بورسیه دکترا

ghenaati_amir

عضو جدید
سلام دوستان عزیز بنده در نظر دارم طی 3 سال یک رزومه علمی فنی خوب تدارک ببینم و پس از اخذ فوق لیسانس برق گرایش کنترل برای دکترا و بر اساس رزومه ام برم کشور هایی مثل المان قبرس کانادا،...
فقط اگه مدرک ارشدم روزانه فردوسی یا یکی از دانشگاه های تهران باشه چقد باید برا ازاد کردن مدرکم بپردازم اگه شبانه شرکت کنم ایا باید برای ازادی مدرک مبلغی بپردازم؟اخه یک مستند دیدم بچه های شریف به خاطر ازاذ کردن مدرک نمیتونستن بروند اون طرف ممنون از راهنمایی هاتون....

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
hazinash bastegi be saale vorood dare. taghriban ba hazineye shabaneye oon voroodi yeki mishe.
kheyr shahriyei ke baraye shabane mipardazid dar amal hamoon poole madrake va niyazi nist baraye azad kardanesh 2bare pool bedid

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
میتونین یه کاریابی معتبر ثبت نام کنین.بعد از 6 ماه از ثبت نام که کاری پیدا نکردین یه گواهی بیکاری میگیرین از اداره کار.اونو میبرین دانشگاه به علت عدم تمکن مالی هزینه آزاد سازی مدرک نمیدین.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونین یه کاریابی معتبر ثبت نام کنین.بعد از 6 ماه از ثبت نام که کاری پیدا نکردین یه گواهی بیکاری میگیرین از اداره کار.اونو میبرین دانشگاه به علت عدم تمکن مالی هزینه آزاد سازی مدرک نمیدین.

تا جایی که من میدونم شخص باید فارغ‌التحصیل شده باشه. در واقع باید باید حداقل یکسال از فارغ‌التحصیلی گذشته باشه بعد مدرک رو آزاد می‌کنند. 6 ماه هم باید از زمان ثبت‌نام گذشته باشه (البته این 6 ماه میتونه با اون 1 سال همپوشانی داشته باشه).
و این برای خیلی‌ها امکان‌پذیر نیست چون تا 1 سال بعد از فارغ‌التحصیلی باید کارهای اپلای تموم بشه و از کشور خارج بشن (و الا میرن سربازی)، در حالی که دانشگاه مقصد مدرک رو موقع پذیرش میخواد

ghenaati_amir

عضو جدید
تا جایی که من میدونم شخص باید فارغ‌التحصیل شده باشه. در واقع باید باید حداقل یکسال از فارغ‌التحصیلی گذشته باشه بعد مدرک رو آزاد می‌کنند. 6 ماه هم باید از زمان ثبت‌نام گذشته باشه (البته این 6 ماه میتونه با اون 1 سال همپوشانی داشته باشه).
و این برای خیلی‌ها امکان‌پذیر نیست چون تا 1 سال بعد از فارغ‌التحصیلی باید کارهای اپلای تموم بشه و از کشور خارج بشن (و الا میرن سربازی)، در حالی که دانشگاه مقصد مدرک رو موقع پذیرش میخواد

سلام من تازه خدمتو تموم کردم و به فکر ارشد 94 هستم.اگه یکسال بعد ارشد روزانه تو دانشگاه تهران مدرکمو ازاد کنم و یک جا برای دکترا تو خارج پیدا کنم بورسیه ام کنه دیگه مشکلی پیش نمیاد؟
با تشکر فراوان