه......
همیشه برام این تفاوت سوال بود.....
توی یه دختر مغرور چی میبینید که انقد دنبالش راه میفتید؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
این بستگی به خود دختر و اون پسره داره

مثلا خود من:

اگه واقعا دختره خوبو سالم باشه و هرباری که میرم سمتش کم محلی کنه و بهم روی خوش نشون نده(البته علاقه داشتن رو میتونم بفهمم: که مثلا شاید از من خوشش نیاد اما بدشم نمیاد) یعنی اجازه ی حرف زدنم بهم نده(بنا به دلایلی که خودم میدونم) من بیشتر میرم سمتش و علاقه و اطممینانم بیشتر میشه

اگه قرار باشه من بار اول برم سمت دختر خانوم و مثلا بهش بگم سلام اجازه میدید چن مین حرف بزنم و اونم بگه بله خواهش میکنم! خوب دیگه واسه من ارزش نداره

چون هر کسیم به جای من میرفت اون بهش وقت حرف زدن میداد

یا همون بارای اول لبخند بزنه و ... خوب معلومه که خیلی راحت به من اعتماد کرده و من اینجوری دوست ندارم

اما اگه چن ماه گذشت و اونوقت بهم روی خوش نشون داد

اونموقس که میفهمم انتخابم درست بوده و اونقد با ارزش هست که بدون شناخت به کسی روی خوش نشون نده

این نظر منه و کلا همه با نظرات من توی باشگاه مخالفن!!!

دختری که راحت بدست بیاد شاید راحت از دست نره اما از دل من راحت میره!!!!

Yuri Boyka

عضو جدید

شاید فکر می کنن که خیلی با حیاست. نکه به خودش رو نمی ده فکر می کنه که به بقیه هم رو نمی ده.
یا شایدم آدم عوضی هستش

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

مثلا خود من:

اگه واقعا دختره خوبو سالم باشه و هرباری که میرم سمتش کم محلی کنه و بهم روی خوش نشون نده(البته علاقه داشتن رو میتونم بفهمم: که مثلا شاید از من خوشش نیاد اما بدشم نمیاد) یعنی اجازه ی حرف زدنم بهم نده(بنا به دلایلی که خودم میدونم) من بیشتر میرم سمتش و علاقه و اطممینانم بیشتر میشه

اگه قرار باشه من بار اول برم سمت دختر خانوم و مثلا بهش بگم سلام اجازه میدید چن مین حرف بزنم و اونم بگه بله خواهش میکنم! خوب دیگه واسه من ارزش نداره

یا همون بارای اول لبخند بزنه و ... خوب معلومه که خیلی راحت به من اعتماد کرده و من اینجوری دوست ندارم

اونموقس که میفهمم انتخابم درست بوده و اونقد با ارزش هست که بدون شناخت به کسی روی خوش نشون نده

نظراتتوت کاملا درست بود از نظر من...و فک میکنم اکثر پسرا همین فکرو میکنن:gol:

li.j@

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه گفت این نظریه شما مصداق همه پسرا باشه...
اتفاقا در مورد دخترا من عکس نظر شمام دیدم
مهم اینه که اگه عاشق فرد مورد نظرت شدی برای بدست آوردنش نهایت تلاشتو بکنی حتی اگه مغروم باشه

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

مثلا خود من:

متاسفانه ما دخترا توی دوگانگی رفتاری دستو پا میزنیم.الان شرایط جامعه طوری هست که اگر سلام کردن جواب ندادی میگن چقدر روابط اجتماعی ضعیفی داره و انگار میخواستم چکارش کنمو این حرفا....وقتی جواب بدی میگن اووووو منتظر بود سلامش کنما....!! من خودم بشخصه هیچ وقت بخودم اجازه نمیدم اگر یک پسر خواست باهام صحبت کنه اول کار بگم نه برو خوشم نمیاد!،یک نوع بی احترامیه،!اصلا شاید بخواد چیز دیگه بگه!!!اگه هم حرفی زد که متناسب با نوع شخصیتم نبود اون موقع حق اینو دارم که باش برخورد کنم چون بهش اجازه صحبت دادم.بهتره عمیق تر به این مسیله نگاه بشه.چون همیشه محل نذاشتن مبنی بر پاک بودن نیست،یک خانم میتونه روابط اجتماعی زیادی با ادم های دورو برش داشته باشه ولی برای رابطه احساسی فقط یک نفر توی قلبش باشه.

beso

اخراجی موقت

اتقافا کار درست اینکه دخی باید مغرور باشه و به پسر جماعت اصلا محل نده خخخخخخخخخخخخخ :)
چون اصولا توی دوستی ها پسری که دنبال یه دختر راه میوفته، چه سخت بیاد چ آسون، وقتی به دست آوردش بعد یه مدت دلشون می زنه و بعد ولش می کنه و می ره سراغ یکی دیگه :)
پس لازمه مغرور باشه و به کسی محل نده تا کسی به بازی نگیرتش

Yuri Boyka

عضو جدید
اتقافا کار درست اینکه دخی باید مغرور باشه و به پسر جماعت اصلا محل نده خخخخخخخخخخخخخ :)
چون اصولا توی دوستی ها پسری که دنبال یه دختر راه میوفته، چه سخت بیاد چ آسون، وقتی به دست آوردش بعد یه مدت دلشون می زنه و بعد ولش می کنه و می ره سراغ یکی دیگه :)

قبول ندارم.

Yuri Boyka

عضو جدید
دخی اینجوری هم زیاد داریم خوشکل

و اینکه همیشه بین پسرا اسثنا هم داریم
ولی تا حالا که من ندیدم
این چیزی که گفتم فعلا بین همه رایج شده مخصوصا دهه 70 دیا که ویروساش به 60 تیام رسیده :)

به نظر من این یه نوع بیماری روانیه و نمیشه واسش کاری کرد.
ضمنن منم 70ام

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشکل ما ها اینه که هر رابطه ای که یسرش دختر باشه یسرش پسر میگیم اوووووخ اینا باهم دوستنو این حرفاااا...و متاسفانه یسری دخترااا همش توهم اینو دارن که اگه یه پسر سلامشون کرد میخواد بیاد باشون دوست شه!!!!!!غرور لازمه ولی نه به معنی نابود کردن هر نوع رابطه اجتماعی.غرور زمانی ارزش داره که یک خانم بتونه رواابط سالم و مفید خودشو داشته باشه ولی ارزش خودشو بدونه.

Yuri Boyka

عضو جدید
مشکل ما ها اینه که هر رابطه ای که یسرش دختر باشه یسرش پسر میگیم اوووووخ اینا باهم دوستنو این حرفاااا...و متاسفانه یسری دخترااا همش توهم اینو دارن که اگه یه پسر سلامشون کرد میخواد بیاد باشون دوست شه!!!!!!غرور لازمه ولی نه به معنی نابود کردن هر نوع رابطه اجتماعی.غرور زمانی ارزش داره که یک خانم بتونه رواابط سالم و مفید خودشو داشته باشه ولی ارزش خودشو بدونه.
آفرین بیست.

beso

اخراجی موقت

اصلا فهمیدی چی گفتم؟؟؟
غرور واسه رابطه با پسرای اونجوری رو گفتم نه روابط کلی اجتماعی و زندگیش

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همینه ایول.......

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه ما دخترا توی دوگانگی رفتاری دستو پا میزنیم.الان شرایط جامعه طوری هست که اگر سلام کردن جواب ندادی میگن چقدر روابط اجتماعی ضعیفی داره و انگار میخواستم چکارش کنمو این حرفا....وقتی جواب بدی میگن اووووو منتظر بود سلامش کنما....!! من خودم بشخصه هیچ وقت بخودم اجازه نمیدم اگر یک پسر خواست باهام صحبت کنه اول کار بگم نه برو خوشم نمیاد!،یک نوع بی احترامیه،!اصلا شاید بخواد چیز دیگه بگه!!!اگه هم حرفی زد که متناسب با نوع شخصیتم نبود اون موقع حق اینو دارم که باش برخورد کنم چون بهش اجازه صحبت دادم.بهتره عمیق تر به این مسیله نگاه بشه.چون همیشه محل نذاشتن مبنی بر پاک بودن نیست،یک خانم میتونه روابط اجتماعی زیادی با ادم های دورو برش داشته باشه ولی برای رابطه احساسی فقط یک نفر توی قلبش باشه.

چیزی که مشخصه تو برخورد اول یا وقتی که پسر مورد نظر سمت شما میاد میفهمید که کارش چیه
من اول حرفام گفتم که:
به خود پسر و دختر ربط داره و واسه ی همه یکسان نیست.
شرایط هرکسی با دیگران فرق میکنه

البته اینو بگم که من:
هیچ عقیده ای به دوستی دختر و پسر ندارم(خارج از راههای معمول:مثه دانشگاه, کلاس زبان و امثال اینا) پس وقتی من برای یه هدف مشخص و درست نظرم روی دختری جلب میشه اول کار نمیرم سمتش
یه مدتی میگذره که بشناسمش

بعد وقتی رفتم سمتش با نوع برخورد و شناختی که ازش پیدا کردم(حتی جزیی)میفهمم که محل نذاشتن به چه دلیله

تا بوده و بوده باید منت دخترو کشید(دختری که ارزش یه عمر محبت و عشق رو داره)

البته اینکه جواب سلام ندی و بگن واه واه چقد بی کلاسو از این چیزاس یه جور خود فریبیه!! شمارو نمیگم نههههههههههههههه!

اما این یکی از ترفنداس واسه اینکه خیلی از دخترا به دلیل اینکه غیر اجتماعی خونده نشن بمونن و گوش و دل بسپارن به پسرا.

• Like
واکنش ها: etnn

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چیزی که مشخصه تو برخورد اول یا وقتی که پسر مورد نظر سمت شما میاد میفهمید که کارش چیه
من اول حرفام گفتم که:
به خود پسر و دختر ربط داره و واسه ی همه یکسان نیست.
شرایط هرکسی با دیگران فرق میکنه

البته اینو بگم که من:
هیچ عقیده ای به دوستی دختر و پسر ندارم(خارج از راههای معمول:مثه دانشگاه, کلاس زبان و امثال اینا) پس وقتی من برای یه هدف مشخص و درست نظرم روی دختری جلب میشه اول کار نمیرم سمتش
یه مدتی میگذره که بشناسمش

بعد وقتی رفتم سمتش با نوع برخورد و شناختی که ازش پیدا کردم(حتی جزیی)میفهمم که محل نذاشتن به چه دلیله

تا بوده و بوده باید منت دخترو کشید(دختری که ارزش یه عمر محبت و عشق رو داره)

البته اینکه جواب سلام ندی و بگن واه واه چقد بی کلاسو از این چیزاس یه جور خود فریبیه!! شمارو نمیگم نههههههههههههههه!

اما این یکی از ترفنداس واسه اینکه خیلی از دخترا به دلیل اینکه غیر اجتماعی خونده نشن بمونن و گوش و دل بسپارن به پسرا.

اخه همیشه هم مشخص نیست.بعضی از ادما چه دختر چه پسر واقعا بامحبت هستن و دوست دارن به همه کمک کنن.ولی خیلیا اینو میذارن به حساب لوس بودن و منظور داشتن!! واینم درنظر بگیرییم این راهی که شما میگین رو خیلی ها یاد گرفتن و سعی میکنن با کم محلی خودشون پسر رو به خودشون جذب کنن متاسفانه چیزیه که چون من دخترم میونشون زیاد میبینم...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بی زحمت منم اومدم تو!!! پسرا نیستن مث اینکه!!;)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه همیشه هم مشخص نیست.بعضی از ادما چه دختر چه پسر واقعا بامحبت هستن و دوست دارن به همه کمک کنن.ولی خیلیا اینو میذارن به حساب لوس بودن و منظور داشتن!! واینم درنظر بگیرییم این راهی که شما میگین رو خیلی ها یاد گرفتن و سعی میکنن با کم محلی خودشون پسر رو به خودشون جذب کنن متاسفانه چیزیه که چون من دخترم میونشون زیاد میبینم...

درسته که این راهکارم دخترا یاد گرفتن:D اما پسرا واسه هدفشون شخص موردنظرشونو خوب میتونن پیدا کنن!!

اگه هدف پسر و هدفش بد باشه که میرن سراغ اهلش و اگه هدف و قصدمون خوب باشه سراغ اهلش میریم

منظور حرفم این نیست که ما فقط دنبال کسی میریم که محل نذاره

ما اول شخصمون رو پیدا میکنیم بعد...

پست اول من فقط درباره ی دخترای هست که در اصل خوبو پاکن

بالاخره دخترا و پسرا هرکدومشون راههای مختلف و فکرای مختلفی دارن

وقتی دختر مورد نظر مثلا همکلاسیه منه خوب اگه محل نذاره ممکنه من فکر کنم خوشش از من نمیاد

این منم که طبق شناختم از اون دختر نتیجه میگیرم

با احساس و خوب بودن خیلی خوبه اما با اهلش...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید منظور استارتر سخت بدست اووردن دختر بوده تا محل نذاشتن...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

جمله دومت یعنی چی؟ یعنی دخترا طرف کسی می رن که زیر دست و پاشون دستمال شه؟؟
عزیزم چیزی رو می بینن که تو بقیه نیست!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقن اگر کسی به من بی محلی کنه اصلن بهش فکر نمیکنم!

• Like
واکنش ها: hbd.

Yuri Boyka

عضو جدید
ببین باید دختر یا پسر قبل از هر چیزی بتونن تشخیص بدن که به درد هم می خورن یا نه.
بعد از این به نظر من خود به خود به سمت هم کشیده می شن و برای مراحل بعدی تصمیم می گیرن که رابطه در چه حدی باشه.
با چند بار دیدن نمیشه که تصمیم گرفت که چه طور آدمیه و اخلاقش چیه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختری که تورو نشناسه و بار اولی که میری سمتش قبولت کنه ارزشی نداره

البته شاید اونم تورو واسه مدت زمان محدودی میخواد

چیزی که الانا مد شده و همه باش کنار اومدن

اما من قبول ندارم

Yuri Boyka

عضو جدید
دختری که تورو نشناسه و بار اولی که میری سمتش قبولت کنه ارزشی نداره

البته شاید اونم تورو واسه مدت زمان محدودی میخواد