[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

[بچه های عمران بیان خودشونو معرفی کنند] دکتری | ارشد | کارشناسی | کاردانی

• دیپلم فنی

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    929

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست از دوستان

درخواست از دوستان

لطفا کسی چیزی نپرسه!!!!!!
مهندس سپاس درست میگه
بحث رو همینجا ختم کنین،اتفاقی نیفتاده
اگه هم افتاده باشه الان دیگه همه چیز تمام شده
با تشکر

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا بحث اینا نیست شما ها حکم مهمان نوازی رو خیلی خوب بجا اوردین ادم بعضی وقت ها واقعا خجالت زده میشه
دست تک تکتون درد نکنه مخصوصا اوونایی که نیو مده تو سایت با 100 سوال من مواجه میشن و تا جواب قانع کننده نگیرم ول کن نیستم
فک کنم همه تا الان فهمیده باشین با این شوخی ها برو نیستم فقط اگه به ناحق حال گیری کنن جا میزنم
که واقعا هم به خاطر گستاخی بعضی ها واقعا نمی خواستم بیام
هر چند اینجا حکم یه مبتدی دارم "بلاخره هر کی توی رشته خودش اوستاس"فقط محض حل شدن سوال هام اینجام!!!
از همین جا به عمو انگشتی بابت دوستای خوبش و تیمش تبریک میگم
بچه ها ممنون از همتون
خانوم برجي اگه از دست من ناراحت شدين من همينجا از شما معذرت ميخوام;) شما ديگه بايد منو شناخته باشين من خيلي شايدم بيش از حد شوخي ميكنم يا زيادي روي جنبه طرف مقابلم حساب ميكنم اونم براي اينكه جو يه ذره از حالت يكنواختي در بياد
ولي اگه بدونم شما اينارو روي حساب گستاخي ميزارين ديگه تكرار نميكنم:D
تازه يه چيزي شما به اقا سپهر به خاطر تيمي كه دورش جمع كرده تبريك گفتين در صورتي كه يكي از اعضاي اصلي اين تيمو شما تشكيل ميدين يعني چي من ديگه نميام تازه داريم باهم مچ ميشيم:D
خيلي بد اگه ديگه بين ما نيايد اگه قرار به ناراحتي از منه بگيد من ديگه نميام اينو كاملا جدي ميگم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خانم سپاس یا به قول خودم خانم برجی قول دادن که برگردن، پس دیگه جای نگرانی نیست!

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم برجي اگه از دست من ناراحت شدين من همينجا از شما معذرت ميخوام;) شما ديگه بايد منو شناخته باشين من خيلي شايدم بيش از حد شوخي ميكنم يا زيادي روي جنبه طرف مقابلم حساب ميكنم اونم براي اينكه جو يه ذره از حالت يكنواختي در بياد
ولي اگه بدونم شما اينارو روي حساب گستاخي ميزارين ديگه تكرار نميكنم:D
تازه يه چيزي شما به اقا سپهر به خاطر تيمي كه دورش جمع كرده تبريك گفتين در صورتي كه يكي از اعضاي اصلي اين تيمو شما تشكيل ميدين يعني چي من ديگه نميام تازه داريم باهم مچ ميشيم:D
خيلي بد اگه ديگه بين ما نيايد اگه قرار به ناراحتي از منه بگيد من ديگه نميام اينو كاملا جدي ميگم
ای وای...................
پسر این حرفا چیه ........خدا نکنه............ما که کلی با هم رفیقیم .......شایعه درست نکن ما که با هم مشکلی نداریم...........برو خوش باش

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي خيالم راحت شد
بلا به دور چقدر بده ادم بهش گستاخي كنن:biggrin::biggrin:
ببين خانوم برجي شما منو ميشناسي نبايد در مقابل من نقطه ضعف نشون ميدادي ديگه مگه ول ميكنم:D:D

mehdi_moosavi

عضو جدید
یه سلام گرم خدمت آقا مهدی و بقیه
هی خدا خدا میکردم که توی این سایت یه دکتر پیدا شه که خداروشکر شد، آخه هیچ جا هیچ چیزی در رابطه با دوره ی دکترا پیدا نکرده بودم، به همین دلیل از آقای موسوی خواهش میکنم که بیان اینجا و کمی ما رو از دوره ی دکترا آگاه کنند.

سوالات زیادی تو ذهن داشتم اما حالا به همین اصلیاش اکتفا میکنم :

میخواستم ببینم که تکلیف گرایشها برای دکترا چیه؟ همون گرایشات کارشناسی ارشده یا اینکه عوض میشه؟
چند ترمه و چقدر طول میکشه و ترمی چند واحد میتونیم برداریم؟
اصلا اگه لطف کنید و یه توضیح اجمالی در این رابطه بدید ممنون میشم:gol:

با سلام خدمت علی آقای عزیز

گرایشها همون گرایشهای دوره کارشناسی ارشده و فقط از اول زمینه کاریتو تو طول دوره دکترا مشخص میکنی و همچنین استاد یا اساتیدی که قراره باهاش کار کنی
واحدهای درسی بین 15_18 واحد بسته به دانشگاه متغیره و بقیه واحدها پایانامه و...
واحدهای درسی در طول 2_3 ترم ارائه میشه و بعد از ترم 4 امتحان جامع دوره دکترا برگزار میشه و بقیه زمان دوره یعنی 4_5 ترم به رساله اختصاص پیدا میکنه
موفق باشین:smile:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت علی آقای عزیز

گرایشها همون گرایشهای دوره کارشناسی ارشده و فقط از اول زمینه کاریتو تو طول دوره دکترا مشخص میکنی و همچنین استاد یا اساتیدی که قراره باهاش کار کنی
واحدهای درسی بین 15_18 واحد بسته به دانشگاه متغیره و بقیه واحدها پایانامه و...
واحدهای درسی در طول 2_3 ترم ارائه میشه و بعد از ترم 4 امتحان جامع دوره دکترا برگزار میشه و بقیه زمان دوره یعنی 4_5 ترم به رساله اختصاص پیدا میکنه
موفق باشین:smile:
واي كه چقدر از حضور يه دكتراي عمران احساس غرور ميكنم
اقا مهدي تبريك ميگم;)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
بچه ها؟!
می دونید دومین نفر دکتری عمران کیه؟!
یا اولین نفر فوق لیسانس؟!
اگه می شناسیشون، بگین بیان خودشون رو معرفی کنن!!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تونستم بفهمم كه نام كاربريشون
adjami

البته علي هم قبل من فهميده بود ولي خب اسمو اينا خبري نيست
اقاي
adjami خودتو به ما بنما با هم بريم سينما:w15:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
وحید جان، طرف دکتره!!!
هم از لحاظ سن هم از لحاظ موقعیت علمی باید احترام رو نگه داشتا!!! :D

علی(110)

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin:
خدایا تو این ماه رمضونیه این وحیدو شفا بده،طفلی کم کم داره از دست میره

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اينكه خانوم برجي با تشكرش از اقا سپهر ميخواسته به من چيزي رو بفهمونه ولي من متاسفانه متوجه نشدم واضح تر بگيد:D:D:D

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام دوستم، خوش اومدی!
اگه سوالی در مورد تالار بود، ازم بپرس، من در خدمتم!

amir.shabani

عضو جدید
سلام به همگی دوستان باشگاه خوبی داریم (منم عضوم) ولی می تونه پربارتر هم باشه من تو کار نفت وگازم آن شور و آف شور اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم :)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام به همگی دوستان باشگاه خوبی داریم (منم عضوم) ولی می تونه پربارتر هم باشه من تو کار نفت وگازم آن شور و آف شور اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم :)
سلام، خوش اومدین!!!
امیدوارم فعالیت شما هم مثل بقیه دوستان زیاد باشه و بتونیم ازتون مطالب نو و جدیدی بیاموزیم! ;)

علی(110)

عضو جدید
سلام
:)میخواستم از دوستانی که کاردانی خوندن به ویژه از آق مدیر خواهشی داشته باشم که:
از اونجایی که شما ها یه درسهایی رو بیشتر از ما کارشناسیها میخونید میخواستم بیاید تو تاپیک معرفی کتاب و ما رو هم با اون درسها و هم با کتاب های دوره ی کاردانی آشنا کنید
از اونجایی که فکر کنم شما تو زمینه ی اجرایی بیشتر از ما آموزش میبینید فکر کردم که خوبه ما رو هم با معرفی درسها و کتابهاتون در یادگیری نکات اجرایی آشنا تر کنید;)
مثلا شندیدم شما درس کارگاه جوش دارید، ولی ما نداریم، پس اگه شما بگید چه کتابی برای این درس خوبه خوب ما هم یه چیزی یاد میگیریم( ضمنا هر کس در اون تاپیک فعالیتی داشته باشه مورد تشکر واقع میشه).

samanipoor

عضو جدید
من پویا هستم ترم 1 علم و صنعت
از بین برادرا و خواهرا کسی علم و صنعت میخونه؟